PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Piyanist_irf 'den topcase ye 12 V girişi montajı :)

Sayfa : 1 [2] 3

K o r @ y
29 Aralık 2011, 19:31
o hep ağlıyor zaten adamın motoru yok:queen:

küftestar er6 bakınıyo... bizi arkasına takar ,çeker walla :queen:

F54
29 Aralık 2011, 20:47
küftestar er6 bakınıyo... bizi arkasına takar ,çeker walla :queen:o kendi gitsinde bizi çekmek kusur kalsın:P

K o r @ y
29 Aralık 2011, 20:58
şidi saldırır sana haberin olsun :queen:

piyanist_irf
30 Aralık 2011, 10:39
Valla evinde tesisat..elektrik işleri olursa aradan çıkart ganga...:P

günaydındırın hacı Kobram...:P

evin tesisatı , panosu kolay iş kanka... fakat arada pire kadar küçücük bi fark var oto sistemiyle ......:) biri 220 wolt diğeri 12 wolt bunun dışında başka fark yok :):queen::P

12 volta elle dokunabiliyorken 220 woltada elleyebiliyorsun :cherry::queen:

K o r @ y
30 Aralık 2011, 10:42
naber irfan aga nasılsın bakim :)

piyanist_irf
30 Aralık 2011, 10:42
aynen abi..şimdi irfan aga yoğun.. benden duymuş olma römork yapıyo...kobra çıldırmış..düzenekleri görsen ağlarsın :queen:

şşşşşttttttttt :cherry::queen::queen::queen::queen: fazla konuşma yoksa yoğurt kovası mezusunu herkeze anlatırım gizli kameralar kayıttaydı :queen::queen::cherry::cherry::P

K o r @ y
30 Aralık 2011, 10:44
şşşşşttttttttt :cherry::queen::queen::queen::queen: fazla konuşma yoksa yoğurt kovası mezusunu herkeze anlatırım gizli kameralar kayıttaydı :queen::queen::cherry::cherry::P

amman aga..ben bişey demedim...:cherry:
yoğurt kovası işi de arkadaşlar, irfan abi beni bakkala yoğurt almaya gönderdi de.... :queen:

piyanist_irf
30 Aralık 2011, 10:49
naber irfan aga nasılsın bakim :)

günaydın şekerim nasıl olayım şimdi işten geldim sabah öğünü için mt deyim öğlen girerim birde akşam yatarken 1 doz mt alır yatarım ne olsun korayım yardırıyorum , ama işleri kolayladım bayağı :)

---------- Post added at 08:49 ---------- Previous post was at 08:45 ----------

koray motürüne başka bişey takılmayacakmı len unutmuş fi,lan olmayasın olm işim düştü sana hem laflayacak hemde benim motürü tuttacak adam lazım yengene tutturacaktım neredeyse motürü üstüme yıkacaktı :cherry::queen:

sadece senmotürün başını tuıtacaksın, bende arkasına geçip işlem yapacağım, çok hassas ve ince bir iş :cherry::queen:

bu arada kalbinizi bozmayın :cherry::queen::P ben ciddiyim ...

işin gücün yoksa sen gel benzinini ben halledecem...

K o r @ y
30 Aralık 2011, 10:51
Dün Ahmet abinin yanında idim.. sana geleceğiz bi ara..onun üşümeleri biterse :queen:

---------- Post added at 08:51 ---------- Previous post was at 08:49 ----------

günaydın şekerim nasıl olayım şimdi işten geldim sabah öğünü için mt deyim öğlen girerim birde akşam yatarken 1 doz mt alır yatarım ne olsun korayım yardırıyorum , ama işleri kolayladım bayağı :)

---------- Post added at 08:49 ---------- Previous post was at 08:45 ----------

koray motürüne başka bişey takılmayacakmı len unutmuş fi,lan olmayasın olm işim düştü sana hem laflayacak hemde benim motürü tuttacak adam lazım yengene tutturacaktım neredeyse motürü üstüme yıkacaktı :cherry::queen:

sadece senmotürün başını tuıtacaksın, bende arkasına geçip işlem yapacağım, çok hassas ve ince bir iş :cherry::queen:

bu arada kalbinizi bozmayın :cherry::queen::P ben ciddiyim ...

walla nasıl kalbimi bozmayayım :queen:

piyanist_irf
30 Aralık 2011, 10:53
yav olm adam zaten üşütmüş rahatsız :cherry: kendin gibi bu havada onuda tahrik edip hasta etme , bu arada motorsuzda gelebilirsin atla minübüse gel ben seni karşılarım , işin ucundan tutacak adam lazım :cherry:

ne biçim çıraksın ulem sen usta çalışıyo çırak arazi :cherry::queen:

K o r @ y
30 Aralık 2011, 11:07
Pzartesi gelsem olur mu ?
çırak nezle oldu :salut:

piyanist_irf
30 Aralık 2011, 11:58
Pzartesi gelsem olur mu ?
çırak nezle oldu :salut:

taam şekerim gelme rahatsızsan zaten sürpriz değildi hasta olman benim için :) kendine dikkat ete git bi taylot filan bişeyler iç ayazı yediysen nezleyle bırakmaz adamı çevirir gribe doğru amain diiiiyyyimm şekerim hadi ben kaçar kendine iyi bak....

cbr1100 xx
30 Aralık 2011, 11:58
taam şekerim gelme rahatsızsan zaten sürpriz değildi hasta olman benim için :) kendine dikkat ete git bi taylot filan bişeyler iç ayazı yediysen nezleyle bırakmaz adamı çevirir gribe doğru amain diiiiyyyimm şekerim hadi ben kaçar kendine iyi bak....

hayabusa.....................

Ahmet N.
30 Aralık 2011, 12:01

Gölgelerin gücü adınaaaaaa :)
Güççççç Hayabusadaaaaaa :)

Abi hadi daaa görek şunun ucundan,1 yıl geçti nerdeyse alıyom alıyom diye diye :)

K o r @ y
30 Aralık 2011, 12:03

şekerim sen işleri ağırdan al ,, pazartesi gelirim inşallah yanına beraber hallederiz...erken gelirim :bounce:

Ahmet N.
30 Aralık 2011, 12:04
yav olm adam zaten üşütmüş rahatsız :cherry: kendin gibi bu havada onuda tahrik edip hasta etme , bu arada motorsuzda gelebilirsin atla minübüse gel ben seni karşılarım , işin ucundan tutacak adam lazım :cherry:

ne biçim çıraksın ulem sen usta çalışıyo çırak arazi :cherry::queen:

Yavaş gel çekirgem :)Ben kolay üşümeyen bi adamdım zamanın ahirinde gece 12 de çıkar öbür gün öğlene kadar karda kışta ava giderdik zerre üşümezdim...Emme velakin bu mötür adamın erkeklüğünün yarısını söküp alıveriyor ayaz havalarda...Soğuk olsa hadi bişey değil sabahın kırağısında,ayazında biniyom ben.koray gibi öğlen güneşinde pinmiyom tatlısucular sizi :)

K o r @ y
30 Aralık 2011, 12:07
Ahmet abi kobraya bi baskın yapalım hafta içi..

Ahmet N.
30 Aralık 2011, 12:10
yarın müsaitim.

K o r @ y
30 Aralık 2011, 12:13
bende hasta oldum iyi mi?
yarına kadar kendimi iyi hissedersem baskın yapalım.. ama bugün fenayım

fat280
30 Aralık 2011, 12:19

geçmiş olsun abi dikkat et bakalım sizin oraların havası pek iyi değil

Ahmet N.
30 Aralık 2011, 12:20

Geçmiş olsun,allahtan acil şifalar...
İyice dinlen nane,limon,bal karışımı şeyler yap iç...

