PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2.el motor satışlarında fiyat aldatmacası

Sayfa : 1 2 [3]

Olcan138
21 Aralık 2011, 06:05
P.S. I love you :P

Firefox 8.0.1 ve 9'da, Intertnet Explorer 9 32 bit ve 64 bitte sorun yok 2. sayfa da, 5. sayfa da normal artık bende.

İHTİYAR
21 Aralık 2011, 06:09
5. sayfa hala açılmıyor, yani 81 ve 100 mesaj arası.

zalim17
21 Aralık 2011, 06:27
baya derinmiş mevzu :) bir iki ben de ekliyeyim, ilanı görüp arayanlardan "ne işle meşgulsünüz" diye soran hem aklı başında hem adam aklı başında mı diye merak eden akıllıca sorular soranlar da var, sorulması gereken sorulardan birisi muhakkak ama motorun garantisi değil tabi, elden motora çiziği var diye pislik atanlara gıcığım ben, hem yarı parasına mal istiyor hem sıfır gibi olacak bak bak bak, motora vitrin süsü gözüyle mi bakıyordur nedir, adama adam gibi anlatıyosun kusuruyla güzelliğiyle, onları hiç dinlemiyor ille cilala parlat km düşür kakala istiyor yapmadım ve yapmayacağım, 2.motorum şu an, çok da motor almış satmışlığım yok ama kaşınmayın da pintilik de çakallık da etmeyin be kardeşim, kimse hayat memat meselesi olmadıkça ölü fiyata mal satmaz, ilan verenlerin bir çoğu başka model denemek ,ördek avlamak veya maddi sıkıntıdan ilan veriyor, verilen ilanların çoğunun ciddi olduğunu düşünüyorum ben, dengi veya istenen para verildiği sürece çoğu insan problem etmez

WOLKANWOLKAN
21 Aralık 2011, 10:40
baya derinmiş mevzu :) bir iki ben de ekliyeyim, ilanı görüp arayanlardan "ne işle meşgulsünüz" diye soran hem aklı başında hem adam aklı başında mı diye merak eden akıllıca sorular soranlar da var, sorulması gereken sorulardan birisi muhakkak ama motorun garantisi değil tabi, elden motora çiziği var diye pislik atanlara gıcığım ben, hem yarı parasına mal istiyor hem sıfır gibi olacak bak bak bak, motora vitrin süsü gözüyle mi bakıyordur nedir, adama adam gibi anlatıyosun kusuruyla güzelliğiyle, onları hiç dinlemiyor ille cilala parlat km düşür kakala istiyor yapmadım ve yapmayacağım, 2.motorum şu an, çok da motor almış satmışlığım yok ama kaşınmayın da pintilik de çakallık da etmeyin be kardeşim, kimse hayat memat meselesi olmadıkça ölü fiyata mal satmaz, ilan verenlerin bir çoğu başka model denemek ,ördek avlamak veya maddi sıkıntıdan ilan veriyor, verilen ilanların çoğunun ciddi olduğunu düşünüyorum ben, dengi veya istenen para verildiği sürece çoğu insan problem etmez

Çok iyyiii :)

Yıllar önce ev satarken ilanı verdim gazeteye sabah 8'de tel. çaldı, yaşlı teyzemin ilk sorusu "benden öncce arayan oldu mu?" oldu. :silent:

Gulp :silent::queen:

İHTİYAR
22 Aralık 2011, 12:58
Konunun başında sadece 2 sayfada olan bu hata şimdi 5. sayfada var ve sorun sadece firefox ta. opera safari chrome ie de sorun yok.
Bu aşlığı yerimlerine ekledim düzeldimi diye kontrol ediyorum arada bir.:)

COQ
22 Aralık 2011, 13:11
bende sorun düzeldi.
Bir ara ciddi bir seyler yazacam insallah.:)

Okan Sinan Ocan
22 Aralık 2011, 13:14
bende sorun düzeldi.
Bir ara ciddi bir seyler yazacam insallah.:)

Yaz işte sıcağı sıcağına , senin keyfinimi bekliycez kardeşim :p :p :p

WOLKANWOLKAN
22 Aralık 2011, 13:39
Ne çiğ köfteymiş arkadaş :)

COQ
22 Aralık 2011, 13:46
Yaz işte sıcağı sıcağına , senin keyfinimi bekliycez kardeşim :p :p :p
Yav arabanin birini götürmüsler, derdim var simdi.
Aksama yazarim biseyler.

Okan Sinan Ocan
22 Aralık 2011, 14:13
Yav arabanin birini götürmüsler, derdim var simdi.
Aksama yazarim biseyler.

Sarko çektirmiştir :)

WOLKANWOLKAN
22 Aralık 2011, 15:35
paristen aşşşağı diyor fatih altaylı :)

metanecho
23 Aralık 2011, 12:43
motorumu sıfır aldığım için ikinci el piyasasından çok haberim yoktu, arabamı alırken çok isyan etmiştim araç sahiplerine karşı. ama şimdi motorumu satıp gs alma niyetindeyim ve dürüstlüğün sıkıntı olduğunu gördüm. 2009 40binde cbf150 motorum için en son 2600 lira istedim pazarlık yok dedim, 2500 olmazmı diye milyon kişi aradı. km'yi 20bin'e düşürsen 3bin istesen yarın satılır.

10 gün sonra mtvsini de yatırınca 3bin liradan aşağı vermem, satılmazsa da binerim kafasındayım. 100 liramı derdin diyor birileri ama mesele 100 lira değil tavır. alırken ucuza almak isteriz ama hakkınıda vermeyi bilmemiz lazım. piyasası 7bin lira iken ben arabamı 8bin liraya aldım. niye 7 civarındaki baktıklarım hep sorunlu idi gittim 1000 lira fazla olan tek ilanı aldım, başım ağrımadı.

şahin doğanların 7-8 bin liraya hala müşteri bulabildiği bir ülkede işimiz çok zor. 93 mazda323 HB aldım, en doğrusunu yaptın diyenler bile gidip şahin vs alıyorlar ikinci el korkusundan. 1 senedir biniyorum arabama ve aldığımın ikinci günü müşteri çıkmıştı sokakta.

geçen sene 2004-2005 650gs ler 10bin civarındaydı bu sene 13-14bin? 1 senede ne oldu anlamadım.

Hayır gördüm şahıs tdm850 sinin kmsini 40binden 20bine indirdi satılmıyor dedi. bahanesi ise zaten oynanmış bunun kmsi ile! bir diğeri ilana kazasını yazmıyor niye yazmıyorsun diyorsun kimse aramaz, aradıklarında söylerim diyor. garip.

Adam olmayız.