Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : [İzmir MT-Manisa MT] Aqua Center a gidiyoruz!!! 5 Ağustos -Fotolar Eklendi-

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]

karmacoma
10 Ağustos 2007, 09:20
Kadronun yarısı bugün buluşmadaydı..... Öylesine bir buluşma.... Çay içip sohbet ettik...

Yeni bir mekan iştah açıcı geldi...Deniz kenarı.....:cat:

::rantinp:::angry2::::ranntign

belifeless
10 Ağustos 2007, 09:51
Nerden bildin?.... Murat ayarladı herşeyi..... Ekibi topladı....:queen::queen:

Şaka şaka.....Onu atçı06 çağırdı.... Daha doğrusu herkesi o çağırdı.....:cat::cat:Yani herkes dediğim bir kaç kişi....20 kişi felan......

bi kaç kişi :silent:
20 kişi kadar
bi kaç kişiniz 20yse ben tamamını düşünemiyorumm bile
karmacoma bi ceza düşünmek lazımm bı bi kaç kişiye:P

tubis
10 Ağustos 2007, 10:32
Beni topicten kovdunuz kaynatıyosunuz :pale:

chatkut
10 Ağustos 2007, 11:21
Kadronun yarısı bugün buluşmadaydı..... Öylesine bir buluşma.... Çay içip sohbet ettik...

Yeni bir mekan iştah açıcı geldi...Deniz kenarı.....:cat:

bende bi çay içeyim diye uğradım çayıda içemeden döktüm sonrada kaçtık zatenn bornovaya, o kadar yol yaptık ama boşuna değil tabii en azından ekibi görmüş olduk... :rendeer:

Davut sen bi msn çak bana özelden haber uçuralım :bounce:

karmacoma
10 Ağustos 2007, 11:50
bi kaç kişi :silent:
20 kişi kadar
bi kaç kişiniz 20yse ben tamamını düşünemiyorumm bile
karmacoma bi ceza düşünmek lazımm bı bi kaç kişiye:P

aniden aklıma bişey geldi = misilleme yapalım, sen git anıt cafede bi mt etkinliği düzenle kimseyede haber verme, bende inciraltına gidip tek başıma bi mt toplantısı düzenleyeim, bende kimseye haber vermeyeyim, :queen:
yazarken düşündüm de çok sıkıcı olur galiba sırf inat, hem toplantı falan olmaz dimi bööle yaparsak olsa olsa saplantı olur, bu saçma oldu , hiç okuma bu paragrafı.. :cherry:

misilleme yapmayalım hain planlar bulalım, önümüzdeki ilk toplantıda bazılarının selelerine , tombul tırtıl, dişmacunu , ayakkabı boyası, capon 404ü, sakız yada o anda bulabileceğimiz daha kötü şeyler koyalım, ::evil::? bunda da eşşek şakasına kaçma riski var

dur ben iyi bişi bulamadım şimdilik soora bişi bulursam söölerim.

Wallace
10 Ağustos 2007, 12:12
arkadaşlar daha öncesinden bir kahvaltı etkinliği düzenlediğim inciraltı martı balık restoranttaydık dün gece. sizlere iyi haberim artık mekanın bize %25 indirimi var. selamımı söyleyin kasada ve indiriminizi alın. bu işte emeği geçen tarkana da çok teşekkürler.
bilen bilir nerde ne yenir nerde ne içilir iyi bilirim. dün dostları gördükten sonra tekrar dayanamadık inciraltından bornovaya gittik forever rock dedik durduk.

acress
10 Ağustos 2007, 15:59
helal hos olsun murat abi yakısır walla:rendeer:

Tuncer Sezen
10 Ağustos 2007, 20:13
:farao:
Alınırsa bunun öcü,kimse demesin bize öcü...
Yapın siz gizli gizli işler,
Vermeyin kimseye haber.
Elbet kesilir bu işin faturası,
Tutulur sonra bu gizli iş çevirenler tarafından faturanın yası.

Daha önce de yaptık böyle apar topar bir buluşma,ama o kadar kişiye haber vermiştim ben,demek ki kimsenin bana haber vermek gibi bir düşüncesi olmamış..Yazdım bunu.

alp_tunay
10 Ağustos 2007, 20:26
Vermeyin kimseye haber.

Daha önce de yaptık böyle apar topar bir buluşma,ama o kadar kişiye haber vermiştim ben,demek ki kimsenin bana haber vermek gibi bir düşüncesi olmamış..Yazdım bunu.

Ben arayacaktım seni...Çalışıyor diye aramadım.... Kimse kırılmasın ha... Organize buluşma diildi... Dedim ya en başta öylesine çay içmek....

Sizsiz toplantı olurmu yaa.... Delimisiniz....:rendeer::rendeer::rendeer::rendeer :

ıronlıne
10 Ağustos 2007, 20:27
Vermeyin kimseye haber.

yaz kardesım katılıyorum haklısın sonuna kadar bu gune bu gun nereye cagırıldıkta gıtmedıkkı oyle olsun bende yazdım:):bounce:

karmacoma
10 Ağustos 2007, 20:38
Vermeyin kimseye haber.

::plus1:: .

PIERzig
10 Ağustos 2007, 20:47
Vermeyin kimseye haber.

Konuş kardeşimm
Emekli dul ve yetimin bacanagısın:)

Wallace
11 Ağustos 2007, 10:53
valla davetlileri alp_tunay belirlemiş forrap.bizim olayla ilgimiz yok. adam kendisi liste yapmış ama sende az çay içen bir insansın belki ondan çağırmamıştır. tiryaki akşamıydı o geceki. dün gece de kızartma buluşması vardı detayları izmir mt sayfalarında. eee napalım hep bi davet koşturuyoruz allah muhabbetimizi bozmasın

alp_tunay
11 Ağustos 2007, 11:29
İşte bizimde kızartmadan haberimiz yoktu.... :pr:

Tuncer Sezen
11 Ağustos 2007, 11:48
valla davetlileri alp_tunay belirlemiş forrap.bizim olayla ilgimiz yok. adam kendisi liste yapmış ama sende az çay içen bir insansın belki ondan çağırmamıştır. tiryaki akşamıydı o geceki. dün gece de kızartma buluşması vardı detayları izmir mt sayfalarında. eee napalım hep bi davet koşturuyoruz allah muhabbetimizi bozmasın

Bende bu gün onu soracaktım,dün benim kız görmüş Alsancak tan geçerken(üzerinde bizim tshirtlerden olan bir grup geçti dedi,motosikletler de bize gelenlerden di felan filan).
Bu grup tehlikeli olmaya başladı :)
Ayıptır yahu,insan nezaketen haber verir :) Kızartmalar nasıl geçti boğazınızdan... (İş değiştiriyorum %90 haftaya başka bir işte olacağım,akşam 7 de bundan sonra evdeyim her gün.Alsancak ta iş yeri.Sigorta firması,cumartesi pazar da izinliyim.Bakalım bu sefer nasıl kıvıracaksınız :P)

Wallace
11 Ağustos 2007, 11:54
hehehe alp kızartmalardan kimsenin haberi yoktu. ya nasip dedik özer abiler geldi.

forrap valla bencede tehlike arz etmeye başladık millet ciddi ciddi gizli gizli buluşuyoruz sanacak ama öyle değil dün özgürle mustafa şahit oldu nasıl tamamen tesadüfen buluştuğumuza. ama sanırım benim motorda bir verici var millet nerdeysem eliyle koymuş gibi buluyor beni ve bence bu kesin senin işin

Tuncer Sezen
11 Ağustos 2007, 11:56
Senin motorda verici yok abi,sen nereye gidersin ? Yemek olan yerlere,yemek nerede ? Gurme de :P Bulmak seni hiç de zor değil ki...
Zaten sabit takıldığımız kaç tane mekan var :) Tamam canım,işin geyiği gizli buluşma olayı.
Git gide kalabalıklaştık,bir yere gidince biriyle karşılaşmamız kadar doğal bir şey yok(hele ki gurmedeysek) :)
Afiyet olsun ne diyelim,bir dahakine hep beraber olsun :)

Wallace
11 Ağustos 2007, 12:05
inşallah kardeşim gönüller bir zaten hep. bu arada ben bugün çalışıyorum. yeni işim kemeraltı lescon mağaza müdürlüğü. zaten dükkanda bir ben varım bir de çırak. bizim üyelerimizden sakal saffetin dükkanı ama kendisi iki gün için fuara gitti dükkanı bana bıraktıç neyse bugün seftemizi yaptık parayı yere de attık bereket allahtan inşallah (esnaf ağzını da öğrendim) canı sıkılan olursa buyursun beklerim. hem de güzel indirim yaparım MT üyelerine.

tarif: ikiçeşmelikten kemeraltına giriyorsunuz (ışıklardan sağa kaldırımdan çıkış var) sol kolda 7. dükkan. lescon.

çay kahve zaten sormayın dün buranın esnaf çaycısı pek bi mutlu gitti. bizim çırağın söylediğine göre haftanın en iyi hasılatını dün yapmış sayemde. ne demek istediyse:mrgreen:

bikerboy35
11 Ağustos 2007, 12:08
::ranntign::ranntign::ranntign::ranntign::ranntign ::ranntign::ranntign::ranntign::ranntign alacaınız olsun..

rots
11 Ağustos 2007, 12:10
Ya Wallece şöyle diyorum bi yaprak ciğer mi yesek...(diye başladı herşey...:))

bikerboy35
11 Ağustos 2007, 12:11
inşallah kardeşim gönüller bir zaten hep. bu arada ben bugün çalışıyorum. yeni işim kemeraltı lescon mağaza müdürlüğü. zaten dükkanda bir ben varım bir de çırak. bizim üyelerimizden sakal saffetin dükkanı ama kendisi iki gün için fuara gitti dükkanı bana bıraktıç neyse bugün seftemizi yaptık parayı yere de attık bereket allahtan inşallah (esnaf ağzını da öğrendim) canı sıkılan olursa buyursun beklerim. hem de güzel indirim yaparım MT üyelerine.

tarif: ikiçeşmelikten kemeraltına giriyorsunuz (ışıklardan sağa kaldırımdan çıkış var) sol kolda 7. dükkan. lescon.

çay kahve zaten sormayın dün buranın esnaf çaycısı pek bi mutlu gitti. bizim çırağın söylediğine göre haftanın en iyi hasılatını dün yapmış sayemde. ne demek istediyse:mrgreen:

ne demek ıstedı acaba ben pek anlayamadım...:queen::queen:

Tuncer Sezen
11 Ağustos 2007, 12:13
Aslında bu gezi sayfası artık miyadını doldurdu..
Baştan sona bir baksak gezi topicinin içerisinde 4-5 buluşma var,ne hikayeler var :P
Kilitleyeyim ben burayı en güzeli..Amacına ulaştı nasıl olsa.
MT İzmir den devam edelim...
(Manisa dan da olur,yanlış anlamasın Manisa MT liler:))

İzmir MT sayfası tıkandı kaldı 40 da..
Olması gerektiği yerden yani oradan devam edelim...

Konu amacına ulaşmıştır.