K o r @ y
30 Aralık 2011, 12:24
eyvallah bi..
zaten belliydi hasta olacağım...
dün sabah duş aldım..işkura gittim..üşüdüm..sonra yanına geldi..
nezle oldum..şimdide yatıştayım..irfan aga da inş.gönül koymaz çünkü kötüyüm..hemen iyileşip gideceğim..
bakalım yarına kadar bişeyim kalmazsa 10-11 gibi çıkar gideriz yanına

K o r @ y
30 Aralık 2011, 15:24
http://img5.resimup.net/di/A36B.jpg (http://www.resimup.net)

http://img43.resimup.net/di/H5E6.jpg (http://www.resimup.net)

piyanist_irf
30 Aralık 2011, 20:14
eyvallah bi..
zaten belliydi hasta olacaðým...
dün sabah duþ aldým..iþkura gittim..üþüdüm..sonra yanýna geldi..
nezle oldum..þimdide yatýþtayým..irfan aga da inþ.gönül koymaz çünkü kötüyüm..hemen iyileþip gideceðim..
bakalým yarýna kadar biþeyim kalmazsa 10-11 gibi çýkar gideriz yanýna

ulem donkisotmusun sen :) ne gonul koymasi. asil hazta hasta gelirsen kizarim aman kardesim sen iyiles buraya gelmesende olur :) havalar acayip ayaz zaten erkeklik yapmayim motor tepesinde valla izmit havasi affetmez...:)

---------- Post added at 18:09 ---------- Previous post was at 18:04 ----------

tunal abi nerdesin sen bakiyim :) moturu verdin. diye sesin solugun cikmaz oldu :)) okuz olunce ortaklikta hozuldumu yani :)))))

Hayabusa sayikliyorsun. aldinmi yoksa. koca bebegi ?:))))

---------- Post added at 18:12 ---------- Previous post was at 18:09 ----------

yarýn müsaitim.

ahmet olm sen su korayin yaninda akli basinda adamsin atlayin munubuse ole gelin bu ayZda illa gelecekseniz bana vicdan azabi seyettirmeyin :))))

---------- Post added at 18:14 ---------- Previous post was at 18:12 ----------

http://img5.resimup.net/di/A36B.jpg (http://www.resimup.net)

vay anasini beee kac mt reden cat diye gordum. cakmakligi :)

K o r @ y
30 Aralık 2011, 20:33

işte buna temiz işçilik denir abi :cherry:

piyanist_irf
30 Aralık 2011, 20:39
iþte buna temiz iþçilik denir abi :cherry:

valla koray bi ara koruma gozlugumu takmayi unuttum sag gozume demir tozu capak sicradi. canim gena yaniyo sekerim su an aglaya aglaya yaziyor ve okuyorum ama sadece sag gozum :)

K o r @ y
30 Aralık 2011, 20:42
valla koray bi ara koruma gozlugumu takmayi unuttum sag gozume demir tozu capak sicradi. canim gena yaniyo sekerim su an aglaya aglaya yaziyor ve okuyorum ama sadece sag gozum :)

oooo naptın abi yaa.. :pale: dikkatli ol aman ha ... var mı ciddi bişey :silent:
:pr:

Ahmet N.
30 Aralık 2011, 22:21
Geçmiş olsun gangammm ....aman nazar değdi sonunda

Ulen koray her gün bişiler icat ettirdin adama göz değdirdin nazara getirdin gurebayı :)

Arda_Karaca
30 Aralık 2011, 22:27
Gerçekten çok başarılı bir çalışma elinize sağlık. :)

mete_han
30 Aralık 2011, 22:33
küftestar er6 bakınıyo... bizi arkasına takar ,çeker walla :queen:

o kendi gitsinde bizi çekmek kusur kalsın:P

yazın görürsünüz siz anyayı konyayı...:P

[

motörün tipi çok komik duruyor len..:P

geçmiş olsun hacı millete iyilik yapıcam diye kestaneyi çızdırdın sonunda...

piyanist_irf
31 Aralık 2011, 00:36

kank ağlaya ağlaya hal oldum olmadı acile gittim şu an uyumam gerekiyordu ama ne mümkün ...

http://img534.imageshack.us/img534/6374/img111w.jpg (http://img534.imageshack.us/i/img111w.jpg/)

takendy
31 Aralık 2011, 00:42
kank ağlaya ağlaya hal oldum olmadı acile gittim şu an uyumam gerekiyordu ama ne mümkün ...

http://img534.imageshack.us/img534/6374/img111w.jpg (http://img534.imageshack.us/i/img111w.jpg/)

n'oldu lem...

mete_han
31 Aralık 2011, 00:51
totoş Koray az vicdan azabı çeksin ..iyi oldu foto koyduğun...:P

Ahmet N.
31 Aralık 2011, 01:43
metehan olum gebertcem seni :) ulen kobra kobra diye diye adamı hacamat etmişsin nazardan :)

Hacı pc mden video nasıl eklenir buraya bi yol yordam sölesene yaw :)

samsam
31 Aralık 2011, 01:48
İrfan abim çok geçmiş olsun. :(

Ahmet N.
31 Aralık 2011, 02:24
http://www.facebook.com/photo.php?v=2716633668719&set=t.1043309379&type=3&theater

Mete dostum bu videoyu direk buraya nasıl ekleyebilirim...yardımın gerekli bana

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:04 ----------

facebook.com/photo.php?v=2716633668719&set=t.1043309379&type=2&theater

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:21 ----------

http://www.facebook.com/photo.php?v=...type=3&theater" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">

cbr1100 xx
31 Aralık 2011, 03:57
Gölgelerin gücü adınaaaaaa :)
Güççççç Hayabusadaaaaaa :)

Abi hadi daaa görek şunun ucundan,1 yıl geçti nerdeyse alıyom alıyom diye diye :)

İşlem tamam dostlar topiği açılacaktır....

---------- Post added at 01:57 ---------- Previous post was at 01:55 ----------

ulem donkisotmusun sen :) ne gonul koymasi. asil hazta hasta gelirsen kizarim aman kardesim sen iyiles buraya gelmesende olur :) havalar acayip ayaz zaten erkeklik yapmayim motor tepesinde valla izmit havasi affetmez...:)

---------- Post added at 18:09 ---------- Previous post was at 18:04 ----------

tunal abi nerdesin sen bakiyim :) moturu verdin. diye sesin solugun cikmaz oldu :)) okuz olunce ortaklikta hozuldumu yani :)))))

Hayabusa sayikliyorsun. aldinmi yoksa. koca bebegi ?:))))

---------- Post added at 18:12 ---------- Previous post was at 18:09 ----------

ahmet olm sen su korayin yaninda akli basinda adamsin atlayin munubuse ole gelin bu ayZda illa gelecekseniz bana vicdan azabi seyettirmeyin :))))

---------- Post added at 18:14 ---------- Previous post was at 18:12 ----------

irfan geçmiş olsun kardeşim.....iyileşte hele su hayabusayı test edelim beraber...nede olsa tecrübelisin....yalnız bu makinacık 250 den sonra ısınıyor gibi.

K o r @ y
31 Aralık 2011, 10:35
geçmiş olsun abi dikkat et bakalım sizin oraların havası pek iyi değil
aynen fatihim teşekkür ederim.. :cat:

Geçmiş olsun gangammm ....aman nazar değdi sonunda

Ulen koray her gün bişiler icat ettirdin adama göz değdirdin nazara getirdin gurebayı :)

abi valla benden değil, ben bişey yapmadım :) çıraksız iş yaparsa öyle olur..ona dedim pazts gelirim diye yok dinleyen.. bak şimdi hasta oldu biricik kobramız:)

Gerçekten çok başarılı bir çalışma elinize sağlık. :)
teşekkürler ardacım

görelim bakalım anya konya farketmez..yeter kisen motor al..:bounce:
neresi komik yaw ..canavar o canavar... :P benim ufak touring im :pl:

abi fena olmuşsun yaw..geçmiş olsun çok üzüldüm :salut:

çekiyoruz zaten.. biricik dostumuz ne hale gelmiş.. :salut:

piyanist_irf
31 Aralık 2011, 11:42
n'oldu lem... ne olcek olm gözüme çöp girdi :cherry::queen: valla kanka normalde gözlüksüz çalışmam kafamda her daim duran gözlük bi anlık gafletle gözümde sandımdı :) sora gözlüğün camlarını okadar güzel sildimki :cherry: tükürdüm sildim cam sanki görünmüyor :queen:

sora taşlamadan fırlayan küçük çapak kardeş yapışıverdi , sora olan oldu zaten :) mücadele daha sonra başladı dikkat etmek lazım bu gün yarın geçer bu ilk değil emme , bayaği sancılı bir durum uyutmuyor o kötü :)

dikkat etmek lazım ve böylece iş güvenliği ve koruma ekipmanlarının değerini bir kez daha anlamış oldum :) yani bu heralde 3 cü felan olmuştur ,

5 saniyelik iş yapalım dedik allahtan canımız sağ büyütecek durum yok , ilaçlar bayağı iyi geldi şu an tek gözle yazıyorum :) ama düzelecek yani kör olmayacağım :cherry:

arabayla acilden gelirken bandajlı bir şekilde keldiğim için , arabanın sağ tarafı yok , acayip sıkıntılı durum alışık olmayınca çok ters geliyor adama allahtan mesafe yakında sökmedim bandajı :cherry:

acemi gibi oluyor insan yani görüyor :)

allah körlerin yardımcısı olsun 5 dakka dayanamıyoruz bandaja söküp atasımız geliyor ya körler ne yapsın düşünsenize ..

---------- Post added at 09:35 ---------- Previous post was at 09:25 ----------

aynen fatihim teşekkür ederim.. :cat:

abi valla benden değil, ben bişey yapmadım :) çıraksız iş yaparsa öyle olur..ona dedim pazts gelirim diye yok dinleyen.. bak şimdi hasta oldu biricik kobramız:)

teşekkürler ardacım

abi fena olmuşsun yaw..geçmiş olsun çok üzüldüm :salut:

çekiyoruz zaten.. biricik dostumuz ne hale gelmiş.. :salut:

koray pazartesi gelme şekerim pazartesi ben geleceğim izmite ve motoru teslim edecek adam lazım oradan edirneye sahadow almaya gidecez bi arkadaşla ancak sabah 7 gibi motoru bırakıp akşam saatlerini kestiremiyorum motürümü geri alacağım tabi , bu arada sana uyarmı şekerim ama sabah 7 de sana zahmet verecem .. uyarsa ?

---------- Post added at 09:42 ---------- Previous post was at 09:35 ----------

İşlem tamam dostlar topiği açılacaktır....

---------- Post added at 01:57 ---------- Previous post was at 01:55 ----------

irfan geçmiş olsun kardeşim.....iyileşte hele su hayabusayı test edelim beraber...nede olsa tecrübelisin....yalnız bu makinacık 250 den sonra ısınıyor gibi.

neyse abi konuştuğumuz gibi hayabusa sürpriz olmadı benim için , ama sevindiğim konusuna gelince ! kardeşini biliyorsun sevdiği dostlarının mal sahabısı olmasına en az malsahibi kadar sevinir ve bu bebekle öle kısa mesafelerle gazlamayı hiç etmem ...! onu söyleyeyim kaskıma kameramı takarım yoluma da bakarım (tem):cherry::queen:

vay be şu havalar bi düzelsede bi adrenalin salgılasak agam :) eskisinin dadı damağımda kaldı bi şey anlamadım 13 km yi 2 dakkada katetmeyle ve gece bi nane anlaşılmıyor ancak sana sevgililer gibi arkandan sarılmakla yetindim :cherry::queen:

hayırlı uğurlu olsun tekrardan allah güle güle kazasız kedersiz kullanmayı nasib eylesin tünal abi gerçekten çok sevindim :)

K o r @ y
31 Aralık 2011, 11:48
Abi ne demek walla senin motoru evin salonuna çıkarırım..Hiç sıkıntı yok.. sabah 7 de mi geleceksin..benim motoru atarım garaja senin motoru koyarım sen rahat ol :)

piyanist_irf
31 Aralık 2011, 11:53
Abi ne demek walla senin motoru evin salonuna çıkarırım..Hiç sıkıntı yok.. sabah 7 de mi geleceksin..benim motoru atarım garaja senin motoru koyarım sen rahat ol :)

yokk olum benim düldül sevmez öle ilgi alakayı alıştırma şimdiden :cherry: al takıl işte bi gün belki ertesi gün satarsın yebr yi :cherry: yada takas edelim üste ne sitiyon filan dersin kimbilir :queen: her işte bi keramet vardır vesile olur sana adam gibi motüre binmeye :queen:

şaka bi yana ben seni ararım karfurun otoparkına bırakmayı düşünüyordum aklıma sen geldin bakarsın akşama geç dönersek bide bakmışın motürün yerinde yeller esiyor gerçiii kim çalacak kıçı kırık cbf yide :P eşşeği salam ipe bağlamak lazım gelir

K o r @ y
31 Aralık 2011, 11:57
sen motoru bana ver evin otoparkına alayım ön tarafta 30 gün yanına gitmesem yine bişey olmaz rahat ol..eşeği emin ellere teslim et..ben varken carrefour olur mu

piyanist_irf
31 Aralık 2011, 12:02
sen motoru bana ver evin otoparkına alayım ön tarafta 30 gün yanına gitmesem yine bişey olmaz rahat ol..eşeği emin ellere teslim et..ben varken carrefour olur mu

tamam şekerim mecburen sabah 7 gibi izmitte olmam gerekli inşallah onun içinde minübüsle yetişemeyeceğim için motürle gelirim ama sabah 7 de ararım seni pazartesi rahatsızlık veirirsem şimdiden özür...

---------- Post added at 10:02 ---------- Previous post was at 10:00 ----------

yok len günahını alma kardeşimin onla alakası yok kendi kazmalığımdan kanka :)

K o r @ y
31 Aralık 2011, 12:05
tamam şekerim mecburen sabah 7 gibi izmitte olmam gerekli inşallah onun içinde minübüsle yetişemeyeceğim için motürle gelirim ama sabah 7 de ararım seni pazartesi rahatsızlık veirirsem şimdiden özür...

---------- Post added at 10:02 ---------- Previous post was at 10:00 ----------

Abi kimle buluşacaksın burada.. buluşma nokrtasına ben geleyim

fat280
31 Aralık 2011, 12:06

irfan abi geçmiş olsun abi dikkat et allah korumuş göze birşeyler olabilirdi daha ciddi

piyanist_irf
31 Aralık 2011, 21:08
irfan abi geçmiş olsun abi dikkat et allah korumuş göze birşeyler olabilirdi daha ciddi

sağolasın fatihim ara ara oluyo böle iş kazaları llah beterinden saklasın ilaçları kullanıyorum ufaktan bir batma var ama , iyice geldiler bayağı düzeldi gözüm ..:):rendeer:

bu arada acil deki hemşire ambalajından enjektörü (iğneyi çıkardı ve diğer hemşire kafamı tutunca acayip yusufladım :queen::cherry: ama enjektörün ucundaki iğne gibi duran kısımın pilastik olduğunu hissedince ohhhhh dedim :cherry:
yusuftan haybeye korkmuşum :cherry::queen:

takendy
31 Aralık 2011, 23:00
aman abi dikkat et gözü kolla , mutlu sağlıklı yıllar dilerim.

mete_han
01 Ocak 2012, 00:12
metehan olum gebertcem seni :) ulen kobra kobra diye diye adamı hacamat etmişsin nazardan :)

Hacı pc mden video nasıl eklenir buraya bi yol yordam sölesene yaw :)

ya gangi aramışın gece 00 da ama yatmıştım ve tel sessizdeydim...ben işi sağlama alıp sessize aldıydım...yoksa bazen uykulu uykulu telefonda küfrettiğimi söylüyorlar...o bağlamda sende mete hanı yannış tanımışız diye his yapardın bana...istem dışı bi küfür hacı bu...:P sonra çağrını unuttum bah şimdi geldi aklıma...sorry bebiş...:king:

[vi
Mete dostum bu videoyu direk buraya nasıl ekleyebilirim...yardımın gerekli bana[COLOR="Silver"]
RL]

6 yıldır buraya video ekleyemedim hacı...:P sadece link koyuyorum...

t:

yav ne bilim işte küçük cclere antipati başladı artık hor görüyorum hepsini...:P

ganga göz çok önemli...Allah korumuş...bak uyuyamıyom dedin...e uyuman lazım...fırında vardiya dönüyor...şimdi nasılsın...tek gözle zor dimi lan...

F54
01 Ocak 2012, 04:37

http://img534.imageshack.us/img534/6374/img111w.jpg (http://img534.imageshack.us/i/img111w.jpg/)abi geçmiş olsun fazla çalışan demir aşınır haberin olsun

piyanist_irf
01 Ocak 2012, 10:47
Abi kimle buluşacaksın burada.. buluşma nokrtasına ben geleyim

koraycım valla ne yer belli nede saat sadece 7 de izmitte olup oradan edirne otobüsüne binicez sanırım malumatım yok arkadaş sapancadan gelecek izmitte buluşacaz ama daha bişey konuşmadık telden haberleşeceğiz seni haberdar ederim yada hava eğer yağmaya devam ederse arabayla geçerim o zaman karfurun otoparkı uyar izmitin içindeki sıkıntıyı biliyorsun ama seni bu gün bilgilendiricem rahat ol sen :)

---------- Post added at 08:42 ---------- Previous post was at 08:40 ----------

abi geçmiş olsun fazla çalışan demir aşınır haberin olsun

çalışan demir ışıldar diyecektin demi fatihim :):P hastasıyız dedeeeeeee:queen:

doğru dersin yiğennnnn...:queen:

---------- Post added at 08:45 ---------- Previous post was at 08:42 ----------

ya gangi aramışın gece 00 da ama yatmıştım ve tel sessizdeydim...ben işi sağlama alıp sessize aldıydım...yoksa bazen uykulu uykulu telefonda küfrettiğimi söylüyorlar...o bağlamda sende mete hanı yannış tanımışız diye his yapardın bana...istem dışı bi küfür hacı bu...:P sonra çağrını unuttum bah şimdi geldi aklıma...sorry bebiş...:king:

6 yıldır buraya video ekleyemedim hacı...:P sadece link koyuyorum...

yav ne bilim işte küçük cclere antipati başladı artık hor görüyorum hepsini...:P

ganga göz çok önemli...Allah korumuş...bak uyuyamıyom dedin...e uyuman lazım...fırında vardiya dönüyor...şimdi nasılsın...tek gözle zor dimi lan...

valla kanka şu kadar söyleyeyim sana allah görmeye alışıpta görme kabiliyetini yitirene yardım etsin ve tüm göremeyen insanlara, ne kötü bir durumdurki o körlük , insanı ne durumlara sokabiliyor ,allah düşmanıma vermesin kankam...

---------- Post added at 08:47 ---------- Previous post was at 08:45 ----------

aman abi dikkat et gözü kolla , mutlu sağlıklı yıllar dilerim.

sağolasın oğuzcum bu arada tüm dostlarımın ve mt ailesinin yeni yılını canı gönülden iyi niyetlerimle kutlarım arkadaşlar... bu gece yaş 37 oluyor :salut: