Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki Vn 800
    herkese iy akşamlar dilerim,yarık akşam ben malesef diyorum peder bu aralar kendini kaybetmesi sıklaştı yalnız bırakamam ,burakçım şimdiden hayırlı olsun allah kaza bela vermesin,herkeşe selam
    Efesle anlaşma yaptım,bayram sonuna kadar içmezsen sana motor alırım dedi bende söz dedim, ahanda aldım.::sefereee

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adanalı01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xj6 diversion f 2013
    verin coşkuyu alıştım ben verin evde tükanda tamir olacak eski kırık malzemeleri koyuverin pikapın arkasına itinayla yenisiyle degiştirilir canım cigerlerim
    Alıntı fazerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muttalip,im mütevazi iyilik abidesi kardeşim sana zahmet bendede bir antika değerinde harleyin deposu var biraz kaynak işleri var onuda halletsen ikisi aradan çıkıversin.birde hatırlatim depo şakaya gelmez kapalı ortamda muhafaza edilmez.özellikle pikap olması şart canimm.şimdiden yaptığın cömertlik için teşekkürler ciğerimbu arda rahatsızlığın için geçmiş olsun .sana bişey olmasın yiğidim.

---------- Post added at 19:04 ---------- Previous post was at 18:59 ----------

sende ver burak kardeşim muzaffer abininde eskilerini yenileriyle degiştiriyorum seninkide cıksın bu arada vfr nedirki korkuyorum biri şu benim goldwing in deposunada el atıver diecek diye
    Alıntı Burak Cingiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muttalip benim vfr ninde depoda ezik var sana versem hani pickup in arkasına koysan sora bu kardeşlerimiz yürütse bana da bir tane depo ayarlasan hazır elin değmişken....
    köylü milletin efendisidir... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK. Ben hayatta 2 şeye inanırım 1 Dua ederken görmediğime 2 aynaya bakıp gördüğüme.

cumartesi veya pazar günü için bir plan var mı? varsa küçük cc ler hor görülüyor mu? : )

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    günaydın dostlarım,akşama nargile kafede görüşmek üzere.

miwaly_kardeş,önce kendini bir tanıt bakalım,kimsin.seni bir tanısın buradaki arkadaşlar.öyle damdam düşer gibi gezi soruyorsun?biz A2 si ve kaskı olmayanlarla geziye gitmeyiz.cevap alamadığın için de celalleniyorsun.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

fuatbmw01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW
    gunaydın adana mt
    kara murat benim FUAT KOŞAK

Burak Cingiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA VFR 800 ABS EDS BGS '05
    Alıntı Chopperci01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese iy akşamlar dilerim,yarık akşam ben malesef diyorum peder bu aralar kendini kaybetmesi sıklaştı yalnız bırakamam ,burakçım şimdiden hayırlı olsun allah kaza bela vermesin,herkeşe selam
    teşekkür ederim cengiz abi; kısmetse bir sonraki motora artık

---------- Post added at 11:28 ---------- Previous post was at 11:26 ----------

Alıntı adanalı01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    verin coşkuyu alıştım ben verin evde tükanda tamir olacak eski kırık malzemeleri koyuverin pikapın arkasına itinayla yenisiyle degiştirilir canım cigerlerim

---------- Post added at 19:04 ---------- Previous post was at 18:59 ----------

sende ver burak kardeşim muzaffer abininde eskilerini yenileriyle degiştiriyorum seninkide cıksın bu arada vfr nedirki korkuyorum biri şu benim goldwing in deposunada el atıver diecek diye
    Yok kardeş allahtan o kadar kalın abi grupta...

---------- Post added at 11:34 ---------- Previous post was at 11:28 ----------

********İLAN**********

Değerli ''Müminler'' ve ismi zaten Mümin olan Kardeşimiz Mümin;

Bu akşam mesai bitimine müteakip ''Kaktüs House'' Cafe de benim beyaz vfr nin kuyruğu doğrululacak ve işlemin başarı ile sonuçlanması durumunda Tatlı merasimine geçilecektir. Gelen kişi sayısına göre tatlı ALINMAYACAK olup ; ortaya çıkacak mavranın kalitesi nedeniyle daha fazla abi ve kardeşimizin katılması dilenmektedir. Tüm abi ve kardeşlerimize duyrulur.

Not: Bu ilan genel duyuru niteliğindedir. Sonradan vay efendim bugun toplantı mı vardı, şehir dışından geç geldim katılamadım, toplantı olduğunu unuttum, hatun beni salıvermedi gibi bahaneler istemem. Bilen bilmeyene haber versin lutfen.....
    His Flower on His Nose VFR 800 Owner

rtr01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APACHE RTR 150 SARI
    GÜNAYDIN DOSTLAR
    DÜNYADA ESERİN YOKSA TARİHTE HİÇ YERİN YOK DEMEKTİR.
    CEMİL GERDAN.

fazerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxxx
    teşekkür ederim cengiz abi; kısmetse bir sonraki motora artık

---------- Post added at 11:28 ---------- Previous post was at 11:26 ----------

Yok kardeş allahtan o kadar kalın abi grupta...

---------- Post added at 11:34 ---------- Previous post was at 11:28 ----------

********İLAN**********

Bu akşam mesai bitimine müteakip ''Kaktüs House'' Cafe de benim beyaz vfr nin kuyruğu doğrululacak ve işlemin başarı ile sonuçlanması durumunda Tatlı merasimine geçilecektir. Gelen kişi sayısına göre tatlı ALINMAYACAK olup ; ortaya çıkacak mavranın kalitesi nedeniyle daha fazla abi ve kardeşimizin katılması dilenmektedir. Tüm abi ve kardeşlerimize duyrulur.

Not: Bu ilan genel duyuru niteliğindedir. Sonradan vay efendim bugun toplantı mı vardı, şehir dışından geç geldim katılamadım, toplantı olduğunu unuttum, hatun beni salıvermedi gibi bahaneler istemem. Bilen bilmeyene haber versin lutfen.....
    ^^^^^^^^^^^^^^ÎLAN 2^^^^^^^^^^^^^
    DEĞERLİ MÜMİN KARDEŞLERİM akşam yapılacak merasime müteakip gelen kişilerden bağış toplanacaktır malumunuz yapılan her hayır sizleri gerçek hayatta gereken mertebeye allahın izniyle kavuşturacaktır şimdiden yaptığınız bağışları allah kabul etsin allah tekerinize hep düz basmayı nasip etsin.
    yapılacak bağışların en küçük rakamı 10tl en yüksek 1000tl.dir.saygılarımı sunar akşamki toplantımızın bol tatlılı ve bol bağışlı geçmesi temennisiyle.
    kızı kolda fazerı yolda severim.

bahadirce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu anda motorsuz...
    herkese iyi günler dilerim. bu akşam allahtan bir mani çıkmazsa eğer kaktüs house'da olacağım.
    ya bu arada ben bi tek muzaffer abiyi tanıyorum, akşam nereden bilecem hangi masanın bizim olduğunu. :c))
    muzaffer abi kaçta gideceksin akşam, bi saat ver de o saatten sonra gideyim. en azından seni görür, masayı bulurum. :c))
    AB rh (+)Biz rüzgarı hissetmeyi seçtik, klimayı değil...

fazerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxxx
    gençlerin kalabalık olduğu masada olacağız.eğer ortada tatlı görürüsen hemen dall 8 de ordayız bişey olursa tlf ile yönlendirim meraklanma.
    kızı kolda fazerı yolda severim.

Yusuf Ziya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piyade
    Merhaba dostlar,
    Akşam kaktüse sığmayacak gibi duruyoruz.
    Hadi hayırlısı.

Muzaffer kardeşim,
    Bağış işleri Cuma günleri namazı müteakiben camii çıkışında yapılıyor. Senin mekan ve zaman ayarlaman yanlış.
    Sen bu akşam tatlını ye Allah' ına şükret.

---------- Post added at 12:42 ---------- Previous post was at 12:40 ----------

Alıntı fazerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gençlerin kalabalık olduğu masada olacağız.eğer ortada tatlı görürüsen hemen dall 8 de ordayız bişey olursa tlf ile yönlendirim meraklanma.
    Birader gençlerin kalabalık olduğu masada olacağız diyorsunda;
    Katılımcıların yaş ortalaması 40 yaş. Nasıl bir genç masası anlamadım.
    İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı.

Motosikleti
    Alıntı bahadirce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese iyi günler dilerim. bu akşam allahtan bir mani çıkmazsa eğer kaktüs house'da olacağım.
    ya bu arada ben bi tek muzaffer abiyi tanıyorum, akşam nereden bilecem hangi masanın bizim olduğunu. :c))
    muzaffer abi kaçta gideceksin akşam, bi saat ver de o saatten sonra gideyim. en azından seni görür, masayı bulurum. :c))
    iceri girince ilk gordugune deki buraya gelip hesap odemeden tuyen hep millete yikilan biri var onun masasini ariyorum zaten ya beni ya muzaffer abiyi gosterirler

ethemhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxx
    Burak abi madem böyle bır sey yapıyorsun gelemeyenlerede yardımcı olmaya calısacaksın.. Sen kredı kartı numaranı ver bana ben aksam 7 de Adana'da olacak sekılde ucak bileti alim tatlımı yer sabah ucağıylada geri dönerim Sen sonra babamla aranda halledersın

ethemhan muzaffer1968+ fazerr Burak Cingiz+ adanalı+ fuatbmw01
    Motosiklete binmeden önce aynaya bak. Gülümsüyorsan, tak bire devam et.

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Saygdeğer Mt sakinleri, ben şuan izmideyim, uçak rötar yapmazsa aksam toplantıya yetişirim ancak yetisemezsem tatlımı ayırmanız önemle rica olunur.....
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    Alıntı ethemhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burak abi madem böyle bır sey yapıyorsun gelemeyenlerede yardımcı olmaya calısacaksın.. Sen kredı kartı numaranı ver bana ben aksam 7 de Adana'da olacak sekılde ucak bileti alim tatlımı yer sabah ucağıylada geri dönerim Sen sonra babamla aranda halledersın

ethemhan muzaffer1968+ fazerr Burak Cingiz+ adanalı+ fuatbmw01
    onun yerinme ben sana 250 gr baklavayı kargoya versem. parasında değilim sen yorulma o kadar yoldan gelme canım benım kıyamam saatlerce yolculuk falan...

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    onun yerinme ben sana 250 gr baklavayı kargoya versem. parasında değilim sen yorulma o kadar yoldan gelme canım benım kıyamam saatlerce yolculuk falan...
    Vicdansiz seni, ne var burhanına uçak biletini ismarlasan...
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    ben acımasız değilim yusuf abiye yazık olur onunla helalleşirsek...

Motosikleti
    Kawasaki Vn 800
    herkese iyi akşamlar katılamadığım için üzgünüm ama gönlüm sizlerle
    Efesle anlaşma yaptım,bayram sonuna kadar içmezsen sana motor alırım dedi bende söz dedim, ahanda aldım.::sefereee

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın dostlarım,akşama nargile kafede görüşmek üzere.

miwaly_kardeş,önce kendini bir tanıt bakalım,kimsin.seni bir tanısın buradaki arkadaşlar.öyle damdam düşer gibi gezi soruyorsun?biz A2 si ve kaskı olmayanlarla geziye gitmeyiz.cevap alamadığın için de celalleniyorsun.
    yanlış anlaşılmışım..kendimi tanıtmak için internete pek güvenmiyorum ama öğrenciyim, yaş 22, ismi bir araya gelince söylerim : ) A2 'm, kaskım ve çok daha fazlası var, onlar olmadan kontak açmıyorum zaten : )

celallenmedim, sadece yazdığım sayfa sonuna geldiği için kimse görmedi sandım, 2 kez yazdım o sebeple, yanlış anlaşma olmasın, celallenmek yok : ) bilinçli bir sürücü olmak için elimden geleni yapıyorum...

Honda nın seviye 2 ve 3 eğitimini aldım, bunun dışında birkaç sene önce izmirden eski bir yarışçıdan eğitim almıştım 20 saat kadar...

damdan düşer gibi gezi sormamın sebebi de tanışmaktı aslında : ) toplanılır, geziye katılınır, tanışılır vs vs...yanlış anlaşıldıysam, kusura bakmayın

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ********İLAN**********

Gardaşım motorun hayırlı olsun güle güle kazasız binesin

ne zamandır toplantıya katılmıyorum, tam bu hafta içimden geçiyordu gidimde arkadaşlarım beni özlemiştir dedim ama senin tatlı işi bozdu hayırlı olsun
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler