PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Moto itiraf

Sayfa : 1 2 3 4 [5]

Karlıyollar
11 Haziran 2012, 15:54
Ben küçükkem hatırlarım köyde dedemlerde dururken yollarda hep tornavida para ve pim düşmüş oluyordu şimdi artık para falan düşüren yok :D :D hayatımda en çok 5 TL buldum :)

mehmet tufan
11 Haziran 2012, 15:55
cumartesi pazar toplamda 300 km den fazla yol yaptım
200 km si otobanda idi.
itirafım
korumalı mon yerine sivitşörtle sürdüm.
bu gün aptal gibiyim :(

EverHarD*
11 Haziran 2012, 16:44
SS motor sevmeyenlerin zevki yok diyorum. Tamam sokaklar olmayabilir bu motorun kullanışı fakat gidişi ve o şekil duruşu çok güzel.
Birde ybr ye benzeten çin malları var onlara gıcık oluyorum.

birde benzin fiyatı çok kötü

eray_uluyazı
11 Haziran 2012, 17:05
Yolda bulduğum 100 lira parayı kaskımı alırken üstüne koyup daha iyi bir kask alsam mı diye düşünmeden edemiyorum. İyice düşündükten sonra kesin o kask kafam da parçalanır diye almaktan vazgeçiyorum. 100 lira hala cüzdanım da duruyor.

Dip not: Kararımı verdim, fakir fukara birine, üzerine az bişey de ben koyup erzak almayı düşünüyorum.
hesap numara mı özelden atabilirim hemen :P

mehmet1994
11 Haziran 2012, 17:20
1.Kedi,Köpek gördüklerinde sırf zevk olsun diye üstüne sürenlere
2.Hayvanlara eziyet edenlere.
3.Ve son olarakta yolda su içen kediyi görünce durup onun su içmesini bekleyen sürücüyü ellerinden öpmek istiyorum:)

Ap&ManLy
11 Haziran 2012, 18:04
hesap numara mı özelden atabilirim hemen :P

Zaten motosiklet üzerinde gidiyoruz üç kuruş para yüzünden başımıza gelmeyecek şey kalmaz. :pl: :pr:

eray_uluyazı
11 Haziran 2012, 18:08
Zaten motosiklet üzerinde gidiyoruz üç kuruş para yüzünden başımıza gelmeyecek şey kalmaz. :pl: :pr:

benden fukarasını bulamazsın :P
dur yaaa bi dakka site üzerinden para talep etmek yasaktı :queen:
durduk yere BAN yemeyelim şimdi :P

mehmet1994
11 Haziran 2012, 18:08
Yerde 100 lira bulacam ve onu harcamıcam hıı?Görülmemiş şey değil:)

iptaluyelik02
11 Haziran 2012, 18:10
Bugün apaçilik yaptım,sadece kaskla 20 km sürdüm,
35 derece sıcakta amma iyi geldi be:)

eray_uluyazı
11 Haziran 2012, 18:14
Bugün apaçilik yaptım,sadece kaskla 20 km sürdüm,
35 derece sıcakta amma iyi geldi be:)

savaş abi kask olunca da apaçi oluyomuyduk yahu?
ben ayna kask sıfır koruma olunca apaçi oluyoruz sanıyodum :P

iptaluyelik02
11 Haziran 2012, 18:17
savaş abi kask olunca da apaçi oluyomuyduk yahu?
ben ayna kask sıfır koruma olunca apaçi oluyoruz sanıyodum :P
Apaçilik bir tarzdır:)
korumanın her türlü azalmış olması apaçiliğe gider.
Mesela kaskı kafasına kasket gibi takıp,kayışı da alnına bağlayanlar da apaçidir.

eray_uluyazı
11 Haziran 2012, 18:34
Apaçilik bir tarzdır:)
korumanın her türlü azalmış olması apaçiliğe gider.
Mesela kaskı kafasına kasket gibi takıp,kayışı da alnına bağlayanlar da apaçidir.
bi dakka onlar pizzacı kuryesi olmuyolar mı onlar da mı apaçi statüsüne dahil oldular :P :queen:

Ap&ManLy
11 Haziran 2012, 18:58
Yerde 100 lira bulacam ve onu harcamıcam hıı?Görülmemiş şey değil:)

Korkuyorum amk. :queen: Benim şuanda para harcayacak tek şeyim motosiklet ekipmanları ve benzin parası. O paradan bana hayır gelmez, dizlik alırım kesin dizlik, dizimle beraber paramparça olur ben biliyorum en iyisi bağış yapmak. :cherry:

besikcioglu
11 Haziran 2012, 18:59
her gün" tam koruma şart"derken,yahu şu güzel havada da bir kere kask takmadan,güneş gözlüklerimi taksam iki tur atsam diyorum ama demekle kalıyor sadece
kaskı koluna yada motoruna asıp gezenlere,efendi gibi sürmek varken,gaz açıp ortalığı kaldıranlara ,gürültü yapanlara gıcık oluyorum,Böylelerine selam vermek de icimden gelmiyor. valla niye yalan söyliyeyim ben o gibi motorculara selam bile vermiyorum.

KUVVETMİRA
11 Haziran 2012, 19:09
zamanında kaskı koluma takıp sürmeyi denedim ama randıman alamadım.

kirlicorap
11 Haziran 2012, 21:28
racing tarzı hiç bir motoru sevmiyorum. eğilerek motor kullanmaktan nasıl bir zevk alıyorlar çözebilmiş değilim :D

ben racing üstünde ölsem pişman olmam ama bi chopper üstünde ölsem söverim.nefret ettiğimden degil ama racing baskadır.hız için degil tarzı yeter.makineyle bütünleşmek gerek, ben de racing ile bütünleşebilirim diğerleriyle olmaz

iptaluyelik02
11 Haziran 2012, 23:00
bi dakka onlar pizzacı kuryesi olmuyolar mı onlar da mı apaçi statüsüne dahil oldular :P :queen:
Eskiden sigarayı çorabın arasına takanlar, motora binince kaskı kafaya kasket gibi takarak kendi tarzlarını sürdürüyorlar:)

adem80
11 Haziran 2012, 23:05
zamanında kaskı koluma takıp sürmeyi denedim ama randıman alamadım.

bende ne zaman sol koluma kaskı taksam, kask, dizim,gidon,depo arasına kısıyor. Sol dönüşlerde çok zorlanıyorum. Niyemi koluma taktım? Traş oldum. Kıl olmasın diye :sunny:

valvole
11 Haziran 2012, 23:38
-Yeni başlayanlara neredeyse "motora hiç başlama" tavrında yorum yapanlara, hayabusa al ve benzer birçok iğrenç espri yapanlara uyuz oluyorum. Bu tür arkadaşlar doğarken yanlarında motosikletle kafalarında kaskla doğuyor galiba.
-Ucuz motor alan arkadaşlara hayırlı olsun demeyip k1300r kapora başlıklarında yatıp kalkanlara uyuz oluyorum :bestmt:

sakinseytan
12 Haziran 2012, 00:05
Ben küçükkem hatırlarım köyde dedemlerde dururken yollarda hep tornavida para ve pim düşmüş oluyordu şimdi artık para falan düşüren yok :D :D hayatımda en çok 5 TL buldum :)
vala ben cok para buldum ooo hata bi gün para bulcamm oglum dedim cok sıcaktı su alcaktık cocukken para yıoktu bi baktım arabanın altında para arkadaşlar dedi oglum kendin koyuo kendin alıyosun inanmadılar vala:D ama su cikolatam yediler:D en son 50tl buldum bugünde yüzsüzlük yapıp bi bayana cartdore supangile dondurması ısmarlattım:D hiçte tanımıyom:D

Karlıyollar
12 Haziran 2012, 01:08
vala ben cok para buldum ooo hata bi gün para bulcamm oglum dedim cok sıcaktı su alcaktık cocukken para yıoktu bi baktım arabanın altında para arkadaşlar dedi oglum kendin koyuo kendin alıyosun inanmadılar vala:D ama su cikolatam yediler:D en son 50tl buldum bugünde yüzsüzlük yapıp bi bayana cartdore supangile dondurması ısmarlattım:D hiçte tanımıyom:D

Abi orası nasıl bir yer yaw :D ben en fazla 5 tl bulmuşken sen 50 tl bulmuşun D:

anaconda84
12 Haziran 2012, 11:58
1.Kedi,Köpek gördüklerinde sırf zevk olsun diye üstüne sürenlere
2.Hayvanlara eziyet edenlere.
3.Ve son olarakta yolda su içen kediyi görünce durup onun su içmesini bekleyen sürücüyü ellerinden öpmek istiyorum:)
hocam ben genellikler ilk 2 maddedeki gibi olanlara sövüp sayıyorum 3. maddene de katılıyorum.

---------- Post added at 10:58 ---------- Previous post was at 10:53 ----------

bende de 3 tane köpek var yavru biri husky kırma diğer ikisi de pointer kırması 3 yavru pointer kırmalarını ücetsiz olarak sahiplendireceğim birini yakında antalya'ya göndereceğim bir tanesi kaldı verebileceğim onuda birini bulunca hemen vereceğim. ilgilenenler olursa bana özlden ulaşabilirler. KESİNLİKLE ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRİLECEK VE 25 YAŞ ALTI BEKAR OLAN HİÇ KİMSEYE VERİLMEYECEKTİR.YAVRULARIN HER İKİSİDE DİŞİDİR.

iptaluyelik02
12 Haziran 2012, 12:06
Hiç kullanmadığı,elini sürmediği, hatta görmediği motorlar hakkında uzman yorumu yapanları sevmiyorum.

anaconda84
12 Haziran 2012, 12:09
Hiç kullanmadığı,elini sürmediği, hatta görmediği motorlar hakkında uzman yorumu yapanları sevmiyorum.
aynen hocam ağzınıza sağlık onlar da arı birer illet.