PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu motor bu fiyata alınır mı

Eren ilker
04 Ocak 2023, 20:53
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-ktm-orjinal-kusursuz-hatasiz-sifir-lastik-1059165188/detay?isDDEnabled=false&newSearchMode=withStandardMode&hideSearchFilter=false&favoritePreferenceEnabled=true

Thracian
04 Ocak 2023, 21:00
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-ktm-orjinal-kusursuz-hatasiz-sifir-lastik-1059165188/detay

erensel
04 Ocak 2023, 21:28
Neticede her motor alınabilir.
Önemli olan sizin beklentiniz.
KTM'nin bu tarz modelleri hafif şaseli ve kıvrak şehir içi kullanıma uygun modeller.

whitedeamon
04 Ocak 2023, 21:47
Baktırın ecpertizini yapın fiyatta biraz daha pazarlık edin alınır.Tabi Expertiz’de farklı birşey çıkmazsa.

logaritma
04 Ocak 2023, 22:14
125cc alıcak olsam ktm almazdım parça fiyatı piyasadaki akranı 125cc liklere göre daha pahalı olucaktır kaldıki 125cc de Çin modelller de gayet sorunsuz genel anlamda

Atincozkan
04 Ocak 2023, 22:46
Avantaji cok.dusuk yakit,hafiflik,guzel viraj alma.bildigim kadariyla arka lastik 150 taban.
Ekper yaptirip alabilirsin.alinca hava filresi,buji,yag,benzin filtresini degistir.subap ayarini kontrol ettir

killingroad
04 Ocak 2023, 23:23
Hakkında pek bilgim yok, baş belası problemleri olan herhangi bir şey değilse, 49bin TL'ye satılan herhangi bir şey alınabilir şu an.
Bunun üstünde KTM yazıyor bir de.

sefamertcmn
04 Ocak 2023, 23:53
Ben olsam almazdım. Kilometresi bana göre çok yuksek. Alacak arkadaş için sıkıntı yoksa motor temiz gözukuyor.

Motoseverrr
04 Ocak 2023, 23:59
Kuba Çita 100R Gold bile 31.416 tl den satışa sunuluyor, 125 lik sınıfının lideri diyebileceğimiz motosiklet için 49.000 tl çok görülmemeli heleki kendiniz bakımlarını yapacaksanız çok çok mantıklı gibi duruyor (ilandan gördüklerimle yorumluyorum), Ktm'nin bu kasalarında 200 veya 250 liklerinde benzin şamandırasının orada kaçak problemi var büyük ihtimal kullanılan parçalar aynıdır, bu problemin olup olmadığını incelemeniz iyi olur aksi halde motosikletin yanmasını izlemek gibi acı bir durum ile karşı karşıya gelebilirsiniz (çözümü şamandıranın değişmesi veya sızdıran kısımların temizlenip benzine dayanıklı conta sürülmesi), motosikleti güzel bir eksper veya usta bulup gösterirseniz size motosikletin genel durumunu size söyleyecektir unutmamak gerek 12 yaşında bir motosiklet bakıyorsunuz illaki küçük masrafları çıkcaktır.

logaritma
05 Ocak 2023, 01:34
motorlara bakarken birazda yedek parça bakım giderleri gözüyle bakın arkadaşlar misal ben bilmiyorum bu motorun kafa grenajı ne kadar deposu ne kadar maşası ne kadar .. neticede 125cc lik makine .. misal tamamen farazi hayali yazıyorum 50 bin tl ye aldığı motorun deposuna 10 bin kafa grenajına 15 bin tl diyorlarsa bence o motor alınmaz hani eskidir ama 600-800cc lik makinedir bir nebze tamam diye bilirsin ama 125cc lik makine de değmez bence .. verdiğim rakamlar hayalidir sadece anlatmaya çalıştığım motora sadece fyatı gözünden bakmayın ..

Öz_Musti
05 Ocak 2023, 09:54
Alınmaz. Alma.

CC düşükse markanın önemi yok. Klasik laf olarak CBF-YBR al, 40 bine bulursun. 10 bin lira sana, lastiğe, motoru mekanik ve kozmetik olarak düzeltmek olarak sana kalır. Akıl işi değil.

Eren ilker
06 Ocak 2023, 22:11
@Öz_Musti Çok haklısın aslında abi ama öncelikle japon malı istiyorum ve ayrıca racing CBR125 gibi yada naked istiyorum bu mt 125 cb125r gibi ilk motorum olucak bu arada

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:09 ----------

Alınmaz. Alma.

CC düşükse markanın önemi yok. Klasik laf olarak CBF-YBR al, 40 bine bulursun. 10 bin lira sana, lastiğe, motoru mekanik ve kozmetik olarak düzeltmek olarak sana kalır. Akıl işi değil.

Çok haklısın aslında abi ama öncelikle japon malı istiyorum ve ayrıca racing CBR125 gibi yada naked istiyorum bu mt 125 cb125r gibi ilk motorum olucak bu arada

F54
06 Ocak 2023, 22:54
git 1 yaşında honda dio al en azından kafan rahat olur hiçbir problem çıkarmaz tıngır mıngır heryere gidersin

lordmayros
07 Ocak 2023, 00:03
kuralkanın yeni getirdiği pulsar 125 lik bakabilirsiniz en azından sıfır
ilk kullanan siz olursunuz
yada 2021 yada 2022 150 NK da bakabilirsiniz
benimde ilk motorum 150NK idi başlangıç için sıfır almıştım çokta memnundum ama ben 250cc istediğim için değer kaybetmeden hızlıca elimden çıkarttım

logaritma
07 Ocak 2023, 13:52
@Öz_Musti Çok haklısın aslında abi ama öncelikle japon malı istiyorum ve ayrıca racing CBR125 gibi yada naked istiyorum bu mt 125 cb125r gibi ilk motorum olucak bu arada

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:09 ----------

Çok haklısın aslında abi ama öncelikle japon malı istiyorum ve ayrıca racing CBR125 gibi yada naked istiyorum bu mt 125 cb125r gibi ilk motorum olucak bu arada

Kardeşim çift silindir iki zamanlı olmadığı sürece ki kalmadı öyle makineler 125cc tek silindir makineden racing olmaz ss olmaz binersin gidersin yoluna işini görmelik ayağını yerden kesmelik bir makine olur sabırlıyım ben dersin güzel gezi makinesi bile olabilir burda önemli olan elini içine sokturmasın seni yormasın .. 125cc lik bloku Çinli bile belli bir kalitede iyi yapıyor önemli olan dediğim gibi seni yormıycak bir makine al yedek parçası olsun ve uygun olsun

Eren ilker
07 Ocak 2023, 14:39
kuralkanın yeni getirdiği pulsar 125 lik bakabilirsiniz en azından sıfır
ilk kullanan siz olursunuz
yada 2021 yada 2022 150 NK da bakabilirsiniz
benimde ilk motorum 150NK idi başlangıç için sıfır almıştım çokta memnundum ama ben 250cc istediğim için değer kaybetmeden hızlıca elimden çıkarttım

A1 ehliyetim var 150cc kurtamiyo

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:36 ----------

git 1 yaşında honda dio al en azından kafan rahat olur hiçbir problem çıkarmaz tıngır mıngır heryere gidersin

Scooter a hayatta binmem

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:37 ----------

Kardeşim çift silindir iki zamanlı olmadığı sürece ki kalmadı öyle makineler 125cc tek silindir makineden racing olmaz ss olmaz binersin gidersin yoluna işini görmelik ayağını yerden kesmelik bir makine olur sabırlıyım ben dersin güzel gezi makinesi bile olabilir burda önemli olan elini içine sokturmasın seni yormasın .. 125cc lik bloku Çinli bile belli bir kalitede iyi yapıyor önemli olan dediğim gibi seni yormıycak bir makine al yedek parçası olsun ve uygun olsun

Önerin varmıdır abim peki yaşımda küçük bu arada 16 A1 aldım yeni Çin de olabilir senin dediğinden hareketle ben titreşim fln var diye istemiyodum çini duruşu hoş masraf cikartmicak ne onerebilirsin abi

tommygun
07 Ocak 2023, 15:23
Değerli kardeşim, Mondial Drift L var 125 cc, şekli şemali de fena değil. Sıfırı 41.000 TL gibi, bir incele istersen belki senin beklentini karşılayabilir.