PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ne Yazım ki Çok Güzel Bir Hikaye Motor ve Aşk Bir Arada Süper

Sayfa : [1] 2

N1YAZ1
03 Eylül 2008, 18:02
Bir kız ve bir delikanlı bir motosikletin üzerinde 180Km hızla gidiyorlar ve aralarında şöyle bir konuşma geçiyor;

Kız : Lütfen yavaşla, ben korkuyorum

Delikanlı : Hayır, bak ne kadar eğlenceli

Kız : Lütfen, lütfen, çok korkuyorum

Delikanlı : Peki, beni sevdiğini söyle

Kız : SENİ ÇOK SEVİYORUM, lütfen yavaşla

Delikanlı : Şimdi de bana sıkıca sarıl Kız delikanlıya sıkıca sarılır

Delikanlı : Kaskımı alıp, kendine takar mısın? Başımı cok sıktıı

Ertesi gün gazetelerde şöyle bir haber çıktı:

Motorsiklet Kazası; Motorsiklet, fren arızası nedeniyle, bir binaya çarptı. Üzerindeki 2 kişiden sadece biri kurtuldu.

Gerçek ise şöyleydi; Yolun yarısında, delikanlı

frenlerin bozulduğunu anlamış ama bunu kızabelli etmek istememişti.

Bunun yerine, kızdan kendisini sevdiğini söylemesini ıstemış kendısıne

son defa sarılmasını istemişti. Sonra da kendi ölümü

pahasına, kızın başlığı takmasını ve hayatta kalmasını sağlamıştı. İşte

gerçek AŞKIN anlamı da buydu!!!

Bu yazılanlar gerçektir!

yeschim
03 Eylül 2008, 18:07
Hüzünlü .. Ama o motora binmeden ikisi de kask taksaydı sonuç ne olurdu kim bilir ...

ArdaArda
03 Eylül 2008, 18:09
Tabi bıde o acıdan değerlendırmek lazımi, Hayırlısı

nitrious81
03 Eylül 2008, 18:11
Kask takma mesajı ıyı fakat tumuyle duzmece bı hıkaye yanı masal.. Bı kere Bınaya carpılcak bı yerde 180 km ıle gıdıyor hadı gıttı o ruzgarda nasıl konusuyor kızla..3 su on gıttı ee arka frende mı gıttı yada tam tersı veyahut vıtes kuculterek yavaslamayı denemedı mı vs vs uzar gıder..

locoly
03 Eylül 2008, 18:16
ben biliodum bu olayı ingilterede oldu hiyake degil gercek yaşanmış olay ama genede cok güzel bu zamanda böyle aşklarda oluomuş demekki:salut:

scuba ömer
03 Eylül 2008, 18:17
offffffffffff offffffffffffffffffffffffffffffff süpermişşşş

locoly
03 Eylül 2008, 18:19
Kask takma mesajı ıyı fakat tumuyle duzmece bı hıkaye yanı masal.. Bı kere Bınaya carpılcak bı yerde 180 km ıle gıdıyor hadı gıttı o ruzgarda nasıl konusuyor kızla..3 su on gıttı ee arka frende mı gıttı yada tam tersı veyahut vıtes kuculterek yavaslamayı denemedı mı vs vs uzar gıder..
maş. sende amma detayına indin bu olay hikaye degil gercek olmuş tamm belki düşüncelerinde haklı olabilrsin olaya aşk yönünden yaklaşsan olmazmı birazda :queen:

N1YAZ1
03 Eylül 2008, 18:21
kesinlikle gerçektir şimdi bilemem arkamı ön frenmi bozulmuş ama olmuş yani ingilterede

KARDAĞ
bencede doğru değil ama hoş bi hikaye, kaskı çıkartıp takacağı sürede motoru bi şekilde durdurabilirdi değilmi??

C@LiMeRO
cidden 180 km hızla nasıl konuşabilmişler? 125 denedim en fazla yine de bişe duyamıyordum? Ayrıca kasksız 180 km hıza çıkmak? Aklım almadı. Doksanla gideren bile kum tanesi gözünü oymaya yetiyor

kuyucadısı
03 Eylül 2008, 18:23
biliyorum bu hikayeyi.....
motosiklet tutkumu bilmiyen bi arkadaşım msj olarak atmıştı hala durur telefonumda
o günde çok etkilenmiştim şimdide bi tuhaf oldum...

emomen
03 Eylül 2008, 18:25
180km hızla kaskı nasıl cıkarıyor anlamadım?
Ben bunu cok uzun zaman önce okumuştum,güzel yazılmış ama motordan anlıyan biri yazmamış belli.Paylaşım için teşekürler.:rendeer:

kirac84
03 Eylül 2008, 18:26
gerçek ya da değil kaskın önemine vurgu yapılıyor.ki diyelimki gerçek en baştan kızı kasksız motora bindirmezdi.eğer gerçek aşksa :)

locoly
03 Eylül 2008, 18:30
cidden 180 km hızla nasıl konuşabilmişler? 125 denedim en fazla yine de bişe duyamıyordum? Ayrıca kasksız 180 km hıza çıkmak? Aklım almadı. Doksanla gideren bile kum tanesi gözünü oymaya yetiyor

niye kasksız biz 240 hız yapdık kum taneleri gelmedi ama yüzümün şekli degişdi:queen:

paris
03 Eylül 2008, 18:34
niye kasksız biz 240 hız yapdık kum taneleri gelmedi ama yüzümün şekli degişdi

gururlu olmalısın...

Gökhan
03 Eylül 2008, 18:35
Şu forumda rahat 10 defa yayınlandı.Paylaşım için tşk.

locoly
03 Eylül 2008, 18:38
gururlu olmalısın...

hızı seviyorum motor her zaman gurur kaynagımdır benim ayrıca hiç kask takmıyorum gerci ben kullanamıom ama ona binmekde bi cesaret örnegi diye düşünüom yanlışmıyım:)

yaşar
03 Eylül 2008, 18:50
180 olayı banada yanlış geldi 80 olsa neyse :silent:

karayılan
03 Eylül 2008, 18:57
daha önce defalarca verildi paylaşım için sağol

enginer6
03 Eylül 2008, 19:02
ben arkasına kasksız kız alan adama delikanlı demem :) icap ediyosa binerken verseydi...ayrıca sahiden traş bi hikaye...baya bi traş

mterayes26
03 Eylül 2008, 19:06

aynen oyle o hızla konusulmaz ve vıtes kucult elektrık kapat bır syler yap hızını dusur ve dur

alkadras
03 Eylül 2008, 19:07
hikayenin aslı

Bir kız ve bir delikanlı bir motosikletin üzerinde 180Km hızla gidiyorlar ve aralarında şöyle bir konuşma geçiyor;

Delikanlı : bende korkudan gebermek üzereyim ama sana hava yapacam diye basıyoruz işte..
Delikanlı : hayır. Bende kask var zaten. olan sana olur.
Kız : ama SENİ ÇOK SEVİYORUM, lütfen yavaşla yoksa sen beni sevmiyormusun.
Delikanlı : şu motoru bir durdurabilsem.. yemişim sevgisini..
(kız sinirlenir ve delikanlının kafasındaki kaska yapışır. kaskı çıkarır ve kafasına takar)
Delikanlı : Hop hop hop ne yapıyorsun bırak kaskı !!!

ve ilk duvara bodoslama girerler..

ertesi gün forumlarda bu hikaye şekil değiştirip anlatılmaya başlanır

schumacher__
03 Eylül 2008, 19:07
hızı seviyorum motor her zaman gurur kaynagımdır benim ayrıca hiç kask takmıyorum gerci ben kullanamıom ama ona binmekde bi cesaret örnegi diye düşünüom yanlışmıyım:)

kusura bakma ama, motora kasksız binmek cesaret değil aptallık örneğidir.Özellikle de 240 km gibi bir hızla giden motorda kasksız bulunmak...
Bunu gururla söylemek de hiç hoş bişey değil, forumda kasksız dolaşmanın ne kadar kötü birşey olduğunu anlatan birçok konu var, onları tek tek okumanı tavsiye ederim :cat:

muratcan7
03 Eylül 2008, 19:16
Banada biraz masalmış gibi geldi. Aşk güzel şey de başlık tuhaf biraz

schumacher__
03 Eylül 2008, 19:20
hikayenin aslı

Delikanlı : bende korkudan gebermek üzereyim ama sana hava yapacam diye basıyoruz işte..
(kız sinirlenir ve delikanlının kafasındaki kaska yapışır. kaskı çıkarır ve kafasına takar)

mantığa daha uygun bir hikaye :queen:

kaantr
03 Eylül 2008, 19:27
ewet daha önce youtube de izlemistim yinede saol::thanks:

::tutkuy::

DrFirari
03 Eylül 2008, 19:38
Ayyy ne acıklı :salut:

BHTYR_VFR
03 Eylül 2008, 20:26
buna inanıpda hüzünleneniz varsa şayet, o kişilere motorcu diyememm..

bu kadar saçma bir hikaye uydurulamazdı...

boşuna hüzünleniyorsunuz... boşuna aşk bu diorsunuz.. aşk a inanmak isteyenler okusun okusun ağlasın :pr:

goldenhead
03 Eylül 2008, 20:30
Ben bu yazıyı siz sevdiğiniz için bunu yaparmıydınız olarak görmüştüm

Yapmam cevabını vermiştim çünkü çok sevdiğim birinin hayatını tehlikeye atcak kadar hızlı kullanmam ve medem kask kullanıyosun sevgiline neden kask kullandırmıyorsun

killing_machine
03 Eylül 2008, 20:48
hikayenin aslı

bana bu daha çok inandırıcı geliyor:mrgreen:

asphaltkowboy
03 Eylül 2008, 20:54
...şahsen ben olsam kaskımı çıkarıp kıza vermez yere atardım bana yarolmayan hatun başkasınada yar olmasın ..yaşamakda ölmekde beraber ..zuhahahhahahah:queen:

vlad1462
03 Eylül 2008, 20:56
vay bee. nostalji oldu gene yaa:)
bi ara sitede bu hikayeyi ekleyenleri sopayla kovalıyolardı. artık kaç bininici eklemeyse var siz düşünün. ne zamandır ekleyen yoktu, şimdi gene aynı yazıyo görünce bi hoş oldum:P

muratcan7
03 Eylül 2008, 21:15
Evet adam fark edene kadar kendisi kasklı arkadaki kız arkadaşı kasksız olmaz ki böyle.

goldenhead
03 Eylül 2008, 21:16
killing_machine süpersin ya nerden buldun bu yazıyı zuhaha

locoly
03 Eylül 2008, 21:20
kusura bakma ama, motora kasksız binmek cesaret değil aptallık örneğidir.Özellikle de 240 km gibi bir hızla giden motorda kasksız bulunmak...
Bunu gururla söylemek de hiç hoş bişey değil, forumda kasksız dolaşmanın ne kadar kötü birşey olduğunu anlatan birçok konu var, onları tek tek okumanı tavsiye ederim :cat:
tavsiyen için saol cok kibarsın ::angry2::

ShowDown
03 Eylül 2008, 21:27

tam onu yazcaktım kalas mısın gidip binaya çarpıyon:queen:
tamam ön fren gitti arka fren gitti az yavaşla ayağını sürüştürerek dur kardeşim:P
hadi onu da yapamadın atla yuvarlan:)
ek
alkadras olmuş seninki:queen:

m.şanveren
03 Eylül 2008, 22:01
niye kasksız biz 240 hız yapdık kum taneleri gelmedi ama yüzümün şekli degişdi:queen:

durma 240 değil 340 yap motorun markasıda hayabusa rahat 340 görürüsün 2008 modelleri çok rahat yapıyo kasksız bu hızlara çıkarsan birinde yüzünün şekli diğerinde seni asfalttan olayyeri inceleme ekibi cımbızla toplar haberin osun kumu mıcırı ozaman görürüsün ...allah koruson yanlış iş yapıyosun haberin olsun

locoly
03 Eylül 2008, 22:15
durma 240 değil 340 yap motorun markasıda hayabusa rahat 340 görürüsün 2008 modelleri çok rahat yapıyo kasksız bu hızlara çıkarsan birinde yüzünün şekli diğerinde seni asfalttan olayyeri inceleme ekibi cımbızla toplar haberin osun kumu mıcırı ozaman görürüsün ...allah koruson yanlış iş yapıyosun haberin olsun

hıım bak ii fikir saolasın 340 denemem lazım :queen:

m.şanveren
03 Eylül 2008, 22:22
hıım bak ii fikir saolasın 340 denemem lazım :queen:

dur yapma seni akşam haberlerin de görürüsem çok üzülürüm vicdan azabı anlarsınya:P

locoly
03 Eylül 2008, 22:24
dur yapma seni akşam haberlerin de görürüsem çok üzülürüm vicdan azabı anlarsınya:P

ayyy kıyamam üzülme yada söyle bişey yapalım bu kadr cok üzüldüysen gel beraber yapalım ama benm motorum yok::surprise

m.şanveren
03 Eylül 2008, 22:33
benimki (yamaha dragstar650cc clasic) max hız 160km seni kesmez:cherry: hee şöle bişey yaparız istersen bineriz dragstara 60/70 km hızla yüksek vites düşük devir sadece sesi dinle kum yok çakıl yok rüzgar ve yol nasıl olur:bounce:

locoly
03 Eylül 2008, 22:40
benimki (yamaha dragstar650cc clasic) max hız 160km seni kesmez:cherry: hee şöle bişey yaparız istersen bineriz dragstara 60/70 km hızla yüksek vites düşük devir sadece sesi dinle kum yok çakıl yok rüzgar ve yol nasıl olur:bounce:

olar bana uyar fark yapmaz:cat:

denizcimuzaffer
03 Eylül 2008, 22:44
Aynı olayı ben yaşadımdı:pale: Kurtuldum ama sevinemedim bile:pale:
Buyrun okuyunuz hikayemi:pale:

Delikanlı: Lütfen yavaşla, ben korkuyorum

Kız : Hayır, bak ne kadar eğlenceli

Delikanlı : allahını seversen etme, lütfen, çok korkuyorum

Kız : Tamam o zaman tırsak ayuu, beni sevdiğini söyle

Delikanlı : VALLAH BİLLAH ÇOK SEVİYORUM, lütfen yavaşla, ALTIMA ETTİM EDECEĞİM

KIZ : Şimdi de bana sıkıca sarıl, yoksa bacaana sıkarım!! (Delikanlı sıkıca sarılır ...)

KIZ : Kaskımı alıp, kendine takar mısın? Başımı cok sıktıı, ayrıca saçımın topuzunu da bozdu, zati bu Wind-Stopper lar boyamıda mahvetti ne zamandır...

Motorsiklet Kazası; Motorsiklet, fren arızası nedeniyle, bir binaya çarptı. Üzerindeki 2 kişiden sadece biri kurtuldu.

Gerçek ise şöyleydi; Yolun yarısında, KIZ

frenlerin bozulduğunu anlamış ama bunu delikanlıya belli etmek istememişti.

Bunun yerine, delikanlıyı tırsıtıp, kendisini sevdiğini söylemesini ve kendısıne

son defa sarılmasını istemişti. Sonra da kendi ölümü

pahasına, delikanlının kaskı takmasını ve hayatta kalmasını sağlamıştı. İşte

gerçek AŞKIN anlamı da buydu!!!

Bu yazılanlar gerçektir!

Yeminnen:P:P:P

schumacher__
03 Eylül 2008, 22:51
tavsiyen için saol cok kibarsın ::angry2::

kusura bakma, biraz ağır oldu ama, bu konu bence o kadar hassas ki, böyle sert tepkiler verilmesi zorunlu. Ortada bu kadar çok kaza, ölüm ve sakat kalma varken, hala kasksız dolaşma savunulunca, doğal olarak sinirleniyorum

m.şanveren
03 Eylül 2008, 22:54
olar bana uyar fark yapmaz:cat:

bir ara urarsam seni alırım:queen:

locoly
03 Eylül 2008, 23:17
oldu kuzum bularsan alırsın :thumleft:::151::

muratcan7
03 Eylül 2008, 23:36
motorcu dediğin hem kendisininin hemde artçısının kaskını taşır. Motorcu sevgilisi olan kızlarda kendi kasklarını kendileri alsınlar canım :)

nonsleep
03 Eylül 2008, 23:57
motor kullanan bırısı dusunsun bu hıkayeyı derım 180km ıle duvara carpsan artcıda kask olması bıseyı ıfade etmez ıkısını de spatula ıle kazırlar... paylasım ıcın tesekkurler..

GorkeM
04 Eylül 2008, 00:16
Bu yazılanlar gerçektir!

Hadi tamam , bu bir hikaye... Anlarim. Fakat yukaridaki cumle gercekten cok sacma olmus...

denizcimuzaffer
Bu hikaye daha inandirici :)

Khutuck
04 Eylül 2008, 00:20
Benim başımdan geçen versiyon:

Delikanlı : O değil de, CBF150 nasıl bu hıza çıktı, anlamadım.

Delikanlı : Hakkaten yahu, nasıl çıktık bu hıza? İlginç? Biri motorla mı oynadı ben yokken?

Kız : SENİ ÇOK SEVİYORUM, lütfen yavaşla

Delikanlı : (İçinden: Oooh, bağladık hatunu da! Daha tanışalı on dakka oldu, kıvama geldi. Heheheheh.) Şimdi de bana sıkıca sarıl

Kız delikanlıya sıkıca sarılır

Delikanlı : Kaskımı alıp, kendine takar mısın? Başımı cok sıktıı

Kız: Tamam da bende de kask var?

Delikanlı: Doğru lam? Neyse, verilmiş sadakamız varmış. O zaman montumu giy?

Kız: Bende de var.

Delikanlı: Eldivenleri al bari?

Kız: Senin kışlık eldivenleri ben taktım ya!

Delikanlı: O zaman pantolonumu çıkart.

Kız: Ben de çıkartayım mı?

Delikanlı: Hmmmm??? Olabilir aslın............ (kraşşşşş!)

Motorsiklet Kazası; Motorsiklet, fren arızası nedeniyle, bir binaya çarptı. Üzerindeki 2 kişiden sadece ikisi kurtuldu.

Gerçek ise şöyleydi; Yolun yarısında, delikanlı frenlerin bozulduğunu anlamış ama bunu kızabelli etmek istememişti.

Bunun yerine, kızdan kendisini sevdiğini söylemesini ıstemış kendısıne son defa sarılmasını istemişti. Ancak kız niyeti bozunca dikkati dağılmış, köşedeki süpermarketin aniden yola fırlaması sonucunda camdan içeri girmişti.

İşte gerçek AŞKIN anlamı da buydu!!!

Bu yazılanlar gerçektir!