Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    celikgürsel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 A
    Osmanım büyük geçmiş olsun. çok şükür sende birşey yok. allah birdaha böyle birşey göstermesin.

arkadaşlar bugün yapacağımız bir pilan olursa şayet benimde haberim olsun. görüşmek üzere.
    Honda CBF 1000'le Hayatı Dolu Dolu Yaşa !!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı _BlueEagle_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese günaydın...

Valla gürsel abi pek iyi değil karnem ilk defa oldu bende şaşırdım bi tane kırık var daha dun kendime gelebildim ama hala üzgünüm
    boşver zayıf öğrencinin bayrağıdır, ikinci dönem o bayrağı en önde taşırsın inşallah
    Alıntı _BlueEagle_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türk Edebiyatı
    haydaaaaaaaa inanmıyorum, halbuki babanın edebiyatı iyidir çok iyi edebiyat yapar

bu arada arkadaşlar teklif değerlendirin
    menderesin sonunda tahta masa diye güzel göle nazır bir yer var orada buluşmaya varmısınız

MENDERESİN SONUNDA TAHTA MASA DİYE GÜZEL BİR CAFE VAR, GÖLE NAZIR ORADA SAAT 14:00 DA BULUŞMAK DİLEĞİMLE
    KİMSEDEN FİKİR ÇIKMIYOR, BENİM AKLIMA BU GELDİ HEMEN DEĞERLENDİRİN LÜTFEN BENDE EVDEN ÇIKACAĞIM, HERKES BİRBİRİNE TELEFON ETSİN .
    (bu arada orayı tanımıyorum, mekan olarak geniş duruyor, gittiğimizde görebiliriz hörmet iyimi)
    hadi canlan adana mt
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

kirwe
    nerdesin

çelik gürsel sana da merhaba

Alıntı Şahin Erdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kirwe
    nerdesin

kivre evdeyim az sonra çıkacam, ahali ikinci adreste, onları alacam, mtden cevapları bekliyorum, gittiğim yerde int. yok, o yüzden biraz bekliyorum
    bu arada çelikgürselim sanada meraba

Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kivre evdeyim az sonra çıkacam, ahali ikinci adreste, onları alacam, mtden cevapları bekliyorum, gittiğim yerde int. yok, o yüzden biraz bekliyorum
    bu arada çelikgürselim sanada meraba
    uyudun mu peki
    tahta masda ya yağmur yağmıyırmu

uyudum, orası kapalı mekan

izleyiciler cevap yazında ona göre hareket edelim

ben evden çıkıyorum tekrar bakamayabilirim, orada görüşmek üzere

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boşver zayıf öğrencinin bayrağıdır, ikinci dönem o bayrağı en önde taşırsın inşallah

haydaaaaaaaa inanmıyorum, halbuki babanın edebiyatı iyidir çok iyi edebiyat yapar

bu arada arkadaşlar teklif değerlendirin
    menderesin sonunda tahta masa diye güzel göle nazır bir yer var orada buluşmaya varmısınız

MENDERESİN SONUNDA TAHTA MASA DİYE GÜZEL BİR CAFE VAR, GÖLE NAZIR ORADA SAAT 14:00 DA BULUŞMAK DİLEĞİMLE
    KİMSEDEN FİKİR ÇIKMIYOR, BENİM AKLIMA BU GELDİ HEMEN DEĞERLENDİRİN LÜTFEN BENDE EVDEN ÇIKACAĞIM, HERKES BİRBİRİNE TELEFON ETSİN .
    (bu arada orayı tanımıyorum, mekan olarak geniş duruyor, gittiğimizde görebiliriz hörmet iyimi)
    hadi canlan adana mt
    biz varız

adaşım muzaffer ve mustafa abi ve haluk hocam vede çelik gürseller de geliyor
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    Herkese Hayırlı pazarlar.
    Osman geçmiş olsun birader,bence de senin kan akıtman lazım.
    Ben 2 gün once İSTANBULDAN NASIL MOTOSİKLET GETİRİRİM die bir konu açmıştım ama arada kaynadı gitti galiba...
    Born To Be wild,Live to Ride...

Motosikleti
    Honda CBF 1000 A
    Alıntı Şahin Erdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kirwe
    nerdesin

Merhaba şahin erdem arkadaşım.

Sanada merheba demir gürsel adaşım.:

selamlar abi bi motor alma zamanım geldi diye düşünüyorum yeni başlayacağım çin malı v.s istemiyorum önerebileceğiniz motorlar olursa lütfen mesaj yoluyla 2.el temiz haber verirseniz çok teşekkür ederim artık adana mty le beraber bnnde yol almak istiyoum lütfen yardım edinnn

((((janti))) Usta Bnn şuan Istenbuldayım Burdan Sr Almayı Düşndümde Otobüs şöförleri Ile Konuştum Bişi Olursa Bnn Bilmem Diorlar Kargoda 350 Ile 500 Arası Fiyat Istiyor Garanti Veremem Diyor

Motosikleti
    Honda CBF 1000 A
    Alıntı JaNTi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Hayırlı pazarlar.
    Osman geçmiş olsun birader,bence de senin kan akıtman lazım.
    Ben 2 gün once İSTANBULDAN NASIL MOTOSİKLET GETİRİRİM die bir konu açmıştım ama arada kaynadı gitti galiba...

Janti arkadaşım şu araç getiren tır firmaları ile görüşülse motoru getirirlermi acaba. aklıma gelen en uygun bu.

Motosikleti
    Yamaha D'elight
    Alıntı yosef adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ((((janti))) Usta Bnn şuan Istenbuldayım Burdan Sr Almayı Düşndümde Otobüs şöförleri Ile Konuştum Bişi Olursa Bnn Bilmem Diorlar Kargoda 350 Ile 500 Arası Fiyat Istiyor Garanti Veremem Diyor
    Ben adanadan bir kargo firması ile görüştüm bana dragstar 1100 için (270kg) 260 ytl fiyat çıkardı ki biz maksumim ölçüleri söyledik.Oraya gitmeden adanadan halledecektin kargo işini.Otobuse gelince ben ufak bi makina getirecegim için sorun olmaz alta atarız dediler ama gene dedigin gbi garanti vermiyorlar çok iyi paketlemek lazım çiziklere karşı.Tren i sordum 4 aydır nakliye hizmetini bırakmış onlarda Başka bir yol bilen varmı acaba ?

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    @Janti Sür gel dostum. Yada bana anahtarı ve benzin parasını ver ben getireyim. Hemde ücretsiz

Osman'a geçmiş olsun. Allah kazadan beladan korusun cümlemizi.

Zafer üstadım müsait olduğunda görüşelim. Özledim.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Alıntı yosef adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar abi bi motor alma zamanım geldi diye düşünüyorum yeni başlayacağım çin malı v.s istemiyorum önerebileceğiniz motorlar olursa lütfen mesaj yoluyla 2.el temiz haber verirseniz çok teşekkür ederim artık adana mty le beraber bnnde yol almak istiyoum lütfen yardım edinnn

Onerebilecegim motor var cbr 125 r 20.000de.Adanada fiyat 3250. Ama almayı düşünürsen konuşuruz

msoysarac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    Alıntı JaNTi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben adanadan bir kargo firması ile görüştüm bana dragstar 1100 için (270kg) 260 ytl fiyat çıkardı ki biz maksumim ölçüleri söyledik.Oraya gitmeden adanadan halledecektin kargo işini.Otobuse gelince ben ufak bi makina getirecegim için sorun olmaz alta atarız dediler ama gene dedigin gbi garanti vermiyorlar çok iyi paketlemek lazım çiziklere karşı.Tren i sordum 4 aydır nakliye hizmetini bırakmış onlarda Başka bir yol bilen varmı acaba ?
    birkan her hangi bir kargo şirketi bile taşırken cok da dikkat etmeyecektir. Kamyon garajından birisiyle anlaşıp getireyim desen zarar görme riski çok çok yüksek. Aslında Hasan abinin dediği mantıklı geliyor. Yani sürüp gelmek... Havaları kontrol edip sür gel bence... biraz yorucu olabilir ama.. zevkli bir yolculuk geçirirsin diye düşünüyorum...
    [B][COLOR="DarkRed"]Tecrübeler en iyi öğretmenlerdir. Yalnız masrafları biraz çoktur.[/COLOR][/B] :) :)

Motosikleti
    Yamaha D'elight
    Alıntı msoysarac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birkan her hangi bir kargo şirketi bile taşırken cok da dikkat etmeyecektir. Kamyon garajından birisiyle anlaşıp getireyim desen zarar görme riski çok çok yüksek. Aslında Hasan abinin dediği mantıklı geliyor. Yani sürüp gelmek... Havaları kontrol edip sür gel bence... biraz yorucu olabilir ama.. zevkli bir yolculuk geçirirsin diye düşünüyorum...
    Boluda dizboyu kar varken nasıl getirebilirimki? en güzeli ben yarın bi otobus firması ile konuşim işimi garantiye alim öyle yola çıkim.Tüm yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkürler...

Motosikleti
    YBR 125
    bol şans kardeş,yolun açık olsun...
    [B][COLOR="DarkRed"]Tecrübeler en iyi öğretmenlerdir. Yalnız masrafları biraz çoktur.[/COLOR][/B] :) :)

Motosikleti
    cbf 150
    çok teşekkür ederim arkadaşlar iyi dilekleriniz için
    bencede bi kan akıtmak lazım.

Motosikleti
    YBR 125
    Alıntı osmx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok teşekkür ederim arkadaşlar iyi dilekleriniz için
    bencede bi kan akıtmak lazım.
    dostum öncelikle, allah birdaha tekrarlatmasın bu tür durumları.
    kimileri kan akıtma işini gereksiz bulur ama ben mutlaka yaparım.böyle yeni bi araç aldıgımda...

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    BUGÜN,HAVA MUHALEFETİ NEDENİYLE,YOL YAPAMAYAN (ADANA MT),YİNE DURAMADI VE BİRARAYA GELDİ.allah bu birlikteliği bozmasın amiiiin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler