PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Altın Elbiseli Adam SkyTurk'te!

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8

Zippo's
21 Ağustos 2011, 13:27
Bende kacirdim ya :pr:

cbr1100 xx
21 Ağustos 2011, 14:14
gsxr lar çok muhteşem ve tehlikeli........

htmetin
21 Ağustos 2011, 15:21
Bu program artık benim için bir fenomen...

Dr.MZÇ
21 Ağustos 2011, 16:09
yok mu tekrarını izleyebileceğimiz bir yer arkadaşlar?

Carl Gustav
22 Ağustos 2011, 01:47
Selamlar.

Programın tekrarı Perşembe akşamı (Cuma sabahı) gece 02.00'da. Cuma günü de altinelbiseliadam.com'a yüklüyoruz.

SH300'deki Akrapoviç'i anlatalım. Motoru teste veren şirket (Mototal Honda) aynı zamanda Akrapoviç'in ülkemizdeki dağıtıcısıymış.

Benim de aklım kesmedi ama halk görsün deyu böyle bir şey yapmışlar.

Zaten ülkemizde modifiye egzozlu skuter daha yeni yeni moda oluyor.

Bilemeyiz tabii zevk meselesi.

Slmlr
Brkn

Zippo's
22 Ağustos 2011, 01:55
Selamlar.

Programın tekrarı Perşembe akşamı (Cuma sabahı) gece 02.00'da. Cuma günü de altinelbiseliadam.com'a yüklüyoruz.

SH300'deki Akrapoviç'i anlatalım. Motoru teste veren şirket (Mototal Honda) aynı zamanda Akrapoviç'in ülkemizdeki dağıtıcısıymış.

Benim de aklım kesmedi ama halk görsün deyu böyle bir şey yapmışlar.

Zaten ülkemizde modifiye egzozlu skuter daha yeni yeni moda oluyor.

Bilemeyiz tabii zevk meselesi.

Slmlr
Brkn

Cumaya kadar bekleyemem,youtube a filan yukleyen yok mu ya ? 5. bolum verin, izlicem altinelbiseliadam izlicem

inzell
22 Ağustos 2011, 02:32
Cumaya kadar bekleyemem,youtube a filan yukleyen yok mu ya ? 5. bolum verin, izlicem altinelbiseliadam izlicem
Her şeyin bir usulü var, süreci var. Hemen yayınlayamazlar.

Zippo's
22 Ağustos 2011, 02:35
Her şeyin bir usulü var, süreci var. Hemen yayınlayamazlar.

:) En son benimde link verdigim gibi onceden youtube a yukleyen olabiliyo o yuzden sordum,usulüde iyi bilirim.Neyse üstadin topigini kirletmeye gerek yok sabirsizlikla bekliyoruz

Carl Gustav
22 Ağustos 2011, 02:51
:) En son benimde link verdigim gibi onceden youtube a yukleyen olabiliyo o yuzden sordum,usulüde iyi bilirim.Neyse üstadin topigini kirletmeye gerek yok sabirsizlikla bekliyoruz

Hacım, Youtube'a yükleyen de benim. Valla bak.

Slmlr
Brkn

Deryali
22 Ağustos 2011, 03:20
Barkın üstad, motosiklet adına tüm yaptıkların için canı gönülden teşekkür ediyorum. Seni hep çok daha ilerlerde ve hep iyi yerlerde görelim temennisindeyim.
Sayende bir çok bilgiye sahip oluyoruz. Kendine özgü anlatımların ve espirili objektif bakışınla bu işi çok iyi yapıyorsun. Yolun açık olsun.
Başarılarının devamını dilerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:13 ----------

..
Not: Ayrıca sizi nasıl desteklerim ve elimden ne gelir diye düşünürken belki şöyle birşey yapabilirim diye düşündüm.
Mesleğim Web tabanlı tasarım (http://www.alialtuntas.net/workstation/)ve yazılım (http://www.alialtuntas.net/workstation/)yapmak.
Motosiklet adınada bazı tasarımlar (http://www.vespamerkezservis.com/) yaptım.
Bende bu işe gönül vermiş biri olarak destek olmak amacı ile dilerseniz resmi sitenizi tamamiyle karşılıksız yeniden tasarlayabilirim.
Memnuniyetle yapar ve kesinlikle çok iyi bir iş çıkarırım.

RamonRojo
22 Ağustos 2011, 03:30
Her hafta racing tanıtılsa ne güzel olacak.Özellikle racing motosiklet anlatırken Barkın Bey'in performansı tavan yapıyor.Gsx-r istiyom ben:)

Carbon
24 Ağustos 2011, 21:40
Barkın hocam geçen hafta Kurşun Bilal'de gördüm seni, Yamaha vardı altında galiba.İnternette baktım da oyunculuk olarak pek bir geçmiş göremedim, nerden buldular seni merak ettim. Ama şunu söyliyeyim seslendirme berbattı.:P

Felon
24 Ağustos 2011, 21:52
üstadlar napcaz şimdi yine izleyemiyoruz galiba şu pazar günü bana uymuyo kötü oluyo yahu.

Felon
25 Ağustos 2011, 15:32
5. bolum verin, izlicem altinelbiseliadam izlicem
:queen: katılıyorum

151rsfa
25 Ağustos 2011, 15:40
hocam bu 'skuter' vurguluyorsun hep dikkatimi çekti özel bi nedeni var mı?

oz.07
25 Ağustos 2011, 15:44
Ya yarın gece tekrarını izliycez, yada pazarları kaçırmamaya çalışıcaz.. E haklılarda tabi bi yandan. Biz izleyerek kanala para kazandırıcazki, onlarda programı yayından kaldırmasın. Bundan sonra tv den izlemek için çaba göstericem..
altinelbiseliadam.com 'da yapılan açıklama :

"24 Ağustos 2011 Çarşamba
Malum Altın Elbiseli Adam'ın sorumlu olduğu bir sponsoru ve bir TV kanalı, SKYTURK var.

Bize yapılan uyarılar çerçevesinde gördük ki, siz izleyicilerimiz, sevseniz de sevmeseniz de, Altın Elbiseli Adam'ı, SkyTurk'ten TV'de izlemek yerine, internetten bir hafta rötarla takip ediyormuşsunuz.

Eh, hal böyle olunca biz de artık internete 1 hafta önceki bölümleri yükleme işine biraz ara vereceğiz.

Bilginiz olsun.

Eğer TV'den izlemezseniz, ratinglerimiz düşerse, TV'de yer bulamayabiliriz. Sponsorumuz kalmaz, maç biter.

Dolayısıyla Altın Elbiseli Adam'ı beğeniyorsanız lütfen bizi TV'den takip edin.

Unutmayın, her Pazar 11.15 ve Her Cuma 02.00'da, SkyTurk'teyiz.

Herkese selamlar,

Altın Elbiseli Adam ekibi."

Felon
25 Ağustos 2011, 15:49
Ya yarın gece tekrarını izliycez, yada pazarları kaçırmamaya çalışıcaz.. E haklılarda tabi bi yandan. Biz izleyerek kanala para kazandırıcazki, onlarda programı yayından kaldırmasın. Bundan sonra tv den izlemek için çaba göstericem..
altinelbiseliadam.com 'da yapılan açıklama :

"24 Ağustos 2011 Çarşamba
Malum Altın Elbiseli Adam'ın sorumlu olduğu bir sponsoru ve bir TV kanalı, SKYTURK var.

Bize yapılan uyarılar çerçevesinde gördük ki, siz izleyicilerimiz, sevseniz de sevmeseniz de, Altın Elbiseli Adam'ı, SkyTurk'ten TV'de izlemek yerine, internetten bir hafta rötarla takip ediyormuşsunuz.

Eh, hal böyle olunca biz de artık internete 1 hafta önceki bölümleri yükleme işine biraz ara vereceğiz.

Bilginiz olsun.

Eğer TV'den izlemezseniz, ratinglerimiz düşerse, TV'de yer bulamayabiliriz. Sponsorumuz kalmaz, maç biter.

Dolayısıyla Altın Elbiseli Adam'ı beğeniyorsanız lütfen bizi TV'den takip edin.

Unutmayın, her Pazar 11.15 ve Her Cuma 02.00'da, SkyTurk'teyiz.

Herkese selamlar,

Altın Elbiseli Adam ekibi."
adam haklı beyler pazar günü izlemek lazım

Carbon
26 Ağustos 2011, 03:15
Şuanda SKYTURK'te MAÇ var...

Dr.MZÇ
26 Ağustos 2011, 03:17
İzleyecek olan arkadaşlar varsa tekrarını saat 06:00'a almışlar.
Demin telefon açıp sordum.

oz.07
26 Ağustos 2011, 03:19
Şuanda televizyonda MAÇ var...
Bende onu bekliyodum.. Maçı görünce sinir oldum. Yayın akışına baktım, program falan yok.. Sinir bi durum

kerkenez
28 Ağustos 2011, 13:00
evet bu hafta da süper bir program vardı. şu triumph u hakkaten güzel yapmıslar ama, yedek parça ve servis noktası nasıl merak etmedim değil...
barkın tekrarları siteden kaldırınca, tv karsısına geçmek şart oluyor tabii. ama 4. bölümü hala izleyemedim. onu da koy söz bundan sonra hep tv den izlicem :queen: :queen: :queen:

myagdi
28 Ağustos 2011, 13:33
program harika... içerik dolu, esprilerle renk katılmış sunum güzel, e daha ne olsun.

barkın bey'i kutluyor ve başarısının katlanarak artmasını diliyorum. kapanış cümlesini çok beğendim.

"otomobil sürücüleri hep motosiklet tehlikelidir derler, bilmezler ki esas tehlike kendileridir"

c3nk
28 Ağustos 2011, 14:00
arkadaşlar toplamda kaç program oldu ben 3 tanesini izleyebildimde, eksiklerimi tamamlamak istiyorum.

extrem_015
28 Ağustos 2011, 14:04
adamın konuşmaları süper :)

Carl Gustav
28 Ağustos 2011, 17:24
Genel istek üzerine bir toparladık:

1. Bölüm:

http://www.youtube.com/watch?v=nxr6CpqX-ig

2. Bölüm:

http://www.youtube.com/watch?v=XI9rEXjYY-8

3. Bölüm:

http://www.youtube.com/watch?v=k7AhliFor2o

4. Bölüm:

http://www.youtube.com/watch?v=7zqrIyYtFiw

5. ve 6. bölümler ilerde bir tarihte inşallah.

Bayram'da aman dikkatli sürelim, bizim yeni yönetmeni Bostancı köprüsünde geçen hafta devirdiler. Üzerine bir de polis raporunda suçlu çıkardılar(!). Offf neyse.

Cümle motorcu aleme selamlar.
Barkın

Rocknrolla
28 Ağustos 2011, 17:44
Sensei program saatleri çok erken bana kalırsa, malum hafta sonu ben ve benim gibi hımbıl adamlar uyuyor o saatlerde, bu konuda elinden gelen birşey varsa çok iyi olur.

canerol
28 Ağustos 2011, 18:24
vay anasını ulen gene kaçırdık yala lala :queen::salut:

oralet07
28 Ağustos 2011, 18:58
Son bölümünü izledim yalnız sürekli yüksek cc ve supersport motosikletlerini inceliyorsun bence düşük ccleride koymalısın.Cub commuter gibi motosikletleride test edersen çok güzel olur.Son bölümde motosiklet bulamadığımız için ninja 250 incelemesi yapıyoruz demiştin yanlış hatırlamıyorsam buna üzüldüm.

Carl Gustav
01 Eylül 2011, 04:51
Son bölümde motosiklet bulamadığımız için ninja 250 incelemesi yapıyoruz demiştin yanlış hatırlamıyorsam buna üzüldüm.

Hayır son bölümde, Ninja 250 test motorunu Kawasaki'den değil vatandaştan bulduğumuz bu motosiklet kırık-dökük dedim.

Bu hafta YZF R125 var! Meraklısına duyurulur.

Slmlr
Brkn

syn022
01 Eylül 2011, 16:28
YZF R125'se şimdiden alarm kurmam lazım. 3-5 tane. Honda CBR 125-250 falan da isteriz bundan sonra.

KAARİA
01 Eylül 2011, 17:36
Tv den izleme işi gerçekten zor iş. Günümüzde artık her şey internet üzerinden izlenir oldu heleki müşteri profili motorcu olursa tv den izlemek çok daha zor.Bence yayın esnasında sponsor veya reklam verenler alt kısımları kullanarak reklam vermeli bu şekilde nette de reklamlarını yapmış olurlar. Barkın süper bu arada internetten tüm bölümlerini izledim diyebilirim, çok ta faydalı tüm motorculara ve motor merkalılarına tavsiye etmekteyim.Sevgiler Saygılar...

carsvegas
01 Eylül 2011, 17:49
Programından dolayı tebrik ediyorum sizi barkın bey yalnız henüz bir cruiser incelemesi göremedik en yakın zamanda bu tarz aşıklarına da bir zaiyafet çekmeniz dileği ile...

birde şunu soracağım parogramlarınızda da karşılaştım tanıtımını yapacak motor bulma sıkıntısından bahsediyordunuz direk gönüllü kullanıcılardan alıyormuşsnuz pes doğrusu bu nasıl ülke...

Slayerrr
01 Eylül 2011, 17:54
birde şunu soracağım parogramlarınızda da karşılaştım tanıtımını yapacak motor bulma sıkıntısından bahsediyordunuz direk gönüllü kullanıcılardan alıyormuşsnuz pes doğrusu bu nasıl ülke...

Altın elbiseli adam gibi motosikleti objektif olarak yorumlayanlar motosiklet firmalarının işine gelmiyor ondandır. Otomobillerle alakalı benzer programlarda dikkat edersen test eden şahıslar o arabanın hiç bir kötü özelliğinden bahsetmiyor. Sanki kusursuz bir şeymiş gibi. Altın elbiseli adam hem iyi yanları hem de kötü yanlarını söylediği için motor vermek istemiyorlardır.

aytacaksel
01 Eylül 2011, 19:14
bizde motor bol onlar vermesede olur :queen:

motorcu48
01 Eylül 2011, 19:45
vay anasını inanmamıştım ama harbiden barkın bey bu forumdaymışşş:D
bundan sonra millete hırcın olupta sivri olmucam yorum yaparken malum.forumdan atmasınlar xD...

barkın bey ps150 tanıtım videosu çekicek olursanız vede program ilerleyip tutarsa, çekimlere marmarise gelin elalemden motor toplucanıza ben verrim daha kız gibi motor :D
birde debriyaj baskı diski bunun ses yapıyor özellikle bunu tanıtımda belirtmenizi isterdim:S

carsvegas
01 Eylül 2011, 20:33
Altın elbiseli adam gibi motosikleti objektif olarak yorumlayanlar motosiklet firmalarının işine gelmiyor ondandır. Otomobillerle alakalı benzer programlarda dikkat edersen test eden şahıslar o arabanın hiç bir kötü özelliğinden bahsetmiyor. Sanki kusursuz bir şeymiş gibi. Altın elbiseli adam hem iyi yanları hem de kötü yanlarını söylediği için motor vermek istemiyorlardır.

bak bu konudaa haklısın tüccar mantığı

---------- Post added at 19:33 ---------- Previous post was at 19:31 ----------

vay anasını inanmamıştım ama harbiden barkın bey bu forumdaymışşş:D
bundan sonra millete hırcın olupta sivri olmucam yorum yaparken malum.forumdan atmasınlar xD...

barkın bey ps150 tanıtım videosu çekicek olursanız vede program ilerleyip tutarsa, çekimlere marmarise gelin elalemden motor toplucanıza ben verrim daha kız gibi motor :D
birde debriyaj baskı diski bunun ses yapıyor özellikle bunu tanıtımda belirtmenizi isterdim:S

olduuuu onu da söylesin de program hepten yayından kalksın:queen::queen::queen:

motorcu48
01 Eylül 2011, 20:38
barkın bey işini bilir program kapanmaz ya yalan atmıyoruzki burda olanı söylüyoruz dobra dobra :D

carsvegas
01 Eylül 2011, 20:55
barkın bey işini bilir program kapanmaz ya yalan atmıyoruzki burda olanı söylüyoruz dobra dobra :D

baksana adamların derdi de oymuş olanı bile söylemiycen:)övecen övecen övecen dee övecen:queen:

Soykan67
01 Eylül 2011, 22:07
İlk başta başlık ilgimi çekmedi ama sonra hadi bi gireyim konuya dedim kimdir bu altın elbiseli adam.Daha önce girmediğime pişman oldum.Programınız gerçekten şahane. İçtenliğiniz, objektifliğiniz ve espirileriniz programınıza apayrı bir hava katmış.İlgimi çekmeyen konuları bile zevkle izliyorum.

Umarım başarılarınız katlanarak devam eder.Arada özenle seçtiğiniz birkaç çinli arkadaşlarımızı da test ederseniz sevinirim :)

franscin
01 Eylül 2011, 22:15
İş yüzünden izleme gibi bir seçeneğim yok. Kışın inşallah diyelim :)

necathan
02 Eylül 2011, 03:29
bende verebilirim motorumu çinlidir titrer ama iyi huyludur Tv de barkın abinin altında görmek isterdim motorumu :mrgreen:

Uğur
02 Eylül 2011, 12:31
Sunuş çok özgün ve eğlenceli. Şimdiye kadar neden izlememişim diyorum. :)

Felon
02 Eylül 2011, 12:34
bölüm 5 ve 6 yı ne zaman paylaşılcak acaba, tamam yaptık bi hata bi dahakinde tv izleyecüüz

ezme
02 Eylül 2011, 12:40
bende 5. bölümü kaçırdım sadece! ah işte olmuyorki, istediğin an tv başında olamıyor insan!

oralet07
03 Eylül 2011, 19:29
5.bölüm izlemek isteyenler için
http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=skyturk&seekTime=28-08-2011%2011:20

Slayerrr
03 Eylül 2011, 22:28
5.bölüm izlemek isteyenler için
http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=skyturk&seekTime=28-08-2011%2011:20

Bu linkteki 6. bölüm.

cbr1100 xx
03 Eylül 2011, 22:30
Selamlar bugün istanbul parktaydı kendisine başlangıç olarak 1100 xx aldım dedim ne diyorsunuz diye sorduk adamcağız anında uzadı.....(gülerek tabii...).

Felon
04 Eylül 2011, 10:41
bu hafta kaçırmıyorum programı.....

tosbağa
04 Eylül 2011, 12:23
Erkenden kalktim ama kastamonunun koyunde skyturk cekmiyor...

Felon
04 Eylül 2011, 12:59
çok güzel bi bölümdü hocam yzfr125 i o kadar anlattın ama bi yolda giderken şöyle sesini dinletmedin :) kamera önünden geçse bi 5sn kadar yandan sesini dinlesekte yeterdi :) bu arada aea la aynı boyda olmak acayip avantajlı hangi motor üzerinde nasıl duracağımı görüyorum direkt olarak:queen:
Örn: ninja hiç yakışmıyodu ama r125 daha iyi durdu :cherry: