Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    haluka28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GÜNAYDIN, HAYIRLI İŞLER BOL KAZANÇLAR ARKADAŞLAR
    dün sabah motor üzerinde ayakkabıma kadar su oldum(artık kimse datlı su motorcusu diyemez) akşamda cengizimle beraber güzel bir yaya gezisi, piyasa takibi, balıklarla hasret gezisi yapalım dedik, kolkola çarşıyı 8 tur attık.
    şöyle bir baktımda arabayla çarşıya çıkana allah sabır versin trafik milim kıpramıyor.
    her ne kadar yağmur yesemde motorun gözünü seveyim dedim
    bir kez daha DAMARLARIMDA AKAN MOTORCU KANININ değerini anladım
    donuma kadar ıslandım demek istiyon herhalde. yani benim bildiğim böyle söylenirde o bakımdan
    2008 Regal Raptor 250 2009 Hyosung GV 650 2010 Bianchi 150
    2011 Honda Transalp XL700 2013 Kymco Xciting 250 2015

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı haluka28 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    donuma kadar ıslandım demek istiyon herhalde. yani benim bildiğim böyle söylenirde o bakımdan
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    dün akşam 10:30 çıktık,ferda ile beraber mıstık ustaya yemek yemeye gittik ( gidiş dönüş 80 km),nasıl ıslandık,ama çok keyifliydi,varmı bugünde gitmek isteyen,tatlı su motorcukları....
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün akşam 10:30 çıktık,ferda ile beraber mıstık ustaya yemek yemeye gittik ( gidiş dönüş 80 km),nasıl ıslandık,ama çok keyifliydi,varmı bugünde gitmek isteyen,tatlı su motorcukları....
    Gençlik işte Ben senin yaşındayken neler yapardım neler neyse bi ara analatırım sana
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gençlik işte Ben senin yaşındayken neler yapardım neler neyse bi ara analatırım sana
    Allah ruhumuzu yaşlandırmasın abi.....

akşam anlatırsın...
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çenkisim baraj yolu 4,5 durak nargileye giderken baraj yolundaki ışıklardan sağa dönüyorsun 20 mt ilerde sağda okul var okulun kapısına arkanı dön karşında örnek apt.Kat:4 numara kapının üstünde posta kutusu çalınmış

İyi heceler yarın akşam görüşmek dileğiyle
    Alıntı azgurbuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    x15 ~ x20 kere oku
    Alıntı simyacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar herkese gunaydınn hasatane bugun potansıyel zayıf...aksama hepınızı beklıyoruzz yalnız bı sartla...mıdenız tok gonlunuz pek olsun...ee sonucta bekar evı9 cerz cıps bıra kola cay ...vs ha bıde bolca muahbbet..bıde rıcem kıme nasıp olursa fiskos masası örtüsüyle beraber..ee sonucta fikoz mekanı kurduk. hediyeleriniz itinayla degerlendırılecektır..herkese ıı calısmalar .adres.. yenı adana kolejı kapısı karsısıbalkonda gunes elektronıık reklamlı uydu antenı var... 4. kat adana %seyhan)

bulurum galibaa

bu arada sayın yengemis birsen apla namı diyar cengiz abimizin hanımına da coook çoook geçmiş olsun demek farz oldu

Allah ruhumuzu yaşlandırmasın abi.....

akşam anlatırsın...

ruhsuz sun olm sen
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

haluka28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    sende "donumuza kadar ıslandık" diyon yani.
    2008 Regal Raptor 250 2009 Hyosung GV 650 2010 Bianchi 150
    2011 Honda Transalp XL700 2013 Kymco Xciting 250 2015

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    haluk hocam, bayılıyom senin Türkçe meallerine

selam millet,günaydın demiyorum,geç oldu gün kapalı hava yağmurlu,herkeşe hayırlı işler bol kazançlar dileriim,

Ahmetim,bekar evide olsa ben kahve içince cezveyi bana mı yıkatıcan
    Biz belki gelemiyebiliriz,
    Cengiz kardeş, gelseniz iyi olurdu yaw üzüldüm şimdi İnşallah en kısa zamanda düzelir, geçmiş olsun

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    sende ıslak don takıntısı mı var ?

İyi heceler yarın akşam görüşmek dileğiyle
    hayırdır yav,sende bir gelecez diyorsun,bir gelmeyecez.ne oldu?

Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cengiz kardeş, gelseniz iyi olurdu yaw üzüldüm şimdi İnşallah en kısa zamanda düzelir, geçmiş olsun
    bak şimdi merak ettim.ne oldu,biri banada anlatsın !!!!
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    selam millet,günaydın demiyorum,geç oldu gün kapalı hava yağmurlu,herkeşe hayırlı işler bol kazançlar dileriim,

Ahmetim,bekar evide olsa ben kahve içince cezveyi bana mı yıkatıcan

tamam tamam siz gelin ben cezveyi yıkarım sorun değil
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

Motosikleti
    VN800
    iyi akşamlar geçen akşam aceleyle yazdım tanışma kısımlarını unutmuşum !
    pardon...
    adım çağlar
    öğrenciyim ÇÜ'de.Adanalıyım)
    motorumun aşığıyım...

gokhand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı caco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pardon...
    adım çağlar
    motorumun aşığıyım...
    Merhaba caco; Hoşgeldin, Şuan Adana Mt den kimse yok buralarda sebebi ise hepsi Çarşamba toplantısı için Ahmet abinin evindeler
    ben adanaya biras uzak olduğum için toplantıları anca böyle forumdan takip ediyorum
    Safety First..!!!!
    Kaza Anında Seni Korur

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla halukcum yok ıslanmadım desem kuyruklu yalan olur.hatta ıslandı desem az olur
    Alıntı caco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pardon...
    adım çağlar
    motorumun aşığıyım...
    hoşgeldin çağlar .bizlerle tanışıp kaynaşmayı istersen toplantılarımıza gezilerimize davet ederiz, ancak kurallarımız vardır söyleyeyim.öncelikle a2 ehliyetin ve sürekli kask takmayı seven biri olman lazım.çılgın takılmayı seviyorsan hiç gelme çünkü biz sakin ve huzurlu gezmeleri seven, ailece gezen bir ekibiz.bana uymaz dersen başka ekiplerde var adanada.ortamımıza uym sağlayacak herkese kapımız açıktır
    Alıntı gokhand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba caco; Hoşgeldin, Şuan Adana Mt den kimse yok buralarda sebebi ise hepsi Çarşamba toplantısı için Ahmet abinin evindeler
    ben adanaya biras uzak olduğum için toplantıları anca böyle forumdan takip ediyorum
    toplantılara katılamamakla çok şey kaçırıyorsun gökhancım gülmekten karnımız yarıldı desem yeridir

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    GÜNAYDIN SEVGİLİ DOSTLARIM.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    Adana MT nin gülleri Günaydın herkese hayırlı işler bol kazançlar dilerim,

Ahmetim dün gece için sana,yapılan pasta börek çörek için Nalan kardeşimize, getirilen pasta börek tatlı için Adana Mt nin sevgili duayenlerine teşekkürü bir borç bilirz,katılan herkese teşekkürler keyifli bir geceydi

Gökhand sanada adanadan ev tutalım dün çok şey kaçırdın,

Caco hoşgeldin,demir gürsel haklı bizim grub aile grubu bununda belli kuralları var çoğu eşli katılıyor gezilere toplantılara,bekar olan yokmu var tabiiki kimse kimseye kırıcı,küfürlü,sokak ağzı ile hitap etmez,birimizin derdi hepimizin,birimizin mutluluğu hepimizin mutluluğudur,ha birde en önemli olan kuyruk düzeltmegruba katılmak için kuyruk düzeltilir yani pasta börek çörek gibi o gün sana ait,daha çok detay istersen özelden msj atabilirsin
    tekrar hoşgeldin çağlar

HaYaLeT01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çim Biçme Makinesi
    Günaydın 2 tekerlekli arkadaşlarım;

Yazmaya bir süre ara verince paslanmışım galiba, neye nereden başlayacağımı kestiremedim, ancak geçtiğimiz Pazar günü mekanıma yapmış olduğunuz ziyaret ile ilgili asıl ben size teşekkür etmek istiyorum. Her zaman başımın üstünde yeriniz var. Etraf kırılıp dökülmedikçe istediğiniz kadar sebze-meyve ikramımızdır, aranızda sonradan dert edenleriniz varsa afiyet olsun.

Aslında çok önce aklımdan geçen bir fikirdi, bir Pazar böyle bir organize yapmak, fakat mesafe yakın olduğundan kimi kandırabilirim ki diye teklifte bulunmamıştım. Şehirden 5km mesafeye kimse Pazar gezisi yapmak istemez diye düşünmüştüm. Havanın soğuk ve kapalı olması böyle bir fırsatı yarattı. Yalnız çok ani bir gelişme olduğundan hem hazırlıksız yakalanmam, hem de herkesin haberi olmayıp da gelememesi sebebiyle özür dilerim.

İşin gerçeği ilkbaharda bizim oraların tadına doyum olmaz, şu kıştan çıkalım, yine beklerim, hem bu sefer yatıya bile kalabilirsiniz, çadır kuracak yer var, mutfak-lavabo var, ve hepsi de ücretsiz (bizim köyde giriş ücreti alınmıyor, muhtar bize sponsor). İso'nun kuzusunu alırız, C.tesi'den gideriz, İso'nun alnına-motoruna kan çalar, dua ederiz, sonra da eti dinlendirmeye bırakır, sucukla başlarız ziyafete. (Hakikaten, ne güzel sucuklardı onlar öyle, demek ki her 10 saniyede bir çıkan reklamları hiç abartı değil.) O gün gelen gelir, akşama kadar gırgır şamata yaparız, ertesi gün de kuzuya devam... Şehir çok yakın olduğu için isteyen istediği gibi gider gelir.

Tabii bu arada orası sadece piknik yeri değil, aynı zamanda benim işyerim, ben her zaman oradayım, bahara kadar beklemek istemeyen arkadaşlar varsa, erzakını alıp istediği zaman gelebilir, arada bir de yapacak iş buluruz kendilerine.
    oderint dum metuant

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    günaydın adana mt nin güzel insanları dün akşam geldiğiniz için çok teşekkürler ayrıca ablalarımın ellerine sağlık herşey çok güzeldi
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    Muratçım tekrar teşekkürler,bizimkiler kısa mesafe olduğu için motorla gelmezlergelse gelse oraya çenkis,iso ve ben gelirim bizim için yağmur,mesafe önemli değil maksat gönüller bir olsun

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    GÜNAYDIN Adana MT nin en güzel insanlarına

Motosikleti
    olacak bigün elbet
    günaydın adana mt

akşamki sıcak karşılama için hepinize çok teşşekür ederim bidahaki gezilerde beraber olmak dileğiyle

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler