Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Muğla - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Alıntı mes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    değerli kardeşim biz bu sabah denizciler kahvesnden seni verdiğin no dan aradık,ancak bu no kullanılmıyormuş:(...yarn Bluewind ile enduro yarışlarında olacağız bekleriz.Muğla mt tişörtlerinden tanırsın artık

ya kusura bakmayin, servisle ilgili bi problem galiba, bugun tum arkadaslarim boyle dedi...kimisi ulasti kimisi ulasamamis...

yarin kac gibi cikacaksiniz yola, beraber gidelim...
    0 536 328 34 75 bu no dan da ulasabilirsiniz..

en kisa zamanda gorusmek dilegiyle...
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oFLuAlper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650R
    Alıntı ahmet-meloş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oooooo arkadaşlar hoş geldiniz ya bizde millet toptan kayboldu zannediyorduk arama falan başlatalım diye düşünmüştük.
    Turgutreis de buluşmak dileğiyle Mes ve Ayçe ile bizde varız. Arkadaşlar ne yapıyorsak MT için katılımlarınızı bekliyoruz burayı boş bırakmayın. Nerde millet nerde motorcu ruhu taşıyan arkadaşlar. Sadece bizlermi kaldık.

Badem bile daha sıkı motorcu çıktı

Yorgun kardeş sen sepetleri at biz toplamaya geliriz

çalışan arkadaşlarada kolay gelsin ilk nefes molasında bekliyoruz

vallahi abi bizim izinleri aynı güne vermiyolar! bana pazar günü hayatta izin vermezler c.teside vermiyolar :( ne yapalım aranan eleman olmak zor demi illegal

abi bu arada senin motoru gördüm o gün eşimle senin resteorantın önünde durduk motora baktık hatırlamassın a gerçi ama olsun bende en kısa zamanda GV650 almayi düşünüyorum bu konuda yorumlarınızı muhakkak bekliyorum. varsa baska tavsiyeleriniz onlarıda bekliyorum. teknik destek hariç gv 650 de takıldım kaldım fiyetıda cok uygun geldi ama bilmiyorum.

bunu alrsam baris abiyede air brush yaptiricam süper olacak ;)

en kısa zamanda buluşmak dileğiyle ş,imdilik bye!

bakalım ben ne zaman 1 tane muğla mt tişörtü alabilicem!
    GT650R

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    Selamlar Muğla MT...

Daha tanışamadık ama Marmaris'te 20 gündür canı sıkılan ve yol yapmak isteyen İzmirli bir kardeşiniz var, haberiniz ola...
    ...Sergerdan...

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Alıntı gittardando adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar Muğla MT...

Daha tanışamadık ama Marmaris'te 20 gündür canı sıkılan ve yol yapmak isteyen İzmirli bir kardeşiniz var, haberiniz ola...
    kardesim sıkma canını az kaldı, guzel muhabbetlerimize devam edecegiz, hele ki sende ki cevheri bi farketsinler İzmir e bile salmazlar seni

bluewind ve mes boylesine guzel bi gun icin cok tesekur ederim... umarim bundan sonra da ayni hizla devam deriz

bugun ku motocross yarislari ufak tefek kazalarda olsa gayet keyifli ve cekismeli gecti, merak edenler icin resimleri daha sonra yukleyecegiz...
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

Motosikleti
    Hyosung GT650R
    bakalım kimler online! ben bundan sonra her aksam saat 01:00 den sonra buraya bisiler yazarim. kimse cevap yazmassa belli bi zamandan sonra civitirim ona göre

bu arada ben bu hafta de,ilde haftaya pazar büyük bi ihtimalle izinliyim. inşallah ozaman bi gezi falan olurda hem sizinle de tanışmış oluruz! eşimde sizinle tanışmayı çok istiyo :D
    GT650R

Motosikleti
    R1

bodrum mt

gezi bencede çok güzel geçti mes ve ugly bendende size teşekkürler.mes üstad resimleri bekliyoruz.

Alıntı oFLuAlper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakalım kimler online! ben bundan sonra her aksam saat 01:00 den sonra buraya bisiler yazarim. kimse cevap yazmassa belli bi zamandan sonra civitirim ona göre

bu arada ben bu hafta de,ilde haftaya pazar büyük bi ihtimalle izinliyim. inşallah ozaman bi gezi falan olurda hem sizinle de tanışmış oluruz! eşimde sizinle tanışmayı çok istiyo :D
    inş bekleriz etkinlik olmasada biz yine buralardayız..görüşmek üzere selamlar
    KENDİNLE BARIŞMAZSAN DÜNYA İLE SAVAŞIRSIN...:cat:

nmurataydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    haftasonu marmaris tayfasının gezisi ektedir...

http://www.motosiklet.net/forum/gezi...tml#post681187

Motosikleti
    Hyosung GT650R
    Alıntı bluewind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gezi bencede çok güzel geçti mes ve ugly bendende size teşekkürler.mes üstad resimleri bekliyoruz.

inş bekleriz etkinlik olmasada biz yine buralardayız..görüşmek üzere selamlar

bu aralar motoru yenilemeyi düşünüyorum bu 1 ay içinde bakalım nasip olursa ya racing yada cruiser almayi düşünüyorum. şimdilik kanuni tiger var ama oda kesmiyor beni! ama kafamda ilk bodruma gitmek var. nasip!

bu arada blue kardes ilgine tsk ederim! görüşmek ve tanışmak ümidiyle şimdilik a.e.o
    GT650R

Motosikleti
    satıdı yeni alcam ....
    arkadaşlar herkese günaydın ,
    bu hafta sonu yapılan bi plan varmı varsa bilgilendirirmisiniz sizden haberlerinizi bekliyecem ayritten abi bu tişörtler noldu onun hakında da bilgi verirseniz mutlu olcam

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    Muğla mt ses ver...haftasonu için son durum nedir....ona göre yedeklerimi yapıcambiran önce kesinleşsin durum dii mi ya?kuşadasından ses çıkmadı iptal mi acaba?Yağış falan deniliyor

SON dURUM:mUĞLA MT son edindiğim bilgi ışığında yazıyorum.İzmir mt cumartesi saat 17,00 de kuşadasına doğru yola çıkıyor.Buna göre bizim de cumartesi sabahı yola çıkmamız gerekiyor.Marmaris tayfası nasıl yapıcaz?
    isterseniz cumadan bize gelin hep birlikte buradan yola çıkalım.
    Motosiklet aşkına

Motosikleti
    R1

bodrum iptalmi?

yani resimler eklendi ne varsa koyduk mes üstad..sevgiler

http://www.motosiklet.net/forum/gezi...islarinda.html
    KENDİNLE BARIŞMAZSAN DÜNYA İLE SAVAŞIRSIN...:cat:

Motosikleti
    suzuki VL 800
    arkadaşlar bize kuşadası uyar.değişiklik olur,gitmediğimiz yer sonuçta.cumartesi haberleşerek milas ta buluşuruz.bafa gölü yolundan devam ederiz.oralarda görmeğe değer yerler.
    bigboy senin t-shırt ve bandanayı banro dan alabilirsin.

Motosikleti
    opel yeni astra
    vayyy bizsiz gezi yapmışlar çokta güzel olmuş. Badem soruyor o köfteleri keçi etindenmi yapmışlar diye Arkadaşlar sizlerle olmayı çok isterdik kısmet olmadı. Kuşadasın da hepberaber eğleniriz artık

merak ettim elarabasında köfte pişirme fikri kimindi çok iyi fikir
    Vatanoğlu ne tatlısı kaybetti. Kaybetmek acı verdimi
    Haftasonu buluşmak dileğiyle kendinizi kollayın

murat resimler çok güzel

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800 CLASSİC

Selam

Alıntı mes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muğla mt ses ver...haftasonu için son durum nedir....ona göre yedeklerimi yapıcambiran önce kesinleşsin durum dii mi ya?kuşadasından ses çıkmadı iptal mi acaba?Yağış falan deniliyor

SON dURUM:mUĞLA MT son edindiğim bilgi ışığında yazıyorum.İzmir mt cumartesi saat 17,00 de kuşadasına doğru yola çıkıyor.Buna göre bizim de cumartesi sabahı yola çıkmamız gerekiyor.Marmaris tayfası nasıl yapıcaz?
    isterseniz cumadan bize gelin hep birlikte buradan yola çıkalım.
    [QUOTE=vatanoğlu;681677]arkadaşlar bize kuşadası uyar.değişiklik olur,gitmediğimiz yer sonuçta.cumartesi haberleşerek milas ta buluşuruz.bafa gölü yolundan devam ederiz.oralarda görmeğe değer yerler.
    bigboy senin t-shırt ve bandanayı banro dan alabilirsin.[/QUOT Selamlar. Plan ve program nedir. Kalmalı bir gezimi olacak. Sevgili mesut ve vatanoğlu haberlerinizi bekliyoruz. Saygılar.
    ::melek02:[B][COLOR="DarkRed"]KARGALAR SÜRÜ HALİNDE,KARTALLAR YALNIZ UÇAR...[/COLOR][/B]::melek02:

Motosikleti
    Muğla mt,muğla mt ses ver...bu durum da Kuşadası gezisi netleşti gibi.Ben derim ki cumrtsi günü sabah 11.00 da yatağan yolu ile gelen tayfa Milas ışıklardan sağa dönüp hemen orada beklesin.Belkide Bodrum tayfası orada sizi bekler.Belli mi olur.şimdi kimler geliyor el kaldırsın.

Bodrum tayfası
    ---------------
    Mes,Ayçe DL 650
    Ahmet,Meloş Astra twinsport
    Bluewind DL 650
    Pazar günü Ergun katılıyor HD elctra classic
    Motosiklet aşkına

Motosikleti
    suzuki VL 800

cumartesi 11.00 de verilen koordinatlarda olacağız.

Motosikleti
    Alıntı vatanoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster

cumartesi 11.00 de verilen koordinatlarda olacağız.
    izmir mt rezervasyon için bizden kesin rakam istiyor.Katılacak olanlar perşembeye kadar bildirsinler hocam. Muğla mt,muğla mt hey hey heeeey
    Motosiklet aşkına

roadmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP
    mes abi iyi gezmeler be bizi bıraktın burda ohbe
    TECRÜBE GÜZELDİR AMA PAHALLIYA MALOLUR

Motosikleti
    Alıntı roadmaster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mes abi iyi gezmeler be bizi bıraktın burda ohbe
    ayıpsın Recebim,atla R 80 ine gel katıl Muğla mt ye,hayat buymuş dersin.Gerisi hikaye.Lütfü abime çoook selam
    Motosiklet aşkına

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Cumartesi gece çalışıyorum.Kuşadasına gidemeyenler el kaldırsın,pazara buralarda bir gezi planlayalım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler