Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    frdndl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel bir seçim olmuş karataş size olta ucunda canlı taptaze balık yedirmenin zamanı geldi bence tabi bunun şartı var(bilen bilir (kibarcası)paçaları ıslatmayana balık yok der balıkçı atasözü)
    VARMI BALIK YEMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR
    altı çizili kelimenin cümledeki anlamını açıklayınız ( üni. sınavında hep çıkar bu tip sorular )
    sen kal aşk ben giderim buralardan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Alıntı Naci63 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kötü niyetle yazmadığını zaten biliyoruz. Yoksa tepki daha farklı olurdu. Ama bazan (nadiren de olsa) yanlış anlaşılabilecek şeylerin ilişkilerimizi etkilememesi için hepimiz daha dikkatli olmalıyız. Ayrıca seni seviyoruz senin de bizleri sevdiğini biliyoruz. Selamlar.

isom esprili kişiliğiyle yazmış, yoksa ondan efendi, ondan saygılı genç tanımadım

Alıntı frdndl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    altı çizili kelimenin cümledeki anlamını açıklayınız ( üni. sınavında hep çıkar bu tip sorular )

Yani denize girip balık tutmayla uğraşmadan ,direk gelsin ben yiyeyim demek yok diyor,sevgili sevgilim...
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Ben ve Bora bey zaten kurufasülye yiyeceğiz. Bir de pilav. Dolayısıyla suya değil sulu yemek lokantasına gireriz.

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı Naci63 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ve Bora bey zaten kurufasülye yiyeceğiz. Bir de pilav. Dolayısıyla suya değil sulu yemek lokantasına gireriz.
    Hava şartları müsade ederse tabi

çok güzel bir seçim olmuş karataş size olta ucunda canlı taptaze balık yedirmenin zamanı geldi bence tabi bunun şartı var(bilen bilir (kibarcası)paçaları ıslatmayana balık yok der balıkçı atasözü)

isom esprili kişiliğiyle yazmış, yoksa ondan efendi, ondan saygılı genç tanımadım
    Sen dün akşam nerdeydin bakim
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    ben pazara kiralık ev bakacağım benden pas galeriada buluşuyordunuz değilmi yinede bilgim olsun iyi akşamlar adananın güzel motorcu kardeşleri abileri
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Alıntı ahmetnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben pazara kiralık ev bakacağım benden pas galeriada buluşuyordunuz değilmi yinede bilgim olsun iyi akşamlar adananın güzel motorcu kardeşleri abileri

duramıyorsun,duramıyorsun.bence sen geleceksin.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Arkadaşlar meteorolojiye göre (inşallah tutmaz) haftaya salıya kadar maalesef hep yağış görülüyor.

http://weather.yahoo.com/Adana-Turke.../forecast.html

Yukarıdaki link yahoo dan. Pazar günü şiddetli yağış gösteriyor vallahi. Bu adamlar yanılmıyorlar genelde ama yinede inşallah hava açık olurda gidilir Karataş'a.

fazerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxxx
    boşa kürek çekmeyin herkes evde buhafta çünki aldıgım istihbrt...YAGIŞLI hemde vayyyy

Alıntı fazerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boşa kürek çekmeyin herkes evde buhafta çünki aldıgım istihbrt...YAGIŞLI hemde vayyyy
    Abi arabayla gidelim. Ben dahil 5 kişi benimle gider. (Balık muhabbeti oldu ya gitmek lazım)

celikgürsel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 A

merhaba

adaş senin balık tutmanı bekliyecek olursak eğer bütün hepimiz acımızdan ölürüz. gel sen balık tutmayı başka bir zamana bırak. biz balığı lokantada yiyelim olmaz mı?
    Honda CBF 1000'le Hayatı Dolu Dolu Yaşa !!!!

haluka28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Yada sen birgün önceden git balıkları tutu biz ertesi gün geliriz birlikte yeriz. sevgili gürsel.
    2008 Regal Raptor 250 2009 Hyosung GV 650 2010 Bianchi 150
    2011 Honda Transalp XL700 2013 Kymco Xciting 250 2015

azgurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    Kimse gidemeeeez, yağmurlu 100% (tanıdıklar var )

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Yağmur yağarsa ben hiç bir yere gitmem balıklar sizin olsun

Alıntı haluka28 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yada sen birgün önceden git balıkları tutu biz ertesi gün geliriz birlikte yeriz. sevgili gürsel.
    fazla güvenme aç kalırsın

Alıntı azgurbuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimse gidemeeeez, yağmurlu 100% (tanıdıklar var )
    hadi ya
    senden korkulur
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    Eyiiiiiiiiii akşamlar Adana Mt nin pastane motırcıları,bende dahil bugün izin aldım duramadım gittim motoru görmeye ben onu beğendim o beni beğendi aldım anahtarı düştüm yola motır manyak gaza dokandımı zıplıyor direksiyon küçücük manevra yapamadım azdaha depodan çıkarırken yatırıyordum,birde benzini bitti yolda kaldım allahtan kaldığım yer Mustafa Kemal Paşa bulvarındaki opetin karşısıydı fazla rezillik çekmedim.Neyse benzi aldım düştüm yola doğru izzet ustama ustama,beni görünce şaşırdı ve motoru tanıdı daha önce kendi toplamıştı sakın aldım deme dedi sen binmezsin nakedlara dedi bende jinlunla kafa kafaya takas ettim dedim,sevindi iyi bir tercih dedi bunu satmak daha kolay dedi bende bir an önce elden çıkar dedim motoru teslim ettim benim canım DR 800 me kavuştum at sahibinin altında kişnermiş,bendeki kişnemedi beni üstünden atacaktı nerdeyse çok agresif yani türkçesi beni sarmadı iyi akşamlar

Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    ne motoru cengiz abi ne oldu yaw bir gün gelemedim neler oldu motor mu aldın sattın ayrıntıyı ben bilmiyorum valla.

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyiiiiiiiiii akşamlar Adana Mt nin pastane motırcıları,bende dahil bugün izin aldım duramadım gittim motoru görmeye ben onu beğendim o beni beğendi aldım anahtarı düştüm yola motır manyak gaza dokandımı zıplıyor direksiyon küçücük manevra yapamadım azdaha depodan çıkarırken yatırıyordum,birde benzini bitti yolda kaldım allahtan kaldığım yer Mustafa Kemal Paşa bulvarındaki opetin karşısıydı fazla rezillik çekmedim.Neyse benzi aldım düştüm yola doğru izzet ustama ustama,beni görünce şaşırdı ve motoru tanıdı daha önce kendi toplamıştı sakın aldım deme dedi sen binmezsin nakedlara dedi bende jinlunla kafa kafaya takas ettim dedim,sevindi iyi bir tercih dedi bunu satmak daha kolay dedi bende bir an önce elden çıkar dedim motoru teslim ettim benim canım DR 800 me kavuştum at sahibinin altında kişnermiş,bendeki kişnemedi beni üstünden atacaktı nerdeyse çok agresif yani türkçesi beni sarmadı iyi akşamlar
    şimdi bu durumda hayırlı olsunmu demeliyiz

Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    veya kuyruk kokusumu alıyoruz.

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    benim için daha hayırlı muzafferim,satması daha kolay dedi ustam öbürü çin diye kimse yüzüne bakmıyor bu gün dükkana girdim hemen satılık mı dedi birisi ustamda yok dedi ve bana abi sen karışma kimseye fiyat verme dedi bende al motor senin dedim herşeyi sana ait dedii bıraktım geldim

halukçuğum istediğin kuyruk olsun hele şu pazartesi olumlu haberi alalım o zaman düzeltiriz canın sağolsun senin

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim için daha hayırlı muzafferim,satması daha kolay dedi ustam öbürü çin diye kimse yüzüne bakmıyor bu gün dükkana girdim hemen satılık mı dedi birisi ustamda yok dedi ve bana abi sen karışma kimseye fiyat verme dedi bende al motor senin dedim herşeyi sana ait dedii bıraktım geldim

halukçuğum istediğin kuyruk olsun hele şu pazartesi olumlu haberi alalım o zaman düzeltiriz canın sağolsun senin
    Eeee o zaman hayırlısı olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler