Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Günaydınlar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fuatbmw01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW
    gunaydın.......

Motosikleti
    cbf 150
    günaydın arkadaşlar

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam.....(ettimi 10 karakter)
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

haluka28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Alıntı fazerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin zevkin belliiiiibu işinde şu tişört olayındaki gibi suküte uğrama sonra bundanda zararlı çıkarsınolmazsa şu alınmıyan tişörtleri ben alimguruba yeni katılanlara 20tl den verimde NAFAKAMIZ çıksınhem sen memnun olursun.hemde ben kazandığım tişört parasından tıraş olurum.nedersin hocammmmm
    seni tüm arkadaşlarımın önünde kınıyorum muzaffer abi. lütfen bundan sonra birbirimizle daha resmi olalım. ben işim müsait diye, arkadaşlarımı seviyorum diye, sırf sizin sayenizde adanada bile yaşarım diyorum. tüm iyi niyetimi ortaya koyup, boş zamanımdan feragat ediyorum ve bir güzellik olsun diyorum okadar koşturuyorum tshirtleri bir şekilde elinize ulaştırıyorum. ve aldığım cevaba bak. ben bu işin ticaretini mi yapıyorum. ben bunun ticaretini yapsaydım sen o tshirtleri o fiyata alamazdın bora abiye sorabilirsin. ne ayıp belki biraz sert ve ciddi bir cevap oldu ama kusura bakma. bir süre foruma girmeyeceğim kusura bakmayın arkadaşlar. tavrım size değil.

fazerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxxx
    Alıntı haluka28 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seni tüm arkadaşlarımın önünde kınıyorum muzaffer abi. lütfen bundan sonra birbirimizle daha resmi olalım. ben işim müsait diye, arkadaşlarımı seviyorum diye, sırf sizin sayenizde adanada bile yaşarım diyorum. tüm iyi niyetimi ortaya koyup, boş zamanımdan feragat ediyorum ve bir güzellik olsun diyorum okadar koşturuyorum tshirtleri bir şekilde elinize ulaştırıyorum. ve aldığım cevaba bak. ben bu işin ticaretini mi yapıyorum. ben bunun ticaretini yapsaydım sen o tshirtleri o fiyata alamazdın bora abiye sorabilirsin. ne ayıp belki biraz sert ve ciddi bir cevap oldu ama kusura bakma. bir süre foruma girmeyeceğim kusura bakmayın arkadaşlar. tavrım size değil.
    mt ,mt olalı böyle duygusallık görmedi.gözlerim dolduzaten farkındaysan eskisi gibi yazışmıyorumseni yazından dolayı kı....yorumzaten tişörtleri her kes zorla giyiyor.bana öyle söylüyorlarrsenin boş zamanını yiyimmmm.sana kimse bu işleri sen yap demiyor.ister yap,ister yapmaoysa ben bu işleri yapmam için talepte bulunmalarına rahmen.ben yapmıyorummmm.eğer memnun değilsen sen başka ŞEHİRE gidebilirsinben senin elinde şişen tişörtleri istediğin zaman alabilirim.benim için değişmez...zaten senin yaptığın işlerden dolayı MUSTAFA VE TURGAY ABİM ŞİKAYETÇİşu andan itibaren seni seven senle olsun.beni seven benle olsun okadarrrr.bende artık siteden senin gibi düşünenlerden dolayı bbayyyyyy
    kızı kolda fazerı yolda severim.

haluka28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    ben şaka yapmıyorum. gayet ciddiyim.

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    Alıntı fazerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mt ,mt olalı böyle duygusallık görmedi.gözlerim dolduzaten farkındaysan eskisi gibi yazışmıyorumseni yazından dolayı kı....yorumzaten tişörtleri her kes zorla giyiyor.bana öyle söylüyorlarrsenin boş zamanını yiyimmmm.sana kimse bu işleri sen yap demiyor.ister yap,ister yapmaoysa ben bu işleri yapmam için talepte bulunmalarına rahmen.ben yapmıyorummmm.eğer memnun değilsen sen başka ŞEHİRE gidebilirsinben senin elinde şişen tişörtleri istediğin zaman alabilirim.benim için değişmez...zaten senin yaptığın işlerden dolayı MUSTAFA VE TURGAY ABİM ŞİKAYETÇİşu andan itibaren seni seven senle olsun.beni seven benle olsun okadarrrr.bende artık siteden senin gibi düşünenlerden dolayı bbayyyyyy
    ben şaka yapmıyorum. gayet ciddiyim.

muzaffer abi herşeyin senin başının altından çıktığına eminim dur bakalım sonu nereye varacak
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Abiler bana düşmez ama sizin gibi insanlara yanlış anlaşılmışlıkları ya da anlaşmazlıkları yüzyüze konuşmak yakışır. Böyle ortamlarda kesin tavırlar koymak bana göre burdaki herkese gösterilmiş hoşnutsuzluktur.

Ayrıca foruma birilerinin yazması ya da yazmaması sonuç olarak hiçbirşeyi değiştirmez. Tek etkisi burdaki insanları negatif etkilemek olur. Burda kimse kanka olmak zorunda değil.

Sonuçta bir küçüğünüz olarak sizi birbirinize karşı biraz daha anlayışlı olmaya davet ediyorum. Datça'dan herkese sevgiler

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Alıntı Gnusher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abiler bana düşmez ama sizin gibi insanlara yanlış anlaşılmışlıkları ya da anlaşmazlıkları yüzyüze konuşmak yakışır. Böyle ortamlarda kesin tavırlar koymak bana göre burdaki herkese gösterilmiş hoşnutsuzluktur.

Ayrıca foruma birilerinin yazması ya da yazmaması sonuç olarak hiçbirşeyi değiştirmez. Tek etkisi burdaki insanları negatif etkilemek olur. Burda kimse kanka olmak zorunda değil.

Sonuçta bir küçüğünüz olarak sizi birbirinize karşı biraz daha anlayışlı olmaya davet ediyorum. Datça'dan herkese sevgiler
    alp'e aynen katılıyorum,şakayla başlayan konular,sanal ortamda mimikleri göremediğimiz için,ciddiye alınıyor.bu konunun burada kapatılmasını rica ediyorum.kimseyi sevindirmeyin arkadaşlar!!!
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

fazerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxxx
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alp'e aynen katılıyorum,şakayla başlayan konular,sanal ortamda mimikleri göremediğimiz için,ciddiye alınıyor.bu konunun burada kapatılmasını rica ediyorum.kimseyi sevindirmeyin arkadaşlar!!!
    bende şaka yapmıyorum.zaman herşeyi gösterir.bendende kocaman bir pasoooo.kimseler benim umrumda değill boracım.zaten ben istediğim arkadaşlarım bir telefon kadar YAKININDAYIM.BU İŞE SEVİNEN KİŞİLERE çerçi yusuftan KINA alıp bunasip YERLERİNE YAKMALARINI özellikle tavsiye ederim.yoksa gelsinler ben bu işi hallederim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:42 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:30 PM ----------

seni tüm arkadaşlarımın önünde kınıyorum muzaffer abi ticaretini yapsaydım sen o tshirtleri o fiyata alamazdın bora abiye sorabilirsin. .
    ben kimseye bir şey sormama gerek yok benim hangi tişörtü kaça aldığım kimseyi ilgilendirmezister bedavaya istersem 100tl,ye alırım.benim paramın hesabını sadece kendime veririm.bunuda sana hatırlatayımayrıca YAPTIRDIĞIN tişörtümümÜ Evimde pijama niyetine kullanıyorum.eskidiği zamanda silme bezi olarak KULLANACAĞIM.varmı daha ötesiiii
    kızı kolda fazerı yolda severim.

azgurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    Tatlı yiyin tatlı konuşun

Yaramazlık yaparsanız Selim size kızacaktır

Motosikleti
    tdm900 2005
    iyi akşamlar arkadaşlar

simyacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 tmax
    Alıntı azgurbuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tatlı yiyin tatlı konuşun

Yaramazlık yaparsanız Selim size kızacaktır

yya bız nıye goremdsık bu tatlıyı anlayamadım selımlestırdınız benıde
    daha önce beynini götüremediğin yere motorunu götürme!!!
    ybr250-vstrom-600f-fz6-fazer1000-cbf1000-z1000sx(-xcity250&crosstourer1200)

qrar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    Alıntı azgurbuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kayıp Listesi (Bir zahmet karakola fakslayın)

1- Fazerr
    2- Endurocu01
    3- Hayalet01
    4- Qrar
    5- Janti
    vallahi yeni gördüm zafer abi. ben daha yeni yeni durulmaya başladım. inşallah bundan sonra sık sık yol yaparız.

simyacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 tmax
    Alıntı qrar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallahi yeni gördüm zafer abi. ben daha yeni yeni durulmaya başladım. inşallah bundan sonra sık sık yol yaparız.
    hoosgeldın damat)
    daha önce beynini götüremediğin yere motorunu götürme!!!
    ybr250-vstrom-600f-fz6-fazer1000-cbf1000-z1000sx(-xcity250&crosstourer1200)

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Hayırlı akşamlar Adana Mt
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    ben ortada mı kaldım şimdik tartışan arkadaşlarımı esefle kınıyorum ama şu esefile bir tanışamadık giti)
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Motosikleti
    tdm900 2005
    herkeze iyi geceler
    [COLOR="Red"]motor kullanmak yürek ister [/COLOR] ::blushani

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    günaydın dostlarım.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler