PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hyosung'lar hakkında bilgi istiyorum

road_ends
26 Ocak 2011, 13:35
Öncelikle herkeze merhaba, önümüzdeki yaz temmuz gibi bi racing motor almayı kafama koydum ve ilk motorum olucak daha once deneyimim yok:) hyosung 250 r lar nasıldır almalımıyım yada almamalımıyım ve neden.Hyosung yerine onerebileceginz aynı fiyatlarda motor varmıdır(4-5bin tl arası)
Bide Ankara'da Hyosung servisi varmıdır yada parcalarını satan bakan, bi arızada yada kazada parca bulmam kolay olurmu?

2008den itibaren kanuni&st olarak uretilmiş fiyatları daha yuksek buna bi anlam veremedim.Kanuni, hyosung' a servis destegi saglıyormu?::sos::

patron_58
26 Ocak 2011, 14:08
Aklına gelmeyecek bilgileri bulabilirsin.
http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/10439-hyosung-gt-250-r-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi.html

erimozel
26 Ocak 2011, 14:18
Öncelikle herkeze merhaba, önümüzdeki yaz temmuz gibi bi racing motor almayı kafama koydum ve ilk motorum olucak daha once deneyimim yok:) hyosung 250 r lar nasıldır almalımıyım yada almamalımıyım ve neden.Hyosung yerine onerebileceginz aynı fiyatlarda motor varmıdır(4-5bin tl arası)
Bide Ankara'da Hyosung servisi varmıdır yada parcalarını satan bakan, bi arızada yada kazada parca bulmam kolay olurmu?

2008den itibaren kanuni&st olarak uretilmiş fiyatları daha yuksek buna bi anlam veremedim.Kanuni, hyosung' a servis destegi saglıyormu?::sos::

Merhabalar, öncelikle başlangıç için 250 cc racing motor ne kadar uygun olur bilmiyorum. 125 cc lik bir racingle başlamanızı öneririm. ( Honda CBR 125 olabilir )

Khutuck
26 Ocak 2011, 14:51
Merhabalar, öncelikle başlangıç için 250 cc racing motor ne kadar uygun olur bilmiyorum. 125 cc lik bir racingle başlamanızı öneririm. ( Honda CBR 125 olabilir )

Boy ve fiziksel güç ortalama ise 250cc uygundur. 125cc ile 250cc arasında büyük bir fark yok.

Birkaç yıldır "600cc SS'ler ilk motor olmaya uygun değildir" diye yerleştirmeye çalıştık, ayarını kaçırmışız anlaşılan :P

Sinan Er
26 Ocak 2011, 15:06
Bizahmet tıklayıver ve okuyup herşeyi öğren. (http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/10439-hyosung-gt-250-r-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi.html)