PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [MT Ankara] 26 temmuz 2008 Bartın Amasra kampı

Sayfa : [1] 2

murti06
17 Temmuz 2008, 17:53
Amasra Akkonak'ta güzel bir kamp alanı. Daha önce görmedim ama arkadaşımın gönderdiği fotoğraflardan güzel bir yere benziyor. Kamp ateşi mangal serbest. Kamp sahibiyle görüştüm wc, duş mevcut. Dileyen bungalov evlerde kalabiliyor iki yataklı 25 ytl ye anlaştık. Çadır kampı ise kişi başı 10 YTL.
C.tesi sabah yola çıkıyoruz. Ben 3 gece kalmayı düşünüyorum. Dileyen daha erken dönebilir.
Hareket yeri : İstanbul yolu Carrefour önü
Hareket tarihi : 26 temmuz c.tesi
Hareket saati : 06:00
tahmini yol gidiş ortalama 300 km

http://i244.photobucket.com/albums/gg35/murti06/adsz-3.jpg

http://i244.photobucket.com/albums/gg35/murti06/k39smallor2.jpg

http://i244.photobucket.com/albums/gg35/murti06/k36smallyv5.jpg

http://i244.photobucket.com/albums/gg35/murti06/k30smallsh3.jpg

http://i244.photobucket.com/albums/gg35/murti06/k28smallve8.jpg

http://i244.photobucket.com/albums/gg35/murti06/k26smallyg0.jpg

SilentScream
17 Temmuz 2008, 18:11
güzel bi yere benziyo abi , iş felan çıkmazsa geliyorum ben...

CBF150
17 Temmuz 2008, 18:12
Motorlamı gideceksin:silent:

SilentScream
17 Temmuz 2008, 18:17
Motorlamı gideceksin:silent:

niye abi benim motor girmezmi oralara , nası bi yer orası :P

murti06
17 Temmuz 2008, 18:18
Süleyman soru bana ise eğer evet motorla gideceğim. Haftaya kadar tamamen düzeleceğini düşünüyorum ellerimin :wiinkk:

güzel bi yere benziyo abi , iş felan çıkmazsa geliyorum ben...
bencede güzel bir yere benziyor :wiinkk: inşallah işişn çıkmaz

CBF150
17 Temmuz 2008, 18:27
Burakcığım,Ben cevap yazarken henüz kimse yorum yapmamıştı ben Murata yazmıştım.Malum elleri henüz iyileşmedi ya o yüzden sordum motorlamı gideceksin diye.Her ikinizden de cevabı aldım sanırım.:cherry:

hanedan12
17 Temmuz 2008, 18:35
Herşey gönlünüzce olsun ...
yolunuz açık neşeniz pek olsun..

Prometheus
17 Temmuz 2008, 18:39
bongalov varsa gelme ihtimalim çok yüksek

E_M_R_E_sen
17 Temmuz 2008, 18:49
cc sorun olmazsa bende katılacagım

CBF150
17 Temmuz 2008, 18:54
26.07.2008 Karaoğlanın doğum günü :queen:valla bu gezi kendisine çok süper doğum günü hediyesi olur.Hatunu çocukları bir yerlere göndermem lazım:queen: Antalya,İstanbul vs.

R3N
17 Temmuz 2008, 23:06
27 burda konser var ona gideceğim, yoksa ankaraya gelir katılırdım sanki
pro beni artcı alırdı :cherry:

rayjay
18 Temmuz 2008, 00:36
amon apart geliyosa ben de gelcem izlemeye :P

murti06
18 Temmuz 2008, 01:04
cc sorun olmazsa bende katılacagım

acelemiz yok 90 - 100 km hızla gideriz zaten. Gideceğimiz yol zaten virajlı cc sorun olmaz

26.07.2008 Karaoğlanın doğum günü :queen:valla bu gezi kendisine çok süper doğum günü hediyesi olur.Hatunu çocukları bir yerlere göndermem lazım:queen: Antalya,İstanbul vs.
sen şimdiden başla çalışmaya yengeyle çocukları yollamak için :P

Olcan138
18 Temmuz 2008, 01:08
Daha bugün Amasra hakkında bir konuşma sonucu meraklanıp araştırmaya başlamıştım.
Bir ara gitmeli diye düşünürken hemen burada buna rastlamak iyi geldi:)

Birkaç gün içinde netleştiririm ama yanıma da sürecek birini bulabilirsem büyük ihtimalle oradayım..:cat:

mft1907
18 Temmuz 2008, 02:12
işlh geliorum bende (bi aksilik çıkmazsa) :D:D

motorize ekip
18 Temmuz 2008, 23:52
bu konu sanki sönük kaldı lambaya üf de falan filan :P

kdzli
18 Temmuz 2008, 23:59
amasra,çadır,deniz,kumsal..Antalya dan kalkıp gelesim geldi.bi başkadır oralar,şimdiden hayırlı yolculuklar,fotoları esirgemeyin.

nitrious81
19 Temmuz 2008, 02:42
Valla 150cc ye bide makınaya güvensem cıkar gelırdım ya düzce zonguldak ( zonguldak yolu tam felaket vıraj vıraj :) ) yada Bolu Karabuk uzerınden...Aslında bısı olmaz yaparım o yolu daha once 100 km kadar bi yol yapmıstım ama bilmiyorum ıste :(

http://img186.imageshack.us/img186/6986/rotaed4.jpg

Toplamda 204 km..

murti06
19 Temmuz 2008, 11:17
bu konu sanki sönük kaldı lambaya üf de falan filan :P
bir üf dedin lambayı söndürdün :P

ozgr
20 Temmuz 2008, 02:19
Güncelleyelim bari :)

(Bu arada Murat bu bekleme işi ne kadar sürecek ::sluu::)

Prometheus
20 Temmuz 2008, 02:26
Güncelleyelim bari :)

(Bu arada Murat bu bekleme işi ne kadar sürecek ::sluu::)

az kaldı abi, 2 hafta ile 4 hafta arası :)

motorize ekip
20 Temmuz 2008, 22:30
bu topik hala günceldir güncel değil diyenler sol ayak parmağının 2. sini kaldırsın :P

necla
20 Temmuz 2008, 22:40

:salut:sendemi abi bir motor turuna aileni göndereceksin:salut:hanimin bu duruma ne cevap verecek cok merak ediyorum:salut:

CBF150
21 Temmuz 2008, 12:29
:salut:sendemi abi bir motor turuna aileni göndereceksin:salut:hanimin bu duruma ne cevap verecek cok merak ediyorum:salut:

Bacım bizimkisi sadece 1 gece konaklamalı kısa bir tur.:cherry:Senin herifinki gibi Türkiye turu değil.:queen:
Murti benim amasra izin işi tamam.Eşimle konuştuk anlaştık medenice.
Soranlara söylüyorum 3 kızım 1 karaoğlanım var diyorum.Karaoğlan kim diyorlar:silent: motorum deyince eşşekten düşmüş karpuza dönüyor adamların suratı:cherry:
Eşim artık kendisi için zorda olsa Karaoğlanı kabullendi.Eşim "ya karaoğlanın ya ben dedi" bende bir daha bu soruyu asla ikinci kez sorma dedim:pr: işin ciddiyetini gördü,Ben artık motorla yaşamaya alışacaksınız diyorum dördü birden saldırıyor bana:queen: ilk zamanlar motoruma süikast girişiminde bulunurlar diye garajı kilitliyorumdum:cherry: alıştılar artık kilitlemiyorum.
Şaka,espiri bir yana "insanlar konuşa konuşa hayvanlar koklaşa koklaşa anlaşır" derler.İletişim çok önemli güzelce izah ettikten sonra sorun yok.Sonuçta kötü bir şey yapmıyoruz.Ama eş ve çocuklar olunca zor oluyor.Yineliyorum bekar motorcu arkadaşlara aile kuracağınız kişiyi motor sevdalısı biri olsun veya baştan motosiklet kullandığınızı söyleyin.Sonra çok zor oluyor.
Saygılar.

motorize ekip
21 Temmuz 2008, 16:20
Bacım bizimkisi sadece 1 gece konaklamalı kısa bir tur.:cherry:Senin herifinki gibi Türkiye turu değil.:queen:
Murti benim amasra izin işi tamam.Eşimle konuştuk anlaştık medenice.
Soranlara söylüyorum 3 kızım 1 karaoğlanım var diyorum.Karaoğlan kim diyorlar:silent: motorum deyince eşşekten düşmüş karpuza dönüyor adamların suratı:cherry:
Eşim artık kendisi için zorda olsa Karaoğlanı kabullendi.Eşim "ya karaoğlanın ya ben dedi" bende bir daha bu soruyu asla ikinci kez sorma dedim:pr: işin ciddiyetini gördü,Ben artık motorla yaşamaya alışacaksınız diyorum dördü birden saldırıyor bana:queen: ilk zamanlar motoruma süikast girişiminde bulunurlar diye garajı kilitliyorumdum:cherry: alıştılar artık kilitlemiyorum.
Şaka,espiri bir yana "insanlar konuşa konuşa hayvanlar koklaşa koklaşa anlaşır" derler.İletişim çok önemli güzelce izah ettikten sonra sorun yok.Sonuçta kötü bir şey yapmıyoruz.Ama eş ve çocuklar olunca zor oluyor.Yineliyorum bekar motorcu arkadaşlara aile kuracağınız kişiyi motor sevdalısı biri olsun veya baştan motosiklet kullandığınızı söyleyin.Sonra çok zor oluyor.
Saygılar.

abi sana katılıyorum çok güzel yazmışsın helal :cat:

Seda
21 Temmuz 2008, 17:37
Hâlâ İstanbul'da olacağım o tarihte.

Sizlerde yanınıza Off Max filan alın, keneler pilava katıp yemesin sizi :cherry:

DARKDIAMOND
21 Temmuz 2008, 17:51
Durun bakalım bu hafta içi neler gösterecek? Ankaralı dostlara İstanbul'dan katılınabilecekmiyim:cherry:? Bide mekanımız oralar,gitmezsem başta kendime ayıp ederim.Fakat iş güç meselesi,uygun olursam Olcan'la irtibata geçerim herhalde:).Hayırlısı!

super
21 Temmuz 2008, 17:51
güzel bi yere benziyor iyi gezmeler...............

murti06
22 Temmuz 2008, 03:12
Hâlâ İstanbul'da olacağım o tarihte.

Sizlerde yanınıza Off Max filan alın, keneler pilava katıp yemesin sizi :cherry:

keneler için kengene çıkmış :P ondan alacağız yanımıza

Durun bakalım bu hafta içi neler gösterecek? Ankaralı dostlara İstanbul'dan katılınabilecekmiyim:cherry:? Bide mekanımız oralar,gitmezsem başta kendime ayıp ederim.Fakat iş güç meselesi,uygun olursam Olcan'la irtibata geçerim herhalde:).Hayırlısı!
bekleriz tabi. Gelecek olursanız özelden telefon numaranızı yazın :wiinkk:

Prometheus
22 Temmuz 2008, 03:39

gel de geyik yapalım İstanbul'daki gibi :queen:

ozgr
22 Temmuz 2008, 12:11
Bir aksilik çıkmazsa eşimle beraber geleceğiz ve gitmişken oradan da Karadeniz kıyılarında dolanıp geri geleceğiz, bize takılmak ve hatta daha da iyisi ben oraları bilirim şuralara buralara beraber gidelim diyen olursa daha da seviniriz, çünkü ben hiç bilmiyorum :)

Bu arada Amasra'daki kampda 2 kişi bungalov istiyoruz. (Rezervasyon için gerekirse)

motorize ekip
22 Temmuz 2008, 13:21
Bir aksilik çıkmazsa eşimle beraber geleceğiz ve gitmişken oradan da Karadeniz kıyılarında dolanıp geri geleceğiz, bize takılmak ve hatta daha da iyisi ben oraları bilirim şuralara buralara beraber gidelim diyen olursa daha da seviniriz, çünkü ben hiç bilmiyorum :)

Bu arada Amasra'daki kampda 2 kişi bungalov istiyoruz. (Rezervasyon için gerekirse)

gel abi ben gezdiririm seni yaw! sende endurocu ruhu var tarlalar bizi bekler :)

SilentScream
22 Temmuz 2008, 14:17
murat abi cuma günü istanbulda olacam , gece gelecem , sabah yetişmeye çalışırım 8 erken gibi :)

sagittarius
22 Temmuz 2008, 15:14
ben de mi gelsem.:silent: Buraktan haber bekliyorum. İşim çıkmazsa gelmeye çalışıcam.

Gürcell
23 Temmuz 2008, 01:19
Süper bir gezi olacak gibi. Malesef benim gelebilitem yok o yüzden gidebilitesi olanlara bol miktarda eğlence talep ederim.... :cherry:

murti06
23 Temmuz 2008, 02:28
murat abi cuma günü istanbulda olacam , gece gelecem , sabah yetişmeye çalışırım 8 erken gibi :)

lem şimdiye kadar nasıl muhalefet etmedin diye merak ediyordum hareket saatine :P

DARKDIAMOND
23 Temmuz 2008, 12:54
gel de geyik yapalım İstanbul'daki gibi :queen:

Onur'um,İstanbul'daki fazla geyik olmadı.Olsa olsa Gazel denir ona:cherry:.Amasra'ya gelirsem orada çevireceğimizin adınada mus (Kanada'da yaşayan deve'yle zürafa arasında büyüklüğe sahip geyik türü:cherry:) diyelim biz:mrgreen:.Zannımca süper akıcı bir zaman geçirilecek:cat:.

murti06
23 Temmuz 2008, 13:37
Çadırı olanlar getirsin sadece 2 bugalov ev boşmuş. Boşalan yer olursa ayıracakyinede hazırlıklı gelin :wiinkk:

BWSTÜRK
23 Temmuz 2008, 13:46
Eğer Yeterli Katılımı Sağlayabilirsek Bizde Karabük Motosikletçileri Olarak Size Katılabiliriz :)

murti06
23 Temmuz 2008, 13:48
Eğer Yeterli Katılımı Sağlayabilirsek Bizde Karabük Motosikletçileri Olarak Size Katılabiliriz :)
mennun oluruz ama çadırlı gelin bungolov evler dolu

iki bungalov ve bir apart ayrılmış durumda çadır için sorun yok

CBF150
23 Temmuz 2008, 14:00
mennun oluruz ama çadırlı gelin bungolov evler dolu

Çadırı 3 oda 1 salon olan varmı:silent: misafir kabul edermisiniz acaba:pale:
Eşler çadır da kalsın daha romantik daha doğal olur:cherry: bekarlarda ikişer kişi bungalovlarda kalalım.Kabul eden etmeyen kabul edilmiştir.:cat:

motorize ekip
23 Temmuz 2008, 16:23
Çadırı 3 oda 1 salon olan varmı:silent: misafir kabul edermisiniz acaba:pale:
Eşler çadır da kalsın daha romantik daha doğal olur:cherry: bekarlarda ikişer kişi bungalovlarda kalalım.Kabul eden etmeyen kabul edilmiştir.:cat:

ben senle kalmam hacııı :)

CBF150
23 Temmuz 2008, 16:28
ben senle kalmam hacııı :)

sen istesen bile bende senle kalmam hoca :cherry:tırmalarsın beni:queen: geliyonmu len sende:silent: gel gel sana bir sözüm vardı 2,5 litre su yutturacaktım sana:bounce:

Wallace
23 Temmuz 2008, 16:28
lem şimdiye kadar nasıl muhalefet etmedin diye merak ediyordum hareket saatine :P

ben hareket saatine falan uyarım ama şöyle bir sıkıntımız var. DAĞ KEÇİLERİ TSHİRTÜMÜZ OLMADAN YOLA ÇIKMAYIZ bundan sonra her topicte yzacağım bunu taaa ki bir gün bir kargo memuru kapımı çalıp tshirtlerimizi getirene kadar:queen::queen::queen:

müsait olsam (zaman açısından) katılmak isterdim size iyi eğlenceler. kazasız belasız gidip gelin inşallah

motorize ekip
23 Temmuz 2008, 16:39
sen istesen bile bende senle kalmam hoca :cherry:tırmalarsın beni:queen: geliyonmu len sende:silent: gel gel sana bir sözüm vardı 2,5 litre su yutturacaktım sana:bounce:

yanımda su görecem su yutturmana gerenk yok bu 1. senle kalmayıp bi ortamını bulup yinede tırmalayacam seni buda 5.

CBF150
23 Temmuz 2008, 16:52
Hacılar 26 temmuz cumartesi günü benim karaoğlanın 1.doğum günü hedayelerinizi unutmayın haaa:cherry: Kola,Yaş pasta benden hedayeler sizden:cat:

murti06
24 Temmuz 2008, 01:10
hareket saatini çoğunluk kararı ile sabah 06:00 olarak değiştirildi

SilentScream
24 Temmuz 2008, 01:18

hoppala :) , istanbuldan erken gelebilirsem katılırım , çok erken murat abi karga şeyini yemeden... :P çadır bungalow olayı noldu abi açıklık getir olaya , çadırım arkadaşda şimdi dandirik çadır almayayım gidip

CBF150
24 Temmuz 2008, 10:55

Abooooooooo saat 06.00'da:queen: benim Çıbıktan 05.00 de çıkmam lazım.:farao: Belkide eve hiç gitmem direk bürodan gelirim.Kahvaltıya çökeceğimiz mekanın sahibi sabah sabah bize söver bunlarda nerden çıktı diye :cherry: iyi iyi güzel hava sıcak serinlikte ne kadar yol alırsak kar vede Denizde o kadar fazla zaman geçiririz.

Murat yer işini ne yaptınız ayarlayabildinizmi:silent:

Wallace
24 Temmuz 2008, 12:12

tshirtüm olmadığı için 06:00 da aranızda olamıyorum çok üzgünüm:queen::queen::queen: