PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [MT Ankara] 26 temmuz 2008 Bartın Amasra kampı

Sayfa : 1 [2]

R3N
24 Temmuz 2008, 12:58
hareket saatini çoğunluk kararı ile sabah 06:00 olarak değiştirildi

cuma geceyarısında çıksanıza murat abi vakit kazanırsınız :mrgreen:

CBF150
24 Temmuz 2008, 22:54
Murat yer işini ne yaptınız?
Güzergah nasıl?
Biraz önce cepten aradım cebin kapalı ulaşamadım.

murti06
25 Temmuz 2008, 09:59
Murat yer işini ne yaptınız?
Güzergah nasıl?
Biraz önce cepten aradım cebin kapalı ulaşamadım.
yer konusu hal oldu :wiinkk:

CBF150
25 Temmuz 2008, 10:59

Ayrıntı lütfen:cat: ...............................................

Prometheus
25 Temmuz 2008, 11:13

nası halloldu ? :silent:

bugün Amasralı arkadaşla görüştüm, bir tane bile yer yokmuş otellerde. Çadır kurmak için mekan önerdi ama.

Ben saat 08.00 gibi falan çıkacağım yola. O saatlerde çıkacak araba varsa çadır, tulum ve matı vereyim. Eğer herkes 6'da çıkacaksa, bu akşam bırakayım sizlerden birine.

CBF150
25 Temmuz 2008, 11:23
Onur bende hiç bir şey yok Murata kaldıysak şezlonğ'lara kaldık.Neler almam lazım:silent:
aklıma gelen
çadır,mat,şişme yatak başka? ve nerede fiyatı uygun olur ?

baysalorhun
25 Temmuz 2008, 15:17
Süleyman Hocam, ben metrodan aldım. Çadır tulum ve mat 100 - 120 arası tutuyor. Ben çadırı çift kat aldım. Bu sayede terleme yapmıyormuş. Ama Sorgun kampında tek kat çadırın da terlemediğini söylediler. En uygun fiyat sanırım REAL de hem çeşitte var..

HERGELE
25 Temmuz 2008, 15:24
Onur bende hiç bir şey yok Murata kaldıysak şezlonğ'lara kaldık.Neler almam lazım:silent:
aklıma gelen
çadır,mat,şişme yatak başka? ve nerede fiyatı uygun olur ?

selemlar aga. aradıgın malzemeler butun buyuk süper marketlerde( migros koçtaş praktiker karfur :) vs) mevcut. nede olsa tatlı su kampcısısınız orda satılan malzemeler fazlası ile işinizi görür.:P. ama yok aga kaliteli malzeme alacam dersen haberdar et yardımcı olurum misal
http://www.daghdash.com/iletisim.asp?musno=&sno=&l=tr

motorize ekip
25 Temmuz 2008, 15:52
selemlar aga. aradıgın malzemeler butun buyuk süper marketlerde( migros koçtaş praktiker karfur :) vs) mevcut. nede olsa tatlı su kampcısısınız orda satılan malzemeler fazlası ile işinizi görür.:P. ama yok aga kaliteli malzeme alacam dersen haberdar et yardımcı olurum misal

bana kazma kürek lazım hazine arıyacam:P

CBF150
25 Temmuz 2008, 16:15

selam,
Real,praktiker ve metrodaki çadırları biliyorum inceledim.Uyduruk oyuncak gibi hoşuma gitmedi.Av bayilerinde görmüştüm,onlar çok güzel ve kalite idi.Ama yer sorunu çözülmüş şimdilik vazgeçtim:cherry:

NakturK
25 Temmuz 2008, 18:39
Bu yer konusundaki çözülme, ne kadarlık bir katılımı kapsıyor acep ?

Yarın kaç gibi varmayı planlıyorsunuz, ben ona göre araba ile çıkacam ayarlayımda yakalayayım varışı.

motorize ekip
25 Temmuz 2008, 19:52
Bu yer konusundaki çözülme, ne kadarlık bir katılımı kapsıyor acep ?

Yarın kaç gibi varmayı planlıyorsunuz, ben ona göre araba ile çıkacam ayarlayımda yakalayayım varışı.

abi planları murti abi hallediyo yani rezervasyonu yanılmıyorsam saat 1 sularında oradayız sallana sallana giderik :cat:

Prometheus
25 Temmuz 2008, 21:44
yer konusu tam netleşmedi ancak benim de irtibatta olacağım birkaç kişi çıktı

urcolak
26 Temmuz 2008, 02:00
giden arkadaşlara iyi eğlenceler,

Gürcell
27 Temmuz 2008, 23:51
Tüm katılımcılara iyi eğlenceler dilerim....

VULCANDİESEL
28 Temmuz 2008, 00:03
hayırlı yolculuklar bende 2 hafta önce amasra'daydım.1.Geneleksel Barış Akarsu Kültür ve Sanat festivaline gitmiştim.''Karadeniz'in Hırçın Dalgası'' Anladığım kadarıyla barışın köyüne akkonak a gideceksiniz.Toprak kokan şehirde çok güzel vakit geçireceğinize eminim kazasız sürüşler.

Prometheus
28 Temmuz 2008, 10:20
Gittiğimiz yerin Barış'ın köyü olduğunu bilmeden gittik. Tamamen tesadüftü yani gitmemiz. Emrah, Barış'ın kedisiyle çok iyi anlaştı ama :P

murti06
28 Temmuz 2008, 21:45
yine çok eğlenceli bir geziydi. Bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim. Yarın fotoları ekliyorum :wiinkk:

Prometheus
28 Temmuz 2008, 21:48
bugünün işini yarına bırakma :P

murti06
28 Temmuz 2008, 21:50
bugünün işini yarına bırakma :P
yorgunum ben ::miiz:: biliyorsunki bugünde Eskişehir'e gittim geldim:wiinkk: yoğun adamım ben kardeşim :P

Prometheus
28 Temmuz 2008, 21:53
he nerde işe yaramaz şey varsa gidiyon :P

R3N
28 Temmuz 2008, 22:38
der tanz der schatten !!!

murti06
28 Temmuz 2008, 22:40
http://www.motosiklet.net/forum/gezi-yazilari/48254-%5Bmt-ankara-amasra%5D-safranbolu-gezisinden-kareler.html#post1184662

fotolar eklendi yorumlarını siz yapın :)