PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 250 mct bagajları sökmek

greyhorse
21 Aralık 2008, 18:57
Merhaba benim ufak bir sorunum var
mct kullanıyorum vede arka çantanın anahtarını kaybettım,zaten kapaklarıda kırıldı,bende söktüm,camurluga takılan sınyal lambasını takmak ıstıyorum fakat kablosu uzun eskı kabloyu sokup onumu takmam gerekıyor,seleyıde cıkaramıyorum,anahtarım yok bırsekılde acabılırmıyım?yada kabloyu kesıp boyunumu kısaltayım orjınalınıde bozmak ıstemıyorum
yardımcı olursanız cok sevınırım

Lucas
22 Aralık 2008, 03:19
Bi resmini çekseydin, koysaydın, görseydik fikir üretseydik.. Böyle bilinmeyen birşey için fikir vemek o kadar zor ki..

ARBETUS
22 Aralık 2008, 09:13
Dostum seleyi kontak anahtarı ile söküyorsun. onuda mı kaybettin? Seleyi çıkardıkdan sonra çamurluğun altındaki bakloyu takip et ve soketini bul. onu söktükten sonra yeni sinyallerin kablolarını tak. Yalnız kabloyu klipslerden geçir yoksa tekere sürtünce kablolar kopabilir.

yürekçe
22 Aralık 2008, 09:33
Dostum seleyi kontak anahtarı ile söküyorsun. onuda mı kaybettin? Seleyi çıkardıkdan sonra çamurluğun altındaki bakloyu takip et ve soketini bul. onu söktükten sonra yeni sinyallerin kablolarını tak. Yalnız kabloyu klipslerden geçir yoksa tekere sürtünce kablolar kopabilir.

çözüm bulunmuştur :D

greyhorse
24 Aralık 2008, 19:05
bende oyle dusnuyordum ilk kontak anaktarını denedım,olmayınca kendı kendıme acabaa canta anahtarımı acıyor dıye supheye dustum,daha sonra farkettım kullandıgım anahtar yedek anahtarmıs tam gırmıyor,orjınalı takınca acıldı,hatırlattıgın ıcın sagol

Ramazan Can
24 Aralık 2008, 21:27
canın nasıl istiyorsa öyle yap... sonuçta kablo.....