PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 100 cesur motorcu olalım...

Sayfa : [1] 2 3 4 5

mkemalyonca
25 Kasım 2010, 00:17
100 cesur motorcu olalım.
1-Her ayın son pazarlarında buluşalım
2-facebook grubu oluşturalım
3-kendimize motorsiklet firmaları ve sanayiinden sponsor bulalım.
4-tüm motosiklet klüpleriyle görüşelim.
5-Ankaraya rota çizelim.Atamızı ziyaret edelim, siyasi partilerin dikkatlerini motosiklet camiasına çekelim.

yine şeytan aletime motoruma bindim(zaten hiç vazgeçemedimki,)
yine serseri gözüyle baktılar bize,(kamikaze sanıyorlar hala)
yine sıkıştırdılar trafikte,
yine tamponuma yapıştılar,
önüme kırdılar direksiyonları,
yine belediye çukuruna düştüm,
yine kazık bi vergi ödedim,
bu kadar sebep yetmezmi katılmak için

mustafa kemal mkemalyonca@hotmail.com

motorhocası
25 Kasım 2010, 00:22
Bu kadar motorsikletçinin içinde bir siz çıktınız duyarlı, koca İstanbul'dan bu 100 kişi çıkmazsa yazıklar olsun.:cat:

KID333
25 Kasım 2010, 00:26
dıger kluplerden farkı ne olucak tam olarak anlamadım

mkemalyonca
25 Kasım 2010, 00:34
öncelikle bir kulüp olmamalı bu seri hareket edebilen bir eylem grbu...

aksoyy
25 Kasım 2010, 00:34
bu nasıl bi grup böle bikere içinde siyaset var çok saçma:farao:

Alper41
25 Kasım 2010, 00:39

içinde siyaset yok , bu ülkeyi kimler yönetiyor ? siyasiler bu ülkeyi yönetenlerin bizi anlaması ve bize ilgi duyması güzel birşey bence

Osbourne
25 Kasım 2010, 00:41

Ne siyaseti var içerisinde ben de anlamadım açıkçası?
Atatürk'ün mezarını ziyaret etmek siyaset yapmakla eşdeğer mi oldu bu memlekette de haberimiz yok?

MotorKafa
25 Kasım 2010, 00:42

Siyaset derken??? Hak aramaktan mıdır acaba siyasetten kasıt?

iptaluyelik02
25 Kasım 2010, 00:43

Biraz daha açar mısın?
saçmalığı görmek istiyoruz,

mkemalyonca
25 Kasım 2010, 00:58
arkadaşlar sakin olalım şu sayfayı bi ziyaret edelim sonra devam ederiz...

http://www.haberdukkani.com/detay.php?id=13799

Osbourne
25 Kasım 2010, 01:04
arkadaşlar sakin olalım şu sayfayı bi ziyaret edelim sonra devam ederiz...

http://www.haberdukkani.com/detay.php?id=13799

Şahsen hep sakinimdir, de, ne alaka yahu?
Hey allahım gece gece güldüm :)

Oldu olacak elimize de birer zincir alır sallaya sallaya gezeriz caddelerde..
Bira şişesi fırlatırız dükkanlara falan..
Çete ne alaka yahu?

Olmaz memlekette bir halt işte tam da bu zihniyetten ötürü :pr:

MotorKafa
25 Kasım 2010, 01:07
Şahsen hep sakinimdir..

Da, ne alaka yahu?
Hey allahım gece gece güldüm :)

Oldu olacak elimize de birer zincir alır sallaya sallaya gezeriz caddelerde..
Bira şişesi fırlatırız dükkanlara falan..
Çete ne alaka yahu?

Olmaz memlekette bir halt işte tam da bu zihniyetten ötürü :pr:

engin hocam kanımca linkteki amaç senin anladığın yönün tersinde verilmiş. Yada ben tersten anladım bilmiyorum.. Karıştı kafam::deliir:: Buarada " artık " geçmiş öğretmenler gününü kutlarım

Osbourne
25 Kasım 2010, 01:12
engin hocam kanımca linkteki amaç senin anladığın yönün tersinde verilmiş. Yada ben tersten anladım bilmiyorum.. Karıştı kafam::deliir:: Buarada " artık " geçmiş öğretmenler gününü kutlarım

Eğer öyleyse kusura bakmasın kimse ama benim de kafam karışmadı değil..

Teşekkürler bu arada :)

mkemalyonca
25 Kasım 2010, 01:14
arkadaşlar olay şuu...açtığım sayfada yani 100 cesur motorcu olalımda herhangibir siyasi düşünce temeli bulunmamakta.sadece motorculara toplumun vede bu toplumun aydın diye bilinen kesiminin dahi malesef bizlere olan negatif bakış açısı...motor çeteleri türkiyede artıyomuşmuş.adamların yaptığı haber vede motorcuya bakış açısı bu...

bunu düzeltmek için bişi yapmalıyız. motorlarımızın keyfini çıkratmak,güvenle seyahat vede felsefemizin yaygınlaşması için bişey yapmalıyız.. facebook--yüz cesur motorcu sayfamızı yayına soktuk burda kalabalıklaşalım ve bişiler yapalım.ortak hedef ve amaç sanırım anlaşılmıştır.

MotorKafa
25 Kasım 2010, 01:20
Benim özellikle bu nokta dikkatinmi çekti ondan dolayı böyle düşündüm EUROPOL halkın ve polisin gerçek motosiklet tutkunlarının oluşturduğu topluluklarla suç işleme amacıyla kurulan motosiklet kulüplerini birbirinden dikkatle ayırması gerektiğini de vurguladı.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:17 ----------

Ohhh doğru düşünmüşüm :) Hocam link atabilirmisin face için

Osbourne
25 Kasım 2010, 01:20
Arkadaşlar, sanki Türkiye'de oturmuş bir motosiklet kültürü var ve onun üzerine bir de bu kültürün yozlaşması sonucu ortaya çıkan kötücül kulüpler varmış gibi konuşuyorsunuz..

Bırakalım da evvela motosiklet kültürü oluşsun..
Verdiğiniz örnekler hep yurtdışındaki ütopik çete haberleri..

Motosiklet kültürünü oluşturma çabaları olarak algıladığım bir başlıktaki alakasız mesajlar olarak görüyorum ben bunları..Derdim budur..

FinalCUT
25 Kasım 2010, 01:21
İyi niyetinin farkındayım ancak 100 motorcuyla 100 metre gidemezsin hocam...

mkemalyonca
25 Kasım 2010, 01:24
yahu daha birlik olup bir daha ratafikte var olmayan haysiyetimiz için bişi yapamamışken suç çetesi oluşturmaya çalışmak biraz daha ütopik geldi..asıl burda motoculara yakıştırılmak istenen sıfatlar.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:21 ----------

engin hocam gördünmü nerdeyse aynı kelimelerle yazmışız.işte motor felsefesi budur.

yuzde100cesurmotorcu@hotmail.com facebook için mail adresi..

RamonRojo
25 Kasım 2010, 01:25
Haber tamamen asparagas ve hakkını aramak için toplanan motorcuları karalamak amaçlı,motor olsa cehennemden çıkar gelirim,katılırım ama daha param birikmedi.Anıtkabir'e gitmek siyasi amaçlı olmasa bile maalesef oraya gitmekten rahatsız olacak adamlar var.Varsın kapıda beklesinler ama gelsinler.Motorcu olmanın ruhu ön plandadır,geriye kalanlar daha sonra gelir.Ama biz her fırsatta toplanalım varsın çete desinler.Çete olmadığımızda gayet ortada trafikte adam yerine konmamak bunu gösteriyor.Keşke çete olsaydık korkudan gülümseyerek yol verirlerdi.

aksoyy
25 Kasım 2010, 01:29
hepinizden özürdiliyorum ben yanlış okumuşum siyasi partiye katılalım gibi abuksubuk bişe anlamıştım konuyu acandan ve herkesden özürdiliyorum:salut:

mkemalyonca
25 Kasım 2010, 01:30
motordelisi klübü neler yapıyor halbuki....yardım kampanyası düzenliyor,ağaçlandırma yapıyor vs...ama sadece okan bayülgen nedense destekledi medyada...oysaki daha birincil ve etkili bişiler yapabiliriz.onlar çalışsın bizde güvenle toplanabilecek bir grup oluşturalım....bu iş gerçekten çok ciddi çok hayati!!..ya en azından hergün trafikteyiz.
motoru olsun olması.Atamızı sevssin yada karşı görüş bildirsin çok önemli değil.bir motorcu sevgi ve barış üzerine felsefe yapar ve bu işin temelinde bunlar vardır.

By_151Rs
25 Kasım 2010, 01:30
arkadaşlar olay şuu...açtığım sayfada yani 100 cesur motorcu olalımda herhangibir siyasi düşünce temeli bulunmamakta.sadece motorculara toplumun vede bu toplumun aydın diye bilinen kesiminin dahi malesef bizlere olan negatif bakış açısı...motor çeteleri türkiyede artıyomuşmuş.adamların yaptığı haber vede motorcuya bakış açısı bu...

bunu düzeltmek için bişi yapmalıyız. motorlarımızın keyfini çıkratmak,güvenle seyahat vede felsefemizin yaygınlaşması için bişey yapmalıyız.. facebook--yüz cesur motorcu sayfamızı yayına soktuk burda kalabalıklaşalım ve bişiler yapalım.ortak hedef ve amaç sanırım anlaşılmıştır.

Aynen Abi ßende Sana Katılıyorum. Şöyle ßişey VAr Tamam ßende Motorcuyum Altımda Mondial 151 Rs Olsada. Ama Türkiyedeki Otomobil kullanıcıları Motosiklet sürücülerini görmemezden geliyorlar. kendimizi ßir Şekilde Topluma Yaymamız LAzım. Haksızsam HAksızsın Onur Diyin Abi ßen Çıldırdım Artık. Otomoßil Sürücülerinin Önüme Direksiyon Kırmalarından..:cat:

mkemalyonca
25 Kasım 2010, 01:34
sorun yok olmamalıda arkadaşlar. temelde felsefemiz ve yapmak istediklerimiz aynı..

MotorKafa
25 Kasım 2010, 01:35
hepinizden özürdiliyorum ben yanlış okumuşum siyasi partiye katılalım gibi abuksubuk bişe anlamıştım konuyu acandan ve herkesden özürdiliyorum:salut:

iyi oldu farkettiğin yiyodun nickin üstüne çıbığı :cherry:

By_151Rs
25 Kasım 2010, 01:37
Abi Peki NAsıl Yapalım? Hafta Sonları ßuluşalım. ßi Kaç Organizasyon Yapalım Ne Dersiniz? İyi Olmazlı ßizde Yaygınlaşalım Motor Delisi Gibi!...

aksoyy
25 Kasım 2010, 01:38
iyi oldu farkettiğin yiyodun nickin üstüne çıbığı :cherry:

olur böyle şeyler insanız yahu:bounce:

iptaluyelik02
25 Kasım 2010, 01:38
ben daha 10 tane motorcuyu usulüne uygun bir grup sürüşü yaparken göremedim :(

By_151Rs
25 Kasım 2010, 01:40
ßende Onu Diyorum Savaş Abi Organizasyon Yapalım. Topluluklar Yapalım.

FinalCUT
25 Kasım 2010, 01:41
Aynen Abi ßende Sana Katılıyorum. Şöyle ßişey VAr Tamam ßende Motorcuyum Altımda Mondial 151 Rs Olsada. Ama Türkiyedeki Otomobil kullanıcıları Motosiklet sürücülerini görmemezden geliyorlar. kendimizi ßir Şekilde Topluma Yaymamız LAzım. Haksızsam HAksızsın Onur Diyin Abi ßen Çıldırdım Artık. Otomoßil Sürücülerinin Önüme Direksiyon Kırmalarından..:cat:

O "B"'yi nasıl yapıyorsun öyle..
Çok şekil olmuş...
Beğendim..

mkemalyonca
25 Kasım 2010, 01:41
rkadaşlar .genel sohpet bölümünde nasıl bir eylem bloğu açmıştık vede görkem arkadaşımız her ayın son pazar buluşmalrı diye bi sayfa açmıştı orda değişik fikirler var. bunlardan çıkardığım sonuç

5-Ankaraya rota çizelim.Atamızı ziyaret edelim, siyasi partilerin dikkatlerini motosiklet camiasına çekelim.

mustafa kemal mkemalyonca@hotmail.com[/QUOTE]

By_151Rs
25 Kasım 2010, 01:42
O "B"'yi nasıl yapıyorsun öyle..
Çok şekil olmuş...
Beğendim..

Alt Gr Ye ßasıp Sonra 's' Ye ßasıyorsun :)

mkemalyonca
25 Kasım 2010, 01:46
hiç motor kazaları diyip google de görsellerde arama yaptınızmı...http://www.google.com.tr/images?hl=tr&gbv=2&tbs=isch:1&&sa=X&ei=KZXtTI3cLY3vsga4u9CGDw&ved=0CCEQBSgA&q=motosiklet+kazas%C4%B1&spell=1&biw=1003&bih=567

kaza yapan rahmetlilerden nasıl bahsedildiğine bi bakın..

By_151Rs
25 Kasım 2010, 01:50
rkadaşlar .genel sohpet bölümünde nasıl bir eylem bloğu açmıştık vede görkem arkadaşımız her ayın son pazar buluşmalrı diye bi sayfa açmıştı orda değişik fikirler var. bunlardan çıkardığım sonuç

Abi O Zaman ßu Pazar ßuluşma Var Yani Dimi? Hani Şimdi ßen Yanlış Anlamim Küçük Motorlarda ßu 100 Cesur Motorcu'nun Arasına Giriyormu? İlk Önce ßunu Öğrenimki Ona Göre Konuşiim Dimi abi?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:48 ----------

[QUOTE=mkemalyonca;2205567]hiç motor kazaları diyip google de görsellerde arama yaptınızmı...http://www.google.com.tr/images?hl=tr&gbv=2&tbs=isch:1&&sa=X&ei=KZXtTI3cLY3vsga4u9CGDw&ved=0CCEQBSgA&q=motosiklet+kazas%C4%B1&spell=1&biw=1003&bih=567

kaza yapan rahmetlilerden nasıl bahsedildiğine bi bakın..

Lanet Olsunki Motorcuları Fark Etmiyorlar Abi.... HArßiden Dehşet :salut:

FinalCUT
25 Kasım 2010, 01:52
Çok havalı...ß...
Her seferinde zor oluyor olmalı...Normal olanı neden kullanmıyorsun...Tek tuşa basınca çıkıyor halbuki...

Bu forumda bazı kurallar vardır..
Önce aşağıdaki gibi bi kaç konu açmalısın..
-Scooter'im nasıl race tadında gider.?
-Ön tekeri pembeye..Arkayı laciverte boyadım..Görüşleriniz.?
-Bakın 330 la giderken ellerimi bırakabiliyorum?
gibi...
daha yarım saat önce üye olup hemen bu konuya dalmışsın...
olmaz..

By_151Rs
25 Kasım 2010, 01:54
Çok havalı...ß...
Her seferinde zor oluyor olmalı...Normal olanı neden kullanmıyorsun...Tek tuşa basınca çıkıyor halbuki...

Bu forumda bazı kurallar vardır..
Önce aşağıdaki gibi bi kaç konu açmalısın..
-Scooter'im nasıl race tadında gider.?
-Ön tekeri pembeye..Arkayı laciverte boyadım..Görüşleriniz.?
-Bakın 330 la giderken ellerimi bırakabiliyorum?
gibi...
daha yarım saat önce üye olup hemen bu konuya dalmışsın...
olmaz..
Tabi ßen ßu Foruma Yeni Katıldım Doğru Diyorsunuz İlk Önce Dediğiniz Gibi Yapmalıydım Ama ßu Konuyu Görünce İlgimi Çekti.. Eğer Hatam VArsa Kusura ßakmayın.. Sorry:pr:

mkemalyonca
25 Kasım 2010, 01:58
ARKADAŞLAR MOTORU OLSUN OLMASIN,50 CC-2200 CC ARASI TÜM MOTORCULAR BİR OLMALI..HENÜZ 100 MOTORCU OLAMADIK.YETERLİ VE OLGUN ÇOĞUNLUĞA ULAŞALIM.İLK EYLEMİ YASAL OLARAK YAPACAĞIZ. FACE SAYFASINDA ORTAK ARKADAŞ OMALIYIZ.

ÇOK İYİ BİLMESEMDE BİR SAYFA OLUŞTURDUM. AŞAĞIDAKİ BİLGİLERDEN ULAŞABİLİRSİNİZ BU SAYFAYA.

yuzde100cesurmotorcu@hotmail.com

FinalCUT
25 Kasım 2010, 02:00
Öncelikle latin alfabesiyle yazı yazmayı deneyebilirsin mesela...
Büyük-küçük harf uyumunuda dikkat edersen..daha ne olsun ...:)

mkemalyonca
25 Kasım 2010, 02:07
TÜRKİYEDE 2MİLYON 300 BBİN MOTOSİKLET VARKEN SESİMZİ DUYMACAKLARMI...
http://www.radikal.com.tr/Radikal.as...&CategoryID=80

AVRUPA BU LİNKTEKİ ÇALIŞMALARI YAPRKEN BİZ NASIL UYURUZ...http://www.esum.eu/

http://www.moted.net/motosiklet_hakkinda.html

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/83196-nasil-bi-eylem.html#ixzz16FCSPl4T

fullthrottle
25 Kasım 2010, 02:21
ben katiliyorum her turlu. face de kurulsun aninda gruptayim! izmir ve istanbul ayaklarinda da her turlu aktiviteye varim. hatta 2 arkadasim daha var ki onlar da sorgusuz sualsiz onaylarlar. 3 kisi ok.

By_151Rs
25 Kasım 2010, 02:24
ben katiliyorum her turlu. face de kurulsun aninda gruptayim! izmir ve istanbul ayaklarinda da her turlu aktiviteye varim. hatta 2 arkadasim daha var ki onlar da sorgusuz sualsiz onaylarlar. 3 kisi ok.

Grubumuzu mustafa abimiz açmıştır.. linki veriyim ben

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001905229707:cat:

mkemalyonca
25 Kasım 2010, 02:24
ilgine teşekkürler ..face grubuna

yuzde100cesurmotorcu@hotmail.com adresinden katılabilirsin...

By_151Rs
25 Kasım 2010, 02:33
Arkadaşlar hepinizden bu desteği bekliyoruz..

mkemalyonca
25 Kasım 2010, 02:51
http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/83177-tepkisiz-mi-kalacaksiniz-5.html

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:47 ----------

http://www.usakhabermerkezi.com/haber_detay.asp?haberID=825

By_151Rs
25 Kasım 2010, 02:57
Allah Rahmet Eylesin. Kötü bir kaza olmuş. Tugay Aydın'ın Yakınlarına sabır ve baş sağlığı dileğimle...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:55 ----------

ama şöyle bir şey var.. birde bunu okuyun..

damla (+1) 20 Kasım 2010, 18:38 Yöneticiye Bildir +1 -1
sezer abi genç yaşta hayatınızı kaybettiniz. Keşke o gün o içkiyi içmeseydiniz de o motara binmeseydiniz. Anneniz babanız bayram yapacakken yasa büründüler. Siz sadece kendinizi değil tüm köyü üzdünüz...

mehmet tufan
25 Kasım 2010, 03:25
tabiki anarşi ruhu engellenemez tabiki ordayız herzaman ordayız !!!

By_151Rs
25 Kasım 2010, 03:39
tabiki anarşi ruhu engellenemez tabiki ordayız herzaman ordayız !!!

Çok Teşekkür ederiz mehmet abi desteğinizi hertürlü bekliyoruz.. facede grubumuza üye olmanız ve arkadaş davet etmeniz yeterli bizim için bu organizasyonu gerçekleştirelim yeter...:cat:

remzi_39
25 Kasım 2010, 04:10
:bounce:

Baya bi gaza gelmis millet...
Böyle seyleri sanki önceden okumus gibiyim...
4 Hafta sonra kimse hatirlamiyor ne isse... :cherry:

Sinan Aksu
25 Kasım 2010, 09:12

Bende işin içinde bir siyaset göremedim.
Ayrıca varsa bile saçmalık olarak görülmesi bence çok saçma.
Çünkü siyaset yaşadığın düzeni sorgulama sanatıdır.
Eğer böyle bir organizasyon yapılırsa bazı durumlarda siyasetçilerinde dikkati çekilmeli.

By_151Rs
25 Kasım 2010, 12:20

Şimdi Abicim şöyle bir şey var biz bu eylemi sadece gaza gelerek kafamıza koymadık. bu eylemi gerçekleştirmek için elimizden gelen her şeyi yapacağımıza inanıyoruz.

Sinan Aksu
25 Kasım 2010, 12:46

4 Hafta biraz fazla olmadimi remzi abi?
Ben 10 gün veriyorum.
Sen assagi in, ben yukari cikayim, ortada bi yerde bulusalim.
Ortalama 15 gun diyelim :P

15 gün sonra bu konuyu tekrar hortlatacagim.
Bakalim bi arpa boyu kadar yol gidilebilmismi. :)
Haa gonul ister ki guzel seyler yapilsin elbette..

(Hiç sanmiyorum, bi anlik duygu patlamasi bunlar.)

Bende dahil olmak üzere Yurdum insani balik hafizalidir. :pr: