PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ??? Yerimde olsanız ne yapardınız ???

Sayfa : 1 [2]

satoyama
27 Mart 2010, 16:26
hyosung gt250r racing mi :silent: yada her grenajlı motor racing mi ?

Sadık1453
27 Mart 2010, 16:45
BMW-KLR-Transalp, bunlardan birini al değil toprak yol dağ taş gezersin rahat edersin.

asfalt meleği
29 Mart 2010, 04:29
benzer bi başlığı anımsıyorum sanki. daha önce de bişiler yazmış olabilir misin aynı konuda?

gerçi arkadaşlar gereken cevapları vermişler ama ben kısaca yineleyeyim..
yola uygun motosiklet seçmen daha doğru olur..
ekipmanı unutma..
xlr125, xl200 serisi aklında olsun..

hercul3367
29 Mart 2010, 11:24
kardeş insanların tavsiyelerini iplemiyorsan
niye tavsiye istiyorsun...

nkalburcu
29 Mart 2010, 15:20
Merhaba arkadasım benım fıkrımı sorarsan sımdılık once parana gore araba al derım hatta yaz ıcınde cok ucuz fıatlara mondıal tıpı scooter motorsıkletler var kafanda rahat eder bozuk havalarda rahat rahat araban ıle ısıne gıdersın saglıklı gunler

shadow slx
29 Mart 2010, 15:35
Arkadaşım biz İstanbul gibi yerde race motorla tarlada gibi geziyoruz sen vanda race motor istiyorsun tamam gönül bu ama zaten tecrübende yok ve orada 1-1.5 sene kalıcağım demişsin bu süre zarfında diğer arkadaşlarla hemfikir olarak ancak kendini biraz geliştirirsin daha sonra o motoru satıp race tarzı bişey alman çok daha mantıklı olur bence.. Hayırlısı olsun diyelim yine de.

metci
29 Mart 2010, 19:01
kardeş insanların tavsiyelerini iplemiyorsan
niye tavsiye istiyorsun...

İplemediğimi düşünüyorsan neden yazıyorsun?

hilmim
29 Mart 2010, 20:35
deathan ın dediğine katılıyorum ybr sizin için iyi olur ama bi seçenek daha var

o yollar için 200gy tarzı ucuz bi endro motosiklet alıp race tutkun ıçın race lastiği takarsın ve seni idare edecek bir süpermoto motosikletine sahip olmuş olursun :cat:

dr.i
29 Mart 2010, 20:48
ya race ya hiç demişsiniz ancak eğer kullanım amacınıza ve yola uygun olmayan bir motosiklet alacağınıza hiç almayın daha iyi.

alacaksınız da bölgenize en uygun motosiklet tipi endurodur. jawa da olabilir.

hevesiniz tecrübesizliğinizin önüne geçmesin ve alacaksanız akılcı bir seçim yapın. :cat:

Arkadaşa katılıyorum.Yaşadığın bölgede kış uzun geçiyor. Race yerine enduro o bölgede yaşamış biri olarak daha uygun diye düşünüyorum...