Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul-Chopper-Kulüp

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6]

draggy
09 Aralık 2011, 23:12
Abi yıldönümü hayırlı olsun garajın , benim egsozda ortam süsü olmuş baksana :) Şubat sonu müdürlük sınavım var, kazanayım veya kazanmayayım o tarihten sonra müdavimin olurum, komşuyuz zaten :)

speedy2
09 Aralık 2011, 23:29
aykut garajı kuralı bir yıl oldu tam yıldönümünü hatırlayıp yazdıgın için teşekkür ederim ,nice yıllara motorculara az bile daha iyilerine layıklar .

Evet bende ihmal etmişim oraları,yakında görüşmek üzere

inzell
10 Aralık 2011, 01:57
Garaj candır. :P

gv650i
10 Aralık 2011, 02:22
Abi yıldönümü hayırlı olsun garajın , benim egsozda ortam süsü olmuş baksana :) Şubat sonu müdürlük sınavım var, kazanayım veya kazanmayayım o tarihten sonra müdavimin olurum, komşuyuz zaten :)

özellikle bekliyoruz en yakınımızda sın ama göremiyoruz senin egsoz yoklugunu hatırlatıyor devamlı.

sepedy2 kardeşim garajın gelişmesi için sizin gibi degerli motorcu arkadaşların destegi gerekir ki camiamıza bir faydamız olsuni.

tam bir yıl oldu neler yaptık .ilk evvel geniş bir yer tuttuk,
hep beraber düzenleyip boyadık ,bir arkadaşımız eksik alet ve edavatları temin etti,
diger arkadaşlar boya badana düzenleme işini yaptık,
bir kaç arkadaşımız kira yardımı yaptı sponsor oldu ,bir kaç arkadaşımız koltuk kanepe buzdolabı vs verdi .ve garaj faileyete başladı.
yeni 150 cc motor almış arkadaşımız la 1100 viregosu olan arkadaşımız yan yana sürdü sınıf farkı gözetmedik amacımız motorcuya teknik ve trafik bilgisi vermek bu becerilerini artırmaktı.
ve hiç bir teknik bilgisi olmıyan arkadaşlarımız bakımını yapar hale geldi.
motorun üstünde egreti oturanlar şimdi paşa paşa motorcu gibi oturur oldu .

bu ögrendikleri karşılıgında para filan da vermediler çay içtiler yemek yedik sohbet ettik beraber geziler düzenledik ,yolda kalanlarımız oldu yardıma kostuk
kaza geçirenimiz oldu yaralarını beraber sardık ,motoru çalınan oldu hep beraber üzüldük araştırdık bulundu bunlar bir arada oluşumuz ve kaynaşmamız sayesinde oldu.

bunları yaparken motorcu ruhunu ön plana alarak sevgi ve saygıdan başka kural koymadık .tek kuralımızda bu değiştirmeyecegiz bazı guruplar gibi toplantıya gel gelmezsen çıkarılırsın v.s. gibi zorlamamız yok .

yeni senemizde hedefimiz ;
her perşembe bir araya gelip toplanarak her haftanın programını yapılacak.
diger motorcu toplulukları ile ziyaret edilerek ortak dertlerimiz hakında çözüm aranacak mesala köprü geçiş ücretleri adeletsizliği gibi,
trafikte daha saygın olabilmek için neler yapılabilir v.s
teknik egitimler,sürüş egitimleri düzenlemek,
sosyal faliyetlerde bulunmak
bu konularda bize destek olacak bütün arkadaşlara kapımız açık

yasdal
10 Aralık 2011, 02:22
Bu akşamki toplantıda yine zamanın nasıl geçtiğini anlayamadık. Hanım eve almayacak yakında :) KAtılan dostlara teşekkürler.

gv650i
10 Aralık 2011, 16:56
Bu akşamki toplantıda yine zamanın nasıl geçtiğini anlayamadık. Hanım eve almayacak yakında :) KAtılan dostlara teşekkürler.
hanım eve almazsa garajda çek yat ve battaniye mevcut çayda var senin gibi yakışıklı yı eve almıyacak kadar akılsız bir hanımın yok ama :D

garberbuena
11 Aralık 2011, 00:43
Sıradaki toplantımız perşembe mi yoksa yarın toplanıyor muyuz?

gv650i
11 Aralık 2011, 02:27
her perşembe toplanacagız yarın için program yapmadık ama haberlesip bir şeyler yapalılabilinir

tombo
18 Aralık 2011, 17:03
şahitim bende cruiserdan naked a geçiş yaptım ama benide gruptan dışlamadılar :))) nice senelere

dersansport
18 Aralık 2011, 20:28
garajda neler var belki faydam dokunur

yasdal
18 Aralık 2011, 21:45
garajda neler var belki faydam dokunur

neler var derken?

dersansport
18 Aralık 2011, 21:53
motor tamiri için alet edevat envanteri anlamında lift? anahtarlar sepesyal aletler

yasdal
19 Aralık 2011, 02:00
motor tamiri için alet edevat envanteri anlamında lift? anahtarlar sepesyal aletler

Vincimiz, krikomuz, hava kompresörümüz, lokma - anahtar - sekman takımı vs. kıvır zıvır alet edevatımız mevcut. Bir gün bekleriz. Eksikleri birlikte belirler daha iyi bir tezgah için çalışma yaparız.

telkarinn
19 Aralık 2011, 18:03
Bu garaj nerdeki..Bi iki toplantıda daha duymuştum ama regal kullnıcısı olarak gitmek bi türlü kısmet olmadı :(

tombo
19 Aralık 2011, 18:10
Kabaca bostancı oto sanayinin arkasında Green park hotelin karşı sokağı.

telkarinn
19 Aralık 2011, 18:23
Toplanma zamanı denk gelirse gitmek isterim bi gün...

tombo
19 Aralık 2011, 18:41
Bekleriz tabiki.

mehmet tufan
19 Aralık 2011, 19:40
karşıya geçtimmi hatun ensemden düşmüyorki.
bu cumartesi napar eder kaçarım dedim
yemedi, kaçamadım.
garaja uğrayıp bir çay içeceğim kısa zaman içinde işallah :)

Choppermod
19 Aralık 2011, 20:16
Ahh ahh şu motoruma bende artık sahip olsamda gelip abilerimi ziyaret etsem :) ama malum okul var çalışıp motor alıcak parayıda denkleştiremiyoruz mecbur yazın haftanın 7 günü çalışıp para biriktirmekte :)

MotorKafa
19 Aralık 2011, 20:19
Bekleyin beni garaj tayfası geliyorum. Vamos Bien :cat:

audioslave
19 Aralık 2011, 21:05
Wilkommen fur Rapido:)

inzell
19 Aralık 2011, 21:35
Gece sürüşleri başlıyor o zaman... :)

nihat_0504
10 Nisan 2012, 16:51
selam biz iki motorcu olarak sizinle en kısa zamanda tanışmak ve bir çayınızı içmek isteriz.

cumartesi ya da pazar günü toplantınız ve ya buluşmanız gündeme gelirse orada bulunmaktan mutluluk duyarız.

saygı ve sevgilerimle. :king:

MotorKafa
10 Nisan 2012, 17:12
Gelin tabi gönül dostları :mrgreen:

pm den gönderiyom face linkini, dahil olursunuz.
Ne zaman ne yapılacağını ordan belirliyoruz.
Aslında ordanda pek bi halt belirlediğimiz söylenemez.
Kafasına esen gidiyor. Sonra bir bakıyorsun herkesin kafasına esmiş.
Sonra akşam 5te malak gibi şileye gitme kararı veriyorsunuz.
Şile'de 10 dk fener manzarasını izledikten sonra, açlıktan harap ve bitap düşmüş bünyeye, şilede balık ekmek ısmarlamak yerine, otobana vurup gözleme yiyorsunuz.
Ve boş arazilere düşen yıldırımlar eşiliğinde evinize dönüyorsunuz.
Sonra "la bide sıtarbaksmı yapsak" deyip, yorgun düşen bedene işkence etmekten kaçınmıyorsunuz.
Bekleriz

tombo
10 Nisan 2012, 18:08
Korkutmasana ulen millet şevkle gelecez diyor sen şimşek yıldırım diyosun açlık diyosun :)

Gelin kardeşim ortam çok güzel yok öyle şeyler sobada demlenmiş çaylar kurabiyeler çiğköfteler var garajda mesela gittiğinizde görürsünüz :)

PAPAZ_39
08 Haziran 2019, 11:44
arkadaşlar konun açılışını yapmış ama sonra aylarca ses soluk çıkmamış.bence buradan bi tarih belirlenmeli.ortak bi adreste buluşulmalı ve oturp konuşulmalı bu konu.hem de küçük bi tanışma olur.gerisi kolay..

Hey gidi günler yıllar geçmiş , ne muhabbetler dönmüş. Şükürler olsun ki hala sağlıklıyız hala sürüyoruz, Allah daha uzun yıllar kazasız belasız sürmeyi nasip etsin cümlemize...

Angrypower
08 Haziran 2019, 11:49
Dün gene Silivri sahildeyim. Son paramla hemide :) Çektim çapırların arasına benim Çıplağı :thumleft: Bir bakış attım :bounce:

Sonra benim yüzümden diğer gelenler başka yere koydular. Tanısalarda nefret ediyorlar. İçlerinde sorsan hepsi asi ama benim gibi atraksiyona girebileni yok :P

Birgün yolumu kesecekler sonunda :queen:

PAPAZ_39
08 Haziran 2019, 15:30
Dün gene Silivri sahildeyim. Son paramla hemide :) Çektim çapırların arasına benim Çıplağı :thumleft: Bir bakış attım :bounce:

Sonra benim yüzümden diğer gelenler başka yere koydular. Tanısalarda nefret ediyorlar. İçlerinde sorsan hepsi asi ama benim gibi atraksiyona girebileni yok :P

Birgün yolumu kesecekler sonunda :queen:

Yolunu değil seni kesicekler..:)Dün silivri civarlarında 1 tane siyah mt7 gördüm uzun uzun baktım belki gözgöze geliriz diye ama sürücüsü o kadar havalıydı ki beni farketmedi bile :) Umarım o sendeğilsindir .

Angrypower
08 Haziran 2019, 15:39
Yolunu değil seni kesicekler..:)Dün silivri civarlarında 1 tane siyah mt7 gördüm uzun uzun baktım belki gözgöze geliriz diye ama sürücüsü o kadar havalıydı ki beni farketmedi bile :) Umarım o sendeğilsindir .

Walla akşam üstü 20.00 gibi gittim, 22.00 gibi de geri döndüm. Motor üstündeysem genelde ben yola kenetleniyorum. Shoei kask vardı siyah üstümde birde siyah file 4riders mont vardı.

PAPAZ_39
08 Haziran 2019, 19:25
Walla akşam üstü 20.00 gibi gittim, 22.00 gibi de geri döndüm. Motor üstündeysem genelde ben yola kenetleniyorum. Shoei kask vardı siyah üstümde birde siyah file 4riders mont vardı.

Yok o zaman o sen değildin benim ki 6:30 civarlarıydı siyah kırmızı shoei vardı. Kardeşim sende motorunla bi foto koymadın ki bakınca tanıyalım. :)
Sen beni görsen tanırsın herhalde :)

bu arada uçmakdere başlığının altında yazalım burası biraz nostalji 👍