PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : motorsiklet aksesuar fiyatları

sarıdev
29 Eylül 2011, 10:42
Eksik aksesuarlarımın internetten fiyatlarına bakarken motorsikletimizi aldıktan sonra yaptığımız masrafları hesapladım.Fiyatları orta halli ürünlerden hesapladım buyrun özeti:

Kask:200 tl
Mont:200 tl
Eldiven:50 tl
Yağmurluk takım:200 tl
Dizlik:50 tl
Balaklava:50 tl
Bot:150 tl
Pantolon:150 tl
İçlik:50 tl
Kışlık lastik:160 tl
Arka çanta:150 tl
Koruma demiri:100 tl
TOPLAM:1510 TL

Daha alınacak şeyler var ama belli başlı olanları bunlar.Motorsiklet almak için 2000 tl toplayıp hangisini alayım diyen arkadaşlara ilk alınacaklar listesi :)

bY_aLp
29 Eylül 2011, 12:17
Eksik aksesuarlarımın internetten fiyatlarına bakarken motorsikletimizi aldıktan sonra yaptığımız masrafları hesapladım.Fiyatları orta halli ürünlerden hesapladım buyrun özeti:

Kask:200 tl
Mont:200 tl
Eldiven:50 tl
Yağmurluk takım:200 tl
Dizlik:50 tl
Balaklava:50 tl
Bot:150 tl
Pantolon:150 tl
İçlik:50 tl
Kışlık lastik:160 tl
Arka çanta:150 tl
Koruma demiri:100 tl
TOPLAM:1510 TL

Daha alınacak şeyler var ama belli başlı olanları bunlar.Motorsiklet almak için 2000 tl toplayıp hangisini alayım diyen arkadaşlara ilk alınacaklar listesi :)

bir motor parası ama alınması şart olan şeyler :)

DusenAdam
29 Eylül 2011, 21:41
Motorsiklet almak için 2000 tl toplayıp hangisini alayım diyen arkadaşlara ilk alınacaklar listesi
Önemli bir konuya değinmişsiniz. Motosiklet için bütçe hesaplanırken koruyucu ekipmana harcanacak para da hesaba katılmalı.
(Bu arada, orta halli ürünler için; listedeki yağmurluk takımı ve balaklava fiyatları yüksek. Balaklava (kışlık) 35, yağmurluk takımı 85 TL civarında)

F54
29 Eylül 2011, 21:52
güzel bi konu fakat pantolon alınca dizlik gerekmemesi gerek ayrıca yağmurluk takımı da baya lüks e kaçmış balaklava yerine de pazardan kar maske si alsak iş görüyor koruma demiri ise nette 29 tl ayrıca kışlık lastik le yazlık lastikler ayrı ayrı alacak kadar para yoksa 4 mevsim kullanılacak bi lastik takmak daha hesaplı ve mantıklı böylelikle hesaptan 300 düşmek gerek yani ama genede bütün yazılanlar gerekli şeyler:cat:

POSEİDON71
29 Eylül 2011, 22:04
güzel bi konu fakat pantolon alınca dizlik gerekmemesi gerek ayrıca yağmurluk takımı da baya lüks e kaçmış balaklava yerine de pazardan kar maske si alsak iş görüyor koruma demiri ise nette 29 tl ayrıca kışlık lastik le yazlık lastikler ayrı ayrı alacak kadar para yoksa 4 mevsim kullanılacak bi lastik takmak daha hesaplı ve mantıklı böylelikle hesaptan 300 düşmek gerek yani ama genede bütün yazılanlar gerekli şeyler:cat:

ben en çok bu koruma demirinin nerede bu fiyata olduğunu merak ettim link falan verebilirmisin acaba arkadaşım çok iyi olur bana uyarsa hiçö kaçırmam

F54
29 Eylül 2011, 22:31
http://www.rialli.com/urunler/motorsiklet-aksesuari/262_tampon/9475__tampon-ybr-125cc-siyah-orjinal-tip/ bu benim motor için ama belki sana da uyar ben hesap yaparken kendi motorumu baz aldım haberin olsun:)

---------- Post added at 21:31 ---------- Previous post was at 21:22 ----------

ben en çok bu koruma demirinin nerede bu fiyata olduğunu merak ettim link falan verebilirmisin acaba arkadaşım çok iyi olur bana uyarsa hiçö kaçırmam http://www.rialli.com/urunler/1_motorsiklet-aksesuari/9453__tampon-mondial-250-mct/ belki bu sana uyar

POSEİDON71
29 Eylül 2011, 23:01
http://www.rialli.com/urunler/motorsiklet-aksesuari/262_tampon/9475__tampon-ybr-125cc-siyah-orjinal-tip/ bu benim motor için ama belki sana da uyar ben hesap yaparken kendi motorumu baz aldım haberin olsun:)

---------- Post added at 21:31 ---------- Previous post was at 21:22 ----------

http://www.rialli.com/urunler/1_motorsiklet-aksesuari/9453__tampon-mondial-250-mct/ belki bu sana uyar

ilgine çok teşekkür ederim dostum.bende o modeli inceledim zaten .hatta bir iki aksesuar daha ilgimi çekti ben biraz yeni sayılırım motorculuğum eski ama motoru yeni aldım 5 ay falan oldu bu siteyi hiç görmedim çok iyi oldu ....kazasız belasız ve cezasız günler dilerim ...

safakk
29 Eylül 2011, 23:30
boşuna demiyoruz ekonomik olsun diye düşünenler araba alsın diye :P

sarıdev
29 Eylül 2011, 23:44

revit yağmurluk takım aldım 180 tl ye hiç rüzgar ve su geçirmiyor balaklavada revit :)80 tl lik yağmurlukları kesinlikle tavsiye etmiyorum almışken bir kere alacaksın dostum.