Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : MT [İzmir] 18.03.2007 Çanakkale Geçilmez Ziyareti (SON ÇAĞRI)

Sayfa : 1 [2]

Tuncer Sezen
08 Mart 2007, 21:23
Evet arkadaşlar,herkes söyleyeceğini söyledi,rica ediyorum bundan sonra konu dışına çıkmayalım.Bu andan itibaren konu dışı yazışma olan mesajları direk silicem.
Duyarlılığınız için şimdiden teşekkürler...

weboy
09 Mart 2007, 01:03
Yarın toplantıda görüşmek üzere arkadaşlar! Hadi MT Hadi teff çalacam size MANİSA hadi yarın gelin tavşan gümeci yapacam size ...

lodos
11 Mart 2007, 19:17
arkadaşlar,dostlarım...
tahmin ediyorum ki toplantıda varılan fikir birliğinden ve çıkan karardan sonra gece yola çıkacaksınız , tüm gece yol yapıp çanakkaleye varacaksınız.(toplantıda konuşulanları söylüyorum)ALLAH yolunuzu açık etsin kazasız belasız.Ancan biz MANİSA-MT olarak cuma sizden çok önce yola çıkacağız ve güzargahımızda tamamen ayrı ve ilk durağımızda FAVORİİ(ferhat)ın dubleks yazlığıdır 4/5 kişilik boş yer olacağı kanaatindeyim(acil durumda kişi sayısı sözkonusu değil)...siz yolda iken biz orada olacağız eğer ki kim hangi saatte olursa olsun ,herhangi bir sebep ile dikiliden- ayvalığa kadar bir sorun ile karşılaşırsa bir telefon etmeniz yeterli saat kaç olursa olsun nerde olursanız olun oradayız...ayrıca öngörülemez hava koşullarında ve diğer olumsuz etkilerde dahi saparak konaklayabilirsiniz yazlıkta...ayrıca bunların hiçbiri gerçekleşmeden dahi sırf kişisel tercihiniz ile bile erken çıkarak biraz bizim yanımıza gelebilirsiniz...wallace (murat) özellikle seni bekliyorum araba ile geleceğin istihbaratını aldım :) çık biraz erken gel...hatta kim ile gelirsen gel ...sabah dinlenmiş olarak erkenden beraber çıkarız...

kalın sağlıcak ile...(ayrıca gürkay artçısız gidiyor gelmek isteyen buyursun gelsin)
gürkay(suzuki dl 1000 v-strom) tek kişi(eşyaları taşıyacak :) )
mecit (kavasaki klv 1000 )+favorii (iki kişi)
murat (honda cbr600f) tek kişi
lodos (cbr125 r) tek kişi (eşyaları taşıyacak :) )

MECİT
11 Mart 2007, 20:39
Her Ne Olursa Olsun,Şu Aralar Bİraz Ortamlar Gergİnde Olsa,,kİmse Gurur Yapmasin,,kapimiz AÇik,,gelİn Ayvalik'ta Gene KaynaŞalim..saĞolsun ferhat KardeŞİmİzden,,kapimiz Herkese AÇik...

sokemon
12 Mart 2007, 14:28
cumartesi veya pazar gunu A2 motosiklet direksiyon sınavı olacagından adaylarımın başında bulunmak durumundayım bu sebeple çanakkalede aranızda olamıyacagım...

herkese iyi eğlenceler gece yolculugunda aman dikkat...

çilekreçeli
12 Mart 2007, 16:11
iyi yolculuklar arkadaşlar.

TenTen35
13 Mart 2007, 00:17
arkadaşlar, abilerim ablalarım....

Lodos arkadaşımızın dediği gibi (toplantıda konuştuğumuz gibi) Manisa MT hareket saati, istikamati,seyir ortalam süreti ve ayvalıkta konaklama istekleri nedeniyle farklı bir program uygulayacaktır. İzmirden yola çıkacak ekip, yine ortak karar sonucu farklı bir program uygulayacaktır. Cuma akşamı yola çıkıp cumartesi sabahı çanakkale de olmayı planlamaktadır.

bilginize.....:)

ruzgar_bey
13 Mart 2007, 01:08
Sevgili MT ailesi,

Çanakkale gezinizde hepinize iyi eylenceler diliyorum. Yaniniza motorunuz icin gereken ufak tefek yedekleri kendiniz icinde extra extra iclik vs. kiyafet almayi ihmal etmeyin. Hepinize hayirli yolculuklar.

Wallace
13 Mart 2007, 11:21
LODOSUM, kardeşim dostumuzsunuz bir kez daha gösterdiniz. Favorii nin yazlığını açması sizin ısrarlı davetiniz süper. Allah nasip ederse görüşeceğiz orada. Herkese şimdisen kazasız belasız sürüşler diliyorum. Allah yolumuzu açık etsin

lodos
13 Mart 2007, 12:14
MURAT çıkarken yada çıkmadan önce bi ara beni telefonlaşalım.
ARKADAŞLAR bu arada tahmin edilen izmir cuma günü hava sıcaklığı 13 derece (gündüz)gecesi ise hele motor tepesinde 0(sıfır)a yakın olacak,buda sizin son derece kaliteli ,kalın ve eksiksiz giyinmeniz gerektiğini gösteriyor lütfen ciddiye alın.

MECİT
13 Mart 2007, 18:05
biz napcaz serkan abi????biz üşümücezmi??? işimiz bitti bizim işimiz!!!!

lodos
13 Mart 2007, 18:42
:salut: :pale:
ne diyeyim ALLAH hayırlısını göstersin...:silent:

kuvva
13 Mart 2007, 19:08
arkadaşlar, otele ayırtılan 20 kişilik kontenjan dolmuştur.
artı-eksi için birşeyler yapmaya çalışılacaktır.

speedygirl şule
13 Mart 2007, 19:12
evet arkadaşlar çanakkale ziyaretine 3 gün kaldı. yolculuğa çıkacak bütün arkadaşlara hayırlı yolculuklar diliyorum. kazasız belasız sağsalim gidin dönün inşallah. sizlerle olabilmeyi gönül isterdi ama şartlar malesef uymadı. kısmet.
yolunuz açık olsun dostlar:)

kuvva
13 Mart 2007, 19:15
evet arkadaşlar çanakkale ziyaretine 3 gün kaldı. yolculuğa çıkacak bütün arkadaşlara hayırlı yolculuklar diliyorum. kazasız belasız sağsalim gidin dönün inşallah. sizlerle olabilmeyi gönül isterdi ama şartlar malesef uymadı. kısmet.
yolunuz açık olsun dostlar:)

iyi temennilerin için teşekkürler şule,
dualarınızı esirgemeyin.

FAVORİİ
13 Mart 2007, 20:27
mecit abi yandık bız doncaz ama ben şimdiden açtım yazlıktakı kılimayı hamam valaçkale biz gelıyoz:mrgreen:

MaLiZiYoo35
14 Mart 2007, 12:46
MT [İzmir] ‘in düzenliyecek olduğu 18 Mart Çanakkale Geçilmez Ziyareti için yapılan son toplantıda aşğıdaki kararlar alınmıştır:

-Ziyarete katılacak kişiler bu topik altında gelip gelmiyeceklerini 07.08.2007 tarihine kadar bu başlık altında bildireceklerdir.

-Ziyarete katılacak kişiler, 0672-DOKUZEYLÜL-İZMİR/ 0020980 - Yapı Kredi Bankası - Onur Savaş DEMİRAĞ) nolu hesap numarasına veya bana 10 YTL. Yi en geç 07.03.2007 tarihine kadar ulaştırmaları gerekmektedir. (Konaklama Ücreti Kahvaltı+Oda: 20 YTL)

-Topiğe katılıp katılmıyacağını yazmayan veya benimle iletişime geçmeyen arkadaşlar adına rezervasyon yapılamıyacaktır. (Tel No : 0535 933 63 00 )

Bu kararlar doğrultusunda 18 Mart Çanakkale Geçilmez Ziyareti sırasında aşağıdaki program uygulanacaktır.

16.03.2007 Saat 20:00 _______ Hareket (İzmir/ Soğukkuyu)
............... Saat 23:30 _______ Ayvalığa varış ve konaklama
17:03.2007 Saat 07:00 _______ Ayvalıktan Hareket
................. Saat 10:30 _______ Çanakkale’ye varış (Konakkalama Efes Otel (www.efeshotelcanakkale.com))
................. Saat **:** ______ Şehitliklerin gezilmesi ve Konaklama
18.03.2007 Saat 08:00 _______ 18 Mart Törenlerine Katılma
................ Saat 12:00 _______ İzmir’e Dönüş için yola çıkış

Konu ile ilgili son toplantı tarihi 09.03.2007 dir.

Toplanma yeri: Teras Café

Toplanma Zamanı : Saat 19:30 dur.

İyi bir etkinlik olması dileğiyle arkadaşlar…

Katılım Listesi:

MT İzmir
-Kuvva
-Akreep
-Tenten
-kedi
-düşlemek
-kartal
-weboy
-wallace (%80)
-Apachie
-nergal
-özer+marina
-levent +1

MT Manisa
-lodos
-mecit
-gürkay+1
-favorii
-Toni
-

merhaba abi ben sizinle alsancak işbankasında tanışşmıştım hatırlarsanız ? sizden motor bilgileri almıstıM sizler ve sizin gibi azimli kararlı ve en önemlisi degerlerine böylesi bagımlı kişilerle tanısmak inanın benim icin onur verici bir duygu allah sasip ederse en kısa zamanda motorumu alı sizlerle yolculuklar yapmak istiyorum ....canakkale yolculugunuzda dugalarım kalbim sizlerle olacaK umarım herşey istediginiz gibi olur ve bir aksilik yaşamazsınız dönüşünüzü 4 gözle bekliyorum herşeyi sizlerden dinlemek istiyorum canakkale gibi özel ve anlamlı bir yere gidip o ortamda bulunamasamda okuyup hayal kurmak bile yeterli .... hoşcakalın

praetorian
14 Mart 2007, 13:26
izmir ve manisa mt orada gorusmek dilegiyle..

TenTen35
14 Mart 2007, 14:39
Evet arkadaşlar durum aşağıda açık seçik görünüyor.....:)

http://img139.imageshack.us/img139/5894/untitledsf4.jpg (http://imageshack.us)

:queen: :queen:

http://img148.imageshack.us/img148/7929/untitled1wg5.jpg (http://imageshack.us)

:queen: :queen: :queen:

gürkay
14 Mart 2007, 16:54
::saad:: ::ohmy:: ::blusssh:

lodos
14 Mart 2007, 18:39
::saad:: ::ohmy:: ::blusssh:

yazacağım ama yazacak birşey bulamıyorum...izmir-mt ' de ki abilerim, ablalarım ,dostlarım tarihe geçeceksiniz...böyle uzun ve çetin yolculuktan da çok tecrübeler edineceğiz eminim,bol bol fotoğraf bekliyoruz... ::foto::

ten ten izmir'den gelen arkadaşlar için bu hava tahmin raporları bi anlam ifade etmeli :)

ten ten böyle gül işte kardeşim...biz seni güler yüzlü tanıdık :)

bu arada şaka bir yana çanakkale pazar günü program elime ulaştığı şekli ile şöyle arkadaşlar ;

18 mart 2007 çanakkale programı

tarih : saat : yer : etkinlik :

çelenk sunma ve kutlama töreni :

18.03.2007 09.00 cumhuriyet meydanı * çelenklerin sunulması

09.45 18 mart stadyumu * davetlilerin ve görevlilerin

yerlerini almaları

10.00 * mehteran bölüğünün gösterisi

* altın madalyanın vali, garnizon

komutanı ve belediye başkanı

tarafından bayrağa takılışı

* saygı duruşu, istiklal marşı ve

bayrağın göndere çekilmesi

* törene katılan halkın, askerlerin,

öğrencilerin; protokol tarafından

18 mart deniz zaferi’nin kutlanması

* konuşmalar

* resmi geçit töreni

12.30 çanakkale protokol ve diğer konukların feribot ile

eceabat’a geçişi

13.00-13.20 çanakkale boğazı hava kuvvetleri komutanlığı,

kordon boyu türk yıldızları akrotim filosu

18.30 morabbin parkı mehteran bölüğü gösterisi

19.30 kordon boyu fener alayı

(çanakkale belediye başkanlığı-çomü-

esnaf sanatkarlar odaları birliği bşk.)

20.00 yat limanı havai fişek gösterisi

(çanakkale belediye başkanlığı)

20.30 90.yıl gösteri merkezi bursa bölge devlet senfoni orkestrası

ve devlet çoksesli müzik korosu

(il kültür ve turizm müdürlüğü)

18 mart 2007 gelibolu yarımadası programı

tarih : saat : yer : etkinlik :

18.03.2007 13.00 eceabat şehitler abidesine hareket

tören :

13.30-14.00 şehitler abidesi davetlilerin yerlerini almaları

14.00-14.05 tören programının takdimi

14.05-14.15 çelenklerin sunulması

14.15-14.20 saygı duruşu, saygı atışı ve istiklal marşı

14.20-14.30 günün anlam ve önemini belirten konuşma

14.30-14.45 t.c. devleti adına yapılacak konuşma

14.45-14.50 şehitlik defterinin imzalanması

kordine : 2 nci kolordu komutanlığı

açılış töreni :

14.50-15.20 şehitler abidesi temsili türk şehitliğinin

açılışı

* saygı duruşu ve saygı atışı

* şehitlik hakkında bilgi arzı

* kültür ve turizm bakanı sayın atilla koç’un konuşmaları(emirlerine maruzdur.)

* başbakan sayın recep tayyip erdoğan’ın

konuşmaları(emirlerine maruzdur.)

* dua okunması

* şehitliğin gezilmesi

koordine : kültür ve turizm bakanlığı - çanakkale valiliği

2 nci kolordu komutanlığı

15.20-15.30 şehitler abidesinde yapılan düzenleme ve güçlendirme çalışmalarının incelenmesi

(sayın başbakan’ın emirlerine maruzdur)

15.30-16.00 alçıtepe gelibolu yarımadası tarihi milli parkı

yollarının açılışı

* yapılan yol çalışmaları hakkında bilgi arzı

* çevre ve orman bakanı sayın osman pepe’nin

konuşmaları (emirlerine maruzdur.)

* başbakan sayın recep tayyip erdoğan’ın

konuşmaları(emirlerine maruzdur.)

* açılış

koordine : çevre ve orman bakanlığı - çanakkale valiliği

16.00-17.00 namazgah tabyası namazgah tabyasının açılışı

* saygı duruşu ve istiklal marşı

* muharebe mizanseninin icrası

* mehteran bölüğü gösterisi

* namazgah tabyası hakkında bilgi arzı

* kültür ve sayın turizm bakanı atilla konuşmaları

* başbakan sayın recep tayyip erdoğan’ ın

konuşmaları

* tabyanın açılışı ve gezilmes

2 nci kolordu komutanlığı

17.00-17.10 kilye koyu helikopter pistine intikal ve uğurlama

dönüşü de netleştirmemiz lazım :silent:

kuvva
14 Mart 2007, 18:52
merhaba abi ben sizinle alsancak işbankasında tanışşmıştım hatırlarsanız ? sizden motor bilgileri almıstıM sizler ve sizin gibi azimli kararlı ve en önemlisi degerlerine böylesi bagımlı kişilerle tanısmak inanın benim icin onur verici bir duygu allah sasip ederse en kısa zamanda motorumu alı sizlerle yolculuklar yapmak istiyorum ....canakkale yolculugunuzda dugalarım kalbim sizlerle olacaK umarım herşey istediginiz gibi olur ve bir aksilik yaşamazsınız dönüşünüzü 4 gözle bekliyorum herşeyi sizlerden dinlemek istiyorum canakkale gibi özel ve anlamlı bir yere gidip o ortamda bulunamasamda okuyup hayal kurmak bile yeterli .... hoşcakalın

tabi ki hatırlıyorum umarım iyisindir.
kalben katılımın bile bizim için yeterli dostum,
ayrıca iyi niyet ve duyguların için sonsuz teşekkürler.
gelince görüşmek üzere.
saygılarımla,

Selçuk1981
14 Mart 2007, 19:38
Kuvva(ablam) sana ve geziye katılacak tüm arkadaşlara keyifli sürüşler dilerim.Yolunuz açık olsun.

halaoglu
14 Mart 2007, 20:36
Mt ile canakkaleye gidilecegi zaman haftalar öncesinden heyacan sarmıştı cadırlar,uyku tulumları gerekli malzemeler almıştık gece yola cıkıpta feribota kadar gecen o mükemmel yolculuk ve şehitlikteki hummalı calışmamız ve eglencemiz halada en iyi bir şekilde,güzellikte olan geziyi unutamıyorum.inşallah sizlerinde zevkle daima hatırlayacagınız bir gezi olur hebinize şimdiden iyi eglenceler şu anda vandayım giden tüm arkadaşlara hayırlı yolculuklar dilerim.

MaLiZiYoo35
15 Mart 2007, 11:25
tabi ki hatırlıyorum umarım iyisindir.
kalben katılımın bile bizim için yeterli dostum,
ayrıca iyi niyet ve duyguların için sonsuz teşekkürler.
gelince görüşmek üzere.
saygılarımla,

bu arada enkısa zamanda 125 lik motorumla aranızda görüceksiniz beni :)

kuvva
15 Mart 2007, 12:52
arkadaşlar,
otelde 3-4 kişilik bir yer olduğu bildirilmiştir.
gelmek isteyen arkadaşlara duyurulur.

Kuvva(ablam) sana ve geziye katılacak tüm arkadaşlara keyifli sürüşler dilerim.Yolunuz açık olsun.

ben ve arkadaşlarım adına çok teşekkürler.
sağlıcakla kal.

MECİT
15 Mart 2007, 14:28

HAVALAR HİÇTE BÖYLE GİTMİYOR MA :( :( :( :(:pr:

duslemek
15 Mart 2007, 15:17
Murat Abicim bende bugun motoru bakıma verdim

Arka fren balatası değişecek ön teker rulman değişecek, yağı ve hava filtresi değişecek
Bugun veya yarın yeni bir eldiven alacağım eksik kalmadı. :cat:

TenTen35
16 Mart 2007, 10:20
Mt ile canakkaleye gidilecegi zaman haftalar öncesinden heyacan sarmıştı cadırlar,uyku tulumları gerekli malzemeler almıştık gece yola cıkıpta feribota kadar gecen o mükemmel yolculuk ve şehitlikteki hummalı calışmamız ve eglencemiz halada en iyi bir şekilde,güzellikte olan geziyi unutamıyorum.inşallah sizlerinde zevkle daima hatırlayacagınız bir gezi olur hebinize şimdiden iyi eglenceler şu anda vandayım giden tüm arkadaşlara hayırlı yolculuklar dilerim.

Abi nerlerdesin yaaaaa..... Keşke gelseydin be abi seninle o yolları tekrar gitmek. Güzel olurdu. Çadırımızda var artık ses geçirmez....:queen: :queen::)

:rendeer:

MrCool
16 Mart 2007, 10:55
Herkese iyi yolculuklar dilerim. Sürüş esnasında gereksiz risk almayın, zaten uzun bir yol olduğu için yorgun olacaksınız. Refleksler de yavaşlayacaktır.

kuvva
16 Mart 2007, 11:32
Herkese iyi yolculuklar dilerim. Sürüş esnasında gereksiz risk almayın, zaten uzun bir yol olduğu için yorgun olacaksınız. Refleksler de yavaşlayacaktır.

teşekkür ederim selim, keşke gelebilseydin.
daima dikkat geçen seneden biraz da tecrübemiz var sık sık mola veririz.,
sevgilerimle

shakulin
16 Mart 2007, 11:41

yol durumu icin DMI soyle birsey gelistiriyor:

Karayolu Hava Tahmin Sistemi

http://212.175.180.128/YOL/Script/otoyol.php

izmir - canakkale arasi yol malesef ama yeni surumde daha cok il-ilce eklenecekmis.

bilginize.

Shakulin

duslemek
16 Mart 2007, 12:07
Sagolsasin Selim Abi zor ama güzel bir gezi olacak motorum ve ben ilk defa çanakkaleyi göreceğiz çok heyecanlanıyorum aynı duyguları paylaşan dostalarımızla yollarda olmak çok güzel .:cat:

kuvva
16 Mart 2007, 14:48
beş çaylarını istanbul da içmeyi düşünüyorlardı
mösyöler, sirler, mr. ler
ölmüş askerlerinin başında mataralarından su bile içemediler

neden, nasıl, niçin geldiklerini düşünmeden
nasıl gideceklerini düşünmeye başlamışlardı

ÇANAKKALE GEÇİLMEZ

Tuncer Sezen
16 Mart 2007, 14:54
Evet az zaman kaldı.Herkese iyi yolculuklar diliyorum.
Bu anlamlı günde şehitlerimize olan vefa borcumuzu kısmen de olsa yerine getirebileceğimiz anma törenine gelememekten ötürü çok üzgünüm,kalbim sizlerle olacak.

leventkozcu
16 Mart 2007, 17:05
bende sızlerle olmayı cok arzuluyordum fakat maleseef gelemıyorum sıze hayırlı yolculuklar dılıyorum kazasız belasız allaha emanet olun arkadaslar

MaLiZiYoo35
16 Mart 2007, 19:10
beş çaylarını istanbul da içmeyi düşünüyorlardı
mösyöler, sirler, mr. ler
ölmüş askerlerinin başında mataralarından su bile içemediler

neden, nasıl, niçin geldiklerini düşünmeden
nasıl gideceklerini düşünmeye başlamışlardı

ÇANAKKALE GEÇİLMEZ

merhaba abi o kutsal topraklara gidipde görememek beni üzüyor bunun icin sizden bir istegim olacak eyer mümkünse o canım toprakların fotograflarını istiyorum sendeN hoşcakalıN kendinize iyi bakın sizleri önce allaha sonrada yolculuk arkadaşlarınıza emanet ediyorum dikkatli oluN .....Şehitkiginde fotolarını cekersen seviniriM :)

ophicornus
16 Mart 2007, 19:25
Arkadaslar bu kadar vatanını milletini seven, atalarını sehitlerini yureginde tasıyan insanlar oldugunuz icin size saygılarımı sunuyorum. isallah bende sartlar uygun oldugunda sizin yaptıgınızı yapabilirim. isallah kazasız belasız, sag salim gider gelirsiniz.
Allaha emanet olun hepiniz

Erhan Erdil
19 Mart 2007, 22:12
18 Mart Çanakkale gezisine MT İzmir den katılan Kuvva, Tenten, düşlemek, weboy ve Akreep e teşekürler. En kısa zamanda tekrar görüşmek üzere.
saygılar

kuvva
20 Mart 2007, 09:55
18 Mart Çanakkale gezisine MT İzmir den katılan Kuvva, Tenten, düşlemek, weboy ve Akreep e teşekürler. En kısa zamanda tekrar görüşmek üzere.
saygılar

bizlerde, bize vermiş olduğun her türlü destek için,
teşekkürlerimizi iletiriz, tabi ki tekrar görüşeceğiz.
sevgilerimle,

mustangmusti
20 Mart 2007, 11:25
çok gelmek isterdim hem motorum yok hemde zamanım size hayırlı yolculuklar kazasız belasız.

aakreeep
20 Mart 2007, 15:05
Sevgili MTliler,
Kelimelerle anlatılamayacak kadar muhteşem bir gezi ve bir o kadar da onurlu,gurulu bir ziyaret oldu.Cuma akşamı 8.00 den itibaren yaşadığımız ve şükür ki kazasız belasız,sorunsuz,neşeli,sevgi dolu bir yolculuk geçeirdik.Tüm ayrıntılar o güzel fotolarımızda,videolarımızda belli zaten..:rendeer: Sabırsızlıkla bekliyoruz.
Öncelikle İzmir MTden katılım gösterip bize bu güzel anıları yaşamamızı sağlayan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.
Site adminimiz Erhana desteklerinden ve sıcak sohbetinden dolayı teşekkür ederim.Şahsen tanışmış olmak da ayrı bir güzeldi..
Gelelim İstanbul MT nin o yüzleri gibi yürekleride güzel arkadaşlarım..Zühtü Paşam,Tai Ziya harikaydınız..:rendeer: İsmini sayamadığım diğer MTliler sizlerle ÇANAKKALE de harika anlar geçirdik..varolun,sağolun..hepinizi seviyorum...

TenTen35
20 Mart 2007, 18:06
Güldemet ablamın söylediklerine katılıyorum....

Katılan tüm arkadaşlara gösterdikleri sabırdan dolayı teşekkürler :) Gerçekten çok güzel bi yolculuk ve ziyaretti. Skullhunter a bize ayırdığı zaman ve hoş sohbet için, Zühtüpaşa ya ve Tai ye ilgi ve alakası için çoook teşekkürler...

Arkadaşlar FOTOĞRAFLAR Aşağıdaki linkte.....

http://www.motosiklet.net/forum/gezi-yazilari/29055-%5Bmt-izmir%5D-16-17-18-mart-canakkale-gezisi.html

Elinde fotoğraf olanlar linkteki başlığa atarlarsa tüm fotolar bi arada olur arkadaşlar......