Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Muğla - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    oFLuAlper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650R
    Alıntı zined_83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç bişey göremiyorum benim pc de resimler gözükmüğyor. dur bi pc değiştireyim

burdada gözükmüyor sen resimi yanlış ekliyorsun!!!
    GT650R

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbr 600 F3
    anlamadım seni tek teker grubunu ben bilmiyom. ben ilk defa katılcam böyle bir geziye. bi aksilik çıkmazsa. her hangi bir grup ta değilim

ya oflu alper arkadaşım evet ya nasıl yükleyecez fotografları. ben bilmeyip duru bu işi

Motosikleti
    Hyosung GT650R
    http://www.imageshack.us bu adresten yapabilirsin yaptıktan sonra altda link çıkacak onu koppyala buraya yapıştır hepsi bu!
    GT650R

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800 CLASSİC

Selamlar Muğla Mt.

Sevgili arkadaşlar. Rota tam olarak belli değil ama kısa geçen konuşmalardan anlaşıldığı kadarı ile şu anda Çiftlik koyu düşünülüyor. Cumartesi akşamı netten haber bekleyin. Kesin rota ve buluşma noktası sayfaya yazılır. Herkese selam ve saygılar...........
    ::melek02:[B][COLOR="DarkRed"]KARGALAR SÜRÜ HALİNDE,KARTALLAR YALNIZ UÇAR...[/COLOR][/B]::melek02:

Motosikleti
    suzuki VL 800
    merhaba arkadaşlar,vallahi özlemişiz böyle bir toplantıyı.maşallah gençler dinamit gibi ya.
    banro sen sizin mahalleyi toparlayınca saat kaç gibi marmariste olabileceğinizi bildirirsen biz burda ona göre hazır bekleriz.
    arkadaşlar cumartesi akşamı purple garden da(yani bizim restaurantta)toplanacağız.arzu eden herkezi bekleriz.pazar günü için Banro dan gelecek habere göre buluşma saatini belirler buradan da duyururuz.

tel no 0533 4101396

Motosikleti
    Hyosung GT650R
    ben bakalım ya pazar yada c.tesi gecesi çıkacam yola! ben size haber veririm burdan yazarım!!! eşimin diline göre yane
    GT650R

Motosikleti
    henüz yok
    herkeze selam arkadaslar sıkı bir scother kullanıcısıyım ama bende nedense regal tutkusu başladı aldığım ve gorduğum bilgilere göre regal süper bi makina.sorun şu ki ben daha önce vitesli motor kullanmadım eğer alırsamda benim gibi acemının elınde hepa olmasını istemiyorum motorun.bu konuda yerdımcı olurmusunuz bana.
    oRduLüüüü

nmurataydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    selam arkadaşlar...
    800 cc üstü motora geçmek için Regalimi satıyorum...ilgilenenlere...

http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4940816

doğma büyüme İstanbul/bostancı şu an muğla/ortaca
    Motosikleti
    sattım :(
    murat abi umarım aradıgın satıcıyı bulrusun motor gıcır gıcır

alper kardeşim evde yengenin saltanatı suruyo galiba eee lıght lık parayla deilki... şaka şaka ..

gezide ne yapılacagı konusunda kimse kesin bi bilgi vermiyo neyse beklemedeyiz..
    [COLOR="Black"][B] A STATE OF TRANCE[/B][/COLOR]

Motosikleti
    henüz yok

regalraptor

arkadaslar herkeze selam bu makınanın bodrumda bayii varmı acaba.bilen arkadaslar varmı birde fiyat hakkında bilgi verirseniz sevinirim
    oRduLüüüü

Motosikleti
    satıdı yeni alcam ....
    selam arakadaşlar bu aralar sık giremesemde hep sizi takip edeceğim,

bu ara küçük bir kaza geçiridk de: hatırlarsanız marmok festivaline geldiğim ardınçımın(arkadaşımın) motoruyla kaza yaptık;yağmurun gazabına uğradık. (alper abi buraya dikkat:arkadaşım kullanıyordu .)fazla bir şey yok ama düşerken kask boynumu ağrıttı...azıcık boyun ağrım var o kadar..

bu arada gezinize katılamıyorum,kaza yaptığım için değilde kendi motoruma güvenim artık kalmadığı için size iyi eğlenceler
    galiba ben gezileri yazın yaptım gibi gelio....
    alper abi kusra bakma ben nete giremiom dersane nedeniyle...mesajı şimdi gördüm ...
    [COLOR="Red"]HIZ FELAKET DEĞİL,KABİLİYETTİR...:farao:[/COLOR]

Motosikleti
    Hyosung GT650R
    Alıntı bigboy48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arakadaşlar bu aralar sık giremesemde hep sizi takip edeceğim,

bu ara küçük bir kaza geçiridk de: hatırlarsanız marmok festivaline geldiğim ardınçımın(arkadaşımın) motoruyla kaza yaptık;yağmurun gazabına uğradık. (alper abi buraya dikkat:arkadaşım kullanıyordu .)fazla bir şey yok ama düşerken kask boynumu ağrıttı...azıcık boyun ağrım var o kadar..

bu arada gezinize katılamıyorum,kaza yaptığım için değilde kendi motoruma güvenim artık kalmadığı için size iyi eğlenceler
    galiba ben gezileri yazın yaptım gibi gelio....
    alper abi kusra bakma ben nete giremiom dersane nedeniyle...mesajı şimdi gördüm ...
    saçmalama aslıında katılmanı çok isterdim bu buluşma baya büyük olacak gibi ya. kaçırma derim ben sana. bu aralar hiç görüşemiyoruz bu akşam gelinde görüşelim selimide al beraber bi suat park yada cs yapalım numaran var bende ararım ben seni!
    GT650R

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Vatanoglu Dalaman Ortaca ekibi pazar sabahı 0845 gibi yola çıkar en geç 10.00 gibi Marmariste oluruz.Senin mekanın yerini maalesef bilmiyorum Tansaş'ın önünden bizi alırsanız büyük sevaba girersiniz. Murataydın abi hoşgeldin. Artık sana bir harley yakışır.

Motosikleti
    alper ve can abi saat tam 08:30 da ortaca halin önünde buluşalım uygunmudur??

3 motor olcaz gibi görünüyor unuttugum birisi varmı....

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Şimdilik bizim ekip
    selim-alper-kortay-nail(yeni) ve ben.Kortay 0845 gibi şevikoğlu önünde buluşuyoruz .İster oraya gel ister halin orda bekle,heberleşiriz.
    telefon 05053811383.

Motosikleti
    Alıntı banro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdilik bizim ekip
    selim-alper-kortay-nail(yeni) ve ben.Kortay 0845 gibi şevikoğlu önünde buluşuyoruz .İster oraya gel ister halin orda bekle,heberleşiriz.
    telefon 05053811383.
    ya can abi kusra bakma yanlış saymışım alper sen ben selim selimi unutmuşum ozur dilerim kardeşim uzun zaman oldu olcak o kdar zaten yazmıstım unuttugum bırı varmı dıe allahtan

tamam şevikoglunun ordayım 08:45 de gorusmek uzere ben bugun solo bi gezi yapmayı dusunuyorum...

bu arada emre geçmiş olsun üzüldüm ya hemen soguma motorundan ama umarım hayalindeki motoru alırsın....grşmek uzre

Motosikleti
    Hyosung GT650R
    ok ozaman bende pazar günü çıkayım yola c.tesi çıkmayı düşünüyordum ama vazgeçtim. bu arada ben vaztanoğlunun yerini biliyorum. buluşma noktası orasımı ki?
    GT650R

Motosikleti
    suzuki VL 800

günaydın muğla mt

Alıntı oFLuAlper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ok ozaman bende pazar günü çıkayım yola c.tesi çıkmayı düşünüyordum ama vazgeçtim. bu arada ben vaztanoğlunun yerini biliyorum. buluşma noktası orasımı ki?
    evet alper buluşma yeri bizim restaurant.Biz marmaris ekibi saat 10.00 da orda bekliyor olacağız.Ayrı gelecek kimse olursa tel açarsa tansaş ın ordan alırız.ben bilmeyen arkadaşlar için tarif edeyim

Purple garden sitelerde emniyet müdürlüğünü geç,migrosu da geç sağda aqua park var hemen ondan sonra sağda..

Motosikleti
    Suzuki Bandit 600
    Alıntı vatanoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet alper buluşma yeri bizim restaurant.Biz marmaris ekibi saat 10.00 da orda bekliyor olacağız.Ayrı gelecek kimse olursa tel açarsa tansaş ın ordan alırız.ben bilmeyen arkadaşlar için tarif edeyim

Purple garden sitelerde emniyet müdürlüğünü geç,migrosu da geç sağda aqua park var hemen ondan sonra sağda..
    Hmmm Mgm nin karşısında biyerlerde yani pinetaya gelmedenmi?

Valla yarın sabah çalışıyor olmasam gelirdim. malesef akşam 4 de çıkıyorum.

neyse sonra görüşürüz o zaman.

alper yiğite söle motor yatcağına gelsin alsın motoru bari yarın yiğit katılsın size.
    *** Hayatta En Güzel Şey Özgürlüğün Tadını Doyasıya Çıkarmaktır ***
    Hayat sadece ölüme giden yoldaki bir rüyadır...

Motosikleti
    Hyosung GT650R
    Alıntı Sacrosanct adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hmmm Mgm nin karşısında biyerlerde yani pinetaya gelmedenmi?

Valla yarın sabah çalışıyor olmasam gelirdim. malesef akşam 4 de çıkıyorum.

neyse sonra görüşürüz o zaman.

alper yiğite söle motor yatcağına gelsin alsın motoru bari yarın yiğit katılsın size.
    olm bwn nasıl söyliim sen söyleyiver istemezse ben motor kiralicam 1 haftalığına olmassa benim motorlada gelebilir yada ne bileyim kendi motoruylada gelebilir saat 4 ten sonra sende gelebilirsin gittiğimiz yere. sen bilin
    GT650R

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler