Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Muğla - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    siyahlimuzin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T - I
    Alıntı KAPTANTIGER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu istediğin pasta olsun ne demek motor şeklinde bile pasta yaptırırız olmadı hehe daha güzel olmamı
    ya süper olur var ya çok güzel bir fikir düşünüorum da motosikletli bir pasta harika ya
    ama buradan sölemen bile çok güzel teşekkür ederim
    ya ben nie mayısta doğmamışım ya
    daha erken yerdik pastayı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KAPTANTIGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR 600
    Alıntı yorgun 48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Öncelikle güzel bir hafta sonu geçirdik. Bir hayli rüzgar ve Toz yuttuktan sonra gezimizi yaptık. MUğla MT bu haftayı dolu dolu geçirmiş. Bir Grup DATÇA. Bir Grup FETHİYE ve bir grupta BODRUM'u fetetmiştir. Demekki 5/6 mayısta bu gruplar toplanıp nereleri fetetcez ?. İnşallah hafta sonu hep beraber görcez. Lütfen dağılmayalımda milletin ağzına laf vermeyelim hakkımızda dedikodu çıkarıyorlar. Muğla MT birbirine sıkı sıkı bağlıdır. Herkese teşekkürler.
    doğru diyosun abicim her hafta beraber olacağı zdie bi kaide yok özel arkadaşlarımızda var onlarada zaman ayırmamız gerek değil mi
    Söz Uçar Yazı Kalır...:cat:

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800 CLASSİC
    Tekrar Merhaba. VATANOĞLU bu hafta söz verdi herkesin tişörtleri ve bandanaları hafta sonuna hazır olacakmış ona göre herkes resimlerde nasıl poz verileceği konusunda MES e danışsın sonra resim çektirirken 2 saat beklemeyelim.
    ::melek02:[B][COLOR="DarkRed"]KARGALAR SÜRÜ HALİNDE,KARTALLAR YALNIZ UÇAR...[/COLOR][/B]::melek02:

Motosikleti
    beklemede
    arkadaslar tanısalım mııı ben yenıyım bılıyorsunuz demi
    BiRi TeKNoLoJiYi DuRDuRSuN..!

lordskeldan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    kaptantiger, motor gezi bahane , tıkınmak , hele birde pasta şahanee
    pastaaaaaaa, mangall , oy oy acıktım yav

Motosikleti
    R1

bodrum

muğla bodrum dan burdanda selam etkinliklerde görüşmek üzere

Motosikleti
    beklemede
    ooooo bluewing...
    hoşgeldın kardes... buyur sen de otur bı masaya... hoşsohbetler bol dostluklar dılerım...
    rastgeleeeeeeeee...................

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800 CLASSİC

Hoşgeldinnnnnnnnnnnnnn

Alıntı bluewind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muğla bodrum dan burdanda selam etkinliklerde görüşmek üzere
    Merhaba Kardeş. Sayfamızı takip ettikçe etkinliklerimizi öğrenirsin. Hafta sonları buluşmak ve görüşmek dileğiyle. Tekrar Aramıza Hoş Geldin.
    ::melek02:[B][COLOR="DarkRed"]KARGALAR SÜRÜ HALİNDE,KARTALLAR YALNIZ UÇAR...[/COLOR][/B]::melek02:

Motosikleti
    BMW F650
    bluewing, tekrar hoşgeldiniz en kısa zamanda tanışmak üzre
    asi_cocuq , ne masası ,mangal falan?? açıııııııımmm
    az öncede pasta lafı geçti ağlicam ya

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter

arkadaşlar ist.dan Mototal'dan tank çantası şiparişi vermiştim.Sağolsun Harleyci Ergun kardeşim evime kadar getirdi.Fikir değiştiririm diye Ergun bana bir büyük ve bir de küçük boy çanta getirmiş.Büyüğü aldım diğerini geri götürecekti bi dakka dedim belki Muğla mt den isteyen olur diye tuttum.Depo üstü mıknatıslı çok işlevsel bi çanta .Her motora lazım ve fiyatı bize özel %20 indirimli.İsteyen parmak kaldırsın hafta sonu getireyim.Yoksa boşuna taşımayayım.Ahanda bu da resmi yeni çektim.Muğla mt için daha ne yapayım

fiyat:35 euro
    Motosiklet aşkına

Motosikleti
    beklemede
    lordskeldan ımmmmhhh sustum bişi demedim...
    sana da gecmıs olsun...
    açlık zor iş
    hayırdır yaaa niye aç kaldın akşam akşaaam

Motosikleti
    BMW F650
    valla sorma kardeş,
    biraz koşuşturma vardı , neyse yemek olmuş allaaa hücuuum
    menü de sebzeli makarna (çin yemeği var )

Motosikleti
    beklemede
    valla bayılırım makarnaya yavf hadi bi de buraya koşuver getiyyyyy mana getiyyyyy

Motosikleti
    satıdı yeni alcam ....
    slm kuzen öncelikle saolasın.... yok ya sadece bilek incilmiş ..

hayırdır bu gün muhabetler iyi herkezde yaz havası var sanki

lord kardeş nerdesin ya.. özlettin kendini bide az önce baklava dağıttım yaşıyorum diye bileydim size gönderirdim
    ya birileri bu hafta sonu gezi var dedi hayırdır abi gezi planları başladımı?

Motosikleti
    beklemede
    haydı site iyi aksamlar
    rastgeleeeeee...........

Motosikleti
    opel yeni astra
    Sevgili Muğla MT üyeleri,

Ana sayfadaki site kurallarını bir kez daha okuduktan sonra 28. ve 63. maddeleri sizlere bir kez daha hatırlatmak ihtiyacını hissettim.

Forum Kuralları ve Kullanımı Hakkında (Herkes Okusun)

28. Forum genelinde, flood yapmak (Ayni mesaji veya konuyu, herhangi bir foruma defalarca göndermek) yasaktir. Forum genelinde, konular dahilinde ikili sohbetler ve mesajlasmalar yapilamaz. Konuyu amacindan saptiran veya konuyla alakasiz mesajlar atilamaz.

63. Kişiye özel başlık açamazsınız, mesaj yazamazsınız. Bu gibi durumlarda ilgili kişiye özel mesaj göndermelisiniz. Özel soru ve sorunlarınızı mail Ö.M gibi kişiye özel yöntemlerle halletmelisiniz!

Yarından itibaren sizlerle beraber haftasonu programını yapmaya başlayacağız.
    ilk düşüncemiz birinci gün Fethiye ve civarı, ikinci gün ise Kaunos harabeleri. sizlerle fikir alışverişinde bulunarak engeç çarşamba program kesinleşecektir.

doğma büyüme İstanbul/bostancı şu an muğla/ortaca
    Motosikleti
    sattım :(
    Alıntı aSi_ç0cuq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muğla mt de biraz guruplasma mı var kuzenn???
    nerden çıkardın bunu anlatta bizde bilelim...
    [COLOR="Black"][B] A STATE OF TRANCE[/B][/COLOR]

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    Alıntı ahmet-meloş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Muğla MT üyeleri,

Ana sayfadaki site kurallarını bir kez daha okuduktan sonra 28. ve 63. maddeleri sizlere bir kez daha hatırlatmak ihtiyacını hissettim.

Forum Kuralları ve Kullanımı Hakkında (Herkes Okusun)

28. Forum genelinde, flood yapmak (Ayni mesaji veya konuyu, herhangi bir foruma defalarca göndermek) yasaktir. Forum genelinde, konular dahilinde ikili sohbetler ve mesajlasmalar yapilamaz. Konuyu amacindan saptiran veya konuyla alakasiz mesajlar atilamaz.

63. Kişiye özel başlık açamazsınız, mesaj yazamazsınız. Bu gibi durumlarda ilgili kişiye özel mesaj göndermelisiniz. Özel soru ve sorunlarınızı mail Ö.M gibi kişiye özel yöntemlerle halletmelisiniz!

Yarından itibaren sizlerle beraber haftasonu programını yapmaya başlayacağız.
    ilk düşüncemiz birinci gün Fethiye ve civarı, ikinci gün ise Kaunos harabeleri. sizlerle fikir alışverişinde bulunarak engeç çarşamba program kesinleşecektir.

bir kaç gün girmedim ama geçmiş sayfaları okuyunca yorum yapma gereği duyuyorum.

bu düşüncelere katılmıyorum.çünkü bunları hemen hemen bizim grubumuzda dahil bir çok kişi ihlal ediyor.isterseniz geçmiş sayfaları karıştırabilirsiniz biraz.herkes kendi mesajlarını okusun o bile yeter.buna bende dahil.

forum kuralları bellidir.ama ilk önce aynayı kendimize tutmak zorundayız.geçmiş sayfalara baktığımızda bizde konu dışı yada mt gezileri dışında konuşmalar yapıyoruz.bunun yanında yaptığımız balonlarda anasını satayım ve benzeri cümleler çoğunlukla geçiyor.bu kelimelerde foruma aykırı.bunlar kişilerin birbirini tanımasından kaynaklanann espiriler.birbirmizi ve takip edenleri rahatsız etmeden yapıyoruz.rahatsız olunan bir mesaj yada resim olursa zaten ya mod lar yada kullanıcıya rica ederek bunlar değiştirilebiliyor.alınanda olmuyor.maksat amacından sapmadan görüntü kirliliği yaratmadan planları takip edebilmek.bu sayfanın amacıda bu.bu şekilde izci grupları gibi habire kendimizi uyarmamız gerek.gerektiği yerde sohbet ortamını gerektiği yerde de planlarımızı yapıp devam ediliyor zaten.

birincisi bigboy ve asi çocuğa yazacağım arkadaşlar eğer sohbet edeceksiniz bunun yeri burası değil.biraz kişisel girmişsiniz.özelden yada msnden yazışın eyvallah diyeceğim bir şey yok.ama arkadaşlar belli planlar yaparken yada geçmiş konulara bakarken sayfaları incelemek çok zaman alıyor.iyi akşamlar yada günaydın mesajlarını iyi niyetle çekiyorsunuz ama sayfa sayısı çoğlaması.buna dikkat ederseniz gerçekten sevinirz.
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

Motosikleti
    satıdı yeni alcam ....
    özür dileriz bilmioduk bir daha olmaz kusra bakmayın

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Bigboy48 geçmiş olsun.Hep koruma tam koruma.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler