PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [İzmir MT-Manisa MT] Aqua Center a gidiyoruz!!! 5 Ağustos -Fotolar Eklendi-

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Tuncer Sezen
24 Temmuz 2007, 19:46
5 Ağustos Pazar günü delice eğlenmek için Aqua Center a gidiyoruz !!

-Gezi sonuçlanmıştır.Fotoğraflar 17. sayfa ve daha ileriki sayfalarda mevcuttur-

Evet arkdaşlar,
Bu sıcak,bunaltıcı ve insanın yaşam sevincini kurutan havalarla birlikte olduğumuz şu günlerde,yapacabileceğimiz en güzel şeylerden birini yapacağız...
Bir kaç gündür yaptığım görüşmelerin sonuçlanmasıyla,herkesin katılabilmesi açısından seçtiğim en uygun fiyatta anlaştığımız yer olan aqua center a gidiyoruz.
Peki ama ne kadar ? Kişi başı bize özel giriş fiyatı 12 ytl :cyclopsan :sunny:
Nerede bu aqua center ? Kuşadasında..

Aqua Land vs. ile de görüştüm,ancak onların verdiği fiyatlar(giriş 25 ytl alabildim indirimli,normalde 35 ytl giriş) gurupta tanıdığım bazı arkadaşları kasabilirdi,hele ki iki kişi gelecek insanlar yol yemek derken 100 ytl ye mal olabilirdi ve bende bunu istemedim.Eee bizde de bu kadar güzel bir gurup anlayışı varken,asıl amaç gurupça eğlenmekken bence önemli olan herkesin katılabileceği etkinlikler düzenlemek diye düşündüm.
Burada oldukça güzel bir yer ve bize verdiği fiyatlar çok güzel.Yiyecek içecek fiyatları gayet makul,bir iki örnek vermek gerekirse;
Cola = 3 ytl
Su = 1 ytl

Şöyle bir opsiyonumuz da mevcut,isteyen giriş + menü alabilir (hamburger + patates kızartması + cola ) bunun ücreti de = 18 ytl :) Yani hamburger + patates kızartması + cola için ekstra 6 ytl ödiyeceğiz.Tabi isteyen bu menüyü almayıp sadece girişe 12 ytl verip içeride istediğini de alabilir,bu sadece bir seçenektir.

Şimdi gelelim mekandan bir kaç fotoğrafa...
http://www.aquacenterresort.net/AQUACENTER/sshot-2.jpg

http://www.aquacenterresort.net/AQUACENTER/sshot-9.jpg

http://www.aquacenterresort.net/AQUACENTER/sshot-33.jpg

http://www.aquacenterresort.net/AQUACENTER/sshot-34.jpg

http://www.aquacenterresort.net/AQUACENTER/sshot-35.jpg

http://www.aquacenterresort.net/AQUACENTER/sshot-26.jpg

Tarih = 05 Ağustos 2007
Buluşma Saati = 08:00 (Tekerlek dönüş 08:15-08:30)
Buluşma Yeri = Gaziemir Migros (Manisa MT ile İster Kuşadasında ister Gaziemir Migros ta buluşuruz,Manisa ya kalmış :) Nasıl arzu ederseniz Manisalı dostlar:) )

Yolda isterseniz uygun bir yerde birlikte kahvaltı edebiliriz..:)

Aqu Center Fiyatları
Giriş : Kişi Başı 12 YTL
Giriş + Menü = 18 YTL (Menü = Hamburger ya da Cheeseburger + Patates Kızartması + Cola )

Gidilecek Yer = Kuşadası

Katılım Listesi

- forrap +1
- Apv41 + 2
- Wallace
- I BEN
- Lodos + ? 
- karmacoma
- MECİT + 1
- Özer + 1
- duyulmaz
- speedygirl şule
- ıronlıne
- Gürkay + ?
- extreme1925
- Erudite
- gureli + 1
- hayaletfilo
- rots
- ceyz
- chatkut
- umutus
- acress
- alp_tunay + 1
- PIERzig
- darksilence
- belifeless
- chopperrider
- taner_k
- bur-k@
- egelim +1
- MrCool
- uglychild (hala buradasındır umarım)
- eczaci101 (gel bir şekilde,bekliyoruz  Araç ayarlarız bir şekilde gerekirse :))
- @Fo
- kumita45
- oFLuAlper

Görüşmek üzere:rendeer:

karmacoma
24 Temmuz 2007, 19:49
bekledim bekledim meraktan çatladım mesaimi uzattım ama sonunda konuyu gördm işden çıkabilirim, inat meselesi oldu , sulu sulu harika fikir . geldim bile. önden bi yer kapayım

harikasın forrap, :rendeer: , eline , koluna, beynine, klavyene, farene, sağlık ...

burayı belirlemek için harcadığın emekler için de şimdiden tşkrler,

rots
24 Temmuz 2007, 19:58
Gelebilir miyim? Aqua ya gelebilir miyim?:)

chatkut
24 Temmuz 2007, 19:59
harika fiyat almışsınız valla bu sezonda...2 sene öncesinin sezon sonu fiyatları böyleydi :queen:

emeği geçenlere teşekkür...görüşmek üzere

Tuncer Sezen
24 Temmuz 2007, 20:01
Bu arada arkadaşlar,sanmayın ki suya gircez kaydıraktan kayıcaz ve bu kadarla sınırlı kalacak.:)Daha ne süprizler bizleri bekliyor :P Su topu maçı felan :) Anladınız siz onu...

karmacoma,chatkut ben teşekkür ederim :cat:

rots gelebilirsin :mrgreen:

umutus
24 Temmuz 2007, 20:02
Hımmm şimdilik kesin birşey demiyorum fakat gelmeye çalışırım o hafta Burdur'a gidebişilme ihtimalim var

karmacoma
24 Temmuz 2007, 20:06
umutusum gel be su topundan başka , su sıçratma yarışı deve güreşi falan da yaparız belki :queen: sen ve tuncer bu haftasonu gurmede deve güreşi takımını kurdunuz bile (Bkz:20 temmuz gurme), yanlışmı anladım yoksa, anladınız siz onuuu .:wiinkk:

Tuncer Sezen
24 Temmuz 2007, 20:08
İkna kabiliyetime hastayım :P Mesajı yazalı ne kadar geçti Umut un :P Bi konuştum msnden geliyorum diyo şimdi msnde :queen: Benden kimse kaçamaz nihahaha :P

hayaletfilo
24 Temmuz 2007, 20:14
forrap bombayı patlatmışsın gene valla karınca gibi çalışıyorsun tebrikler sana:cat:

Tuncer Sezen
24 Temmuz 2007, 20:19
hayaletfilo,teşekkürler de sen ortalıklarda yoksun:silent: Özlettin kendini :) Gel bu buluşmaya bir işin olmazsa,bekliyoruz:wiinkk:

umutus
24 Temmuz 2007, 20:21
umutusum gel be su topundan başka , su sıçratma yarışı deve güreşi falan da yaparız belki :queen: sen ve tuncer bu haftasonu gurmede deve güreşi takımını kurdunuz bile (Bkz:20 temmuz gurme), yanlışmı anladım yoksa, anladınız siz onuuu .:wiinkk:
Tamam tamam mutlak gelicem, ama bu geleneksel türk oyunu deve güreşi turnavası ödülünüde belirliyelim :cat::rendeer:

İkna kabiliyetime hastayım :P Mesajı yazalı ne kadar geçti Umut un :P Bi konuştum msnden geliyorum diyo şimdi msnde :queen: Benden kimse kaçamaz nihahaha :P

Tuncer' in tehtidleri ::shutup:: ::pokey::ayy pardon ikna yeteneğine dayanamayıp gelicem mutlak yannız +1'imi arıyım ben bakalım o napıcak..

rots
24 Temmuz 2007, 20:29
Manisa Manisa duy sesimiziiiiiiiiiiii!!! Hadi abicim özledik sizi...

karmacoma
24 Temmuz 2007, 20:29
mt i-m organizasyonuna bak ye harika konu açar açmaz coşmaya başladı konu açılsın çıkayım dedim topik patlama belirtileri veriyo onu gözlemlemekden çıkamadım, kardeş mtlere parmak ısırtacak bi konu oldu bu,

çıkmadan önce büyüklerin ellerinden veya eldivenlerinden, küçüklerin gözlerinden veya vizörlerinden öpüyorum, sevgiler saygılar...

hayaletfilo
24 Temmuz 2007, 20:33
hayaletfilo,teşekkürler de sen ortalıklarda yoksun:silent: Özlettin kendini :) Gel bu buluşmaya bir işin olmazsa,bekliyoruz:wiinkk:

eyvallah kardeşim teşekkürler işlerimi ayarlamaya çalışıyorum orda olabilmek için :cat:

alp_tunay
24 Temmuz 2007, 20:50
Bir aksilik veya terslik olmassa işallah ordayız....

Güzel organizasyon....Tebrikler....

chatkut
24 Temmuz 2007, 21:25
eyvallah kardeşim teşekkürler işlerimi ayarlamaya çalışıyorum orda olabilmek için :cat:

ooze honda alsancak heryerde karşılaşıyoruz ama toplantılarda görüşemedik komutan :wiinkk:...bekliyoruz...

bu arada forrap ben bu hafta diye heyecan yaptıydım bu iş öbür haftaymış yaw..bu hafta boşmu geçicek...hiç sanmıyorum bulunur yapıcak bişeyler :queen:

Tuncer Sezen
24 Temmuz 2007, 21:28
Arkadaşlar buluşma 05 Ağustosta yani bu hafta değil ,bir sonraki hafta:P

Abi sorma özellikle yazayım dedim,sonra yok yav 5 ağustos işte dedim kendi kendime :P Hedo da aynı şeyi yapmıştı :P Bu milletin tarihlerle arası pek iyi değil,istediği yöne çekiyor tarihleri herkes :P

chatkut
24 Temmuz 2007, 21:31
ekip heyecanlı topic açılır açılmaz hemen gidesimiz geliyo tuncerim :P

hedowich
24 Temmuz 2007, 22:57
ben edremitte olucam o hafta bol eğlenceler:cat:

PIERzig
25 Temmuz 2007, 00:26
Forrap
Walla yüregine sağlık 12 ytl oraya gircegizde bi bit yenigi çıkmaz deme .Sonra havuzları temizletmesinler bize:queen:

oFLuAlper
25 Temmuz 2007, 00:37
ins katilim sadece manisa mt ve izmir mt deildir. deilse bende gelebilirim. benide ekleyin listeye :) daha dorusu bizi :)"esim ve ben"

chatkut
25 Temmuz 2007, 00:40
ins katilim sadece manisa mt ve izmir mt deildir. deilse bende gelebilirim. benide ekleyin listeye :) daha dorusu bizi :)"esim ve ben"

gel hocam ortaca MT de katılabilir...ama bizimde yolumuz düşerse o tarafa bizde sizin gezilere katılırız baştan pazarlık yapalım :queen::queen:

oFLuAlper
25 Temmuz 2007, 00:45
gel hocam ortaca MT de katılabilir...ama bizimde yolumuz düşerse o tarafa bizde sizin gezilere katılırız baştan pazarlık yapalım :queen::queen:

ben her pazar müsaitim. istediginiz zaman gelin. esim izmirli zati :wiinkk:

darksilence
25 Temmuz 2007, 01:02
öncelikle tüm arkadaşlara iyi akşamlar dilerim...
forrap bu arada en sonunda bombayı patlattın harbiden..;)daha konu yeni açılır açılmaz ikinci sayfayı bulmuş bile..allah daha çok yazmak nasip eylesin herkese...:)
bugün öğlenden beri canı acaip sıkılıyordu...bu gün öğlen kipaya uğrayayım dedim hayyy uğramaz olaydım ya..!!! bornova kipaya benzinlik tarafından girdim tam garaja dönen ilk virajda yolun kaymak gibi kayganlığında dolayı ve havanın da aşırı sıcaklığından dolayı yolun erimesinden dolayı malesef ki sürüklendim biraz...:(
ama şu aqua olayını görünce birden ışıldayı verdim nedense...bende gelmek çok istiyorum ama bakalım bu hafta motoru servise götürücem..yükselişe...yani motor uzun yola çıkmaya müsait mi değil mi tam olarak bilmiyorum...yine de baktırmak istiyorum..artı birde o günki tatil durumuna bağlı ama ayarlayabilirim yine de bişeyler..konuşurum işyeriyle yani...
ya bugün kötü başladık güne bakalım hadi hayırlısı...

alp_tunay
25 Temmuz 2007, 01:08
Ben başlık daha çok ilgi çeker diye bekliyordum..... Ankarada en son günde açardık başlıkları.....:P Katılım ona rağmen çok olurdu.....

Aqua center ı kapatırız sanırım....:P

Syriana
25 Temmuz 2007, 01:12
vay bea bahsi edilen yeri bilirim...şubat aylarında bu parkın az ilerisinde bulunan Korumar Otel'de iş gereği 4 gün kalmıştım...giderken ve dönerken bu mekanı epeyce bi süzdüm...çok eğleneceğinizden eminim...:cat:

ist.da yokki böyle bi mekan kardeşim adam gibi bizde gidip kurtlarımızı dökelim...izmir'emi taşınsak ne yapsak...:pale:

belifeless
25 Temmuz 2007, 01:37
durdu durdun patlattın topiği forrap
ah şu tarihlerrr gene kelek yaptı bana
bizim toplantı gecesi salsa partymiz varr
5inde de salsa grubuyla çeşme tekne turuuu
yaww ayarlasan bu kadar olmazz
ama yapıcammm bişeylerrrr
toplantı kesinde
agua olayını ayarlamaya çalışcammm
bensiz deve güreşi mi olurrr hemm:queen:

bugün öğlenden beri canı acaip sıkılıyordu...bu gün öğlen kipaya uğrayayım dedim hayyy uğramaz olaydım ya..!!! bornova kipaya benzinlik tarafından girdim tam garaja dönen ilk virajda yolun kaymak gibi kayganlığında dolayı ve havanın da aşırı sıcaklığından dolayı yolun erimesinden dolayı malesef ki sürüklendim biraz...:(
...
geçmişş olsun umarım fazla bişey yoktur motordaaa
en önemlisi sende bişey yokturrr gerisi hallolurrr
olurda motor uzun yola çıkmazsaa
otobüste yol arkadaşı olursunn bana:queen::queen:

ist.da yokki böyle bi mekan kardeşim adam gibi bizde gidip kurtlarımızı dökelim...izmir'emi taşınsak ne yapsak...:pale:

istanbuldada büyükçekmecede agua park var aslındaa
ama kuşadasındaki kadar kapsamlımı onu bilmiyorummm

alp_tunay
25 Temmuz 2007, 01:47
Daha motoru almadın mı sen?....... Oooooo kaç yıl geçti hala alıcan ha......

Otobüsle mi gidiceksiniz?.......

belifeless
25 Temmuz 2007, 01:55
Daha motoru almadın mı sen?....... Oooooo kaç yıl geçti hala alıcan ha......

Otobüsle mi gidiceksiniz?.......

hehheeehee almadımmm değil alamadımmm
kolay değil öle grubette birikim yapmakkk
hedef 2007 yazıydı olmadıı işallah 2008 yazında olurrr
artık yapıcam edicem diyemyrmm
her dediğimde bişi çıkıyorrr:queen:

PIERzig
25 Temmuz 2007, 02:16
darksilence
Çok geçmiş olsun ya.
Nazarrrrrrr var üzerimizde söylüyorum size

darksilence
25 Temmuz 2007, 02:26
geçmişş olsun umarım fazla bişey yoktur motordaaa
en önemlisi sende bişey yokturrr gerisi hallolurrr
olurda motor uzun yola çıkmazsaa
otobüste yol arkadaşı olursunn bana

saol teşekkür ederim belifeless..nazar değdi galiba...aslında seninle otobüs yolculuğuda iyi olur du ama,biliyosun ki aklım motorda kalıcak...en iyisi motorla gitmek..istersen sen artçı olabilirsin bana...:bounce:

darksilence
Çok geçmiş olsun ya.
Nazarrrrrrr var üzerimizde söylüyorum size

eyvallah güzel kardeşim..teşekkür ederim...valla var bişeyler...anlayamadım...hedowich bi yerden ben bi yerden..bakalım allah daha kötüsünü sakınsın...:silent:

chopperrider
25 Temmuz 2007, 02:46
darksilence geçmiş olsun öncelikle....

yeni İzmirli olarak sorayım. kuşadası kaç km ? otoyoldan mı gidiliyor ? dönüş saat kaçta olacak ? serde acemilik var gece sürüşünden çekiniyorum bi de hiç uzun yola çıkmadım azıcık tedirgin gördüm sanki kendimi.

darksilence
25 Temmuz 2007, 02:58
darksilence geçmiş olsun öncelikle....

yeni İzmirli olarak sorayım. kuşadası kaç km ? otoyoldan mı gidiliyor ? dönüş saat kaçta olacak ? serde acemilik var gece sürüşünden çekiniyorum bi de hiç uzun yola çıkmadım azıcık tedirgin gördüm sanki kendimi.

eyvallah kardeşim sağolasın...kuşaadası 80 km benim bildiğim..yoluda gayet iyidir kasma kendini o kadar biz yardımcı 0oluruz sana...bizler ne için varız...;)...ayıpsın...
valla aslını istersen her yoldan gidiliyor adaya..bir seferihisar tarafından..bir gaziemir tarafından bir de otobandan gidiliyor...ama her üçyolda güzel yani..

Tuncer Sezen
25 Temmuz 2007, 04:13
Dark,çok geçmiş olsun:rendeer:

chopperrider,akşam saat kaçta çıkacağımızı şimdiden kestirmek mümkün değil,hele ki bizim gurupta :)Aklımız eser yolda güzel bir yerde dururuz,ne yapacağımız belli olmaz.Kaldı ki biz oradan akşam 7 de dahi çıksak o trafikle (pazar günü tatil dönüş yolu ve saatleri) İzmir e gelmemiz 9 u bulur.Karanlık havada sürüş yapmama gibi bir şansımız olacağını sanmıyorum.Ama yollar fena değil kasma kendini bu kadar,gider gelirsin çok zor olmaz :wiinkk: Ki gideceğimiz yer de aman aman bir uzun yol değil,hatta yol değil :) 70 - 80 km nedir...Kasma kendini bu kadar..

Belifeless,ÖzGE topici patlattı Tuncay hakkatende,ben patlatamadım adım Tuncer olduğu için :P Bu ikinci oluyor işin güzeli,bundan sonra bende sana Özge,Özün,Özler gibi isimlerle hitap edicem :)

darksilence
25 Temmuz 2007, 04:19
Dark,çok geçmiş olsun:rendeer:

eyvallah sağolasın....görülmez kaza işte...

taner_k
25 Temmuz 2007, 09:38
gayet güzel bir organizasyon aksilik çıkmazda geliriz inşallah..:cat:

belifeless
25 Temmuz 2007, 09:48
Belifeless,ÖzGE topici patlattı Tuncay hakkatende,ben patlatamadım adım Tuncer olduğu için :P Bu ikinci oluyor işin güzeli,bundan sonra bende sana Özge,Özün,Özler gibi isimlerle hitap edicem :)

yaww tamam diccekkk heççç bişeyimmm yok
artık isim kullanmıcam abii yokk en iisi forrap demek
sen de kısaca öz de istersen karışmasınn hatlar

egelim
25 Temmuz 2007, 09:56
işallah bi aksilik çıkmazsa ben de gelicem :rendeer:

tubis
25 Temmuz 2007, 10:02
Allah'tan Antalya'lıyım ve Allah'tan pazar günü aquaparktaydım :) Yoksa çatlardımmmmmmmmmmm :mrgreen: :queen:

İyi eğlenceler, korku tüneli var mı bilmiyorum ama adrenalini en yüksek o :queen:

egelim
25 Temmuz 2007, 10:33
Allah'tan Antalya'lıyım ve Allah'tan pazar günü aquaparktaydım :) Yoksa çatlardımmmmmmmmmmm :mrgreen: :queen:

İyi eğlenceler, korku tüneli var mı bilmiyorum ama adrenalini en yüksek o :queen:

zaten motosiklet üzerinde yeterli adrenalini korkuyu heyecanı almış oluruz 80 km de o yüzden yüzme havuzunda bari stres yaşamayalım :mrgreen::rendeer:

karmacoma
25 Temmuz 2007, 13:34
bornova kipaya benzinlik tarafından girdim tam garaja dönen ilk virajda yolun kaymak gibi kayganlığında dolayı ve havanın da aşırı sıcaklığından dolayı yolun erimesinden dolayı malesef ki sürüklendim biraz...:(
ama şu aqua olayını görünce birden ışıldayı verdim nedense...bende gelmek çok istiyorum ama bakalım bu hafta motoru servise götürücem..yükselişe...yani motor uzun yola çıkmaya müsait mi değil mi tam olarak bilmiyorum...yine de baktırmak istiyorum..artı birde o günki tatil durumuna bağlı ama ayarlayabilirim yine de bişeyler..konuşurum işyeriyle yani...
ya bugün kötü başladık güne bakalım hadi hayırlısı...

özgürüm geçmiş olsun, merak etme yolda kalmayız asla, her yer yakın, toplam 7 tekerimiz var senle benim , rüzgar yemek istiyom dersen 150km yi geçeriz otobanda camları tam açarız kaskınıda takarsın yanımda giderken :wiinkk:

MrCool
25 Temmuz 2007, 13:46
Forrap, müthiş bir düşünce. Mutlaka gelmeye çalışacağım. Yazlık durumlarını ayarlamam lazım.

Ancak şöyle bir sorunum var: Motorumu sattım ve yenisi henüz yok. O tarihe kadar almış olursam motorla gelirim. Motorum olmazsa ya (alkol almayacağının garantisini verecek) birisinin (varsa ve beni kabul ederse) arabasına masrafa ortak olmak şartıyla binerim ya da ben kendi arabamla gelirim ve 3 kişi daha alırım. Biraz vakit geçince son durumu söyleyeceğim ama çok güzel bir fikir. :cat:

tubis
25 Temmuz 2007, 13:51
zaten motosiklet üzerinde yeterli adrenalini korkuyu heyecanı almış oluruz 80 km de o yüzden yüzme havuzunda bari stres yaşamayalım :mrgreen::rendeer:

Yanılıyorsun, o adrenalini yaşayın bence :mrgreen: Yüreğim ağzıma geldi, simsiyah bir tünel, hiç bişey görmeden bi o yana savuruluyor bot, bir bu yana :mrgreen: Aman tanrım, tekrar gitmeliyim yaa, süperdi .. :queen::queen:
Bir de U şeklinde bişey var, ister ikili, ister tekli botla, cesaret edebilir misiniz bilmiyorum ama mutlaka deneyin :mrgreen: Ben erkek arkadaşımı ikna edemedim, yanlız bindim :queen::queen:

alp_tunay
25 Temmuz 2007, 13:59
Yanılıyorsun, o adrenalini yaşayın bence :mrgreen: Yüreğim ağzıma geldi, simsiyah bir tünel, hiç bişey görmeden bi o yana savuruluyor bot, bir bu yana :mrgreen: Aman tanrım, tekrar gitmeliyim yaa, süperdi .. :queen::queen:
Bir de U şeklinde bişey var, ister ikili, ister tekli botla, cesaret edebilir misiniz bilmiyorum ama mutlaka deneyin :mrgreen: Ben erkek arkadaşımı ikna edemedim, yanlız bindim :queen::queen:

Gel sende o zaman...... Bekleriz.....:P:P

Bak hemen evsahibi bile oldum.....:queen::queen::queen:

uglychild
25 Temmuz 2007, 14:06
selam arkadaslar, Bodrum daki yogun gunlerimi bi kac gunlugune ekip bi arkadasimla birlikte izmir e geldim... bu organizasyona dahil olmaya calisacagiz...

gorusene dek kendinize iyi bakin...

forrap, ellerine saglik kardesim...

tubis
25 Temmuz 2007, 14:07
Siz buraya gelin, aquapark bizimkisi center menter değil :P Bir burda bir de Bodrum'da var :P Hem de kocamannnnnnnnnnn :queen:

Tuncer Sezen
25 Temmuz 2007, 14:10
Tamamdır herkesi bekliyoruz :) Teşekkürler...

Dishy,burada sanırım yok o korku tünelinden,bende bilmiyorum tam gidince bakarım:)Burası aqua land den daha iyi bir yer diyemem,aqua land de herşey var ancak fiyatların daha makul olmasını sağlamak adına buraya gidiyoruz.Amaç herkesin katılabilmesini sağlamak,herhangi birinin parasal durumdan kaynaklı katılmama gibi bir durumla karşı karşıya kalmasını önlemek.Korku tüneli olmasa da olur yani,maksat gönüller bir olsun :) Hee tabi burası da gayet güzel bir yer yanlış anlaşılmasın,sadece aqua land kadar iyi olmayabilir o kadar :)

tubis
25 Temmuz 2007, 14:17
Tamam yau alıngan çocuk :P Güzeldir eminim, organizeyi sen yaparsında kötü mü olur :) Biz de giriş, öğrenci 14 tam 20 :pr: İçerde de herşey ateş pahası, normal de 1,750 ye aldığım korneti 4,00 e aldım :pr: Aman napsam, ben de mi gelsem acabaaaaaaaa :queen:

karmacoma
25 Temmuz 2007, 14:19
Forrap, müthiş bir düşünce. Mutlaka gelmeye çalışacağım. Yazlık durumlarını ayarlamam lazım.

Ancak şöyle bir sorunum var: Motorumu sattım ve yenisi henüz yok. O tarihe kadar almış olursam motorla gelirim. Motorum olmazsa ya (alkol almayacağının garantisini verecek) birisinin (varsa ve beni kabul ederse) arabasına masrafa ortak olmak şartıyla binerim ya da ben kendi arabamla gelirim ve 3 kişi daha alırım. Biraz vakit geçince son durumu söyleyeceğim ama çok güzel bir fikir. :cat:

mr cool buyur benle gel yol arkadaşı olursun, masrafa ortak olurum falan diye şart koymuşsun ayıp etmişsin , yola çıkarken bana bi kutu kola alırsın hesaplaşmış oluruz, ben senin msjda sadece altını çizdiğim kelimeleri algılayabildim, hiç lafı bile olmaz

Tuncer Sezen
25 Temmuz 2007, 14:20
Sizde yine iyiymiş,aqua land de giriş 35 ytl :) Gerçi bize 25 ytl yapmışlardı gurup için ancak burası gerek yiyecek içecek bakımından gerekse giriş bakımından daha uygun fiyatlar sundu.