PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Altın Elbiseli Adam SkyTurk'te!

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8

cihangir151
18 Eylül 2011, 14:09
barkın bey harika bir program yapıyor bugün izleyecektim kaçırdım ya:pr:

Zippo's
18 Eylül 2011, 14:24
gercekten yıllardır test programlarını ızlerim trde boylesını gormedım yurt dısında cekılen programlar gibi bir lezzet bırakıyor insanda.Bu hafta az kaldı ninjadan soguyacaktım yakıtı olsun arka amortisör olsun ama bence kullanıcı hatasından patlamış o ki kendiside söyledi gecen 3 haftadır kfamdakı butun kucuk cc motorları test etti yeni ehlıyete yazılan ben ne alıcagıma hala karar vermıs degılım yzf 125R dıyordum saolsun oturusu kotu dedi hiç gitmiyor dedi soguttu :) sanırım az daha bırıkımle kawa alıcaz altın elbiseli adam her bolumunu siddetle takipteyim

Haftaya CBR 125 var.Barkın abi en ince detayına kadar test etti.Haftaya çok keyifli bir program daha olacak.Kaçırmamanızı tavsiye ederim.

sessizsakin
18 Eylül 2011, 14:38
hobaa. ben televizyon sevmem ama şu linkten izleyim dedim :) daha başındayım ama süper olmuş yaw :)

dkan
18 Eylül 2011, 14:44
ooh be çok sağolasınn ömer kardş çk teşekkrler:)

kerkenez
18 Eylül 2011, 15:46
sırf barkın abimize destek olmak için haftada iki kavanoz berrak turşusu yiyorum. köz patlıcan salata süper herkese tavsiye ederim :queen:

ninja_omer
18 Eylül 2011, 16:46
sırf barkın abimize destek olmak için haftada iki kavanoz berrak turşusu yiyorum. köz patlıcan salata süper herkese tavsiye ederim :queen:
hiç güleceğim yoktu vallaa:cat: denemek lazım aslında turşularıı:queen:

oralet07
19 Eylül 2011, 21:37
Bende bulursam alıcam :)

motorcu48
19 Eylül 2011, 22:47
http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=skyturk&seekTime=18-09-2011%2011:20
buyrun beyler kaçıranlara

Zippo's
25 Eylül 2011, 11:23
Topic canlı kalsın kaçırmayın arkadaşlar :)

DOOM46
25 Eylül 2011, 11:28
arkadaşlar saat kaçtaydı program?

Zippo's
25 Eylül 2011, 11:30
arkadaşlar saat kaçtaydı program?

11.10 dostum.

DOOM46
25 Eylül 2011, 11:31
Eyvallah kardeşim herkese iyi seyirler şimdiden :cat:

teknoali
25 Eylül 2011, 12:13
netten izleyeceğimiz direk link var mı beyler ?

Zippo's
25 Eylül 2011, 12:14

Google'dan arat dostum çıkar illa ki.Başlıyoor

rapsy_09
25 Eylül 2011, 12:14

http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=skyturk bu linkten izliyebilirsin

Zippo's
25 Eylül 2011, 12:31
Arkadaş bu televizyonda ses ne garip çıkıyor gerçekte böyle değil benim sesim :cherry:

teknoali
25 Eylül 2011, 12:33
Arkadaş bu televizyonda ses ne garip çıkıyor gerçekte böyle değil benim sesim :cherry:

yo gayet güzeldi :)

Volkan Serezli
25 Eylül 2011, 12:45
motor cidden eşşek gibi duruyor baya kalıplı hiç böyle görmemiştim :cherry:

Soykan67
25 Eylül 2011, 13:01
Ducati'nin motoru inanılmazdı muhteşemdi ama Barkın Abi niye enduroculara laf attın ki şimdi? :)

Senin ve ekibinin ellerine sağlık.

kartalizma07
25 Eylül 2011, 13:09
yine unuttum izlemeyi offf ulan:pr:

c3nk
25 Eylül 2011, 13:17
çok güzel programdı, o ducati neymiş öle ya hayran kaldım ;)

o da olur
25 Eylül 2011, 13:41
anladığım kadarıyla bu programı yapanlar test edip anlatacak motosiklet bulmakta zorlanıyorlar. aslında test ettikleri motorun hem iyi hem de kötü yanlarını açık açık anlatan bir programın test edecek motoru markaların kendilerinden bulamaması da gayet doğal. ancak biz izleyiciler için tarafsız gözle değerlendirmeler çok değerli. sonuç olarak, altın elbiseli adama ve ekibine motorunu güvenip emanet eden insanlar sayesinde bu testler yapılabiliyor galiba. bu nedenle, Zippo's'a, programın bir izleyicisi olarak teşekkür ederim.

genel olarak yapılan bir geyik vardır hangi ünlüyle rakı içmek, sohbet etmek istersiniz diye. ben de barkın bey'i izlediğimde bu soruya cevabımı bulmuş oluyorum. bu adamla rakı içmek güzel olur. hele sohbet biraz ilerlerse motor programına turşu sponsoru bulmasının hikayesini dinlemeyi ve bunun geyiğinie katılmayı çok isterdim. sağolsun berrak turşu!

Zippo's
25 Eylül 2011, 13:46
anladığım kadarıyla bu programı yapanlar test edip anlatacak motosiklet bulmakta zorlanıyorlar. aslında test ettikleri motorun hem iyi hem de kötü yanlarını açık açık anlatan bir programın test edecek motoru markaların kendilerinden bulamaması da gayet doğal. ancak biz izleyiciler için tarafsız gözle değerlendirmeler çok değerli. sonuç olarak, altın elbiseli adama ve ekibine motorunu güvenip emanet eden insanlar sayesinde bu testler yapılabiliyor galiba. bu nedenle, Zippo's'a, programın bir izleyicisi olarak teşekkür ederim.

genel olarak yapılan bir geyik vardır hangi ünlüyle rakı içmek, sohbet etmek istersiniz diye. ben de barkın bey'i izlediğimde bu soruya cevabımı bulmuş oluyorum. bu adamla rakı içmek güzel olur. hele sohbet biraz ilerlerse motor programına turşu sponsoru bulmasının hikayesini dinlemeyi ve bunun geyiğinie katılmayı çok isterdim. sağolsun berrak turşu!

Ben teşekkür ederim.Programı televizyondan izleyince insanda ''Ooo ne kısa program ne güzel iş çek yayınla'' gibi düşünceler oluşuyor ama işin içinde o kadar emek varki anlatamam.Programda gördünüz motorumun incelemesi kaç dakika sürdü,kısa.Fakat 3 Saat çekim yaptık biz o gün.Gerçekten motosiklet gönüllüsü olan her insanın tanışması gereken biri Barkın abi.Gerek hoş sohbeti gerek bilgisi.Ben burdan tekrar teşekkür ediyorum Barkın abiye ve ekibine.

zealous
25 Eylül 2011, 14:31
tekrarini izledim şimdi bitti wala cok hos program olmus zippos senin motoruda canli canli izlemis olduk:) sen cbr in lastikleri degistir:)

Zippo's
25 Eylül 2011, 14:33
tekrarini izledim şimdi bitti wala cok hos program olmus zippos senin motoruda canli canli izlemis olduk:) sen cbr in lastikleri degistir:)

İnşallah en kısa zamanda değiştiricem.4.000 Bakımı yaklaştı belki o zamanda değiştirebilirim ama durumlar el vermiyor işte.

syn022
25 Eylül 2011, 17:01
Güzel program olmuş. Cbr'ın iyiymiş dostum maşallahı var. Güle güle kullan. Rizoma'larda dikkat çekmiyor değil. Napsak cbr mı alsak yav? Barkın abi silivrideki yazlığı satıp ducati alır. Bizde dedenin renosunu satıp cbr alırız :)

Zippo's
25 Eylül 2011, 19:45
Güzel program olmuş. Cbr'ın iyiymiş dostum maşallahı var. Güle güle kullan. Rizoma'larda dikkat çekmiyor değil. Napsak cbr mı alsak yav? Barkın abi silivrideki yazlığı satıp ducati alır. Bizde dedenin renosunu satıp cbr alırız :)

Eyvallah dostum sağolasın :) Valallahi her eve lazım bir cbr :) Kategorisine yeteri kadar performans,görünüş,kalite,fiyatı,en önemlisi yakıt sarfiyatı.Çok iyi bu devirde çok.Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim

kerkenez
25 Eylül 2011, 19:46
programı şimdi yıldız tv den izledim. ve şöyle bir teşhisim var: test ettiği motoru beğendiyse adamın performansı başını alıp gidiyor. ( hatırlayınız gsx1000r) bu ducatiyi de beğendi ya; tadından yenmiyor tavırları, anlatımı. helal olsun barkın reyiz. fakat memlekette ne kadar transalp ne kadar tenere ne kadar kle 500 sahibi varsa baya bi kulaklarını çınlatmışlardır bugün bence :)

syn022
25 Eylül 2011, 21:29
Eyvallah dostum sağolasın :) Valallahi her eve lazım bir cbr :) Kategorisine yeteri kadar performans,görünüş,kalite,fiyatı,en önemlisi yakıt sarfiyatı.Çok iyi bu devirde çok.Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim

Yakıt falan geç zaten 125'liğin yakıcağından korkmam. Zamanında 2 zamanlı piaggip typhoon 125 kullandım. En az bir 250 cc'lik racing kadar yakıyordu. Görünüş çok güzel. Benim için en önemli kısım fiyatı. O paraya bu motora binilir. Başka birşeye gerek yok. Alıp biniceksin. Atraksiyon aramanın alemi yok. İlerde maxi scooter alırsan talip olurum cbr'ına :)

motorcu48
26 Eylül 2011, 00:04
bu haftaki bölümüde çok güzelmiş :thumleft:

ezme
26 Eylül 2011, 12:59
merak ediyorum acaba kanal programdan memnun mu? rating açısından, reklam açısından! turşu sponsoru iyi de neden motosiklet firmaları yada aksesuar satanlar arada reklam vermiyorlar! kar marjları düşük desem... Bu soruya en güzel cevabı barkın bey verir....

mete_han
26 Eylül 2011, 20:45
bu hafta gayet keyifliydi program...eline sağlık Barkın...

motorcu48
02 Ekim 2011, 11:19
bugun yaklaşık bir saat sonra skytürkte olun
apache150 yi gördüm tanıtımlarda

saat 11:10

serimotorcu
02 Ekim 2011, 12:53
Skyturk 'ün frekansları mı degisti. Bir türlü acılmadı kanal :pr:
İnternetten izlemek zorunda kaldım .Görüntü kücücüktü. Baya küfür ettim sabah sabah :pr:

Atahualpa
02 Ekim 2011, 12:57
Yerlere yattım gülmekten bugün :) DRZ400 tanıtımını mutlaka izleyin. Barkın hocam okuyorsan DRZ400 de taktığın kask nedir onu desene bir. Bir de şu kevlar pantalonlar nerede satılıyordur ? Bulamadım netten. Yabancıları ciddi pahalı yerli üretim olan sanırım daha ucuzdur.

c3nk
02 Ekim 2011, 13:00
bu programda gayet güzeldi, birçok konu vardı; tvs apache,kevlar korumalı pantolon,suzuki drz, istanbul parktan kareler, slalom yarışması vs. Gün geçtikçe program çok daha verimli ve güzel hale geliyor, başarılarının devamını diliyorum Barkın Bro ;)

kanucan
02 Ekim 2011, 13:18
Kızılderili olayı çok güzeldi ya. Ağzımda ki lokma boğazımda kalıyordu. :mrgreen:

mavipatika
02 Ekim 2011, 14:00
ben az önce seyrettim skyturkte çok güzel progam anlatımı çaok güzel. ellerine sağlık barkın usta. selamlar bütün motorculara

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:58 ----------

Yerlere yattım gülmekten bugün :) DRZ400 tanıtımını mutlaka izleyin. Barkın hocam okuyorsan DRZ400 de taktığın kask nedir onu desene bir. Bir de şu kevlar pantalonlar nerede satılıyordur ? Bulamadım netten. Yabancıları ciddi pahalı yerli üretim olan sanırım daha ucuzdur.
hocam kaskla pantolonu bende merak ettim nerde satılıyorlar söyleyebilirmisiniz.

dkan
02 Ekim 2011, 14:26
Hayır son bölümde, Ninja 250 test motorunu Kawasaki'den değil vatandaştan bulduğumuz bu motosiklet kırık-dökük dedim.

Bu hafta YZF R125 var! Meraklısına duyurulur.

Slmlr
Brkn

yav barkın abi YZF R125 testi yapıldımı benmi kaçırdımmı yoksa bi aksilikmi oldu :/

bsd
02 Ekim 2011, 14:28
Bugünkü programda, kevlar pantalonla asfalta sürüklendi, toto kısmı aşınınca alttan sarı kevlar kumaş çıktı. Bak kevlar çıktı, bu sarı şey benim iç çamaşırım değil diyor :)

Unique693
02 Ekim 2011, 14:48
yav barkın abi YZF R125 testi yapıldımı benmi kaçırdımmı yoksa bi aksilikmi oldu :/

Yzf R125 birkaç bölüm önce test edilmişti zaten :)

http://www.youtube.com/watch?v=VHpbRbiF__g

carsvegas
02 Ekim 2011, 15:01
Kızılderili tiplemesi komediydi aynı zamanda duysusaldı müzik de hoş olmuştu...Kızılderili altın piston adlı şef suzukiyi kendi dilinde anlatırken"atalarımzın bu siyah atı görememiş olması içimizi sızlatıyor" tarzındaki cümlesi harbi içimi burktu:( uya ha haya haya uya ha haya haya uya ha haya haya...

---------- Post added at 14:01 ---------- Previous post was at 13:49 ----------

kızılderili tiplemesi :http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=skyturk&seekTime=02-10-2011%2011:44

Deryali
02 Ekim 2011, 15:43
AEA kendini iyice aşmaya başladı. Destek olmak için o sponsor reklamındaki turşulardan alacağım :) Program bitmesin. Bizim için çok faydalı olduğu kadar Türkiye'de de Motosikletkerin fark edilmesine de katsının büyük olduğunu unutmayalım

BY ARES
02 Ekim 2011, 15:57
bir ara internetten izliyordum ama adresinde yaptığı uyarıyı dikkate alarak televizyondan takip etmeye karar verdim ve öyle de yapıyorum.Böyle bir programa elimizden geldiğince destek vermek lazım.Ancak altın elbiseli adam abimizden bir ricam var ikinci el bölümünü her bölümde görmek güzel olurdu değişik marka ve stillerde.
Ne olursa olsun güzel program.Ellerine sağlık.(bu arada kızılderili tiplemesine bende bayıldım)

Alper Kaya
02 Ekim 2011, 17:31
cbf mi ybr mi tvs mi die tartışmaya girmeyin ordan kavga çıkar :D

GP500-1st
02 Ekim 2011, 18:26
program günleri ve hafta içide arada bu topiği canlı tutalım MT'ye giren ve programdan haberi olmayanlarda izlemeye başlasın:cat:

Suzuki DRZ400 e adam 3. motorunuz hatta 4. motorunuz olsun dedi yahu:queen: Dmekki güç/ağırlık oranında keramet var:P 0-100 ü 6 sn civarı muhtemelen:cat:

Atahualpa
02 Ekim 2011, 19:35
program günleri ve hafta içide arada bu topiği canlı tutalım MT'ye giren ve programdan haberi olmayanlarda izlemeye başlasın:cat:

Suzuki DRZ400 e adam 3. motorunuz hatta 4. motorunuz olsun dedi yahu:queen: Dmekki güç/ağırlık oranında keramet var:P 0-100 ü 6 sn civarı muhtemelen:cat:

E normal 133 kilo otuz kusür beygir iyidir. Benim motorun 151 kg 18 beygir hali ile gayet atak (bana göre) olduğunu düşünürsek bu DRZ nin ciddi seri bir alet olması gerekir.

dkan
02 Ekim 2011, 23:36
cbf mi ybr mi tvs mi die tartışmaya girmeyin ordan kavga çıkar :D

ee adam bizden biri işi biliyo:)

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:25 ----------

Yzf R125 birkaç bölüm önce test edilmişti zaten :)

http://www.youtube.com/watch?v=VHpbRbiF__g

sağolasın kardeş;)

mete_han
03 Ekim 2011, 20:58
AEA kendini iyice aşmaya başladı. Destek olmak için o sponsor reklamındaki turşulardan alacağım :) Program bitmesin. Bizim için çok faydalı olduğu kadar Türkiye'de de Motosikletkerin fark edilmesine de katsının büyük olduğunu unutmayalım

Bende turşu çok severim vesileyle Berrak markasını arayıp bulucam...

Barkın aga yine formundaydı ve harika bir program seyrettik...emeği geçenler sağolsun varolsun...

kerkenez
04 Ekim 2011, 01:31
arkadaşlar hepinizi ısrarla berrak turşularından yemeye ve sevdiklerinize yedirmeye davet ediyorum :queen: