PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MT [İzmir] 18.03.2007 Çanakkale Geçilmez Ziyareti (SON ÇAĞRI)

Sayfa : [1] 2

TenTen35
05 Mart 2007, 14:48
MT [İzmir] ‘in düzenliyecek olduğu 18 Mart Çanakkale Geçilmez Ziyareti için yapılan son toplantıda aşğıdaki kararlar alınmıştır:

-Ziyarete katılacak kişiler bu topik altında gelip gelmiyeceklerini 07.08.2007 tarihine kadar bu başlık altında bildireceklerdir.

-Ziyarete katılacak kişiler, 0672-DOKUZEYLÜL-İZMİR/ 0020980 - Yapı Kredi Bankası - Onur Savaş DEMİRAĞ) nolu hesap numarasına veya bana 10 YTL. Yi en geç 07.03.2007 tarihine kadar ulaştırmaları gerekmektedir. (Konaklama Ücreti Kahvaltı+Oda: 20 YTL)

-Topiğe katılıp katılmıyacağını yazmayan veya benimle iletişime geçmeyen arkadaşlar adına rezervasyon yapılamıyacaktır. (Tel No : 0535 933 63 00 )

Bu kararlar doğrultusunda 18 Mart Çanakkale Geçilmez Ziyareti sırasında aşağıdaki program uygulanacaktır.

16.03.2007 Saat 20:00 _______ Hareket (İzmir/ Soğukkuyu)
............... Saat 23:30 _______ Ayvalığa varış ve konaklama
17:03.2007 Saat 07:00 _______ Ayvalıktan Hareket
................. Saat 10:30 _______ Çanakkale’ye varış (Konakkalama Efes Otel (www.efeshotelcanakkale.com))
................. Saat **:** ______ Şehitliklerin gezilmesi ve Konaklama
18.03.2007 Saat 08:00 _______ 18 Mart Törenlerine Katılma
................ Saat 12:00 _______ İzmir’e Dönüş için yola çıkış

Konu ile ilgili son toplantı tarihi 09.03.2007 dir.

Toplanma yeri: Teras Café

Toplanma Zamanı : Saat 19:30 dur.

İyi bir etkinlik olması dileğiyle arkadaşlar…

Katılım Listesi:

MT İzmir
-Kuvva
-Akreep
-Tenten
-kedi
-düşlemek
-kartal
-weboy
-özer+marina
-levent +1

MT Manisa
-lodos
-mecit
-gürkay+1
-favorii
-Toni
-

kuvva
05 Mart 2007, 19:58
aydınlatman ve bilgi için teşekkürler, onur
evet sevgili arkadaşlar, lütfen gelecek olanlar isimlerini yazdırsınlar.
yanınıza almanız gerekenleri, 18 mart topiğine yazmıştım, dikkate almanız lehinizedir.

konaklama ayvalık ta ogün arkadaşımızın evinde olacaktır.
ayrıca sevgili ogün e böyle bir jest i için çok teşekkürler, çok incesin

herkeze, sevgi ve saygılarımla,

lodos
05 Mart 2007, 21:41
yaz onur...

lodos
gürkay+1 :cat:
mecit
favorii

erhAAANNN..cıklayıp durma :)

kamberhan
05 Mart 2007, 22:01
...............cık cık cık cık............

Erhan Erdil
05 Mart 2007, 22:05
Tebrikler MT İzmir :cat: Kısmetse Çanakkalede görüşürüz

TenTen35
06 Mart 2007, 09:03
...............cık cık cık cık............

Erhancım,

Ne demek istedin anlıyamadım. Geliyorsun şimdi demi... İsmim niye listede yok dersen, son toplantıda aldığımız kararlara uyup uymuyacağını bilmiyorduk. Kimsenin bilemeyiz. Kararlarımızı bu topik aracılığıyla siz değerli üyelerimize sunma kararı aldık. 07.03.2007 tarihi saat 09:00 da yerlerimiz ayırtılmış olucak. :) herkez elini çabuk tutsun.......

MECİT
06 Mart 2007, 16:21
haydi gidelim artıkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk...

BU ARADA MURAT ABİ YOLCULUK İÇİN YANIMIZA ALMAMIZ GEREKENLERİ TEKRAR BURADA YAZARMISIN??DİĞER TOPİKTE GÖZDEN KAÇIRMIŞIM VE BULMAKTA ÇOK ZOR..

kuvva
06 Mart 2007, 17:36
yolculuk sırasında yanınıza almanız gerekenler,

- öncelikle BAYRAK (bayraksız motor istemiyorum)
- yedek ampül
- yedek debriyaj ve gaz teli
- motosikleti otomatik olanlar için yedek kayış
- buji
- ecza çantası (büyük marketlerde motosiklette taşınabilir büyüklükte set çanta olarak satılmaktadır.)
- ağrı kesici
- el feneri
- 1 lt.termos (sıcak su)
- uyku tulumu

ve en önemlisi evden çıkmadan ve motorunuza binmeden yüreğinize koymanız gerekenler.
sabır, sağduyu, saygı, dikkat. (en çok bunlar gerekli oluyor)

aakreeep
06 Mart 2007, 17:41
Öncelikle bu organizasyona gereken ciddiyetle,saygıyla ilgisini esirgemeyen tüm arkadaşlarıma,başta Tenten ve Kuvva olmak üzere Teşekkürlerimi bir borç bilirim.Sonuçta bu bir geziden çok kutsal bir görevi yerine getireceğimiz anlamlı bir ziyaret olacak..:cat:
Ayrıca bu vesileyle diğer illerdeki değerli arkadaşlarımızla tanışacak olmanın sevinci ve heyecanı içindeyiz..
İçimdeki Vatan ve Bayrak sevgisiyle haykırıyorum...
Hiç bir asker,
Hiç bir şehit,
Bu Vatana sizler kadar yakışmadı
VE..
Al Bayrağım dalgalandıkça
ÇANAKKALE..
Sevdam hiç birşeyi
Senin kadar yaşatmadı....
Toplantımızda görüşmek üzere sevgi ve saygılarımla...

zuhtupasa
06 Mart 2007, 17:43
YAw naaptınız otel işin orda görüşebilcezmi...:silent:

aakreeep
06 Mart 2007, 17:54
Tabi ki görüşeceğiz sayın PAŞAM,Lakin gönül isterdi ki aynı otelde yada yakın otellerde kalalım ama organizasyon ilk başlarda topu eline alanın oldu ..istemeyerek de olsa rezervasyon tarihi için geç kalındı..cefayı bizler çekeceğiz..çekeriz de artık..sizler için C.tesi günü bir noktada toplanıp hiç olmazsa akşam yemeğinde beraber olup sohbet imkanı buluruz..Sizler gibi dostlarımız için herşey yapılır..:cat: Sağsalim görüşmek üzere sağlıcakla kalın..:rendeer:

zuhtupasa
06 Mart 2007, 17:55
Tabi ki görüşeceğiz sayın PAŞAM,Lakin gönül isterdi ki aynı otelde yada yakın otellerde kalalım ama organizasyon ilk başlarda topu eline alanın oldu ..istemeyerek de olsa rezervasyon tarihi için geç kalındı..cefayı bizler çekeceğiz..çekeriz de artık..sizler için C.tesi günü bir noktada toplanıp hiç olmazsa akşam yemeğinde beraber olup sohbet imkanı buluruz..Sizler gibi dostlarımız için herşey yapılır..:cat: Sağsalim görüşmek üzere sağlıcakla kalın..:rendeer:

Nerde kalıosunuz..:silent: Cts. aksamı belki toplanabiliriz..:silent: :rendeer:
S&S

kuvva
06 Mart 2007, 17:58
Nerde kalıosunuz..:silent: Cts. aksamı belki toplanabiliriz..:silent: :rendeer:
S&S

çanakkale merkez de efes otel
gelirseniz sütler benden :bounce:

zuhtupasa
06 Mart 2007, 18:00
çanakkale merkez de efes otel
gelirseniz sütler benden :bounce:

:queen: Anlaşıldı..:bounce: :cherry: :rendeer: cepten konusuruz..:wiinkk:
S&S

aakreeep
06 Mart 2007, 18:01
Bu topiğin başında belirtildiği gibi EFES HOTELde konaklayacağız.Sizin kalacağınız otelle günlerdir irtibat halindeydik ama bze sadece 5 kişilik oda tahsis ettiler..hemde personelin kaldığı odaları..sağolsunlar ama MT izmir'i ayırmak istemedik.Biz Çanakkalede kalacağız mecburen Alicancım,artık oraya vardığımızda ortak bir noktada mutlaka beraberiz..:rendeer:

lodos
06 Mart 2007, 20:57
wallace... onur %80 falan yazmış anlamam kardeşim geleceksin...bak ferhat'ın (favorii) yazlıkta, sıcak ev şarabı ile odun közünde patates yapacağız kamberhanda gelecek -cık-lıyor ama gelecek, gece oltalarıda atarız...sercaaaan....ne işin var gurbette gel abicim...gitar eşliğinde(ali) sıcak şarap içeceğiz...:cherry: sabahıda ver elini çanakkale...biraz da keyfimizden dostlarımıza da ayırırız...:queen:

FAVORİİ
06 Mart 2007, 21:04
SERKAN ABİ ne demek emrin olur, abilerime kapım her zaman açık.
Geceyi sarmısaklıda geçirmek isabetli olur yol yorgunuda olmayız,hem biraz eğlenmişte oluruz.
Hem eksiklerimiz olursa tamamlama şansımızda olur ,sen nasıl diyorsan öyle abi.söyle hazırlığını yapalım...denize de gireriz dimi...:P

MECİT
06 Mart 2007, 21:08
denizmi???aynen takımları alayım benim,,bir dalayım çıkayım size ahtapot avlayım,,gece gövecini yaparız...

FAVORİİ
06 Mart 2007, 21:23
yaparız abi........................:)

MECİT
06 Mart 2007, 21:26
Yapalim Ferhatim,,kafamiza GÖre Takiliriz Gece,,,sabahta Salariz Canavari Çanakkaleye,,ateŞŞŞŞŞŞ...

engintan
06 Mart 2007, 21:49
çanakkale'ye MANİSA-MT ile gelmek çok isterdim ama, mümkün değil size hayırlı yolculuklar,kazasız belasız.:salut:

kuvva
06 Mart 2007, 21:53
sevgili arkadaşlar,
sizlere şu an bu yazıyı yazmak istemezdim ama baktım topik iyice geğiye sarıyor bende bir konuyu hatırlatmak istedim.

Değerli arkadaşlar,
bu etkinlik bir gezi ve eğlence etkinliği değildir
tamamiyle yüce şehitlerimizi anma ve dualarımızı ve helalliğimizi alma ziyaretidir.
sizlerden ricam, lütfen ama lütfen bu topikte lüzumsuz yani tabiri caiz se
geyik yapmayalım. ki katılan arkadaşkar konuya yeterince hakim olabilsinler
sağduyulu olacağınıza eminim.(msn leriniz sizlere yardımcı olacaktır)
sevgi ve saygılarımla
:rendeer:

lodos
06 Mart 2007, 22:39
(kuvva) murat abi bahsettiğin gençler 20 yaşında pırlanta gibi delikanlılar olacak o kadar...idare edeceğiz...

elbette onlar gezinin önemini biliyorlar...bak sende zühtüpaşaya sütler (aslan sütü) benden demişsin, ne güzel :) onlar biraz daha açık veriyor o kadar :mrgreen:

ciddiyet tamamda... askeriye değil ki burası gençlerin hevesini kırmaya hiç gerek yok ! onlar bizden sonra mt bayrağını taşıyacak kardeşlerimiz

bırak abi yazsınlar topikte, çocuk incelik yapmış koskoca yazlığı açmış bize :silent: (tüm mt'ye)

imkanı varsa bırak tüm mt li arkadaşlara sunsun,

kasma bu kadar kendini abi rahat ol :) mt yüz akıyla gerçekleştirecek bu etkinliğide gecen pazar olduğu gibi !!!

bu arada (akrep)ablamında elinden öpüyorum saygı ile ,özledim senide kendisini de çanakkale'de görüşmek dileği ile...:rendeer:

MadBikerMert
07 Mart 2007, 00:34
bu arada benimde gelme imkanım var geziye.. cok istiyorum ama içerden savasıyorum gezi icin:mrgreen: bu arada serkan abi cok iyi olur ya ev sarabı aslan sutu falan ilac gibi gelecek eminim :) bu arada hic gitmedim canakkaleye oda yarıcak bana yani..( Eger tabi gelebilirsem, Savastan galip ayrılırsam ) Serkan abi senin muhabbetini cok ozledim heee ben bu arada 19 yasındayım 20 degil :P murat abicim(kuvva) sıkma tatlı canını sehitlerimize verdigimiz onem buyuk hernekadar deli dolu olsakta hepimiz birer turk evladiyiz.. sagda solda okulda evde heryerde ogrettiler bize vatanimizin ve milletimizin onemini saolsunlar.. neyse herkese sevgiler ve kucak dolusu saygılarımla :rendeer:

linkinpark
07 Mart 2007, 00:38
sevgili arkadaşlar,
sizlere şu an bu yazıyı yazmak istemezdim ama baktım topik iyice geğiye sarıyor bende bir konuyu hatırlatmak istedim.

Değerli arkadaşlar,
bu etkinlik bir gezi ve eğlence etkinliği değildir
tamamiyle yüce şehitlerimizi anma ve dualarımızı ve helalliğimizi alma ziyaretidir.
sizlerden ricam, lütfen ama lütfen bu topikte lüzumsuz yani tabiri caiz se
geyik yapmayalım. ki katılan arkadaşkar konuya yeterince hakim olabilsinler
sağduyulu olacağınıza eminim.(msn leriniz sizlere yardımcı olacaktır)
sevgi ve saygılarımla
:rendeer:

kuvvvaa abicimm ben sen denn yaş olarakk cok cok küöçüyümm

bence yazman cok ayıp herkess istedıgı gibi eğlenırr ama ilk öncee atalarımızzı ve biizi bu toprakları kazandıran dedılerımızi anmalıyızz onu herzaman yapıyoruz zatenn benım elimdee olsa bende seve seve sizinle gelirdim sütümüde içerdımm ordakı dedelerımin hepsının topraklarınııda öpredımm gecen günn youtube sitesındee olaylarr olduu ulu öndeee mustafa kemal ataturle ılgılı abuk sabuk şeylerr yapmıslarr bütün gün onlarla uğrasıyorumm en sonunda onu kaldırdıkk siteden
hemm abı burası bı forumm bendede forumsitesı varr böle şeyler cok oluyorr genç iştee bazen de kendımızı kaybedıyozz konusmaktaa ne bılıyım msn de hiç gzl gelmıyorr bazılarına kı burda konusuyorr işte bosver abıcımm

konussunlarr :queen:

bende bu yazıyı yazmak ıstemezdım ama bazı abılerımızee sataşılıyor gıbıme geldıı :bounce: saygılarr ufak lınkınparkk

speedygirl şule
07 Mart 2007, 12:22
çok ama çok üzülerek geziye katılamayacağımı belirtmek istiyorum sevgili arkadaşlarım. 17 martta malesefki 9 eylülde nöbetim var ve nöbeti değiştirebilmek için hiç kimseyle uygun bir program oluşturamadım. ama kalbimde aklımda sizlerle birlikte olacak. bu geziye en çok gitmek isteyen kişilerden biri bendim.ama herşey kısmetten öteye geçilemiyor. bundada vardır bir hayır diyorum. ölmez sağ kalırsam kısmet olursa seneye inşallah sizlerle birlikte şehitlerimizi ziyarette yanyana olabilmeyi diliyorum.
bu gezi için bütün arkadaşlarımıza gönül kapılarını, evinin kapılarını açan arkadaşımıza, gezide emeği geçen sercan ve tentene, bazı büyüklerimizden daha olgun davranıp kriz önleyen yaşı küçük gönlü büyük arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. benim yerimede hem gezin, hem eğlenin, hemde bu önemli görevi yerine getirin canım arkadaşlarım.
sağlıcakla kalın

kamberhan
07 Mart 2007, 13:46
yolculuk sırasında yanınıza almanız gerekenler,

- öncelikle BAYRAK (bayraksız motor istemiyorum)
- yedek ampül
- yedek debriyaj ve gaz teli
- motosikleti otomatik olanlar için yedek kayış
- buji
- ecza çantası (büyük marketlerde motosiklette taşınabilir büyüklükte set çanta olarak satılmaktadır.)
- ağrı kesici
- el feneri
- 1 lt.termos (sıcak su)
- uyku tulumu

ve en önemlisi evden çıkmadan ve motorunuza binmeden yüreğinize koymanız gerekenler.
sabır, sağduyu, saygı, dikkat. (en çok bunlar gerekli oluyor)

abi istersen honda servisini seyyar olarak getirteyim ben:mrgreen: abi naptın yaww?:silent:

(kuvva) murat abi bahsettiğin gençler 20 yaşında pırlanta gibi delikanlılar olacak o kadar...idare edeceğiz...

elbette onlar gezinin önemini biliyorlar...bak sende zühtüpaşaya sütler (aslan sütü) benden demişsin, ne güzel :) onlar biraz daha açık veriyor o kadar :mrgreen:

ciddiyet tamamda... askeriye değil ki burası gençlerin hevesini kırmaya hiç gerek yok ! onlar bizden sonra mt bayrağını taşıyacak kardeşlerimiz

bırak abi yazsınlar topikte, çocuk incelik yapmış koskoca yazlığı açmış bize :silent: (tüm mt'ye)

kasma bu kadar kendini abi rahat ol :) mt yüz akıyla gerçekleştirecek bu etkinliğide gecen pazar olduğu gibi !!!

bu arada (akrep)ablamında elinden öpüyorum saygı ile ,özledim senide kendisini de çanakkale'de görüşmek dileği ile...:rendeer:

serkan abi sen motorculuğu bırak psikolog ol be abi:mrgreen:

serkan abi sen motorculuğu bırak psikolog ol be abi:mrgreen:

lodos
07 Mart 2007, 14:01
erhaaan senin makine 80/70 ile gitmez...:) ya motor patlar, ya sen daha önce çatlarsın:queen:

tenten(onur) dostum gerekli olan kaparoyu hesabına yatıracağım olmadı gidemessem bankaya elden getireceğim izmir'e cuma gecesi artık ...(tüm manisa-mt'nin)

kamberhan
07 Mart 2007, 14:17
erhaaan senin makine 80/70 ile gitmez...:) ya motor patlar, ya sen daha önce çatlarsın:queen:

tenten(onur) dostum gerekli olan kaparoyu hesabına yatıracağım olmadı gidemessem bankaya elden getireceğim izmir'e cuma gecesi artık ...(tüm manisa-mt'nin)

abi kalısın be yaaw!!! zaten üzülerek söylüyorum aranızda olamayacağım o sebepten dolayı.motoru yormak istemiyorum işin açıkcası.ama artçı alacak varsa gelebilirim:mrgreen: :mrgreen: :P

TenTen35
07 Mart 2007, 16:23
Arkadaşlar

Öncelikle şunu belirteyim; 03.07.2007 saat 13:00 itibariyle listede adı geçen kişiler adına (Toplam 20 kişilik) rezervasyon yapılmıştır. Şu andan itibaren listede olmayıpta çanakkale ye bizimle gelmek isteyen arkadaşların konaklamala problemini kendi imkanlarıyla çözmesi gerekmektedir. Kapora konusunuda toplantıda konuşucağız. Otelle görüşmelerim devam ediyor. Otelin hesabına yatırma tarihini geciktirmeye çalışıyorum. Toplantıda kaporaları toplarım.
Seyehat ve konaklama ile ilgili ayrıntılı bilgi toplantıda konuşulacaktır. Kısacası bu topiğin görevi bu mesajdan sonra son bulacaktır. Buna rağman yinede ziyaretle ilgili kafasına soru işareti takılan arkadaşlar beni rahatlıkla arayabilirler. Telefonum ilk mesajda yazılı.

İkinci olarak değinmek istediğim konu...
Her zaman istediğimiz ve uygulamaya çalıştığımız bi konu. Sitemizin, topiklerimizin kullanım şekli. Bu topiğin açılma amacını hem ilk mesajda hemde TOPLANTIDA belirtmiştim. Geleceğini veya gelemiyeceğini açıklıkla, sadelikle belirten arkadaşlara teşekkürler. Söylemek istediklerini veya söylediklerini gülücükler ve dil çıkarmalar yardımıyla yumuşattığını sanan arkadaşlar, sadece bişey söylemk için bişey söyleyen arkadaşlar, son sözü ben söyledim amacında olan arkadaşlar... Kişiler arasıda yalnış anlaşılmaya neden olacığından Lütfen bu şekildeki tutumlarınızdan vazgeçin.

Ayrıca, bu ziyarette ve bundan sonraki gezilerde de olacağı gibi... toplu olarak hareket ettiğimiz için gerek gezilerde gerek toplantılarda gerekse topiklerde herkez istediği gibi gezemez, EĞLENEMEZ, yazamaz. Biz bir grubuz ve bizim (bu saydığım her konuda) kurallarımız var. Tabiki bu kurallar bizim iyi vakit geçirmemiz, birbirimize ve çevremize zarar vermememiz için koyulan kurallar. Bu kralları bilen biliyor zaten, bilmeyenleri de öğrenmeleri için etkinliklerimize bekliyoruz.

Saygılar ve sevgilerle....

gürkay
07 Mart 2007, 17:33
arkadaşlar sevgili dostlar ortamı germenin bi anlamı yok bizler aklı başında insanlarız çocuk değiliz yaw.herkez iyi kötü ne yapması gerektiğini yola çıkarken yanına ne alması gerektiğini(kişinin bindiği motora göre değişir)bilen insanlarız.biz bu geziye şehitlerimizi anmak ve EĞLENMEK için gidiyoruz yeri gelir DUA'mızı yaparız an gelir alemin kralını yaparız.

şapla şekeride birbirinden ayırırız evvel allah

onun için bizleri anlayışla karşılayan büyüklerimize teşekkür ediyorum.bizim toyluğumuza ve heyecanımıza verin artık. saygılar ve sevgiler

aakreeep
07 Mart 2007, 19:00
Değerli Arkadaşlarım,tüm heyecanınızla,saygınızla,sevginizle,efendiliğinizl e,hoş görünüz,birlik ve beraberlik duygularınızla ve de en önemlisi sevginizle sizlerle yola çıkacak ve sizlerle unutulmaz anılar yaşıyacak olmamla gurur duyuyorum..:rendeer: Sakın ha sakın birbirimizi yanlış anlamayalım,birbirimizi kırmayalım ne olur..Dostluk insanın içini ısıtan bir güneş gibidir..Hepinizi çok seviyorum...:rendeer:
Geziye katılamayan tüm dostlarımıda yüreğimde götüreceğim..Hepinize sevgi ve saygılarımı yolluyorum..

lodos
07 Mart 2007, 19:13
onur bu gençler,robot gibi tektip ,hitlervari tutumlar ile sanki mecburi hizmet amaçlı burada bulunuyormuş gibi davranamayız.tabiki bazı kurallar olacaktır,susan ,ağzını içine bakan, düşünme üretme tartışma kabiliyeti alınmış bi üye kitlesi zaten oluşturulamaz.birde lütfen isim kullan kimseyi zan altında bırakma!!! konunun saptığı falan da yok ...herkes düşüncesini söyleyecek...sözlerinde bi saygısızlık varsa keseriz ilişiğini olur biter... gittiği kaldığı yerde grup ahlakına, genel ahlaka uygun olduktan sonra dilediği gibi eğlenebilir kimene olmaz öyle şey...kimsenin özel hayatına karışamayız.genel programa uyduktan sonra(ACİL DURUMLAR HARİÇ)

çanakkaleye helalik almaya gideceğiz,şehitlerimizi anmaya gideceğiz ama akşam sözleşiliyor sütler ısmarlanıyor (yapar abim helal hoş olsun ) :) bende kullanacağım bi gülücük

ama çelişki var...abim gece orada güzel bi masa kurduracak belli (inşallah bende) ama benim saf köylü kardeşim bunun benzeri topikte tüm samimiyeti ile yazınca , buyrun gelin yazlığımda kalın kapım herkeze açık deyince, ikramlar bile benden deyince arıza oluyor...başlıyor helaller haramlar konu dışına çıkmalar,adam abi katılım çok olsun topik güncel kalsın onun derdinde...muameleye bak bi dayak yemediği kalıyor(100 kiloluk adam nasıl olcaksa) :)

MANİSA-MT istenmiyorsa dakika durmaz...bizim aramızda çürük insan yok merak etme ,ama kimse bana vatan millet adap edep konuşma yeme içme dersi vermesin,evli barklı şükür yazmasını yemesini içmesini bilen kişileriz...YAZACAĞIZDA,YİYECEĞİZDE,İÇECEĞİZDE.. .
pazar günü kardeşlerim dostlarım için geldik izmir'e, çanakkaleye'de onun için geliyoruz,,,,

ege-mt için geliyoruz...toplantıya da cuma gecesi bu yüzden gayrısız geleceğiz ...

manisa-mt olarak BU TOPİKTE YAZI YAZAN HERKEZ GELECEK...getireceğim...

kamberhan
07 Mart 2007, 19:22
konuş be serkan abim, psikoloğum,halkla ilişkiler uzmanım...:)

Tuncer Sezen
07 Mart 2007, 20:04
Arkadaşlar bu yazılan tartışma içerikli mesajlara dokunmuyorum,ancak lütfen bundan sonrakilere dikkat edelim.Uzatmayalım,karşılıklı sağ duyu içerisinde götürelim bu işi.Hepiniz gerçekten nerde ne yapılması gerektiğini bilen insanlarsınız,bu konuda da sağ duyulu olacağınıza inanıyorum:rendeer:

Arkadaşlar,bunun yanında önceden de belirttiğim sebeplerden dolayı (çalışıyor olmam ve para sıkıntısı) aranızda olamayacağım.Bir dahakine artık inşallah...

kamberhan
07 Mart 2007, 20:07
tuncerim benden dengesiz yok burada merak etme ben sorun yaratmassam kimse yaratmaz kolay kolay:):mrgreen:

racing iski
07 Mart 2007, 22:54
Sanirim benim için Motosiklet.Net bir süreliğine bitti. Evet Bitti. İnanilmaz polemikler, yersiz tartişmalar, ahkam kesmeler. Siteyle taniştiğim günden beri bu böyle. Olgun olmayi beceremedik toplum olarak. Agavari tavirlar...gereksiz, yersiz çıkışlar. Bir süreliğine sizlerden uzağım. Hoşçakalın.

MECİT
07 Mart 2007, 23:04
iskender abi,,bunu keşke ilk önce bizlerle paylaşsadın"MANİSA MT" ile..bırak sen milleti ya,,neden senden ayrı kalıcazki biz,,buna kim neden sebep olabilirki...bu durumda sen değil,,gerginliği yartanlar biraz dinlenmeye geçmeli sanırım..YANILIYORMUYUM???

Tuncer Sezen
07 Mart 2007, 23:41
Sanirim benim için Motosiklet.Net bir süreliğine bitti. Evet Bitti. İnanilmaz polemikler, yersiz tartişmalar, ahkam kesmeler. Siteyle taniştiğim günden beri bu böyle. Olgun olmayi beceremedik toplum olarak. Agavari tavirlar...gereksiz, yersiz çıkışlar. Bir süreliğine sizlerden uzağım. Hoşçakalın.

Olmadı ama şimdi,sen kısaca diyorsun ki problem yaratanlara meydan kalsın.Madem böyle bir problemin var olduğunu görüyorsun ve bu problem yaratanları gözünde belirledin,ortayı onlara bırakmak yerine daha elit bir grup oluşturmak için çabalamak varken neden bi kaç kişi için koca siteyle ilişiğini bitiresin ki?

İzin verirsen bu mesajını silmek istiyorum,eğer kabul edersen tabi...Ve sana şunun sözünü de ben veriyorum,bundan sonra kesinlikle kimsenin tartışma çıkaracak konuşmasına ve ağavari yazışmalarını site üzerinden yapmasına ben izin vermeyeceğim.
Değerli insanlardan birisin bence,çok fazla konuşma fırsatımız olmasa da ben bunun farkındayım.Karar tabi ki senindir ama,bir kaç kişi için seni seven o kadar insanı bırakacaksan bence kararını bir daha gözden geçirmelisin...

kuvva
08 Mart 2007, 09:52
sevgili arkadaşlar,
sanırım yanlış anlaşıldım ve öyleyse özür dilerim.ben sadece bu topik için demiştim kısa ve öz olsun diye.
sağduyunuz için teşekkür ederim.
sevgilerimle,

Wallace
08 Mart 2007, 12:54
Öncelikle şunu belirtmek isterim ki çok üzüldüm iki nedenden ötürü.
1. Oteli ve bağlantıları şahsen ben yaptım ve sonra Etkinlik Komisyonu na bildirip işin geri kalan kısmını onlara devrettim ki burada zaten asıl sorun olan konaklamaydı. Çok uygun bir rakama otelle anlaştım ve uygun bir tarihe kadar da adımıza rezervasyon yaptırdım. PEKİ ŞİMDİ ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYAN BENİM ADIM BİLE NEDEN ANILMIYOR BU TOPİKTE.

2. kimse bir diğer üyemizden daha milliyeçi daha vatansever ya da ne bileyim daha üstün değildir. Bizlere gönül veren bizlere inanarak yaptığımız işe tereddütsüz iştirak etmek isteyen insanları kırmanın küçültmenin anlamı yoktur.

3. Topik üzerinden yazıları eleştirmek ve bu konudan şikayetçi olmak meziyet değildir. Meziyet bu tip gerginlik yaratacak yanlış anlaşılacak şeyleri mümkünse yazmamak, yüzyüze geldiğimizde konuşmaktır. Burada bakıyorum da Murat Abi nin bir yazısından sonra topikde gerginlik tırmanmış. Demekki Murat abi ya sen dediklerini yazıyla anlatamıyorsun ya da okuyan arkadaşlar senin ne kasdettiğini anlamıyor. Tabi ki bunun iyi niyetli bir yazı olduğunu kabul ederek bunları söylüyorum.

4. Civar illerden gelenler ki özellikle Manisa ve civarı bizlerle sayısız ortak etkinlik yapmıştır. Bu etkinlik içinde onlarda bir şekilde işin ucundan tutmuş kendilerine ait evi bizlere yolda bir gece konaklamak için açmışlardır. Ama yine insanlar kırılmış ve üzülmüştür.

O ZAMAN ŞAPKAYI ÖNÜNÜZE KOYUN VE DÜŞÜNÜN NE OLUYOR DİYE. BU İŞİ HERKES GEREKTİĞİ KADAR CİDDİYE ALMAKTADIR VE BUNDAN KİMSENİN ŞÜPHE DUYMASINA GEREK YOKTUR. TOPİK AMACINA UYGUN HİZMET ETMEKTEDİR.

VE AYRICA KİMSENİN ÖZELLİKLE TEKRAR YAZIYORUM KİMSENİN MT İZMİR ADINA BİRŞEYLERE SAHİP ÇIKMASI BİRİLERİNE LAF ETMESİNE GEREK YOKTUR. MT İZMİR KİMSENİN DEĞİLDİR HEPİMİZİNDİR. ŞAHSİ LAFLARLA ŞAHSİ OLAYLARLA MT İZMİR ADINA, MT İZMİR İN KURMUŞ OLDUĞU DOSTLUKLARA ZARAR VERENLERİN YİNE KARŞISINA BEN ÇIKARIM. BU GRUP KİMSENİN TAPULU MALI DEĞİLDİR.

Son sözüm NE KADAR SAYGI VE SEVGİ GÖSTERİRSEN O KADAR SEVİLİRSİN. YOK SÖZÜM ONA POLİTİK OLUP YANAR DÖNER OLURSAN GÜN GELİR LAFINA KİMSE İTİBAR ETMEZ.

CUMA GÖRÜŞMEK ÜZERE.....

kuvva
08 Mart 2007, 14:26
Arkadaşlar

Öncelikle şunu belirteyim; 03.07.2007 saat 13:00 itibariyle listede adı geçen kişiler adına (Toplam 20 kişilik) rezervasyon yapılmıştır. Şu andan itibaren listede olmayıpta çanakkale ye bizimle gelmek isteyen arkadaşların konaklamala problemini kendi imkanlarıyla çözmesi gerekmektedir. Kapora konusunuda toplantıda konuşucağız. Otelle görüşmelerim devam ediyor. Otelin hesabına yatırma tarihini geciktirmeye çalışıyorum. Toplantıda kaporaları toplarım.
Seyehat ve konaklama ile ilgili ayrıntılı bilgi toplantıda konuşulacaktır. Kısacası bu topiğin görevi bu mesajdan sonra son bulacaktır. Buna rağman yinede ziyaretle ilgili kafasına soru işareti takılan arkadaşlar beni rahatlıkla arayabilirler. Telefonum ilk mesajda yazılı.

İkinci olarak değinmek istediğim konu...
Her zaman istediğimiz ve uygulamaya çalıştığımız bi konu. Sitemizin, topiklerimizin kullanım şekli. Bu topiğin açılma amacını hem ilk mesajda hemde TOPLANTIDA belirtmiştim. Geleceğini veya gelemiyeceğini açıklıkla, sadelikle belirten arkadaşlara teşekkürler. Söylemek istediklerini veya söylediklerini gülücükler ve dil çıkarmalar yardımıyla yumuşattığını sanan arkadaşlar, sadece bişey söylemk için bişey söyleyen arkadaşlar, son sözü ben söyledim amacında olan arkadaşlar... Kişiler arasıda yalnış anlaşılmaya neden olacığından Lütfen bu şekildeki tutumlarınızdan vazgeçin.

Ayrıca, bu ziyarette ve bundan sonraki gezilerde de olacağı gibi... toplu olarak hareket ettiğimiz için gerek gezilerde gerek toplantılarda gerekse topiklerde herkez istediği gibi gezemez, EĞLENEMEZ, yazamaz. Biz bir grubuz ve bizim (bu saydığım her konuda) kurallarımız var. Tabiki bu kurallar bizim iyi vakit geçirmemiz, birbirimize ve çevremize zarar vermememiz için koyulan kurallar. Bu kralları bilen biliyor zaten, bilmeyenleri de öğrenmeleri için etkinliklerimize bekliyoruz.

Saygılar ve sevgilerle....

açıklamam tamamiyle böyleydi ama kısa yazmamdan dolayı hedef seçildim
herkezin yolu açık sağlığı yerinde olsun.
saygılarımla,

gittardando
08 Mart 2007, 14:47
Gerekli açıklamalar madem yazıyla olmuyor, anlaşılaamıyor, yarın toplantıda konuşsak? İskender Abi, online görüyorum seni, mutlaka bekliyorum seni yarınki toplantıya.

Görüşmek üzere......

gürkay
08 Mart 2007, 15:19
[QUOTE=aakreeep;592594]Değerli Arkadaşlarım,tüm heyecanınızla,saygınızla,sevginizle,efendiliğinizl e,hoş görünüz,birlik ve beraberlik duygularınızla ve de en önemlisi sevginizle sizlerle yola çıkacak ve sizlerle unutulmaz anılar yaşıyacak olmamla gurur duyuyorum..:rendeer: Sakın ha sakın birbirimizi yanlış anlamayalım,birbirimizi kırmayalım ne olur..Dostluk insanın içini ısıtan bir güneş gibidir..Hepinizi çok seviyorum...

ABLAM BENİM.BİZDE SİZLER GİBİ BÜYÜKLERİMİZLE AYNI ETKİNLİKTE BİR ARAYA GELMEKTEN GURUR DUYUYORUZ.AKLINIZIN UCUNDA EN UFAK Bİ SORU İŞARETİ KALMASIN ABİ KARDEŞ ARASINDA BEZEN OLUR BÖYLE.AMA ÖNEMLİ OLAN SONUNDA TARAFLARIN BU YANLIŞI DÜZELTMESİ VE KAYNAŞMASI.BUNUDA İNŞALLAH CUMA AKŞAMI HALLEDİCEZ.

BEN ŞAHSIM ADINA SİZLERE OLAN SAYGIM SONSUZ.AMA UNUTMAYALIM GENÇLİKTE HERKEZ BU HEYECAN DOLU GÜNLERDEN GEÇTİ.SADECE ANLAYIŞ

SİZLERİ SEVİYORUM SAYGI VE SEVGİLER:rendeer:

aakreeep
08 Mart 2007, 15:59
Teşekkürler GÜRKAY..:rendeer: Yüreğine sağlık,
Teşekkürler LODOS...:cat: Sevecenliğin için,
Teşekkürler FORRAP..:rendeer: Sağduyulu bir mod olduğun için,
Teşekkürler KUVVA..:cat: Özür dileme büyüklüğünü gösterdiğin için,
Teşekkürler WALLECE..:rendeer: Organizasyondaki emeklerin için,
BİZDEN KOPAMAZSIN RACİNG İSKİ..:rendeer: Seni çok sevdiğimiz için:rendeer: :rendeer: :rendeer: :rendeer:

TenTen35
08 Mart 2007, 18:10
4 günde 3 kez görüştüm Nevin Hanımla, oda fiyatı 17 milyon kahvaltı dahil değil odalarımız bile hazır. kimin kimle yatacağı bile belli. Hepsini konuştum Efes otel sorumlusu Nevin hanım la. Muratcım teşekkürler oteli bulduğun için. Teşekkürler Ogün bize evini açtığın için, teker teker teşekkürler katıldığınız için. Hepinizin şimdiden yüreğine, tekerine sağlık.....

Cuma görüşmek üzere.....

bur-k@
08 Mart 2007, 18:26
ben gelemiyorum maalesef umarım cuma okuldan sonra teras a gelirim :)
herkese ii günler

speedygirl şule
08 Mart 2007, 18:53
Öncelikle şunu belirtmek isterim ki çok üzüldüm iki nedenden ötürü.
1. Oteli ve bağlantıları şahsen ben yaptım ve sonra Etkinlik Komisyonu na bildirip işin geri kalan kısmını onlara devrettim ki burada zaten asıl sorun olan konaklamaydı. Çok uygun bir rakama otelle anlaştım ve uygun bir tarihe kadar da adımıza rezervasyon yaptırdım. PEKİ ŞİMDİ ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYAN BENİM ADIM BİLE NEDEN ANILMIYOR BU TOPİKTE.

2. kimse bir diğer üyemizden daha milliyeçi daha vatansever ya da ne bileyim daha üstün değildir. Bizlere gönül veren bizlere inanarak yaptığımız işe tereddütsüz iştirak etmek isteyen insanları kırmanın küçültmenin anlamı yoktur.

3. Topik üzerinden yazıları eleştirmek ve bu konudan şikayetçi olmak meziyet değildir. Meziyet bu tip gerginlik yaratacak yanlış anlaşılacak şeyleri mümkünse yazmamak, yüzyüze geldiğimizde konuşmaktır. Burada bakıyorum da Murat Abi nin bir yazısından sonra topikde gerginlik tırmanmış. Demekki Murat abi ya sen dediklerini yazıyla anlatamıyorsun ya da okuyan arkadaşlar senin ne kasdettiğini anlamıyor. Tabi ki bunun iyi niyetli bir yazı olduğunu kabul ederek bunları söylüyorum.

4. Civar illerden gelenler ki özellikle Manisa ve civarı bizlerle sayısız ortak etkinlik yapmıştır. Bu etkinlik içinde onlarda bir şekilde işin ucundan tutmuş kendilerine ait evi bizlere yolda bir gece konaklamak için açmışlardır. Ama yine insanlar kırılmış ve üzülmüştür.

O ZAMAN ŞAPKAYI ÖNÜNÜZE KOYUN VE DÜŞÜNÜN NE OLUYOR DİYE. BU İŞİ HERKES GEREKTİĞİ KADAR CİDDİYE ALMAKTADIR VE BUNDAN KİMSENİN ŞÜPHE DUYMASINA GEREK YOKTUR. TOPİK AMACINA UYGUN HİZMET ETMEKTEDİR.

VE AYRICA KİMSENİN ÖZELLİKLE TEKRAR YAZIYORUM KİMSENİN MT İZMİR ADINA BİRŞEYLERE SAHİP ÇIKMASI BİRİLERİNE LAF ETMESİNE GEREK YOKTUR. MT İZMİR KİMSENİN DEĞİLDİR HEPİMİZİNDİR. ŞAHSİ LAFLARLA ŞAHSİ OLAYLARLA MT İZMİR ADINA, MT İZMİR İN KURMUŞ OLDUĞU DOSTLUKLARA ZARAR VERENLERİN YİNE KARŞISINA BEN ÇIKARIM. BU GRUP KİMSENİN TAPULU MALI DEĞİLDİR.

Son sözüm NE KADAR SAYGI VE SEVGİ GÖSTERİRSEN O KADAR SEVİLİRSİN. YOK SÖZÜM ONA POLİTİK OLUP YANAR DÖNER OLURSAN GÜN GELİR LAFINA KİMSE İTİBAR ETMEZ.

CUMA GÖRÜŞMEK ÜZERE.....
:cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat:
toplantıda görüşmek üzere. orada olucam.

MANİSA-MT istenmiyorsa dakika durmaz..

biz bir grubuz. kimse tek başına topluluk adına karar veremez. yapılanların farkındayız. böyle algılandıysa bu saygısızlığı YAPANlar adına ben özür diliyorum. arkadaşlar manisa izmir biz bir grubuz başımızın üzerinde yeriniz var her zaman ve mümkün oldukça programımız uydukça her davetinizdede yanınızdayız.
saygılar ve sevgiler yarın toplantıya mutlaka bekliyoruz.:rendeer:

::angry2:: iskender sevgili dostuuuum olmadı şimdiii:pale: bu siteden uzaklaşacak yada gidecek kişiler sen ben değiliz. rahatsız olan varsa bu sohbetler kime uymuyorsa yolu açık olur. çünkü herkes hayatından memnun. ayrıca böyle gitme hakkınada sahip değilsin seni bunca seven dost varken.......

şimdi gelelim kendi fikirlerime. arkadaşlar konuşulacak çok önemli konular var yarınki toplantıda. sağduyulu bütün arkadaşları bekliyoruz. biz bu forum sayfalarında ortak bir payda için, motor sevdamız için birlikteyiz. yani keyfimizi paylaşmak için. can sıkıcı olaylar yerine mutlu neşeli dakikalar geçirmemiz gerekmiyormu? nedir bu iğnelemeler, insanları baskılamaya çalışmalar anlamadım gitti. sürekli insanlara özelden mesajlar yollanıp rahatsızlık veriliyor. buna bende dahilim. bu yetkiyi bu arkadaşlara kim veriyor bunuda anlayamıyorum. insanlar bıktı artık kapris ve huzursuzluklarla uğraşmaktan. paylaşılamayan nedir anlayamıyorum. aslında ben bütün bu olanları anlayamıyorum zaten çünkü benim eğlenceye hayata bakış açıma ters. aslında çok şey yazmak istiyorum ama yarın nasıl olsa toplantımız var orada içimden geçenlerin hepsini söylemek istiyorum. hepinizdende özür diliyorum bu yazıları yazdığım için
sağlıcakla kalın.

lodos
08 Mart 2007, 19:35
şule merak etme o hiç bir yere gidemez(ben daha izin vermedim ki :queen: kardeşim benim canım o görmedik mi birbirimizi uykularımız kaçıyo... ) sadece tartışmalardan yoruldu... ::sluu:: ::arrow:: tutttu onu büyütülecek bi şey yok o konuda...yarın akşamda GELECEK !!!

benim aranızda aradığım pazar günü etkinlikte wallace(murat) gibi canı gönülden sarmaş dolaş karşılanmak/karşılamak artık iki tekerden öte, dostlarımın hastalığı sağlığı ile uğraşmak...wallace'nin düğününde(yazın ALLAH'IN izni ile elekle su taşımak :cherry: )gitar ile serçe'nin de düğünde su taşıyacam ama gitarda PARA yok PARAAAA:queen: öldürecek ikiside beni valla :queen: daha ne diyeyim yaaa...damarıma basmayın...( :P dil çıkarttım ama kusuruma bakmayın..promete'de çok kullanıyor)

kamberhan
08 Mart 2007, 20:15
çekilin,açılın deli gadir geldi...:mrgreen: