PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : senetle motor yardım lütfen!!!

RiDeR_C@N
21 Şubat 2010, 15:13
Merhaba, arkadaşlar ben yeni bir motosiklet almak istiyorum marmariste oturuyorum ve kredi kartım olmadığı için senetle almak zorundayım burda bir kaç tane motorcuyla görüştüm ama senetle satış yapmadıklarını söylediler motor almayı çok istiyorum ne olur yardım edin 2.el yada sıfır farketmez en fazla 3000 tl bütçem var ve japon malı almayı düşünüyorum vitesli olması şart lütfen bu konuda bana yardımcı olun bu koşullarda alabilceğim bir yer yada tanıdığınız varmı lütfen!:salut::rendeer:

aparat
21 Şubat 2010, 15:16
ah be kardeşim senet devri kapandı. Bence çok zor belki şahıstan ikinci el alabilirsin.

umarım motoruna kavuşursun ...

barok34
21 Şubat 2010, 16:15
ikinci el satış yapan senin civarındaki motosiklet servisleri veya tamircilerine bakmanı öneririm senetle illaki marmarisden bakman gerek diye düşünüyorum başka bir şehirden alman zor olur istanbulda bağlatın varsa ama mutlaka satan biryer vardır sahibinden de gözüme çarpmıştı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:15 ----------

çek ve senetle satış yapılır diye birkaç ilan görmüştüm aynı satıcıdan bir arattır bulursun sanırım

RiDeR_C@N
21 Şubat 2010, 16:23
ikinci el satış yapan senin civarındaki motosiklet servisleri veya tamircilerine bakmanı öneririm senetle illaki marmarisden bakman gerek diye düşünüyorum başka bir şehirden alman zor olur istanbulda bağlatın varsa ama mutlaka satan biryer vardır sahibinden de gözüme çarpmıştı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:15 ----------

çek ve senetle satış yapılır diye birkaç ilan görmüştüm aynı satıcıdan bir arattır bulursun sanırım

bende marmariste bi mototsiklet servisinde çalışıyorum en az 4 tane servise sordum ama hiç biri satmıyo:salut: