PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : devir saati

imkansiz
16 Temmuz 2010, 11:30
bretonun devir saati lambası az sönük yanıor km nin ki normal yanıo böyle olan ark war mı aranızda

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:30 ----------

yaw kimse yokmu opp

inancnsnr
16 Temmuz 2010, 14:27
akü ile ilgili olabilir gibi geliyor bana..

imkansiz
16 Temmuz 2010, 16:15
motor daha 3 4 aylık akü dew sorun yok geçen gün beyaz ısıklardan takmıstım o esnada kablolarda temassızlık oldu herhalde ondan arada bi yanıp sönüyo çünkü

McWarnaly
16 Temmuz 2010, 21:14
bencede kablolarda bi temassizlik olabilir yada lamba yakinda yanabilir.

rapsy_09
16 Temmuz 2010, 21:24
senin motor aküden deilde dinamodan yakıo diye biliyorum.dinamodan yananlardan beyaz ampuller sorun cıkarıyor.bendede vardı yuki 100-7 beyaz lamba takınca iptal oluodu komple elektrik sistemi.normal orj. sarı lambalardan takıp dene.öle yapınca düzelmezse elektrik sistemini sase yapıp yapmadıgını kontrol et.ölede çözemedn illa beyaz lamba takmak istiyorsun aküden farın oraya + kutuptan kablo cek.1 anahtar koyarsın sıkıntı cıkarmaz.

imkansiz
17 Temmuz 2010, 20:29
anlamadımki tam ne sorunu war dün gece eve gidiyordum kasisin birinden geçtim yanmaya basladı bugün de baya yandı:)

mz 301
22 Temmuz 2010, 12:06
kablolarda temazsızlık var beyaz ampulden falan degıl. devır saatının apmulune bı bak belkıde yerıne ıyı oturmamıstır lambanın duyuna bı bak ıkısıde saglamsa kabloyu takıp ederek nereye gırdıgıne bak ordada bı temasszlık soz konusu deılse kablonun ortalarında kırık vardır kabloyu komple degıstır gene olmadıysa daha derın bırıne danış derım :):bounce: