PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 4 mevsim Mont öneri

Emrek17
02 Ekim 2023, 15:19
Fiyat performans olarak maximum 5k olacak şekilde 4 mevsim mont öneriniz var mı?

Nikkfurie
02 Ekim 2023, 15:40
Hem pistte hem arazide hem uzun yolculuklarda hemde kurye işinde kullanılacak motor olmadığı gibi her mevsim giyilecek motosiklet montuda yok dostum , reklamlara bakma yaz için fileli bir mont kış içinde sağlam içlikli bir mont üstünede yağmurluk almalısın..

Khaira
02 Ekim 2023, 15:48
Hem pistte hem arazide hem uzun yolculuklarda hemde kurye işinde kullanılacak motor olmadığı gibi her mevsim giyilecek motosiklet montuda yok dostum , reklamlara bakma yaz için fileli bir mont kış içinde sağlam içlikli bir mont üstünede yağmurluk almalısın..

Nikkfurie hocam NC750 bahsettiğiniz her şeyde kullanılıyormuş diye duydum :) Katılıyorum, yaz-kış farklı mont daha sağlıklı olur ancak kışın kat kat giyinmeye okeyim, yazın da hava çok sıcakken az biraz terlemeye okeyim derseniz The Biker Jeans - Eagle modelini önerebilirim.

arndiol
02 Ekim 2023, 16:36
hocam bende hem yazlık hemde 4 mevsim mont var.

4 mevsim montun içi tamamen çıkabilen astar, ancak dış katman file değil. bu nedenle ilkbahar, sonbahar ve kış gayet güzel işe yarıyor.

yazın uzun yolda sürekli estiği için problem olmuyor ancak şehir içi pişiyorsun resmen, giyesin gelmiyor. ha terlemeyen bir adamsanız biraz da sıcak seviyorsanız kullanılır ama bana uygun değil. bu nedenle 2 ayrı mont almanı tavsiye ederim.

mgokhan57
02 Ekim 2023, 16:38
Ben 5 yıldır Durt K2 4 Mevsim Motosiklet montu kullanıyorum. Ben gayet memnunum. Sadece sırt koruması güven vermiyor bana, o yüzden ayrı bir sırtlık takıyorum. Hoş, bu ayrı sırtlığı her mont ile tavsiye ederim. Çok güven veriyor. Knox Aegis markası.
Bunun dışında, 4Riders markası da fiyat-kalite ve performans ürünüdür.

blueway2
02 Ekim 2023, 17:32
Nikkfurie hocam NC750 bahsettiğiniz her şeyde kullanılıyormuş diye duydum :) Katılıyorum, yaz-kış farklı mont daha sağlıklı olur ancak kışın kat kat giyinmeye okeyim, yazın da hava çok sıcakken az biraz terlemeye okeyim derseniz The Biker Jeans - Eagle modelini önerebilirim.

O yüzden All rounder NC750 diyorlar.

Nikkfurie
02 Ekim 2023, 20:18
O yüzden All rounder NC750 diyorlar.

Konuyu saptırmayın :) da Nc hangi pistte keyif verecek yada hangi arazide :D

Emrek17
04 Ekim 2023, 04:04
Başlangıç için 4 mevsim düşünüyorum hocam.sonra büyük ihtimal yazlık ayrı bir mont alırım.

otopsici
04 Ekim 2023, 08:57
https://www.n11.com/urun/venom-tourex-erkek-4-mevsim-motosiklet-montu-19317166?magaza=motolem

espresso
04 Ekim 2023, 10:03
Başlangıç için 4 mevsim düşünüyorum hocam.sonra büyük ihtimal yazlık ayrı bir mont alırım.

Ben de sizin gbi düşünüp ilk mont aldığımda 4 mevsim diye geçen Revit Safari 2 modeli almıştım. 3-4 yaz içliğini çıkarıp kullandım ama ilave satın alıp taktığım sırt koruması cebine denk gelen yerden sırtım çok terliyordu. Sonradan paraya kıyıp bir de yazlık mont aldım farkı o zaman gördüm. Şimdi Mayıs-Eylül arası 5 ay yazlık montla kalan zamanda kışlık montla sürüyorum. Kışın çok başarılı, İstanbulda hava 5 dereceyken hiç üşütmedi. Hafif yağmurlarda su geçirmiyor ama normal yağışta üstüne yağmurluk gerekiyor.