PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Egzoz tavsiyesi

sularseller
23 Şubat 2010, 11:12
Merhaba çok saygıdeğer yardımsever arkadaşlar,

Aşağıda resmi bulunan tipsiz egzozumu bugün balatalar için tamire sokacağım scooterımdan kaldırmak istiyorum.
Bana tavsiyede bulunabilirmisiniz tamamen kesilse yakıt artıcak ses olacak biliyorum yerine uygun fiyatlı fazla masraf etmeyeceğim egzoz tavsiye edebilirmisiniz.
Şimdiden teşekkürler.

http://img203.imageshack.us/img203/1256/img0088zc.jpg

immortalboss
23 Şubat 2010, 11:35
O orjinal egsoz mu? Scooter için özel olarak yapılmış böyle değişik şekilli bir egsoz var.Görüntüsü de gayet güzel.Bir abimizin motorunda var.İstersen resim atabilirim.S şeklinde bir egsoz.Ses olayı da çok olmuyormuş.İstanbuldaysan çok rahat bulabilirsin.Ama 150-200 lira civarındadır haberin olsun.Sakın gidip araba egsozu yapayım deme.

sularseller
23 Şubat 2010, 11:38
O orjinal egsoz mu? Scooter için özel olarak yapılmış böyle değişik şekilli bir egsoz var.Görüntüsü de gayet güzel.Bir abimizin motorunda var.İstersen resim atabilirim.S şeklinde bir egsoz.Ses olayı da çok olmuyormuş.İstanbuldaysan çok rahat bulabilirsin.Ama 150-200 lira civarındadır haberin olsun.Sakın gidip araba egsozu yapayım deme.

Evet orjinal egzoz bu böyle büyük göründüğüne bakmayın ufacık boru var içinde gerisi abartı.Böyle ufak bir scootera büyük görünüyor.
Resim alabilirmiyim.Benim istediğim daha çok Vespa larınki gibi ufacık scooterın görüntüsüne zıt bir egzoz değil daha ufak az ses yapan dikkat çekmeyen olursa süper olur.

Teşekkürler