Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sabah mtorla giderken kuş çarptı

Sayfa : 1 [2]

halimmm
19 Mayıs 2008, 12:25
aman geçmiş olsun,

bir daha yaşamaman dileğiyle, kimsenin yaşamaması dileğiyle...:rendeer:

06bluedragger
19 Mayıs 2008, 12:30
:mrgreen::mrgreen: çok tatlı oluyorlar taze et :P içime giriyorlar zaten gıdıklanmaktan zorzar duruyorum pirinç tarlalarından çıkıyorlar e denizin yoluda pirinç tarlalarının arasından geçiyo neyapayım :mrgreen: biraz katliyam yaptıktan sonra denizde alıyorum soluğu :cherry:

lem iyibari seni zevkinden mahrum etmeyeyim hem taze et diyosun asıl protein onda..:mrgreen:

çarptımı osmanlı tokadı gbi geliyor. inşallah yaşamazsın, inşallah ama öyle minnacık göründüklerine bakma saatte kaç km hızla geliyor o minnacık(!) şeyler

:)

evet hocam ankaraya otobüsle giderken bi kuş ön cama çarptı nasıl olduysa öncam boydan boya çatladı hayvanın tüyleri dışkısı kanları ön camı kapladı yazık oldu hayvana..:P

halimmm
19 Mayıs 2008, 12:37
lem iyibari seni zevkinden mahrum etmeyeyim hem taze et diyosun asıl protein onda..:mrgreen:

evet hocam ankaraya otobüsle giderken bi kuş ön cama çarptı nasıl olduysa öncam boydan boya çatladı hayvanın tüyleri dışkısı kanları ön camı kapladı yazık oldu hayvana..:P

Tecrübeyle sabit desene,

ön koltukta oturanlar yememiştir 2 gün bişey:)

argues
19 Mayıs 2008, 12:43
Dostum geçmiş olsun...

Kuş muş ama kaza belaya sebep olur...

halimmm
19 Mayıs 2008, 12:52
sağolasın argues doğru söylüyorsun hafife almamak lazım :cat:

Özer
19 Mayıs 2008, 19:50
Evet garip ama gerçek,

sabah saat ereken kalktım, motorla 60 -70 gibi giderken sağ omuzuma, herlade daha uyanamamış yada akşamdan kalma, kuş çarptı, ''nooluyolan'' demeye kalmadan sendeledim ama toparladım.

Aman sabahları sersem kuşlara dikkat :queen:

Dikkatli olmak gerek:wiinkk:
Kuş bu, omuzada çarpabilir, kafaya da.....
Fakat kafaya çarpması durumunda kaskın takılı olması ve camın da kapalı olması iyi olur:cat: açık camdan girerde surata çarparsa hiç bir şans yok arkadaşlar!

06bluedragger
19 Mayıs 2008, 21:52
Tecrübeyle sabit desene,

ön koltukta oturanlar yememiştir 2 gün bişey:)

aksilik şöförün arkasında ben oturuyodum yol boyunca hayvanın silecekteki tüylerini izledim cam birden bire çatladı hertarafı kan ve sarı sarı dışkı oldu..:P

bulosele
19 Mayıs 2008, 21:56
Vaay be millette ne anılar varmıs...:cherry:

halimmm
19 Mayıs 2008, 22:09
aksilik şöförün arkasında ben oturuyodum yol boyunca hayvanın silecekteki tüylerini izledim cam birden bire çatladı hertarafı kan ve sarı sarı dışkı oldu..:P

Valla açtım ama şimdi değilim! aklımda canlandırdım istem dışı olarak ee birde onun yüzünde patlaması var...::ohmy::

okayyorukcuoglu
19 Mayıs 2008, 22:12
olm içimi döndürdün beya kusçam şimdi bidaha sayende avlanmaya falan çıkmam artık:P

korkut 250
19 Mayıs 2008, 22:26
Geçmiş olsun Benimde bir keresinde kaskı taktığımda kulağıma bıızz diye bir ses geldi nasıl kaskı çıkarttım tahmin edersiniz bir baktım arı var yani ucuz yırttık

mesafe07
19 Mayıs 2008, 22:30
bendede bir kac gezide aynı kaza başıma gelmişti

tr.davutak
19 Mayıs 2008, 22:37
benim de 4 ay önce başımdan kuş macerası geçmişti.

sabah 6:30 evden cıktım mahalle aralarından caddeye cıkacam önümde güvercinler4 yada 5 tane yolumun ortasında yaklaştımmı ucarlarlar dedim her zaman öyle olmuştu ucmadılar valla ucmadılar 1 metre kaldı sıktım freni ama ne sıktım ne de olsa kuşta canlı küt yerdeyim kotum ve dizim parcalandı kan falan ama inanın hiç kızmadım kuşlara gram kızmadım vardı bence bu olayda bir hayır deyip dizim sızaya ve kanaya işe gittim.

ahh kuşlar:)

coldplay
20 Mayıs 2008, 00:14
geçmiş olsun,normalde büyük kazalara bile yol açıyolar ama siz hafif atlatmışsınız,insan bi yandan kuşa üzülüyo,bi yandan motora bişey olcak diye korkuyo,değişik bi ikilem.:)

halimmm
20 Mayıs 2008, 00:40
Geçmiş olsun Benimde bir keresinde kaskı taktığımda kulağıma bıızz diye bir ses geldi nasıl kaskı çıkarttım tahmin edersiniz bir baktım arı var yani ucuz yırttık

heheh bu forumda görmüştüm okumanda fayda var, motorla yapılması gerekneler ve yapılmaması gerekenler diye mizahi anlatım vardı, orda '':cherry:eğer arı girdiyse bırakın soksun zaten romatizmaya iyi geliyormuş, debelenme düşersin valla'' diye çok gülmüştüm

geçmiş olsun

geçmiş olsun,normalde büyük kazalara bile yol açıyolar ama siz hafif atlatmışsınız,insan bi yandan kuşa üzülüyo,bi yandan motora bişey olcak diye korkuyo,değişik bi ikilem.:)

aslında bakılması gereken ilk şey can sonra kuş sonra motor ''parası çok olan içindir bu sıralama :) parasını uzun zamnadır biriktirmiş 2 yıl geçmiş anca bir motor almış kişi için sıralama can=motor en son kuş o bile sonda değil :cherry:

benim de 4 ay önce başımdan kuş macerası geçmişti.

sabah 6:30 evden cıktım mahalle aralarından caddeye cıkacam önümde güvercinler4 yada 5 tane yolumun ortasında yaklaştımmı ucarlarlar dedim her zaman öyle olmuştu ucmadılar valla ucmadılar 1 metre kaldı sıktım freni ama ne sıktım ne de olsa kuşta canlı küt yerdeyim kotum ve dizim parcalandı kan falan ama inanın hiç kızmadım kuşlara gram kızmadım vardı bence bu olayda bir hayır deyip dizim sızaya ve kanaya işe gittim.

ahh kuşlar:)

aman!!! geçmiş olsun kardeş, dediğin gibi kızmamak da gerek, dünyanın içiinda hayasızca dolaşan biz onların yerini alıp kendi yerimizmiş gibi talan eden de biz...
sonuç: ölmesinler be::160::

tr.davutak
20 Mayıs 2008, 00:54
:cat::cat::cat::cat::cat:

aman!!! geçmiş olsun kardeş, dediğin gibi kızmamak da gerek, dünyanın içiinda hayasızca dolaşan biz onların yerini alıp kendi yerimizmiş gibi talan eden de biz...
sonuç: ölmesinler be::160::[/QUOTE]

:cat::cat::cat::cat::cat:ne diyelim haklısın.

06bluedragger
20 Mayıs 2008, 01:27
Valla açtım ama şimdi değilim! aklımda canlandırdım istem dışı olarak ee birde onun yüzünde patlaması var...::ohmy::

ya hacı napim anı bu işte insan beyini böyle işte ister istemez canlanı veriyor hayalde olsa..:farao:

olm içimi döndürdün beya kusçam şimdi bidaha sayende avlanmaya falan çıkmam artık:P

iyi işte yazık hayvanlara niye vuryon hayvancagızları ben seni popondan tüfekle vurayım bakalım eğlenceli olacakmı..:P

halimmm
20 Mayıs 2008, 01:28
iyi işte yazık hayvanlara niye vuryon hayvancagızları ben seni popondan tüfekle vurayım bakalım eğlenceli olacakmı..

:cyclopsan

Erfer
20 Mayıs 2008, 02:01
oldumu kuscagız????????????????***

halimmm
20 Mayıs 2008, 02:23
oldumu kuscagız????????????????***
yok ölmedi,eğer bana soruyorsan?

o bana baktı öldümmü diye ben ona baktım. baktık ikimizde yaşıyoruz yola devam

((ne yapayım gece gece bu espri çıktı)):pr:

korkut 250
20 Mayıs 2008, 21:31
heheh bu forumda görmüştüm okumanda fayda var, motorla yapılması gerekneler ve yapılmaması gerekenler diye mizahi anlatım vardı, orda '':cherry:eğer arı girdiyse bırakın soksun zaten romatizmaya iyi geliyormuş, debelenme düşersin valla'' diye çok gülmüştüm

geçmiş olsun

aslında bakılması gereken ilk şey can sonra kuş sonra motor ''parası çok olan içindir bu sıralama :) parasını uzun zamnadır biriktirmiş 2 yıl geçmiş anca bir motor almış kişi için sıralama can=motor en son kuş o bile sonda değil :cherry:

sonuç: ölmesinler be::160::

halimmm kardeş hareket halinde değildim dediğin gibi hareket halinde olsam kımıldamazdım zaten yoksa gümbüüüüüüüüüüüür:cherry:

halimmm
20 Mayıs 2008, 22:40
halimmm kardeş hareket halinde değildim dediğin gibi hareket halinde olsam kımıldamazdım zaten yoksa gümbüüüüüüüüüüüür:cherry:

hareket halinde olamsanda bırak soksun dicem ama :queen:

bende yemedi :) (sağlık için yapayım demiştim)

ByPaTr10
21 Mayıs 2008, 18:51
allaha sukur bana hıc kus carpmadı ama odamın camına devamlı caparlar

korkut 250
21 Mayıs 2008, 20:02
Bazen dikkat ederseniz 50 ,60km ile giderken burnunuzun dibine kadar girip aniden yükseliyorlar sen refleks olarak kafayı eğiyorsun ALLAH göstermesin 130 140 la giderken bir çarptığını düşünsene 140 bizim hızımız 20 kmde kuşun hızı olsa hemen hemen 80 kiloğramlık bir basınç olur korkunç bir şey ALLAH korusun (Amin) :pale: