Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Muğla - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    eee abicim ben esnafım.olsun o kadar...rahmi amcayla ve komşusu muammer amca ile ticari ilişkilerimiz var.birde 2 ay tigemde ziraat teknisyenliği yapmıştım
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    satıdı yeni alcam ....
    helal olsun be şahin abi buyur gel başımızın üstünde yerin var ,dalamana gelirsen uğra abi bi çayımızı iç

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    inşallah bigboy kardeşim.nazik davetin için çok teşekkürler yolum düşerse uğrayacağım.

bu arda banro saat 11 civarı çıkacak.

yorgun abi ses ver.bağlantı kuramıyoruz bi telefonla ara beni.

Motosikleti
    satıdı yeni alcam ....
    ah be şahin abi ben de sizinle gelme k isterdim işte ehliyet yarın sınavım var geiniz inşallah güzel geçer.
    şahin abi biz profosyenel motorculuğun anlamını can abiden öğrendik lojmanda biz 2 arkadaşız eh bıraz çılgınız ama can abiyi görünce hayretle izlioruz yanı anlıcan can abinin hastasıyız adam profosyenel yaaa birkere sürat yaptığını görmedik ve biz de onun gibi olmaya çalısıoz ama yok olamıyoruz hız ve tehlikeli hareketleri yapmadan duramıyoruz biz ne zaman can abi gibi motoru kulancaz yada nasıl kulanabiliriz şahin abi ... bize bir yolllll.....

Motosikleti
    keeway supershadow 250
    Alıntı bigboy48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ah be şahin abi ben de sizinle gelme k isterdim işte ehliyet yarın sınavım var geiniz inşallah güzel geçer.
    şahin abi biz profosyenel motorculuğun anlamını can abiden öğrendik lojmanda biz 2 arkadaşız eh bıraz çılgınız ama can abiyi görünce hayretle izlioruz yanı anlıcan can abinin hastasıyız adam profosyenel yaaa birkere sürat yaptığını görmedik ve biz de onun gibi olmaya çalısıoz ama yok olamıyoruz hız ve tehlikeli hareketleri yapmadan duramıyoruz biz ne zaman can abi gibi motoru kulancaz yada nasıl kulanabiliriz şahin abi ... bize bir yolllll.....
    sevgili bigboy motosiklet kullanmak çılgın hareketler yapmak demek mi senin için, bunları yapmak istiyorsan, özel olarak öğrenir, gösteri sporlarında katılır ve tam güvenlikli şekilde isteğini yerine getirirsin. ama yok ben yollarda motosiklet bineceğim diyorsan, önce kendi güvenliğini, sonra çevrendekilerin güvenliğini ve seni sevenleri asla aklında çıkarma bence. ve emin ol, biraz kenidin kastığında, hız yapmadan ve çılgın hareketler olmadanda motosikletin keyfine varılabiliyor. sen bizim grubumuza girdiğinde o hareketleri yapmaya kalkarsan başta ben senin kulağını çekerim, arkadan da tüm grup böylece kıpkırmızı bir kulak sana bir daha o hareketleri yapmaman gerektiğini öğretir. çünkü o kulak acısı uzun süre geçmez, birde düşün, kulak acısı geçmiyorken, allah saklasın başına gelebilecek bir kazanın acısı nasıl çıkacak. aman kardeşim. aman ha. bak ne güzel can abinizi takdir ediyorsunuz. o zaman onu örnekde alacaksınız. sevgiyle kalın.
    Yürekten verilenler, yürekler alır...

Motosikleti
    satıdı yeni alcam ....
    doğru söylüyosunuz ben sokak serserisi gibi değil eski dış hatların inanılma z büyük alanı var orda yapıoruz ve ben zaten biliorum asla yanınızda böyle hareketler yapmam tabi ki beni uyardığınız için teşekkür ederim kusra bakmayın
    dediğiniz çok doğru ben öyle bir kaza yaptım ki inanı n ne hızlıydım ne de başka bişey sadece dikkatsizliğim o gündür hayatta tedbirsiz ve kask sız bakkala bile gitmiyorum umarım beni anlamışsınızdır ...

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    Alıntı bigboy48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

birincisi kızlar görsün diye tehlikeli hareketle yapmak sizi itici ve komik duruma düşürür ikincisi tam koruma.unutma motorun üzerinde kaput sensin motordan daha fazla zarar görürsün kazalarda.melda ablanında dediği gibi bu hareketleri yaparken ilk olarak seni sevenleri ve düştüğünde başına gelecekleri düşün.ve asla kendine çok güvenme.bir anlık hata hayatına mal olur.ölsen yine iyi sakat kalıp ömrünün geri kalanını yatakta felçli geçirirsin.

biraz önce can abin buradaydı.geçmiş olsuna geldi sağolsun.sağolasın abi

doğma büyüme İstanbul/bostancı şu an muğla/ortaca
    Motosikleti
    sattım :(
    arkadaşım ilkoncelikle hoşgeldin aramıza
    kendin gerekeni solemişin zaten soylenecek başka birşey kalmıyor kendinin ve cevrendekilerin guvenligini dusunerek sur yeter ...

konyada havalar guzel bodrum gezısıne gelemedik ama kısmet artık ...
    bu arada konyada mt stcıkerı oln bi arkadaşla konuştum tesaduf sıteden raptor 666 mış braz ayaksutu sohbet edip ayrıldım...

bi istegi olan varmı konyadan ..
    [COLOR="Black"][B] A STATE OF TRANCE[/B][/COLOR]

Motosikleti
    satıdı yeni alcam ....
    saol abi inan bana insan kaza yaptığı ana kadar hiç kaza yapcağı aklına gelmior bende her şeyin farkındayım bunu kendime güvenmek anlamında değil, bizgeniş bi alada hareketlerimizi yapıoruz ama kazadan sonra herşey değişti gene hareket yapmak istiyorum yapmaya korkuyorum eski ki gibi değim öncelikle kendime sonra motoruma güvenim azaldı
    abi dikkat etin mi bimiorum ama köyceğize tvs nin apache afişini astırdık
    neyse dediğiniz gibi ve babamın dediği gibi: ( aklına gelmiyen başına gelir. )
    sevgilerim le ...

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    konyanın nesi ünlüyse getir kardeşim sen biz taş olsa tüketiriz

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800 CLASSİC

Selam

Alıntı sahinbirinci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inşallah bigboy kardeşim.nazik davetin için çok teşekkürler yolum düşerse uğrayacağım.

bu arda banro saat 11 civarı çıkacak.

yorgun abi ses ver.bağlantı kuramıyoruz bi telefonla ara beni.
    Herkese iyi akşamlar burdayım şahin. Bende öğle civarı çıkmak istiyorum. 13 ile 14 arası. Artçım olacak o saatte başka gelnler varsa gökovada bekleyebilirim. eğer yoksada torba kavşağında görüşmek dileğiyle. Telefonum da 0.532.2512175 burdan haberleşebiliriz. Selamlar.
    ::melek02:[B][COLOR="DarkRed"]KARGALAR SÜRÜ HALİNDE,KARTALLAR YALNIZ UÇAR...[/COLOR][/B]::melek02:

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    evvetttt şimdi oldu işte yorgun abi merak ettim.baktım msndede açık olmuyorsun.şimdük yarın isterseniz 12 de kavşakta buluşalım mola vere vere geze geze gidelim.

can abide bi haber versin ona göre hareket edelim

KAPTANTIGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR 600
    iyi akşamlar arkadaşlar sanırım muğlayı aranızdan en son ben terkedeceğim ancak saat 7 de işten çıkacagım için 7:15 gibi yola çıkarım elimden geldiğince zaman kaybetmeden gelmeye çalışacagım
    Söz Uçar Yazı Kalır...:cat:

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    hocam yavaş gel yeter .10 dk geç gel hız yapma lütfen

KAPTANTIGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR 600
    tamam şahinim hızsız gelcem
    Söz Uçar Yazı Kalır...:cat:

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    heheheh aslında ikimizde biliyoruz

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Yarın kaçta çıkarız belli değil. Arkadaşlarla kahvaltıya gitme ihtimali var.Mümkün olan en kısa zamanda çıkarız. Yorgun48 abi özelden telefonunu atabilirsen yarın haberleşiriz.

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    telefonu vermiş zaten can abi yukarıda yazıyor
    banada haber verin yalnız ona göre bende laesci ye haber vereceğim

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Tamam Şahin yarın ararım seni

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    herkese günaydın.sabah yoklamalarını alıyorum.

can abi biraz geç çıkacak ama saat vermedi.tahminim 13.00 da kavşakta buluşacağız.yorgun abi ben sana ulaşacağım telefondan aynı saatte çıksak aynı satte buluşuruz zaten.

geze çoşa gideriz artık.gelecekleri ben organize edeceğim.değişikilikler anında cep telefonlarınıza sms yolu ile bildirilecek

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler