PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 100 cesur motorcu olalım...

Sayfa : 1 2 3 4 [5]

dogan2006
21 Aralık 2010, 04:02
http://www.youtube.com/watch?v=8oSHV9BwPZg&NR=1&feature=fvwp
sadece 600 motor toplanmış şu meşhur Hells Angels grubundan

remzi_39
21 Aralık 2010, 06:41

Sadece 600 motorcu derken sanki asagilamis gibi olmus.. :bounce:
Sevmem aslinda Hells Angels falan..
Benim icin hepsi asozial..

Ama motor üzerindeki disiplinleri harika..
Yurdumda 600 motorcuyu bir araya getir..
Getirebilirsen tabiki.. :cherry:
Getirdin diyelim bir araya..
Kocaman bir Kaos u seyret...

Böyle disiplini babayi görürüz...

mavibuz
22 Aralık 2010, 17:21

abi ordaki araç sürüçüleride beklemişlr okadar motoru bizde olsa araya dalarlardı herşey yalan olurdu

jr black key
25 Aralık 2010, 02:00
abi ordaki araç sürüçüleride beklemişlr okadar motoru bizde olsa araya dalarlardı herşey yalan olurdu

bızde motorcuyu adam yerıne koyan yok kı!!!!:salut:

mkemalyonca
23 Ocak 2011, 16:50
cesur motorcular.
zaten korkak insan işi değildir motora binmek.
balinaların arasında bir bir hamsi gibi gezebilmek.
kalabalık olunca bir başka oluyor motora binmek.
sadece izleyenler değil hoşumuzua giden bence,cesaretli bir sürü dost insanın yanında olmak.
onlarında doğa sevdiğini bilmek,aynı vatanı sevdiğini göğsünde Allah korkusu taşıdığını bilmek.
ne güzel şey cesur motorcu olmak....

motorhocası
23 Ocak 2011, 16:54
Mel Gibson muyuz biz cesur motorcu olalım, hamsi olup cesur motorcu grubu olsak Taksim'de motorun üstünde göbek atsak bırak balinayi 2 yunus çevirir cezayı basar hemen.

mkemalyonca
23 Ocak 2011, 17:04
abi nedir bu cezlardan korkumuz ya...
100 araba arka arkaya gelse normal, motorcu gelincemi anormal..
yeterki eksik evrak ve yasa dışı bişi olmasın.oluruzzzz 100 de oluruz cesurda ..belki hamsi ama hamsiler neden kalabalık gezerler... tek korunma yollarıdır kalabalık olmak...

kh1
23 Ocak 2011, 17:12
abi nedir bu cezlardan korkumuz ya...
100 araba arka arkaya gelse normal, motorcu gelincemi anormal..
yeterki eksik evrak ve yasa dışı bişi olmasın.oluruzzzz 100 de oluruz cesurda ..belki hamsi ama hamsiler neden kalabalık gezerler... tek korunma yollarıdır kalabalık olmak...

Facebook kullanmıyorum burada etkinlikleri yazarsanız takip edebilirim.

motorhocası
23 Ocak 2011, 17:19
..belki hamsi ama hamsiler neden kalabalık gezerler... tek korunma yollarıdır kalabalık olmak...

Ben de hamsinin korunma yolu yok diyorum işte.:)

hSfX8jg7mK0&feature

http://www.youtube.com/watch?v=hSfX8jg7mK0&feature=player_embedded

abolgi
23 Ocak 2011, 17:40
yaratılmak istenende bu korku dağları değilmi? her kimki düzene ters davranırsa boynu vurula. ülkede polis yokmuş 70.000 tane alındı, polisin toplumsal olaylardaki davranışlarına bakın karşısındakinin böcek kadar değeri yok. bunların fevri davranışlar olduğunu sanmıyorum eğitimden çalışma şartlarına, emir vereninden en alt tabakaya kadar dalga dalga inen davranışlar. o nedenle 3 kişi bir araya geldinmi ceza yiyorsun dayak yiyorsun.en yetkili çıkıp arkasından polisimi kimseye ezdirmem diyor (bu ülkede polisi askeri ezmek isteyecek insanlar yoktu ama polisimi ezdirmem dersen aynı zamanda bak seni ezmek isteyenler varda demiş olursun) sonuç olarak istenen sağlandı büyük ölçüde toplanırsak ceza yeriz , konuşursak dayak yeriz. o nedenle susalım susalımki sıra bize geldiğinde kimse konuşmasın. devamı siyasi olacak haddimi aştıysam affola.

benzin 4 lira olmuş yetkiliye hampetrol fiyatları şimdikinin 2 katı iken benzin 2.5 lira idi şimdi neden böyle diyorsu cevap bizden önce asgari ücretli 1 maaşıyla şukadar benzin alıyordu şimdi bukadar demekki benzin hala ucuz diyor, dünyanın en pahalı benzinini biz kullanıyoruz dedinmi sen suçlu oluyorsun. yazacak çok şey var ama politize olacak. en iyisi susmak. mkemalyonca kardeşim nisan başı motorumda ehliyetimde hazır olacak. o 100 kişiden biride ben olmak isterim. saygılarımla.

mkemalyonca
23 Ocak 2011, 19:25
Ben de hamsinin korunma yolu yok diyorum işte.:)

hSfX8jg7mK0&feature

http://www.youtube.com/watch?v=hSfX8jg7mK0&feature=player_embedded

vaaarrr..hamsilerin tek korunma yolu kalabalık olmak...:cat:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:19 ----------

yaratılmak istenende bu korku dağları değilmi? her kimki benzin 4 lira olmuş yetkiliye hampetrol fiyatları şimdikinin 2 katı iken benzin 2.5 lira idi şimdi neden böyle diyorsu cevap bizden önce asgari ücretli 1 maaşıyla şukadar benzin alıyordu şimdi bukadar demekki benzin hala ucuz diyor, dünyanın en pahalı benzinini biz kullanıyoruz dedinmi sen suçlu oluyorsun. yazacak çok şey var ama politize olacak. en iyisi susmak. mkemalyonca kardeşim nisan başı motorumda ehliyetimde hazır olacak. o 100 kişiden biride ben olmak isterim. saygılarımla.

etkinlik olarak henüz pek bişi yapamadık aslında.ama havaların düzelmesiyle bu durum değişecektir.
kendi adıma benzin 4 lira olduğu anda bi eylem yapmalıyız diye düşünüyorum...
sanırım başka gruplarda bunu hedefliyorlar o yüzden ses getirecek bi organi,zasyon parçası olabiliriz.

ancak tabi eylemler bunla son bulmamalı.önümüz yaz ve yine trafikte önemsenmiyeceğiz yine bazılarımız tutkusundan dolayı aramızdan ayrılacak.ne kötü dimi birilerinin bu yaz eksilecek olduğunu bilmek.. buna ecel mi demeli kadermi yoksa enayilikmi...

mete_han
23 Ocak 2011, 19:57
ben cesur olamam...çünkü cesur olmaktan korkarım...:queen:

güzel samimi bir başlık ama yaz için düşünülebilir...benim gibi yalnızlığı seven ve seçen kişiler bu kalabalıklardan haz etmez...çalışmalarınızda organizasyonlarınızda başarılar...