Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Muğla - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    KAPTANTIGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR 600
    Sanırım cumartesi bende gelebilirim bi aksilik olmaz ise Bodrum dan gelecek olanlar cumartesi sabahtan geçecekler ise Muğla dan beraber çıksak nasıl olur
    Söz Uçar Yazı Kalır...:cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yeni arkadaşlar ilk sayfada ki listeye eklendi son gezi linkide yine ilk sayfada
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    Barış abi ne gezilerimize yorum yazar oldun nede muğla mt ye.videolara resimlere. sen bizi sevmiyor musun artık

BU HAFTAKİ MUHTEMEL KATILIMCILARIMIZ

cihat abi ve nesrin hanım
    illegal
    lordskeldan
    banro
    mehmet omurcalı ve afife hanım
    vatanoğlu kuşadasından dönerse gelecek
    onur 87
    mes ve ayçe hanım
    yorgun 48
    ahmet mordağ ve melahat hanım
    fortepiano
    laesci
    ben
    kaptantiger
    diğer katılımcılar ise lütfen parmak kaldırsın
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    Sevgili Bbrr ilk sayfadaki listede bir sürü isim yazılı ancak,bu arkadaslardan büyük bi kısmı ortalarda yoklar.Forumlarda da yoklar bu nasıl iş sanal mı bu arkadaslar.Ben muğla mt ekibinde ki herkesi görmek ve tanımak istiyorum sadece isim yazdırmakla olmuyor.Eğer yoklarsa ,listede de olmasınlar diyorum ve orada bir düzenleme yapmanı rica ediyorum.Sevgiler
    Motosiklet aşkına

Motosikleti
    opel yeni astra
    hayrola şahin ilk yaptığın listede yoktuk. valla mes in dediği gibi hemen halikarnas MT yi bir gecede kurarız. bodrumlular alıngan olurlar.

kötü adam ahmet

Motosikleti
    SUZUKI GSR 600
    Aman valla yaparlarmı yaparlar devrim olmasın tek çatı altında olalım Ahmet abim bu arada tişörtler ne alemdee

lordskeldan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    forte, nihayet gelebilin be kardeşim

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    estağfurullah ahmet abi.bodrum tayfasının gelip gelmeyceğini öğrendiğim an listeyi yeniledm.

kasıtlı bir şekilde yaparsam zaten grubu herkseten önce grubu bırakırım

doğma büyüme İstanbul/bostancı şu an muğla/ortaca
    Motosikleti
    sattım :(
    hoşgeldin forte kalıcı olman dileklerimizle...
    bu arada şahin olaya el koy yoksa bodrum mt yi kaybedecez
    gönullerini alman lazım ...
    [COLOR="Black"][B] A STATE OF TRANCE[/B][/COLOR]

Motosikleti
    opel yeni astra
    kaptantıger ben anlamadım hangi tişörtler sen ahmetleri karıştırdın sanırım ben ahmet mordağ tişörtlerle vatanoğlu ilgileniyordu.

bu arada halikarnas mt ye sahip çıkan arkadaşlara teşekkürler.sevenlerimizde varmış.

Motosikleti
    SUZUKI GSR 600
    Ah abim mazur görün yaa karışıklık oldu kısa zaman da isimlerle kişileri eşlerim kişilerle isimler karışıyor özür dilerim

Motosikleti
    opel yeni astra
    tıger ahmet tenise gitti.gelince iletirim özre gerek yok olur böyle bizde yeni yeni öğrendik.biz köpeği olanlar (badem)

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    1000. mesajımda organizasyon üzerine olsun madem

arkadaşlar cuma günü bodrum tayfası bana haber verecek.normal şartlarda cumartesi saat 10.30 11.oo arası dalaman ve ortaca tayfası botanik restaurantta olsun.ben diğer kısmı organ,ze ederim

şu anki plan geçici plandır.cep telefonundan ulaşabilirsiniz bir önceki sayfada numaralarımı verdim.yeni arkadaşlarımızda bana ulaşabilirler kafalarına takıan bir şey olursa

Not Mesajı: arkadaşlar hem 1000.mesajım bu oldu hemde sanırım son organizasyonum olacak.bundan sonra ki gezilere katılacağım ancak askerlik
    dolayısı ile izni hakettiğime inanıyorum. gerçekten 14 haftadır sizlerle çok güzel zaman geçirdik.yepyeni insanlar,sıcak dostluklar ve paylaşımcı bir birliktelik oluşturduk.bizi kırmayıp etkinliklerimize gelen herkese çok teşekkürler.muğla mt geizilerinin bayrağı artık sizde.bende uzun zamandan beri çıkmak istediğim EGE TURUNUN PLANLARINA yoğunlşacağım.bu haftaki gezimizde görüşmek dileklerimle.

BBRR ye güleryüzü için,mesut abi ve ayçe hanım ,ahmet mordağ ve melahat abla,xeyna ve turgut hocayada en uzak mesafelerden sıkılmadan yorulmadan gelip kırmadıkları için,bahtsız kardeşim lordskeldana srıdaşlığı için,vatanoğlu ve duygu ablaya gruba kattıkları hayat enerjisi için, bora abiye misafirperverliği iin,illegale dostluğu için,mehmetomurcali afife hanım ve tuncer ustaya yaşlarına aldırmadan motor üstünde gezilerimize geldikleri ve misafirperverlikleri için,cihat abi ve nesrin ablaya güleryüzlülükleri için,nmurataydına bana RR hakkında kattıkları için,CAN ABİME HİÇKİMSE OLMADIĞINDA ÇIKTIĞIMIZ YALNIZ GEZİLER VE SEVECENLİĞİ İÇİN ve sayamadığım yada aklıma bir anda gelmeyen tüm arkadaşlarıma

bana kattığınız herşey için çok teşekkürler

Motosikleti
    SUZUKI GSR 600
    Alıntı ahmetmordağ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tıger ahmet tenise gitti.gelince iletirim özre gerek yok olur böyle bizde yeni yeni öğrendik.biz köpeği olanlar (badem)

Evet anladım sağolun

Motosikleti
    keeway supershadow 250
    Alıntı sahinbirinci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000. mesajımda organizasyon üzerine olsun madem

arkadaşlar cuma günü bodrum tayfası bana haber verecek.normal şartlarda cumartesi saat 10.30 11.oo arası dalaman ve ortaca tayfası botanik restaurantta olsun.ben diğer kısmı organ,ze ederim

şu anki plan geçici plandır.cep telefonundan ulaşabilirsiniz bir önceki sayfada numaralarımı verdim.yeni arkadaşlarımızda bana ulaşabilirler kafalarına takıan bir şey olursa

Not Mesajı: arkadaşlar hem 1000.mesajım bu oldu hemde sanırım son organizasyonum olacak.bundan sonra ki gezilere katılacağım ancak askerlik
    dolayısı ile izni hakettiğime inanıyorum. gerçekten 14 haftadır sizlerle çok güzel zaman geçirdik.yepyeni insanlar,sıcak dostluklar ve paylaşımcı bir birliktelik oluşturduk.bizi kırmayıp etkinliklerimize gelen herkese çok teşekkürler.muğla mt geizilerinin bayrağı artık sizde.bende uzun zamandan beri çıkmak istediğim EGE TURUNUN PLANLARINA yoğunlşacağım.bu haftaki gezimizde görüşmek dileklerimle.

BBRR ye güleryüzü için,mesut abi ve ayçe hanım ,ahmet mordağ ve melahat abla,xeyna ve turgut hocayada en uzak mesafelerden sıkılmadan yorulmadan gelip kırmadıkları için,bahtsız kardeşim lordskeldana srıdaşlığı için,vatanoğlu ve duygu ablaya gruba kattıkları hayat enerjisi için, bora abiye misafirperverliği iin,illegale dostluğu için,mehmetomurcali afife hanım ve tuncer ustaya yaşlarına aldırmadan motor üstünde gezilerimize geldikleri ve misafirperverlikleri için,cihat abi ve nesrin ablaya güleryüzlülükleri için,nmurataydına bana RR hakkında kattıkları için ve sayamadığım yada aklıma bir anda gelmeyen tüm arkadaşlarıma

canım'sın, canımız'sın yaaa. merak etme şahin'im, biz seni oralarda da yalnız bırakmayız. yıllar sonra yeniden mektup adeti geliştirir, mektuplaşırız, fırsat buldukça ararız, hatta ve hatta bakarsın atlar geliriz. ben şahsım adına ve birinci derece yakınlarım adına (hodja ve laesci) seni çok sevdik, ve biliyorum ki, grubun diğer üyeleri içinde farklısın, herkesin ya oğlu, ya kardeşi ya abisi oldun. daha nasıl olsa görüşeceğiz ama yokluğunun burukluğu şimdiden hissediliyor emin ol. asıl biz sana bu organizasyonlar ve bağlayıcılığın için teşekkür ederiz.
    Yürekten verilenler, yürekler alır...

lordskeldan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    daha nice gezilere şahin kardeşim
    iyiki varsın
    daha nice 1000 mesajlara

Motosikleti
    SUZUKI GSR 600
    Not Mesajı:arkadaşlar hem 1000.mesajım bu oldu hemde sanırım son organizasyonum olacak.bundan sonra ki gezilere katılacağım ancak askerlik

BBRR ye güleryüzü için,mesut abi ve ayçe hanım ,ahmet mordağ ve melahat abla,xeyna ve turgut hocayada en uzak mesafelerden sıkılmadan yorulmadan gelip kırmadıkları için,bahtsız kardeşim lordskeldana srıdaşlığı için,vatanoğlu ve duygu ablaya gruba kattıkları hayat enerjisi için, bora abiye misafirperverliği iin,illegale dostluğu için,mehmetomurcali afife hanım ve tuncer ustaya yaşlarına aldırmadan motor üstünde gezilerimize geldikleri ve misafirperverlikleri için,cihat abi ve nesrin ablaya güleryüzlülükleri için,nmurataydına bana RR hakkında kattıkları için ve sayamadığım yada aklıma bir anda gelmeyen tüm arkadaşlarıma

Daha yeni tanıştık ama olsun daha nice gezilere beraber olmak dileğiyle

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Alıntı lordskeldan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forte, nihayet gelebilin be kardeşim
    Kısmet hoca bu işler.

Alıntı illegalrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin forte kalıcı olman dileklerimizle...
    Umarım arkadaşım.

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    arkadaşlar ilk sayfadaki listeye Halikarnas motorcusu Harley Ergun'u da ekleyin bi zahmet.'ben Muğla mt li değil miyim 'diye sitem etti.Haklı da cevap veremedim
    Motosiklet aşkına

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    BU HAFTAKİ MUHTEMEL KATILIMCILARIMIZ
    cihat abi ve nesrin hanım
    illegal
    lordskeldan
    banro
    mehmet omurcalı ve afife hanım
    vatanoğlu kuşadasından dönerse gelecek
    onur 87
    mes ve ayçe hanım
    yorgun 48
    ahmet mordağ ve melahat hanım
    fortepiano
    laesci
    ben
    kaptantiger
    ergun abi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler