PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bi kask kafa daha ama bu seferki pasparlak..

asfalt meleği
07 Nisan 2008, 22:22
Merhaba arkadaşlar,

Sabah sabah işe giderken Türkocağı caddesinde bi motosiklet sürücüsü gördümki, 300 metreden ben buradayım diyordu vatandaş-ül motosiklet üstü..

dostumuz büyük race motosikletlerden birinin üstünde üzerinde kot gömlek, sol eli sol bacağının üstünde sağ eli sağ elcikte endamını sergileye sergileye gidiyordu.

Kafayı da kazıtmış ki sormayın.. sabah güneşinde, akşam farın parladığından daha çok parlıyordu kafası..

bir de sırıtıyor kendince.. ben neyim der gibi.. dayanamadım gülmeye başladım. allahım bu arkadaşın cebine azıcık para verene kadar azıcık akıl verseydin olmaz mı dedim.. ama biliyosunuz hikmetinden sual olunmaz mış.. neylerse güzel eyler diyip geçmek lazım.

üzülüyorum çünki o yolda atlattığım kazanın haddi hesabı yok.. Aptal bir cadde.. askeri tesislere gireni çıkanı, yan yoldan ana caddeye atlayanı mı arasın.. cadde geniş diye 140-160 vurduranı mı..

neyse.. yok yani.. herkes kendinden mesul diyelim.. kimsenin pisliği kimseye bulaşmasın da tek..

Tequ
07 Nisan 2008, 22:27
abi ne yapsın rüzgardan saçı bozuluyo die kazıtmıştır :P zatne şekil olarak gerek yok karizmaya.Alet yeter :P

thaii_vtec
07 Nisan 2008, 22:29
125 race we uzerı dogru chooper cruiser super sport makınalarda bunu yapmayan warmı aramıza acaba? cunku motosikletlerimize cok bağlıyız... içimizde ufak ta olsa hava atma arzusu oluyor hepimizin...heleki benim yaşındaki genç arkadaşlar... cahilliğimizle yapıyoruz... (yaşım 17) ama ben kaskımı asla cıkarmıyorum onun hawasına gerek yok... tek yaptıgım hız dır... yemin ederimki dışardan ewe geldgmde bakkallda durup bısey alıyorum ewe gıderken tekrar takıyorum ew 1 2 blok yan apartmanda olsada... okadarına gerek yok kasksız gezıp hawa atmanın...

Tequ
07 Nisan 2008, 22:53
hava atmak için kasksız dolaşmaya ne gerek var ki ? hava atmam gerektiği taktirde basarım gaza alırım makineyi kucağıma uzarım :P

thaii_vtec
07 Nisan 2008, 22:57
hava atmak için kasksız dolaşmaya ne gerek var ki ? hava atmam gerektiği taktirde basarım gaza alırım makineyi kucağıma uzarım :P

usta o kafasındakı kocaman şeyi cıkarmazsa kel kafasını kım gorucek ama puhahahahahahhahahahahahahaha:queen:

motopirate
07 Nisan 2008, 22:59
söz komusu elemanı bende gördüm.bahçeli 7 de geçit törenine katıldı:Paynı pozisyonda:Pzaten amacıda 7 den gecip hava atmak o kadar.

pininfarina
07 Nisan 2008, 23:01
Merhaba arkadaşlar,

Sabah sabah işe giderken Türkocağı caddesinde.

Ank'da bu turkocagi cad. nerdeydi yaw?

cbr125faik
07 Nisan 2008, 23:02
evet 7. caddede bu ısın hıc yapılmadıgını nerdeyse kasksız geldıgını gorursunuz motorcuların....

ByPaTr10
07 Nisan 2008, 23:38
ben kaskımı aldım Harbıturkden

10nurr
07 Nisan 2008, 23:40
adam o kadar para vermiş o motora bırakta kask takmayıp suratının reklamını yapsın :D

ByPaTr10
07 Nisan 2008, 23:43
suratının reklamını yapıcakken surattan olmasın

motopirate
07 Nisan 2008, 23:45
evet 7. caddede bu ısın hıc yapılmadıgını nerdeyse kasksız geldıgını gorursunuz motorcuların....
ben 7. cadde kfc de motokuryeyim.günde en az 100-150 km arası yol yapıyorum ve kask sız 10 metre bile yol almam.nereye gidersem gideyim bu değişmez.
yazdığın kısmen doğru adamlar sırf hava olsun diye yüksek cc motorlara kasksız binebiliyolar.ne diyelim allah akıl fikir versin.

playboy_77
08 Nisan 2008, 00:00
ne yalan söylim ben kaskımla daha çok havaya giriyorum.full giyindim mi asıl ozaman daha havalı oluyorum.kendi Has motorsikletçi hissediyorum(ki öleyim :) )filmli kaskımıda takınca efsane gibi oluyorum.herkes yüzümü görmeye çalışıyor kim olduğumu,kaskın altında kimin yattığını hep merak ediyorlar.bide yalova sahilde kaskımı çıkartınca herkes meraktan bana bakıyor.tabi bunları kesinlikle hava olsun diye takmıyorum.o adam kot-gömlek-kel kafayla nasıl hava atıyor meçhul :queen:

ozrace
08 Nisan 2008, 00:07
bunların alayına....................

blck_chopper
08 Nisan 2008, 01:01
cok sağlam bi kaska alıp hava atmak bence cok daha güzeldir enazından kabak denmekten daha hoş....:queen:

asfalt meleği
09 Nisan 2008, 23:30
Ank'da bu turkocagi cad. nerdeydi yaw?

çetin emeç tarafından bahçeli 7 ye direk kafadan bağlanan ana cadde. şu askeriye tesisleri falan var bikaç tane yanyana.. lokal vb..

mr_muzip
10 Nisan 2008, 01:09
abi yakında bnde kazıtcam bu gidişe caaanım saçlarımı.
kask takıorm bozuluo takmıorm rüzgardan kabarıo napim ben :)

asfalt meleği
10 Nisan 2008, 01:33
kafa derim serttir diyorsan takma o zaman diyebilirim ne diyebilirim ki :)

yok, senin dememi istediğin bişi varsa söyle, onu söyleyeyim muzip arkadaşım :)