Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ne Yazım ki Çok Güzel Bir Hikaye Motor ve Aşk Bir Arada Süper

Sayfa : 1 [2]

KUVVETMİRA
04 Eylül 2008, 00:21
romantik bi hatun kişinin hayal ettiği bi hikaye gibi:joker:. 180le duwara giren adam boydan aşşağa kask olsa, duwarda kaşar peynirinden olsa yine ölür %87.3 ihtimalle. amma kaskın hayat kurtardığı kocaman bir gerçek. çokta kıral saç döküyo, bruce willis hesaabı:queen:

denizcimuzaffer
04 Eylül 2008, 00:33
Hadi tamam , bu bir hikaye... Anlarim. Fakat yukaridaki cumle gercekten cok sacma olmus...

denizcimuzaffer
Bu hikaye daha inandirici :)

Gorkem arkadaş:)
Gerçek ya da değil, sıkıntıdan Kumda Oynuyorum İşte:mrgreen::cat:

Aslında Masalı Uyduran her kim ise, TV de seyredeceğimiz Dolgu Yapsın diye konulan filmlerden çok etkilenmiş gibi.:) Mith Busters diye de bir proğğram var, efsaneleri deneyselliyorlar, acaba onnara mı yazzsak bu işi:P:P

GorkeM
04 Eylül 2008, 00:36
Ne kadar inanirsin bilemem fakat benim de aklima o program geldi biraz once.
Bu hikaye;
http://image.fpsbanana.com/ico/sprays/mythbusters_busted_spray.png

huceyn
04 Eylül 2008, 00:39
ana tema 10 numara ama 180 de konuşmak falan :P

denizcimuzaffer
04 Eylül 2008, 00:45
Ne kadar inanirsin bilemem fakat benim de aklima o program geldi demin...

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Sanırım bu Mith i denemek için bişr rüzgar tüneli ve peşinden bir duvara 180 ile çarpabileek bir motora ihtiyaç duyacaklardır:queen: Du ben bi yazayım bu miti şunnara, bakarsın TV yede çıkarız:queen:

locoly
04 Eylül 2008, 00:48
kusura bakma, biraz ağır oldu ama, bu konu bence o kadar hassas ki, böyle sert tepkiler verilmesi zorunlu. Ortada bu kadar çok kaza, ölüm ve sakat kalma varken, hala kasksız dolaşma savunulunca, doğal olarak sinirleniyorum

seni anlıyorum arkadaşım düşündüğün içinde tşklr

GorkeM
04 Eylül 2008, 00:56
denizcimuzaffer
Her zaman birseyleri test ettikleri hava alani , bir tane denge tekerlekli ve kumanda takilmis motosiklet, 2 tane balistik jelden manken , 2 tane mikrofon ve duvar :P

Bu hikayeyi okuduklarinda gulerler zaten :mrgreen: Ben guldum :P
Hayir herseyi gectim motoru kullanan frenlerin tutmadigini anlayinca gazi da mi kesmemis... Motor freni de kesfedilmemis... :P

Mert
04 Eylül 2008, 01:23
bu konuşmaları yapacana vites düşültseymiş okadar zamanda dururmuş yani.

Yalan yanlış fena değil :)

mach1
04 Eylül 2008, 01:30
Eskiden Antalyada bir suzikici abimiz vardı 240 ile yere düşmüş derisini asvalttan kazımışlar:salut:Ben nedense arka tarafa oturmayı sevmem korkuyorum akraya oturmaktan ama kumanda bende oldumu adeta bi canavar

muratcan7
04 Eylül 2008, 05:45
Ne kadar inanirsin bilemem fakat benim de aklima o program geldi biraz once.
Bu hikaye;
http://image.fpsbanana.com/ico/sprays/mythbusters_busted_spray.png

Adam'ın motosikleti kullandığı arkasında jaime'nin olduğunu düşünsenize :queen:

efendy_iso
04 Eylül 2008, 06:29
Ay kızlar ne kadar kötü oldum anlatamam,çocuktaki cesaret gözlerimi yaşarttı,tiril tiril titriyorum,hüzünden,ay ne acıklııııııııııııııııı:salut:

atos0707
04 Eylül 2008, 09:36
bu tarz hikayeler hep beni hüzünlendirmiştir. gerçek aşkı verebileceğim birini bulamamamdan kaynaklanan bir üzüntü sadece. bu hikayeyi de her okuduğumda küçük tomurcuklar beliriverir gözlerimde. yine de gerçek aşkı aramayı hatırlattığın için sağol

n_tuncak
04 Eylül 2008, 10:22
Ben de eşime verirdim kaskı.Hikaye ya da gerçek duygu yönünden bakılırsa oldukça etkileyici.

headquarters
04 Eylül 2008, 10:28
Ay kızlar ne kadar kötü oldum anlatamam,çocuktaki cesaret gözlerimi yaşarttı,tiril tiril titriyorum,hüzünden,ay ne acıklııııııııııııııııı:salut:

Len bırak ayak yapma kırarım o ayaganı :P

overrider
04 Eylül 2008, 11:00
ben arkasına kasksız kız alan adama delikanlı demem :) icap ediyosa binerken verseydi...ayrıca sahiden traş bi hikaye...baya bi traş

Evet çok haklısın dostum, değil kız arkadaş, ben herhangi bi erkek arkadaşımlarımı bile bindirmek isityosam kaskımı veriyorum.

Adam bi kere duvara çarpacağını anlayacak kadar duvara yaklaşmışsa kız da bunu farkeder. Yavaşla falan diye paniğe kapılır.

Yok daha ortada duvar falan görünmüyosa ki 180km/s gidilecek bir yolda öne çıkacak herhangi bi duvarı görmemek için o duvarın yaklaşık 5km uzakta olması gerekir, bu durumda da freni bozulduğunu anlayan insan (iki freni de tesadüfen aynı anda bolzulsa bile) söylendiği gibi 5 saniyede vites küçülterek 30 km/s hıza düşebilir. Duvara kadar da önünde 5km yol olması 180le gidiyorsa 100 saniye vakit demektir. Hatta daha da fazla çünkü frenin bozulduğunu anlayan insan en azından gazı keser ve böylece 5km mesafede motor frensiz durabilir.

Bu hikayenin düzmece olduğunu ispatlayacak o kadar çok argüman var ki saymakla bitmez.

Aşk, sevgiliyi motora kasksız bindirmemektir veya en azından o kasksızsa senin de kask takmamandır. Ölürsen beraber ölürsün. Hadi bunu farkettin, farketmeyeceğin bişey olsa kızı nasıl kurtaracaksın?

schumacher__
04 Eylül 2008, 11:13
seni anlıyorum arkadaşım düşündüğün içinde tşklr

rica ederim, kendini ve sevenlerini üzmek istemiyorsan, lütfen bir daha kasksız motora binme. Bunu daha önce kaza yapıp, omurgasını kırmış biri olarak söylüyorum, inan hiç de kolay şeyler değil sağlığın gitmesi.

kızılbere
04 Eylül 2008, 11:15
ben arkasına kasksız kız alan adama delikanlı demem icap ediyosa binerken verseydi...ayrıca sahiden traş bi hikaye...baya bi traş

katılıyorum:)

speedy46
04 Eylül 2008, 11:18
çok güsel bi hikaye::(

yeschim
04 Eylül 2008, 11:19
buna inanıpda hüzünleneniz varsa şayet, o kişilere motorcu diyememm..

bu kadar saçma bir hikaye uydurulamazdı...

boşuna hüzünleniyorsunuz... boşuna aşk bu diorsunuz.. aşk a inanmak isteyenler okusun okusun ağlasın :pr:

yalan da olsa hüzünlü ve aşk da gerçekten var :mrgreen: şu topikte bile ne kadar cahilce yazan arkadaşlar olduğunun farkındasın sanırım en azından kask takmanın önemini vurguluyo biz de yorumlarla pekiştiriyoruz ki insanlar bazı şeyleri anlasınlar :)

N1YAZ1
04 Eylül 2008, 19:21
Benim başımdan geçen versiyon:

Bir kız ve bir delikanlı bir motosikletin üzerinde 180Km hızla gidiyorlar ve aralarında şöyle bir konuşma geçiyor;

Kız : Lütfen yavaşla, ben korkuyorum

Delikanlı : O değil de, CBF150 nasıl bu hıza çıktı, anlamadım.

Kız : Lütfen, lütfen, çok korkuyorum

Delikanlı : Hakkaten yahu, nasıl çıktık bu hıza? İlginç? Biri motorla mı oynadı ben yokken?

Kız : SENİ ÇOK SEVİYORUM, lütfen yavaşla

Delikanlı : (İçinden: Oooh, bağladık hatunu da! Daha tanışalı on dakka oldu, kıvama geldi. Heheheheh.) Şimdi de bana sıkıca sarıl

Kız delikanlıya sıkıca sarılır

Delikanlı : Kaskımı alıp, kendine takar mısın? Başımı cok sıktıı

Kız: Tamam da bende de kask var?

Delikanlı: Doğru lam? Neyse, verilmiş sadakamız varmış. O zaman montumu giy?

Kız: Bende de var.

Delikanlı: Eldivenleri al bari?

Kız: Senin kışlık eldivenleri ben taktım ya!

Delikanlı: O zaman pantolonumu çıkart.

Kız: Ben de çıkartayım mı?

Delikanlı: Hmmmm??? Olabilir aslın............ (kraşşşşş!)

Ertesi gün gazetelerde şöyle bir haber çıktı:

Motorsiklet Kazası; Motorsiklet, fren arızası nedeniyle, bir binaya çarptı. Üzerindeki 2 kişiden sadece ikisi kurtuldu.

Gerçek ise şöyleydi; Yolun yarısında, delikanlı frenlerin bozulduğunu anlamış ama bunu kızabelli etmek istememişti.

Bunun yerine, kızdan kendisini sevdiğini söylemesini ıstemış kendısıne son defa sarılmasını istemişti. Ancak kız niyeti bozunca dikkati dağılmış, köşedeki süpermarketin aniden yola fırlaması sonucunda camdan içeri girmişti.

İşte gerçek AŞKIN anlamı da buydu!!!

Bu yazılanlar gerçektir!

muhteşem ya ne bu böle abi