Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Muğla - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Capkan_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 8
    Doğru dion alper baba big boy la haberleşiyorum ben sonra kopar geliriz biz..plan a göre hareket ederiz abi.
    No Safety No Tomorrow

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oFLuAlper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650R
    tamm ozaman. sonkez bni gözden geçirelim planı ozaman.

saat 19:00 gibi bigboyla sen yola çıkıyosun ulaşabilirseniz selimide alıyosunuz.

saat 22:30 gibi ben ve 2 motorlu arkadaş çıkıyoruz marmarise goğru yola. siz ulaşamazssanız bide ben denerim selime ulaşmayı. marmariste ben phynx le buluşuyorum gelirlerse poleya gilide alirim. sacrosanct a da sorarız toplam minimum 4 max 7 motorla inbüküne doğru yola çıkarız en geç saat 01:00 gibi ordayız. bu arada marmarise varınca yiğitle yorgun_48 i aramayı sakın unutmayın. kopuk kopu iş olmasın. pazar sabahıda nereye gideceğimize karar veririz.

şimdiden herkese hayırlı kazasız belasız yolculuklar.
    GT650R

Motosikleti
    FAZER 8
    Ben im işler tamam abi ben şimdi yola çıkıyorum havalimanından bigboyu da alıp planın doğrultusunda hareket ediyoruz yolda telefonlaşırız...
    No Safety No Tomorrow

Motosikleti
    Hyosung GT650R
    ok çok güzel. akşam en geç saat 01:00 gibi ordayız.... orda görüşürüz.
    GT650R

Motosikleti
    GT 650 COMET
    yangınla ilgili yeni bilgiler aldım yangın kontrol altına alınmak üzereymiş ama çok yanmış çok amazonu biliyosanız sırtınızı denize verince gördüğünüz bütün orman yanmış.birde amazona gelmeden çok eski bir ev vardı yanlız yaşayan bir teyze vardı bal falan satardı onun evide yanmış. itfaiyeyi kutlamak lazım çok rüzgarlı olmasına rağmen büyümesini engellemişler uçaklar falan çok etkili olmuş
    patronumun yakın arkadaşının iş yeri var oraya yardıma gitmişti oradan edindim bilgileri.

Alper Bu Arada Telefonum Evde KalmiŞ Eve Gİdİnce Alabİlİcem 9.30 Dan Önce Ararsan İŞyerİnden UlaŞabİlİrsİn.veya Msn Dende Olabİlİr.

Motosikleti
    Hyosung GT650R
    hmmm bak ormana üzüldüm ama teyzeye daha da çok üzüldüm. eyer yardıma ihtiyacı olursa burda hemen bi topic yazarız yardımcı oluruz yani yiğit sorsana bi yardıma ihtiyaci varmı? şu hayatta hiç dayanamam yaşlı insanların üzülmesine
    GT650R

Motosikleti
    GT 650 COMET
    Yardim EtmİŞler Zaten Bende Bİlmİyom Durumunu Patron Gelmedİ Daha Gelsİn Sorarim Telefonda GÖrÜŞmÜŞtÜm.

Olum Ben İŞten 9:30 10:00 Gİbİ Çikiyom İŞten Gİdİp Hazirlanana Kadar 11 Olur Bende Sonrakİ Gurupla Gelİrİm İlk Guruba YetİŞemem. Sen Marmarİse GeldİĞİnde Arabenİ.

Motosikleti
    Hyosung GT650R
    ok bende saat 00:00 gibi orda olurum heralde. aslında sen alilerle bi konuşsan fena olmaz hani yiğit
    GT650R

Motosikleti
    GT 650 COMET
    İŞteyİm Yanlizim Çikamiyorum İŞ Yerİnden

Motosikleti
    Hyosung GT650R
    olm çıktıktan sonra yada ben tel mi edeyim? tamm tamm ben alilere telefon ederim. bu arada ben selimin evini biliyorum selime uğrarım ben ok?

olm ozaman boraya telefon et de oda gelsin özledim herifi hernekadar kızdırsada beni
    GT650R

Motosikleti
    GT 650 COMET
    Aradim O ÇaliŞiyor Gece 12 De BaŞliyor GÜndÜz 12 De IrakiyomuŞ Belkİ Çikinca Gelecek Yarin HaberleŞcez

Motosikleti
    Hyosung GT650R
    tamm benim geldiğimden haberi varmı? varsada gelmez heralde
    GT650R

Motosikleti
    Honda Beat Turbo :D
    Bodrumlu motorcu arkadaşlar ne kadar deli motor sürüyorsunuz..Tabiki tüm lafım sizlere değil ama Tatilciler, bu motor kiralayanlarda ayrı bi manyak...Şimdiye kadar kırmızı ışıkta durak bi motosikletli görmedim !

Her ışıkta en az 1 motosiklet başka bi motora yada araca santimetreler ile geçiyor...O kadar sıcakki zaten kask takan yok.çok çok tehlikeli.. Birde o kadar çok scooter varki yolda sırf onları kontrol ederken kaza yapmamak başka bi mucize..

Bodrumlu arkadaşlar çok dikkatli olun lütfen...

-------------

Ve mutlaka dalyan a gidin çok uzak değil :D yolda güzel, doğada..

Motosikleti
    Hyosung GT650R
    Alıntı midnite adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bodrumlu motorcu arkadaşlar ne kadar deli motor sürüyorsunuz..Tabiki tüm lafım sizlere değil ama Tatilciler, bu motor kiralayanlarda ayrı bi manyak...Şimdiye kadar kırmızı ışıkta durak bi motosikletli görmedim !

Her ışıkta en az 1 motosiklet başka bi motora yada araca santimetreler ile geçiyor...O kadar sıcakki zaten kask takan yok.çok çok tehlikeli.. Birde o kadar çok scooter varki yolda sırf onları kontrol ederken kaza yapmamak başka bi mucize..

Bodrumlu arkadaşlar çok dikkatli olun lütfen...

-------------

Ve mutlaka dalyan a gidin çok uzak değil :D yolda güzel, doğada..
    kardeş bi laf vardır biliyomusun bilmiyorum ama şöyle bişey Bir ağaçtan 1milyon kibrit çıkar ve 1 kibrit 1 milyon ağacı yakar

demem o ki gördüğün her motorluyu motosiklet.net üyesi sanma. genede uyarın için çok teşekkür ediyorum. bolu/istanbul mt ye selamlar
    GT650R

doğma büyüme İstanbul/bostancı şu an muğla/ortaca
    Motosikleti
    sattım :(
    vay plan baya hararetli gidio umarım eglenirsiniz arkadaşlar...
    bende toplamda koskoca 1 gunumu motora harcadım ve baya eksiklerini tamamladım ...
    geziye daha dogrusu gezilere hazır ama ben hazır deilim bu seferde ...
    size ii geziler mugla mt saglıcakla kalın .... iLLeqaL
    [COLOR="Black"][B] A STATE OF TRANCE[/B][/COLOR]

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800 CLASSİC

Selam Arkadaşlar.

Evet bir hafta sonu gezimizi daha biz marmaris tayfaları olarak tamamladık. Şu anda yolda yolculuklarına devam eden Dalaman ve Ortaca tayfalarına iyi yoculuklar. Güzel bir organizasyon oldu sizlerde fotoları görünce hak vereceksiniz. Ama !!!!!!! Dönüş yolculuğu sırasında Küçük bir kaza geçiren Oflu Alper ve Eşine Çok büyük geçmiş olsun der Sevgili BigBoy 48 kardeşimizede İskeleden atlamasını bilmiyorsan neden iskelenin üstüne çıkıyon diyeceğiz. Hepinize mutlu ve umutlu güner herşey gönlünüzce olsun.....
    ::melek02:[B][COLOR="DarkRed"]KARGALAR SÜRÜ HALİNDE,KARTALLAR YALNIZ UÇAR...[/COLOR][/B]::melek02:

doğma büyüme İstanbul/bostancı şu an muğla/ortaca
    Motosikleti
    sattım :(
    Alıntı yorgun 48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama !!!!!!! Dönüş yolculuğu sırasında Küçük bir kaza geçiren Oflu Alper ve Eşine Çok büyük geçmiş olsun
    ne oldu yaa meraklandım bişeyleri yokya arıyorum alperde telefonu acmıyo bilen varsa soylesin nasıl bi kaza geçirdiler....
    [COLOR="Black"][B] A STATE OF TRANCE[/B][/COLOR]

Motosikleti
    FAZER 8
    Geziye katılan bütün muğla mt ciler kendi adıma çok teşekkür ediyorum 10 numara bi gezi yaptığımıza inanıyorum kamp olayları dolayından da soner abi ye (yorgun48) ayrıca bi teşekkür borçlyz 1-2 ufak tefek kötü anılar bırakak döndük watan sağ olsun herşeyden bi ders alıyoruz motosiklet.net çömezleri olarak
    No Safety No Tomorrow

Motosikleti
    Hyosung GT650R
    Alıntı illegalrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne oldu yaa meraklandım bişeyleri yokya arıyorum alperde telefonu acmıyo bilen varsa soylesin nasıl bi kaza geçirdiler....
    kortay yok önemli bişey ya...

Beyler çok kötü bi haberim var asıl kazayı bu gün emrah yaptı olay şöyle olmuş bu ortacadan sarıgermeye çıkan tali yolda emrah giderken emrahın şeridine giren bi araç emraha kafadan giriyo arabayla emrah kafakafaya çarpışıyolar. allahtan emrahta kask falan vardı sadece ayağına yaklaşık bi 7 dikiş atıldı onun haricinde bişey yok. motor hurda

emrah kardeşime çok ama çok geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum ben muğla mt adına olayın başından sonuna kadar yanında bulundum ve lojmanına kadar bıraktım.

allah hepimizi böyle kazalardan korusun tekrardan geçmiş olsun. verilmiş sadakamız varmış.........
    GT650R

Motosikleti
    Suzuki Bandit 600
    Alper geçmiş olsun kardeş arkadaşada allah şifa versin kafa kafaya yine ucuz kurtulmuş.

Allah kaza bela göstermesin. Yada ucuz atlatmamızı nasip etsin.
    *** Hayatta En Güzel Şey Özgürlüğün Tadını Doyasıya Çıkarmaktır ***
    Hayat sadece ölüme giden yoldaki bir rüyadır...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler