Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    adanalı01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xj6 diversion f 2013
    Tünaydın arkadaşlar hava kapalı o bile güzel her havanın kendine göre bir güzelliği var bahadır kardeş yağmurda ıslanmışsın her kula nasip olmaz o da güzel motorla dikkat et yollar kaygan olabilir
    köylü milletin efendisidir... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK. Ben hayatta 2 şeye inanırım 1 Dua ederken görmediğime 2 aynaya bakıp gördüğüme.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fazerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxxx
    yav arkadaşlar benim tepemi attırmayın gene beleş ulen beleşşşşş birde yaz kampında dansöz bilem varrrrrrr(rusyadan getirtecem ismide HELGA daha ne olsun)üstüne üstük kucaktan kucağaanladınız siz onuuuuuu yani artık gelmeye teraziiiiiii olsun
    kızı kolda fazerı yolda severim.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    muzaffer,HELGA,ALMAN ismi kardeş.yine konuşturdun engiiiin kültürünü.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı fazerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav arkadaşlar benim tepemi attırmayın gene beleş ulen beleşşşşş birde yaz kampında dansöz bilem varrrrrrr(rusyadan getirtecem ismide HELGA daha ne olsun)üstüne üstük kucaktan kucağaanladınız siz onuuuuuu yani artık gelmeye teraziiiiiii olsun
    Adaşım sana bir şey söyleyimmi, sen bu camiadan çok ama çok uzaklaştın (ticaretti kastetmiyorum). Dükkanı açmadan önce tek tük motor satacam diye hemen hemen tüm toplantı ve gezilere katılıyordun. Artık toplantılara vede gezilere katılmıyorsun, sadece sanal alemdesin. Kendini vermişsin işine gücüne diğer tarafı boşvermişsin. Bak bizlerinde işi gücü var ama yinede bir şekilde katılıp sosyalleşmeye çalışıyoruz.
    Seni çok seviyoruz onun için, Artık sosyal topluma katıl be bilader
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    xxxxx
    yav başkanım helganın babası alaman annesi beyaz rus (1997 penthouse güzeli)lokum bilem yanında çerez test ettim,gördüm,inceledim,dokundum yani anlıyacağınız üzere kazası,darbesi,değişeni hatta yanyattı,çamura battı,çalı çizdi,toz üstende kaldı yokkkkksıfırdan farkı sadece yaptığı kilometreeğer kendini iyi dravcı olarak görüyorsan test etme şansın varrrryalnız test sürüşü malumunuz sen iyibilirsin; drayv yaparken mejburen arkanda olmam lazım(konsinye müşteri motoru) malumun mal benim değil.sadece komusyon alıyorummm

Motosikleti
    yav başkanım helganın babası alaman annesi beyaz rus (1997 penthouse güzeli)lokum bilem yanında çerez test ettim,gördüm,inceledim,dokundum yani anlıyacağınız üzere kazası,darbesi,değişeni hatta yanyattı,çamura battı,çalı çizdi,toz üstende kaldı yokkkkksıfırdan farkı sadece yaptığı kilometreeğer kendini iyi dravcı olarak görüyorsan test etme şansın varrrryalnız test sürüşü malumunuz sen iyibilirsin; drayv yaparken mejburen arkanda olmam lazım(konsinye müşteri motoru) malumun mal benim değil.sadece komusyon alıyorummm
    sen artık bu işlere de mi bakıyorsun ! motor sezonu kapanınca yeni işe mi girdin ? neyse hiç bu sektörde arkadaşım yoktu.

Motosikleti
    xxxxx
    bak başkanım benimle urtaşma ben laf cambazıyımmmm gardını al yoksa gıdını alırım,ne demişler arkadaş arkadaşın dübbeleğiymiş anladın sen onuuuuyazıklar olsun sanaaaaaynı fırsat senin eline geçse bana alo demicenmii hııııı

Motosikleti
    laf cambazı mı? diyelim ki fırsat elime geçti,diyelim ki ben de sana alo dedim.sen izin alıp gelebilecenmi ki?

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    laf cambazı mı? diyelim ki fırsat elime geçti,diyelim ki ben de sana alo dedim.sen izin alıp gelebilecenmi ki?
    Senin nerden alo dediğine bağlı, Eğer "Kıl çadırındayım dersen" gelir
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

celikgürsel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 A
    Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adaşım sana bir şey söyleyimmi, sen bu camiadan çok ama çok uzaklaştın (ticaretti kastetmiyorum). Dükkanı açmadan önce tek tük motor satacam diye hemen hemen tüm toplantı ve gezilere katılıyordun. Artık toplantılara vede gezilere katılmıyorsun, sadece sanal alemdesin. Kendini vermişsin işine gücüne diğer tarafı boşvermişsin. Bak bizlerinde işi gücü var ama yinede bir şekilde katılıp sosyalleşmeye çalışıyoruz.
    Seni çok seviyoruz onun için, Artık sosyal topluma katıl be bilader
    adaşının gözü para bürümüş muzaffer abi, paradan başka gözü birşey görmüyor. bu yüzdende camiadan uzaklaşmış oluyor.
    fazerr muzaffer abi kefenin cebi yok, bukadar hırs yapma sonra kendini kaybedersin haaaaaa.
    Honda CBF 1000'le Hayatı Dolu Dolu Yaşa !!!!

Motosikleti
    xxxxx
    ulen bora her yazıyı beklerdimde bu piyango oldu ayptır yav el insaf yani hep bu zafımdan faydalanıyorsunuz ayıptır yavvvvv bırakın bari şurda klavye delikanlısı olim ele güne rezil etmeyin ulennnnnnnnnnnnnnnnn
    Senin nerden alo dediğine bağlı, Eğer "Kıl çadırındayım dersen" gelir
    puuuuuu sana, adaşım dedik bizi marsaka yaptınız yavvvv oyun bozancılar sizi.
    Alıntı celikgürsel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adaşının gözü para bürümüş muzaffer abi, paradan başka gözü birşey görmüyor. bu yüzdende camiadan uzaklaşmış oluyor.
    fazerr muzaffer abi kefenin cebi yok, bukadar hırs yapma sonra kendini kaybedersin haaaaaa.
    lan suboppppppppp sen ilk önce aynaya bak ondan sonra laf yetiştir. alırım seni terazinde tatrtarım haaaaaa

Motosikleti
    herşeye rağmen seni seviyoruz.

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Adaşım seni sevmeyen ölsün , senin yerin bir başka, onun için aramızda görmek istiyorz

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:28 ----------

Arkadaşlar, akşama Fransa ya doğru yola çıkıyorum. Salı gününe kadar yokkum. Hepinize hoşçakalın, görüşmek üzere

celikgürsel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 A
    fezerr muzaffer abi seni nasıl kızdırıyorum ama, seni sevmeyen ölsün.
    muzaffer1968 abi yolun açık olsun güle güle git güle güle gel hayırlı yolculuklar sana.
    Honda CBF 1000'le Hayatı Dolu Dolu Yaşa !!!!

adanalı01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xj6 diversion f 2013
    Hayırlı yolculuklar muzaffer abi yolun açık olsun çikolatamızı unutma
    köylü milletin efendisidir... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK. Ben hayatta 2 şeye inanırım 1 Dua ederken görmediğime 2 aynaya bakıp gördüğüme.

beter-böcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    Hayırlıgeceler arkadaşlar...
    Maşallah topic o kadar canlı ki, siteye bir gün girmeyelim, mesajdan alıntı yapmak için neredeyse çocukluğumuza inmek gerekiyor
    üç sayfa öteden topladım alıntıları ve haliyle biz yazana kadar ortada o muhabbetten ne eser kalıyo nede yorum,, eminim insan ne zaman ne yazdığını unutuyodur

Alıntı Yusuf Ziya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birader,
    Sazını koyacak münasip bir yeri toplanma noktasında hep beraber buluruz. Sen kafanı yorma.
    Peki Yusuf abicim, o rahatlıklan toplanma noktasına gelecegim

Yumurtalık mesafe olarak iyimi? değilse mesafeyi biraz uzatarız Kozan üzerinden gideriz. Ne dersin

Ben motosikletime sazı alırım diyecem ama bende paraşüt etkisi yapar, uçurtma niyetine izlersiniz
    Abi o zaman saza çözüm bulmak yerine önce senin bu duruma çözüm bulmak lazım, millet motormu sürsün yoksa havada sazlan havalanan bir muzaffer abiyimi seyretsin..... olmaz tehlikeli olur biz açısından ( güle güle git aaabi )

ahhh,ahhh ben bu gençlere ne diyeyim ki?gelmeye gönlü olan zamanıda ayarlar sazını da.
    Boşver Bora abim boşver, sen o gençlere bakıp sinirlenme boşver

hıhıııııııııııııııııııııııııı bakın gördünüzmü ben deniz dedim herkes oyesssssss ofkours dedidemekki ben sitenin hocasıyımmmnedemişler hoca ostrurusa sizler(cemaat)ofkours derrr bogsağa varmadan AKÇAKIL VAR TÜM İHTİYACIMIZ OLAN gerçek kamp alanı(tuvalet duş,mutfak hepsi varrr)gezi amaçlı heryer yakın tüm kayıtları goegol dan öğrenebilirsiniz.ya yine ben gerekeni yaptım yoldesen var düzen desen var,organizasyon tabiki var ozaman şu başkanlığı allah için bana verin yeter yetere bilirseniz yavvvv lütfen seçin beni başkan olmayı istiyorum seçerseniz tüm sitedeki kampa geleceklerin MASRAFLARI BENDEN size söz koyun kesecem ulen kesmzsen beni kessinlerhadi kampanya başladııııı,BETERBÖCEK,MUTTALİP,BAHADIR,BANAT,KOLU MAN,FUATIM saflarınızı belirtip şu eski zihniyeli başkanı alaşağı yapımbenim gibi taze,genç,dinamik,yakışıklı,iyilik abidesi kardeşinize layığı olduğu mekana getiringetirmeyenler keto olsun emiiiii
    Muzaffer abi tamam yapalım yapalımda sende kurbanda koyun moyun dağıt artık yap bişiler yav, ne bilim ay sonu hepimizin hesaplarına maaş neyin yatır..

monur00006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Honda CBR250R
    Herkese günaydınn,
    Uzun sürenin ardından aranızda olmaya çalışmaya devam edeceğim abilerim
    Okul başladı ben de otobüsle gitmek olmaz diye bir apache aldım. İlk bakımına bu haftasonu sokacağım. Hazır hava da güzelken bir gezi yaparsak rodajı orada bitirmeyi düşünüyorum. Bundan sonra her geziye gelmeye çalışacağım geçen sene hiç kısmet olmadı

Tekrar herkese tüm iyi dileklerimi sunuyor, iyi bir gün diliyorum...

fuatbmw01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW
    GUNAYDIN MİLLET

Adaşım seni sevmeyen ölsün , senin yerin bir başka, onun için aramızda görmek istiyorz

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:28 ----------

Arkadaşlar, akşama Fransa ya doğru yola çıkıyorum. Salı gününe kadar yokkum. Hepinize hoşçakalın, görüşmek üzere
    iyi yolculuklar
    kara murat benim FUAT KOŞAK

Yusuf Ziya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piyade

Hayırlı yolculuklar,
    iyi eğlenceler.
    Gezi fotolarını bekliyoruz.
    İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı.

Motosikleti
    güneşli bir güne günaydın dostlar.hatta bütün hafta sonu böyle güneşli olacak.
    muzaffer iyi yolculuklar.gez,eğlen.
    yusuf tamam anladım,hamp alanı keşfine haftaya gidiyoruz demekki.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler