Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung'lar hakkında bilgi istiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GT250R (07 NYA 11)
    Öncelikle herkeze merhaba, önümüzdeki yaz temmuz gibi bi racing motor almayı kafama koydum ve ilk motorum olucak daha once deneyimim yok hyosung 250 r lar nasıldır almalımıyım yada almamalımıyım ve neden.Hyosung yerine onerebileceginz aynı fiyatlarda motor varmıdır(4-5bin tl arası)
    Bide Ankara'da Hyosung servisi varmıdır yada parcalarını satan bakan, bi arızada yada kazada parca bulmam kolay olurmu?

2008den itibaren kanuni&st olarak uretilmiş fiyatları daha yuksek buna bi anlam veremedim.Kanuni, hyosung' a servis destegi saglıyormu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    patron_58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero xl 1000
    Aklına gelmeyecek bilgileri bulabilirsin.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...m-basligi.html

erimozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı road_ends adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkeze merhaba, önümüzdeki yaz temmuz gibi bi racing motor almayı kafama koydum ve ilk motorum olucak daha once deneyimim yok hyosung 250 r lar nasıldır almalımıyım yada almamalımıyım ve neden.Hyosung yerine onerebileceginz aynı fiyatlarda motor varmıdır(4-5bin tl arası)
    Bide Ankara'da Hyosung servisi varmıdır yada parcalarını satan bakan, bi arızada yada kazada parca bulmam kolay olurmu?

2008den itibaren kanuni&st olarak uretilmiş fiyatları daha yuksek buna bi anlam veremedim.Kanuni, hyosung' a servis destegi saglıyormu?
    Merhabalar, öncelikle başlangıç için 250 cc racing motor ne kadar uygun olur bilmiyorum. 125 cc lik bir racingle başlamanızı öneririm. ( Honda CBR 125 olabilir )

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı erimozel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, öncelikle başlangıç için 250 cc racing motor ne kadar uygun olur bilmiyorum. 125 cc lik bir racingle başlamanızı öneririm. ( Honda CBR 125 olabilir )
    Boy ve fiziksel güç ortalama ise 250cc uygundur. 125cc ile 250cc arasında büyük bir fark yok.

Birkaç yıldır "600cc SS'ler ilk motor olmaya uygun değildir" diye yerleştirmeye çalıştık, ayarını kaçırmışız anlaşılan

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)