PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yanlızlık...

chopper_77
01 Ekim 2009, 21:40
bi motosiklet aldım 1 ay önce kendime ilk defa kendi motorum oldu daha önce arkadaşların motorunu kullanırdım bitane motorum var e dedim motor aldık ehliyete gidelim yazıldık ehliyet derslerine başladık sınıf kalabalık tabi ben sevinçten ölüyorum vay be motosikleti ne çok seven varmış die sora örendimki sınıfta bi tek A2 ben alıyorum düşünsenize 30 kişilk sınıf tek A2 Bben alıyorum çok üzüldüm bu duruma kendimi iyice yanlız hissettim böle bişey başınıza geldimi ehliyet kurslarında tek alan sizmiydiniz yoksa arkadaşlarınız varmıydı bide en kötüsü ne biliyormusunuz derste tamamen herşey 4 teker üzerine motosikletten 3 4 saniye bahsediyorlar :(

ugur volkan
01 Ekim 2009, 22:42
Yalnız değilsin arkadaşım bizler varız ya.:)
Bende ilk B yi aldım,14 sene sonra A2.:)

aparat
01 Ekim 2009, 22:45
bir'de şöyle düşün yanlızlık değilde koskoca sınıfta teksin ayrıcalıklısın çünki sen motorcusun :cat:

RunemagicK
01 Ekim 2009, 22:55
vay be, sürücü kurslarında derse giriliyomuydu memleketimde:D

kankicbf
01 Ekim 2009, 22:57
olsun ehliyeti aldıktan sonra rüzgarla gönül rahatlığıyla oynaşmak gibisi yoktur yinede :)

kanucan
01 Ekim 2009, 23:01
bi motosiklet aldım 1 ay önce kendime ilk defa kendi motorum oldu daha önce arkadaşların motorunu kullanırdım bitane motorum var e dedim motor aldık ehliyete gidelim yazıldık ehliyet derslerine başladık sınıf kalabalık tabi ben sevinçten ölüyorum vay be motosikleti ne çok seven varmış die sora örendimki sınıfta bi tek A2 ben alıyorum düşünsenize 30 kişilk sınıf tek A2 Bben alıyorum çok üzüldüm bu duruma kendimi iyice yanlız hissettim böle bişey başınıza geldimi ehliyet kurslarında tek alan sizmiydiniz yoksa arkadaşlarınız varmıydı bide en kötüsü ne biliyormusunuz derste tamamen herşey 4 teker üzerine motosikletten 3 4 saniye bahsediyorlar :(

benimde durumum öyle ama ben bunu yalnızlık değil 2 teker farkı olarak değerlendiriyorum :queen: :)

bosporus
01 Ekim 2009, 23:01
Ayrıcalık güzel şey . Benim gittiğim kurs tada tek bendim sınıfta numunelik . Hep araba dersleri gördüm . Ama şunu unutma ki önünde kendini şanslı hissedeceğin zamanlar olacak mesela direksiyon sınavında saatlerce beklerken onlar sen hemen girceksin sınava oysa onlar hala bekliyor olacak .

immortalboss
01 Ekim 2009, 23:22
Bence de bu yalnızlık değil ayrıcalıktır.Şu anda motorunuz varsa binmeyin ehliyeti bekleyin derim.A2 ehliyetimi aldıktan 3 günlük sonra hiç hatam yok iken kaza yaptım.Şöför bir kusurumu bulmak için uğraştı.Motorun vizesi,ehliyetim,hızım. . . Ama hepsi uygundu.Kendi dikkatsizliği yüzünden beni suçlu çıkaracak üçkağıtçı.Ama hiç üzülmene gerek yok.Tadını çıkar.

yürekçe
01 Ekim 2009, 23:45
"kartallar yüksek, kargalar sürüyle uçar " sözünü hiç duymadın mı be kardeşim...

bu arada bizi de yok saydın ya, aşkolsun... ;)

chopper_77
02 Ekim 2009, 00:30
güzel bi motivasyon olmuş sağolsun ayrıcalık demişsiniz onun farkındayım ama trafikte yanlız benzincide yanlız kurstada yanlız olunca biraz dokundu ama işin en güzel tarafı ne biliyormusunuz ehliyeti aldıktan sora ekipmanlarmı takıpta gezerken istediğim her yoldan gidebilicem hiç bir polis bana ceza yazamıyacak ve asıl güzel olanda şu ehliyeti aldıktan sora tam bir motosikletçi olucam
şaka maka motosikletçi olduk be .. hep özenirdim çocukken şimdi bende bi motorcuyum . eğer dileğim gerçekleşirse seneye yaz bi ege turuna çıkıcam bu arada yaş daha 18 bunu yaparsam ilk olucam heralde en genç yapan ben olucam sanırım

ceyhun__22
02 Ekim 2009, 00:31
ben de sadece bi defa motor dersine gireyim bari dedim.Öğrendim kiBenden baska A2 olup derse gelen yokmuş.Daha da gelmedim davosa :)

senn gene iyimiş.Bizde adam direk b için anlatıyodu.Motorla ilgili hiçbişi geçmiyor

chopper_77
02 Ekim 2009, 00:49
ben de sadece bi defa motor dersine gireyim bari dedim.Öğrendim kiBenden baska A2 olup derse gelen yokmuş.Daha da gelmedim davosa :)

senn gene iyimiş.Bizde adam direk b için anlatıyodu.Motorla ilgili hiçbişi geçmiyor

bizdede geçmior be kardeşim 4 saniya bahsediliyor oda atıyorum 4 zamanlı motorlar çevremizdeki araçlarda kullanılır 2 zamanlı motorlar motosikletlerde kullanılır geçtik bu kadar :)

yürekçe
02 Ekim 2009, 08:34
bizdede geçmior be kardeşim 4 saniya bahsediliyor oda atıyorum 4 zamanlı motorlar çevremizdeki araçlarda kullanılır 2 zamanlı motorlar motosikletlerde kullanılır geçtik bu kadar :)

nerelisn sen kardeş???
buralardaysan gel diyecektim....

chopper_77
02 Ekim 2009, 10:59
nerelisn sen kardeş???
buralardaysan gel diyecektim....

yalovadayım ben kardeşim sen nerdesin

snaken
02 Ekim 2009, 11:51
ben kursa bi para vermek için gittim tek bi sefer bidaha gitmedim bilgim yok o konuda

m.şanveren
02 Ekim 2009, 12:31
layla laaay lay lay lay lay lay layla lay A2 ehliyeti almaya gitmişdiiiiim üzüldüüüüm sınıfımda tek A2 bendim üzüldüüm.farketmeez sınıfın alayı B olsada farketmeez.kardeşlerin seni asla terketmez layla laaay lay lay lay lay layla lay (beşiktaş tirübün marşından bozmadır)http://videoizle.video75.com/ou3RhUhjInj/o-kiz-seni-sevmesede-farketmez/

Lucas
02 Ekim 2009, 16:12
bir'de şöyle düşün yanlızlık değilde koskoca sınıfta teksin ayrıcalıklısın çünki sen motorcusun :cat:

Sayın abim olaya en özlü cevabı vermiş zaten :)

aykan
02 Ekim 2009, 16:21
sınıfta tek a2 adayı olman çokda anormal bişi diğil motoksiklete bakış açısının ne durumda olduğunu görmüşsün... önüne gelen b alıyor zaten motoru kullanmak herbaba yiğidin harcı değil takma:cat:

Spist
02 Ekim 2009, 20:03

kaderdaşız :mrgreen: motosiklet değil de mahallenin gençleri de benimle aynı döneme denk geldi ( epey eğlendik, ders kaynattık ) , a2 alacak kişi tek bendim, hatta direksyon dersinde 3 kişiydik :queen:

chopper_77
02 Ekim 2009, 23:05
kendime güvenim geliyor evet bugun dersteydik motor dersinde hocaya söyledim ben a2 içi geliyorum motosikletten hiç bahsetmiyorsunuz hocam dedim o da bana ne dese iyi motosikletten anlamam bu kadar yuh dedim be ulan biz ne biçim bi alet kullanıyoruz harbi tekim ya o sınıfta parlayan bi yıldız gibi :)

csem66
02 Ekim 2009, 23:26
Aman kardeşim ehliyetini al, ekipmanlarını tam al, mototsikletin en iyisi olsun. ama şunu sakın unutma onu kullanan ne ehliyet ne ekipmanlar, sensin lütfen ayakların yere bassın ve çok dikkatli kullan.Sürüş tekniği bilgin nasıldır bilmiyorum ama lütfen forumdaki deneyimli abilerinin tavsiyelerini tekrar takrar oku sürücü kursunda bulamayacağın altın değerinde bilgilerden faydalan.Allahtan kazasız belasız güzel günlerde gönlünce motor kullanmanı diliyorum.

chopper_77
03 Ekim 2009, 12:40
evet ben iyi bir sürücüyüm ya da bana öle geliyor ama ilk motosiklet deneyimim mobilet babamındı oda :) sadece sağ taraftaki kolu çevirince gidiyor die biliyordum babam uykuya dalınca kaçırıyordum motoru ordan başladı benim sevdam sora aradan 6 yıl geçti sora artık büyüdüm bi motosiklet almalıyım dedi ve aldım şimdide ehliyeti alıyorum sürüçüme güveniyorum neden diceksiniz bakın aradan 6 yıl geçmesine rağmen tanıdığım bi abimin 250 cc motosikleti vardı ben sadece onu sürmenin tekniklerini kulaktan dolma bi kaç abimden kağmıştım ve 250 cc makinaya oturdum hiç istop etmeden sürdüm hatta 7 km falan gezdim sora ardan bi 2 ay geçti 650 lik bi makina kullandım sora 750 lik yani biraz yetenek var açıkçası ama tabiki bunlara güvenmiyorum sen ne kadar bilsende ufacık hatanda öldürür seni ama şunuda bilelim ben öle caddelerde ordan geçip ordan çıkıp arkamdan bir sürü küfür korna sesi falan öle değilim kullanılmadsı gerekn yere göre kullanırım

korkut 250
03 Ekim 2009, 12:44
Evet bizler buradayız.Düşünsene öbür ehliyet sınıflarını herkez alır ama A2 yi herkez almaz ,alamaz.Farkımız bu işte:)

chopper_77
03 Ekim 2009, 15:39
yürü be nereye gidiyoz :)