Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aynalar

Sayfa : 1 [2]

Tequ
20 Ocak 2011, 02:04
Seneler once off road yaparken motor beni ustunden attiktan sonra takla atmisti ve 2 aynasida kirildi.Eve donene kadar aynasiz kendimi aptal gibi, ne bilim gerizekali gibi sanki boyle sarhos-uyusturulmus gibi falan hissettim.Takdir edersinizki hersey goreceli.Bana cok ters gelen bu duygu ve haller kimi insanlar tarafindan sevilip benimsenebiliyor :P

dj_karizma
20 Ocak 2011, 02:12
Seneler once off road yaparken motor beni ustunden attiktan sonra takla atmisti ve 2 aynasida kirildi.Eve donene kadar aynasiz kendimi aptal gibi, ne bilim gerizekali gibi sanki boyle sarhos-uyusturulmus gibi falan hissettim.Takdir edersinizki hersey goreceli.Bana cok ters gelen bu duygu ve haller kimi insanlar tarafindan sevilip benimsenebiliyor :P

geçmiş oLsun ßidaha tekere taş değmeye :rendeer:

motorcu48
20 Ocak 2011, 02:15
otopsici, sana bir kadavra daha geliyor :queen:

ahahahahah:queen::queen::queen::queen:
ne kadar komikmiş ya 40 yıl gülünür buna 2011in ilk bonbası:P

anil89tas
20 Ocak 2011, 02:22
ahahahahah:queen::queen::queen::queen:
ne kadar komikmiş ya 40 yıl gülünür buna 2011in ilk bonbası:P

... :bounce: ...

ferrari_gani
20 Ocak 2011, 12:48
sök güzel kardeşim. aynayı sök zaten kötü görüntü.

e elin deymişken gidonu da sök ne işe yarar ki, hem gidonsuz acayip güzel olur.

e elin deymişken farları da sök yada kapat. ne işin olur ışıkla fln. delikanlı adamın altında ne o öle ışıklı ışıklı.

seleyi de sök, tekeride. yenilsin içilsin, hesap önemli değil. maksat muhabbet...

otopsici
22 Ocak 2011, 13:02
otopsici, sana bir kadavra daha geliyor :queen:

hacı hiç sorma başka memlekette
burda olsa gezerken aha benim müşteriler diyerek selam verirdim:)

satoyama
22 Ocak 2011, 13:32
Cezası Var Haddi Pahalı Bir Cezası Var Bende Ayna Kullanmayı Sevmeyen Birisiyim Apaçilikten Deil Sürüşü Etkilediği Şöförü Yanılttığı İçin Cisimleri Yakın Gösteriyor Aynaya Bakarken Önündeki Çukuru Göremiyosun En Güzeli Kafanı Çevirip Bakıp İşini Sağlama Almakta Aynasız 3 Sene Motor Kullandım Polisler Sadece Aynalar Nerde Die Sordu Bende Gereken Yanıtı Werdim Ceza Kesmediler Ama Cezasının Pahalı Olduğunu Duymuştum.

bir yaşıma daha girdim :farao: