PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir Fenerbahçeli olarak plakam GS oldu

emre_tnl
23 Nisan 2011, 13:22
: Arkadaşlar herkese selamlar.
Bugün saat 09:06 itibariyle ilk motorum olan Gri 2011 CBF 150 teslim almış bulunmaktayım.:P Her ne kadar geçen yaz güvenli sürüş eğitimi almış olsamda daha önce hiç kullanmamış gibiyim motoru doğru düzgün kullanamadım, yanımda abim olmasa motosikleti eve dahi götüremeyebilirdim, neyseki abim yanımdaydı :P
Merak edenler için motoru ne kadara aldığımı belirtmek isterim;
Motosiklet için cebimden çıkan para :4.182,00 TL
Motosiklet için:3.780,00
Kappa Çanta : 160,00
Kor.Demirleri : 200,00
Ruhsat Vekalet : 42,00.

Orta sehpa hediye edildi:) bir yıllık zorunlu trafk sigortasıda yapılmış,
Yalnız enteresan birşey oldu,bir Fenerbahçeli olarak Plakam GS çıktı :farao:

F54
23 Nisan 2011, 13:25
yapma be ben olsam g veya s tinerle silerim bu arada hayırlı olsun

APV41
23 Nisan 2011, 13:25
iyi işte her fırsatta GS ye binersin :queen:

emre_tnl
23 Nisan 2011, 13:33

yağmurda çamurda hep binicem, maksat binmek olsun :P

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:31 ----------

yapma be ben olsam g veya s tinerle silerim bu arada hayırlı olsun

Gs'li kardeşim ve annem çok sevindi bu işe : ) teşekkürler...

sideprensi07
23 Nisan 2011, 13:43
hayırlı uğurlu olsun,güle güle kullanın :)

ramizan83
23 Nisan 2011, 13:55
:queen::queen:

hayırlı olsun:cat:

mete_han
23 Nisan 2011, 14:24
: Arkadaşlar herkese selamlar.
Bugün saat 09:06 itibariyle ilk motorum olan Gri 2011 CBF 150 teslim almış bulunmaktayım.:P Her ne kadar geçen yaz güvenli sürüş eğitimi almış olsamda daha önce hiç kullanmamış gibiyim motoru doğru düzgün kullanamadım, yanımda abim olmasa motosikleti eve dahi götüremeyebilirdim, neyseki abim yanımdaydı :P
Merak edenler için motoru ne kadara aldığımı belirtmek isterim;
Motosiklet için cebimden çıkan para :4.182,00 TL
Motosiklet için:3.780,00
Kappa Çanta : 160,00
Kor.Demirleri : 200,00
Ruhsat Vekalet : 42,00.

Orta sehpa hediye edildi:) bir yıllık zorunlu trafk sigortasıda yapılmış,
Yalnız enteresan birşey oldu,bir Fenerbahçeli olarak Plakam GS çıktı :farao:

hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullan...

koruma demiri 50 far koruma demiride 50 100 lira tutuyor...neden 200 verdin...bu arada hediye dediğin orta sehpa orjinalde var yan ayaklık diyecektin herhalde...o da activa yan ayaklı 25 lira eder...:cat:

kartalizma07
23 Nisan 2011, 14:33
hayırlı olsun. derbi maçlara gitme onunla bence üzerinde fb forması plaka gs dalgamı geçiyon len bam güm :cherry: derlerrrr

mınçıka_35
23 Nisan 2011, 14:46
hayırlı olsun. derbi maçlara gitme onunla bence üzerinde fb forması plaka gs dalgamı geçiyon len bam güm :cherry: derlerrrr

Bu sözün üstüne söz söylenmez :) Harbiden fb formasıyla gs plakalı motora binme,mobeseler çeker de ana haber bülteninde memleketimden insan manzaraları bölümüne çıkarsın :cherry: Motorun hayırlı uğurlu olsun,Allah kaza bela vermesin...

kartalizma07
23 Nisan 2011, 14:52
Bu sözün üstüne söz söylenmez :) Harbiden fb formasıyla gs plakalı motora binme,mobeseler çeker de ana haber bülteninde memleketimden insan manzaraları bölümüne çıkarsın :cherry: Motorun hayırlı uğurlu olsun,Allah kaza bela vermesin...

bu da güzeldi mobesa çeker tv ye çıkar :P

emre_tnl
23 Nisan 2011, 14:58
hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullan...

koruma demiri 50 far koruma demiride 50 100 lira tutuyor...neden 200 verdin...bu arada hediye dediğin orta sehpa orjinalde var yan ayaklık diyecektin herhalde...o da activa yan ayaklı 25 lira eder...:cat:

sağlık olsun ne yapalım : )

chirkinn
23 Nisan 2011, 17:11
Hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kullanman dileğiyle diyeceğim ama sen şimdi gs diye plaka kötü kötü emellere alet edersin :)

Arjantinli69
23 Nisan 2011, 17:18
hayırlı olsun kazasız belasız kullanımlar dilerim.
harbi enteresan denk gelmiş plaka istesen olmaz hani.
ama arkadaşların dediği gibi maçlara filan giderken o motoru kullanma derim ,bir bakmışın motoru gören fb liler motoru pert etmiş ve ya adam gs li ama fb forması giymiş maça gidiyor vay yalancı hadi dövelim gibi...olmayacak şey değil bunlar bizim memlekette dikkatli ol park ederken plakanın üzerini kapat başına bela gelmesin mesela.
şahsen istemem hiç bir takının baş harflerini içeren bir plakam olsun başa bela .

kizilkurt
23 Nisan 2011, 17:20
hayırlı olsun cubufun istersen plakaları değişelim dostum heheh :) Gs ye binersin diyenlere ben de cevap vermek isterdim de burdan olmaz hehe :queen:

htmetin
23 Nisan 2011, 18:45
Motorun hayırlı olsun.Bence CBF almak iyi etmişsin. GS plakalı motoru bedava verseler binmem. Ben senin yerinde olsam Anneme veya babama motorun satışını yapar uygun plaka denk gelene kadar bu işlemi devam ettiririm:)

overcloud
23 Nisan 2011, 18:53
valla özellikle GS plaka almak isteseydin üzerine para vermen gerekirdi herhalde :)

satarken GS plaka diye fazla paraya satabilirsin belki.

Yalnız bir BJK'li olarak bana GS yada FB plaka denk gelseydi motoru almazdım, bunuda belirteyim :cat:

motorun hayırlı olsun :rendeer:

kingcüneyt
23 Nisan 2011, 19:12
valla özellikle GS plaka almak isteseydin üzerine para vermen gerekirdi herhalde :)

satarken GS plaka diye fazla paraya satabilirsin belki.

Yalnız bir BJK'li olarak bana GS yada FB plaka denk gelseydi motoru almazdım, bunuda belirteyim :cat:

motorun hayırlı olsun :rendeer:

bjk plakası olmadığı için mi almazsın :queen::P

overcloud
23 Nisan 2011, 19:19
bjk plakası her ilde 99 tanedir :)

ama etrafa saçacak kadar çok param olsaydı çanakkale'ye gider 19 bjk 03 plaka alırdım :cat:

halepli
23 Nisan 2011, 19:43
otoseverdenmi aldın kardeş ?

speirs
23 Nisan 2011, 19:56
hayırlı olsun iyi günlerde kullan

fatihsevim
23 Nisan 2011, 20:04
başlığı okudum tamda sat galatasarayli birisine diyecektim ki 0almışsın:)ama güle güle kullan Allah kaza bela vermesin

emre_tnl
23 Nisan 2011, 23:18
otoseverdenmi aldın kardeş ?

D&B Motordan aldım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:15 ----------

hayırlı olsun kazasız belasız kullanımlar dilerim.
harbi enteresan denk gelmiş plaka istesen olmaz hani.
ama arkadaşların dediği gibi maçlara filan giderken o motoru kullanma derim ,bir bakmışın motoru gören fb liler motoru pert etmiş ve ya adam gs li ama fb forması giymiş maça gidiyor vay yalancı hadi dövelim gibi...olmayacak şey değil bunlar bizim memlekette dikkatli ol park ederken plakanın üzerini kapat başına bela gelmesin mesela.
şahsen istemem hiç bir takının baş harflerini içeren bir plakam olsun başa bela .

Allah yandım, ben şükrü saraçoğlunun yakınlarında çalışıyorum , maç günü felan ne yapıcam?şimdi yok fenerbahçeliyim felan desemde pek kurtulucağımı sanmıyorum , en iyisi o günlerde otobüsle gitmek :cat: bütün yorum yapan arkadaşlara teşekkür ediyorum.

innovacı
23 Nisan 2011, 23:35
hayırlı uğurlu olsun tekerin düz bassın

Arjantinli69
24 Nisan 2011, 00:55
D&B Motordan aldım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:15 ----------

Allah yandım, ben şükrü saraçoğlunun yakınlarında çalışıyorum , maç günü felan ne yapıcam?şimdi yok fenerbahçeliyim felan desemde pek kurtulucağımı sanmıyorum , en iyisi o günlerde otobüsle gitmek :cat: bütün yorum yapan arkadaşlara teşekkür ediyorum.

bende kadıköyde oturuyorum stadın karşısında :P
bizim komşu kızıyla beraber stadın önünden geçiyorlarmış yoğutçu parkına doğru tesadüfki O gün maç varmış stad önü kalabalık,kalabalık birden arabayı sallamaya başlamışlar bir yandan küfür-bir yandan at onu at onu kızı korkmuş başlamış ağlamaya,kadında korkmuş neyi atayım diyormuş aynadaki gs bağcığını göstermişler :cyclopsan o sırada hemen güvenlikler gelip dağıtmış kalabalığı,sağ salip yırtmışlar paçayı,kadın diyor o günden sonra bir daha arabanın sağına soluna hiç bir takımın amblemini taşıyan birşey asar-yapıştırırsam böyle fanatiklikmi olur kardeşim diyor,hani haksızda değil.

cbr1100 xx
24 Nisan 2011, 01:26
hayırlı olsun kardeşim inşallah ileride gs serisi bir makinede alırsın onunda plakası gs olur.:cat: En büyük fener tabii..:cat:

klm644
24 Nisan 2011, 10:24
Motorunuz hayırlı olsun kazasız belasız kullanın.
Bence plakaya fazla takılmayın hem Satarken çok avantajınıza olur sahibindende öyle birçok ilan var FB ve GS plakalı.
adam 5 binliralık arabaya sırf plakası için 15 bin lira istiyor.
mesela şu macitin değeri en fazla 2000-2500 ama adam 3250 tl yazmış ha satılır satılmaz orası ayrı mesele ama hastasını bulursan faydası dokunabilir.
http://www.maxi24.com/vehicles/motorcycles-gs-plakali-sahibinden-250-mct-mondial_203121.html

Ha tabi birde dezavantajı var gs li olmayanlar hayatta senin motoru almazlar birde orası var.

Raphae1
24 Nisan 2011, 10:31
bjk plakası her ilde 99 tanedir :)

ama etrafa saçacak kadar çok param olsaydı çanakkale'ye gider 19 bjk 03 plaka alırdım :cat:
KArdeşim Çanakkaleden 19 plakayı nasıl alacaksın :D

D&B Motordan aldım.

Ben böyle bişi yapsam hani asla yapmam hatta ua plaka bile araca bınmem.Fenerbahceli arkadaşlarım ve genç fb benı aralarına almazlar :D Maç günleri plakanı lastıkle kapat :D

arslanfb
24 Nisan 2011, 12:13
Ben olsam yakarım o motoru :cherry::cherry::cherry:

cardoso
24 Nisan 2011, 12:30
eee birgün herkes gs olacak sen olmussun hayırlı olsun motorun

emre_tnl
27 Nisan 2011, 01:03
bende kadıköyde oturuyorum stadın karşısında :P
bizim komşu kızıyla beraber stadın önünden geçiyorlarmış yoğutçu parkına doğru tesadüfki O gün maç varmış stad önü kalabalık,kalabalık birden arabayı sallamaya başlamışlar bir yandan küfür-bir yandan at onu at onu kızı korkmuş başlamış ağlamaya,kadında korkmuş neyi atayım diyormuş aynadaki gs bağcığını göstermişler :cyclopsan o sırada hemen güvenlikler gelip dağıtmış kalabalığı,sağ salip yırtmışlar paçayı,kadın diyor o günden sonra bir daha arabanın sağına soluna hiç bir takımın amblemini taşıyan birşey asar-yapıştırırsam böyle fanatiklikmi olur kardeşim diyor,hani haksızda değil.

:silent: hiç yokken dert aldık başımıza, Allah muhafaza maç günü motorumu kaldırıp kurbağalıdereye atarlar:pale:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:00 ----------

KArdeşim Çanakkaleden 19 plakayı nasıl alacaksın :D

Ben böyle bişi yapsam hani asla yapmam hatta ua plaka bile araca bınmem.Fenerbahceli arkadaşlarım ve genç fb benı aralarına almazlar :D Maç günleri plakanı lastıkle kapat :D

:pr: olacak iş değil!

dr_lunata
27 Nisan 2011, 01:07
palaka konusunda beddua yemişsin dostum söylemedi deme :D

motorun da hayırlı uğurlu olsun,güle güle bin inşaALLAH,kazasız belasız...

emre_tnl
27 Nisan 2011, 01:30
palaka konusunda beddua yemişsin dostum söylemedi deme :D

motorun da hayırlı uğurlu olsun,güle güle bin inşaALLAH,kazasız belasız...

:) muhtemel alternatiflerden biri de o beddua olayı :silent: teşekkürler herkeSe kazasız sürüşler...