Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : 16.000 liranız var ve "Gezmek" istiyorsunuz

Sayfa : 1 [2]

Otoburkaplan
10 Ocak 2012, 20:54
Doğrudur abi, olabilir. Keyfe keder boya ifadesi ile birlikte kafa karıştırıyor sadece.. Yoksa kimsenin kesin bir kanaati yok zaten..
Bu arada satmayı düşünürsen özelden mesaj atabilirsin :)

Otoburkaplan
06 Mart 2012, 18:02
NC700X ten bayağı ümitliydim ama satış rakamı bana göre biraz yüksekti. Diğer alternatif olan XL 700 ü sürdüm, çok rahat ve kolay bir kullanımı var. Ama üzerindeyken 3li çanta, tur camı vs. olmasına rağmen bana biraz fazla "çıplak" gibi bir his verdi. Bunun selesine oturunca "işte bu" dedim, herşey teknik değil, değil mi :) Bütçemin çok altında bir rakama F650 CS gönlümü çeldi işte :) İstanbul - Ankara arası donma noktasına gelmeyi saymazsak keyifli bir yolculuk yaptık beraber. Tireşim, Versys'e göre öyle ahım vahım fazla değildi. Kalın bir montun içindeki cep telefonu gibi diyelim, beni rahatsız etmedi :) Yok yok hatta kılıfına sarılmış bir cep telefonu gibi..

http://d1203.hizliresim.com/v/6/38xcx.jpg

kursattekin
06 Mart 2012, 18:06
al bi cinli, o tamirci senin bu tamirci benim doya doya gez

TAYFUNBORA
06 Mart 2012, 18:19
Hayırlı olsun.Çok güzeldir tatlıdır:)

NC700X ten bayağı ümitliydim ama satış rakamı bana göre biraz yüksekti. Diğer alternatif olan XL 700 ü sürdüm, çok rahat ve kolay bir kullanımı var. Ama üzerindeyken 3li çanta, tur camı vs. olmasına rağmen bana biraz fazla "çıplak" gibi bir his verdi. Bunun selesine oturunca "işte bu" dedim, herşey teknik değil, değil mi :) Bütçemin çok altında bir rakama F650 CS gönlümü çeldi işte :) İstanbul - Ankara arası donma noktasına gelmeyi saymazsak keyifli bir yolculuk yaptık beraber. Tireşim, Versys'e göre öyle ahım vahım fazla değildi. Kalın bir montun içindeki cep telefonu gibi diyelim, beni rahatsız etmedi :) Yok yok hatta kılıfına sarılmış bir cep telefonu gibi..

Otoburkaplan
06 Mart 2012, 18:20
al bi cinli, o tamirci senin bu tamirci benim doya doya gez

Doğru :)))))) Öyleyse şöyle diyelim motosiklet üstünde gezmek istiyorum :)

borabuhara
06 Mart 2012, 18:26
Yaklaşık 6000km dir transalp 700 kullanıyorum daha önce fazer ,mz, az varadero, az nx4 falcon, bu güne kadar sürdüğüm en rahat motosiklet yeni transalp dır gaz tepkisi oturuş

pozisyonu hiç inmeden 340 km gittim hiç yormuyor, iki kişi çok çok rahat , yakıtı bilmiyorum 17.5 lt ile 330-340km gidiyor 180 kmhye çok rahat çıkıyor, abs dual brake standart

üzerinde istediğiniz süratte kullanılan istikametinizde ip gibi durduruyo sizi bence çok önemli , toplam ağırlığı 217 kg bi varedoraya göre çok rahat sıkışık trafikte ,titreşim yok,

evet honda artık getirmiycekmiş ama yurt dışı satış lar hala devem ediyor honda da artık enduro kalmamıştır yenisi yada bu tarz motor gelene kadar , umarım istediğiniz motoru

alırsınız sağlıcakla kalın.

jeansatar
06 Mart 2012, 19:13

hayırlı ugurlu olsun,
yolunuz açık ve tekeriniz düz bassın

WOLKANWOLKAN
06 Mart 2012, 22:28
nc 700x, ktm 690

Otoburkaplan
07 Mart 2012, 16:17
hayırlı ugurlu olsun,
yolunuz açık ve tekeriniz düz bassın

Teşekkürler :)