PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : cbr 125'liler, sonbaharın güzel havalarını değerlendirelim...

Sayfa : 1 2 3 [4] 5

donniedarko
03 Eylül 2006, 01:07
Yarın görüşürüz :cat:

görüşürüz kader :cat:

serkan senle de görüşmeyiz:P

serkan79
03 Eylül 2006, 01:09
görüşürüz kader :cat:

serkan senle de görüşmeyiz:P

yarın tekirdaga gidicem ben acıktım canım köfte cekti :)

LesPaul
03 Eylül 2006, 01:16
Evet yahu.Ne öyle "ben de gelcem bende gelcem".Cıbırı olan gelecek.:mrgreen: Kızdırmayın Hasan kardeşimi.
Yarın görüşürüz Hasan'cım.:cat:
İmza:
Sonradan olma cıbırcı
sen ne zaman cıbır aldın be:) nese hayırlı olsun. yalnız bana bak oraya bi xmax le gittini duyarsam iki elim yakandadır haberin olsun:P :mrgreen:

anlaşıldı bir de polis ekibi çağıracaz buluşma yerine :queen:

walla hasan bey çok ayıp, yakıştıramadım. belki ben sizinle ilgili haber yapmak için gelcem oraya cıbırcılar buluştu die? hani basın özgürlüğü?:cherry:
sizin daha iyi bilmeniz lazım bunları:P
polis falan da anlamam öle, basınım ben:P :P :P

donniedarko
03 Eylül 2006, 01:40
sen ne zaman cıbır aldın be:) nese hayırlı olsun. yalnız bana bak oraya bi xmax le gittini duyarsam iki elim yakandadır haberin olsun:P :mrgreen:

zaten o cıbırsız gelirse önce benim ellerim yakasında olacak merak etme :queen:

hani basın özgürlüğü?:cherry:
sizin daha iyi bilmeniz lazım bunları:P
polis falan da anlamam öle, basınım ben:P :P :P

yokki öyle bir özgürlük :cherry: kandırıyorlar bizi biz de varmış gibi davranıyoruz :P

kelsinus
03 Eylül 2006, 01:44

Yok Serkan'cım.Benimkisi rezillik.Böyle marka toplantılarına katılmak için oradan buradan buluyorum motoru.CBR125 toplantısı mı?Hemen bir cıbır ayarlıyorum.Hyosung toplantısı mı?Hazır.Artık arkadaşlarımla böyle görüşebiliyorum.Bu Hasan (donnie darko) gibiler yoksa almıyorlar beni aralarına.Onlar yüzünden vitesli motor kullanmayı öğrendim.Tilki'yi bahçeye bağlayıp arkadaşların motorlarıyla geziyorum artık.:queen:

Ahan da bütün eller yakamda.

Haydi şimdi bütün eller yakamaaaa::blusssh:

LesPaul
03 Eylül 2006, 02:04
walla ozancım haklısın be..
böle insanlar yüzünden istediğimiz motora binemez olduk:mrgreen:

bu arada ben gelmicem yarın, madem istenmiyoruz.. :)

SuSpect
03 Eylül 2006, 09:19
Yarın görüşürüz :cat:

Yannış yazmışsın, Öğleden sonra demek istiyecektin sanırım :queen:

donniedarko
03 Eylül 2006, 10:28
günaydın efsane motorcular büyük buluşmaya hazırmısınııızzzz:bounce:

kelsinus
03 Eylül 2006, 11:00
Hazırrıııııııııızzzzzzzzzz.:cat:

donniedarko
03 Eylül 2006, 11:11
Hazırrıııııııııızzzzzzzzzz.:cat:

oleeeyyy oleeeeyyy oleeeeyyyyyyyyyy:queen:

tronic
03 Eylül 2006, 21:24
Hasan'a geç kalacağımı arayıp söylemiştim buluşmaya gelecek diğer arkadaşların telefonları bende mevcut olmadığı için diğer arkadaşları arayamadım.Hasan ordan ayrıldığını ama Ulus parkında oturduğunuzu söyledi.Ben de kalktım bostancıdan hemen ulus parkına geldim ama motorları göremedim.Yine hasan'ı aradım sizlerden birini aradı ama sürüş esnasındaydınız galiba ki telefon açılmadı.Neyse sağlık olsun bir daha ki sefer umarım. :) :pr:

SuSpect
03 Eylül 2006, 23:01
Dostum ben yazmıştım numaramı tüh bak gelseydin keşke.

Gerçi cbr buluşması deilde normal bir mt buluşmasına dönüştü olay, cunku herkes gelmişti, cbr sayısından fazla farklı motorlar vardı. Neyse artık birdahakini kapalı zarf usulü yapacağız.

Hadi resim bekliyorum :)

kelsinus
04 Eylül 2006, 00:38
Dostum ben yazmıştım numaramı tüh bak gelseydin keşke.

Gerçi cbr buluşması deilde normal bir mt buluşmasına dönüştü olay, cunku herkes gelmişti, cbr sayısından fazla farklı motorlar vardı. Neyse artık birdahakini kapalı zarf usulü yapacağız.

Hadi resim bekliyorum :)

Bence de gizli yapalım :queen: :queen: .

donniedarko
04 Eylül 2006, 02:15
selam arkadaşlar öncelikle davetimizi kırmayıp geldiğiniz için (davetsiz gelenler de dahil:P ) teşekkür ediyor ve iş nedeniyle aranızdan erkenden ayrılmak zorunda kaldığım için de hepinizden teker teker özür diliyorum. sizden ayrıldıktan sonra eve dönüp üstüme değiştim ve tekrar işe döndüm. kabus gibi bir gecenin ardından eve az önce geldim (saat 01.00) benden sonra naptınız bakalım? umarım güzel geçmiştir bendeki fotoğrafları artık yarın ekleyebilirim ancak çünkü beyin fonksiyonlarım gerçekten işlemez hale geldi :pale:

Hasan'a geç kalacağımı arayıp söylemiştim buluşmaya gelecek diğer arkadaşların telefonları bende mevcut olmadığı için diğer arkadaşları arayamadım.Hasan ordan ayrıldığını ama Ulus parkında oturduğunuzu söyledi.Ben de kalktım bostancıdan hemen ulus parkına geldim ama motorları göremedim.Yine hasan'ı aradım sizlerden birini aradı ama sürüş esnasındaydınız galiba ki telefon açılmadı.Neyse sağlık olsun bir daha ki sefer umarım. :) :pr:

uğur senin için de üzüldüm gerçekten o kadar yol geldin ama sağlık olsun bir daha sefere artık hem bu biraz acemiliğimize geldi ve iş azizliğine uğradı bir dahakine daha organize olup tam istediğimiz gibi bir gezi yapacağız inş.

aynen katılıyorum :cat:

bu arada sonradan bize katılan arkadaşların grup sürüşünde gösterdikleri dikkat takdire şayandı, barbaros bulvarında sağ cenahımdan fırlayan bir kardeşimizin önümdeki taksiciyle kapışması süperdi daha çooook yolumuz var

tronic
04 Eylül 2006, 03:04
selam arkadaşlar öncelikle davetimizi kırmayıp geldiğiniz için (davetsiz gelenler de dahil:P ) teşekkür ediyor ve iş nedeniyle aranızdan erkenden ayrılmak zorunda kaldığım için de hepinizden teker teker özür diliyorum. sizden ayrıldıktan sonra eve dönüp üstüme değiştim ve tekrar işe döndüm. kabus gibi bir gecenin ardından eve az önce geldim (saat 01.00) benden sonra naptınız bakalım? umarım güzel geçmiştir bendeki fotoğrafları artık yarın ekleyebilirim ancak çünkü beyin fonksiyonlarım gerçekten işlemez hale geldi :pale:

uğur senin için de üzüldüm gerçekten o kadar yol geldin ama sağlık olsun bir daha sefere artık hem bu biraz acemiliğimize geldi ve iş azizliğine uğradı bir dahakine daha organize olup tam istediğimiz gibi bir gezi yapacağız inş.

aynen katılıyorum :cat:

bu arada sonradan bize katılan arkadaşların grup sürüşünde gösterdikleri dikkat takdire şayandı, barbaros bulvarında sağ cenahımdan fırlayan bir kardeşimizin önümdeki taksiciyle kapışması süperdi daha çooook yolumuz var

Sağlık olsun Hasan'cım , dostlar sağolsun :) :rendeer:

SuSpect
04 Eylül 2006, 09:30

:silent: Barbaros bulvarında ben bi taxi ile olay yaşadım acaba onumu kasdettin?

kelsinus, ın üstüne çıkacaktı herif bende atladım onune yawaşlasın diye, olay bundan ibaret.:pale:

Alper_tim
04 Eylül 2006, 10:14
arkadaşlar günaydın dün merterde starsailor ve destinofraock ile karşılaştık cıbır buluşması war ona gidiyoruz dediler ben masum masum baktım ama sen gelemezsin dediler bastılar gittiler:silent:
şaka bi yana benim bakım km si geldiği için gelemedim selamlarımı iletmelerini söledim ve uğurladım dostları:mrgreen:

donniedarko
04 Eylül 2006, 12:24
:silent: Barbaros bulvarında ben bi taxi ile olay yaşadım acaba onumu kasdettin?

kelsinus, ın üstüne çıkacaktı herif bende atladım onune yawaşlasın diye, olay bundan ibaret.:pale:

yok senden önce olan oldu, kim olduğunu bilmiyorum yanımdan geçti ve taksiyle burun buruna geldi sonra taksici de gaza gelip aranıza daldı

arkadaşlar günaydın dün merterde starsailor ve destinofraock ile karşılaştık cıbır buluşması war ona gidiyoruz dediler ben masum masum baktım ama sen gelemezsin dediler bastılar gittiler:silent:
şaka bi yana benim bakım km si geldiği için gelemedim selamlarımı iletmelerini söledim ve uğurladım dostları:mrgreen:

keşke sen de gelseydin alper zaten olay cıbır buluşmasından çıktı :mrgreen:

Starsailor
04 Eylül 2006, 12:28

alper sen bizim şeref konuğumuz olurdun yav gelseydin:queen:
zaten bi ton şeref konuğu vardı dün:pale:
ya bu arada RESİMLER nerdeeeee
hasaaaaaaaaaaaaaan:bounce:

GÖKSEL...
04 Eylül 2006, 12:31
cıbırların toplantısına bende eski bir cıbırlı olarak hatta defalarca üyeligimin sonlandırılmasına (cbr ye moped diyen modlara savundugum için) ragmen katıldım .
verdigimiz rahatsızlıktan dolayı özürdileriz.
imza.
cıbırların haricindeki motosiklet tutkunları...

donniedarko
04 Eylül 2006, 12:31
alper sen bizim şeref konuğumuz olurdun yav gelseydin:queen:
zaten bi ton şeref konuğu vardı dün:pale:
ya bu arada RESİMLER nerdeeeee
hasaaaaaaaaaaaaaan:bounce:

birazdan geliyo ama ben fazla çekmedim sadece dolmabahçede çektiğim bir iki kare var. siz neler yaptınız benden sonra

Starsailor
04 Eylül 2006, 12:36
birazdan geliyo ama ben fazla çekmedim sadece dolmabahçede çektiğim bir iki kare var. siz neler yaptınız benden sonra

Ulus tan sonra Arnavutköy e inerek sahil yolundan Sarıyer üzerinden Garipçe Köyü ne gittik ..
sahil kenarı şirin bir yer..
balık ,köfte salata ve içecek mönüsüyle aç olan karınlarımızı doyurarak:cherry: geri döndük sahil yoluna ve herkes evlerinin yolunu tuttu..

donniedarko
04 Eylül 2006, 12:51
Ulus tan sonra Arnavutköy e inerek sahil yolundan Sarıyer üzerinden Garipçe Köyü ne gittik ..
sahil kenarı şirin bir yer..
balık ,köfte salata ve içecek mönüsüyle aç olan karınlarımızı doyurarak:cherry: geri döndük sahil yoluna ve herkes evlerinin yolunu tuttu..

süper olmuş desene çok şey kaçırmışım aksilikler bir türlü yakamı bırakmıyorki ama önümüzdeki günler için süper planlarım var du bakalım

bendeki resimleri ekliyorum

http://img165.imageshack.us/img165/7808/dsc0074kd2.jpg (http://imageshack.us)

http://img156.imageshack.us/img156/7576/dsc0069sn5.jpg (http://imageshack.us)

http://img170.imageshack.us/img170/3333/dsc0071ey7.jpg (http://imageshack.us)

http://img165.imageshack.us/img165/3619/dsc0072vy7.jpg (http://imageshack.us)

http://img150.imageshack.us/img150/6945/dsc0073ft8.jpg (http://imageshack.us)

http://img170.imageshack.us/img170/2672/dsc0070fe9.jpg (http://imageshack.us)

destinyofrock
04 Eylül 2006, 13:29
Canlarım iYiki plansız bazı şeyler yaptık süperdi ama bacak ve adelelerim hala ağrımaktalar çok yorulmuşum ama süperdi resimlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:queen:

donniedarko
04 Eylül 2006, 13:38
Canlarım iYiki plansız bazı şeyler yaptık süperdi ama bacak ve adelelerim hala ağrımaktalar çok yorulmuşum ama süperdi resimlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:queen:

mustafa beni arayıp durdu gece boyunca :queen: niye çocuğa haber vermedin merak etmiş seni haklı olarak :bounce:

SuSpect
04 Eylül 2006, 13:43
Aytt abicim bu kadarda güsel çıkılmazki, anlamıyorum benmi çok yakışıklıyım, motorummu gıcır gıcır, yoksa makinemi çok iyi çekiyor. :):mrgreen:

destinyofrock
04 Eylül 2006, 13:48
mustafa beni arayıp durdu gece boyunca :queen: niye çocuğa haber vermedin merak etmiş seni haklı olarak :bounce:

Sürüden ayrıldım kurtlar kapmadan evde oldum merak etme hasan :cat:

donniedarko
04 Eylül 2006, 13:54
ee hani başka fotoğraf yok mu?

Starsailor
04 Eylül 2006, 14:42

valla ben sabah zor uyandım:pale:
ve şuan klavyeyi bile zor kullanıyorum:pale:
heryerim ağrıyo yaaaaaa:pale: :salut:
destiny senin çektiğin fotolar nerdeeeeeeeee?

SAVASXXL
04 Eylül 2006, 14:49
vay be moblyetciler buluşacağız dediler buluştular helal osunnn

Starsailor
04 Eylül 2006, 15:01
vay be moblyetciler buluşacağız dediler buluştular helal osunnn

abi dün akşamki gittiğimiz köyde haftasonu traktör bakım günleri başlıyormuş
sana haber gönderdiler şeref konuğumuz olur mu diye:mrgreen:

praetorian
04 Eylül 2006, 15:02
vay be cok gusel gezı olmus ne yazıkkı katılamadım..tekrarlarız ısallah(gelemedım ama kalbım sızınleydı:))))

destinyofrock
04 Eylül 2006, 15:10
valla ben sabah zor uyandım:pale:
ve şuan klavyeyi bile zor kullanıyorum:pale:
heryerim ağrıyo yaaaaaa:pale: :salut:
destiny senin çektiğin fotolar nerdeeeeeeeee?

Cnm eve geçim atarım ok bi şey dağıtıyolardı thy bende gittim aldım şimdi dükkandayım mustea ile:cat:

SAVASXXL
04 Eylül 2006, 15:25
abi dün akşamki gittiğimiz köyde haftasonu traktör bakım günleri başlıyormuş
sana haber gönderdiler şeref konuğumuz olur mu diye:mrgreen:

ha ha ha diyorum..:P
2.si hane naptın şu çocuk esirgeme kurumunu dıyorum..3. ise traktor kadar kafanıza taş düşsün diyecem...:cherry:
ama demiyorum çızık çızık dolşamak eyü olmuyor...:queen: :queen:
4. tekrar ediyorum traktorun var desınlerde motorlu bisikletin varmış demesinler...:queen: :queen:

donniedarko
04 Eylül 2006, 16:10
ha ha ha diyorum..:P
2.si hane naptın şu çocuk esirgeme kurumunu dıyorum..3. ise traktor kadar kafanıza taş düşsün diyecem...:cherry:
ama demiyorum çızık çızık dolşamak eyü olmuyor...:queen: :queen:
4. tekrar ediyorum traktorun var desınlerde motorlu bisikletin varmış demesinler...:queen: :queen:

savaş abi bir sonraki toplantımıza da seni de bekleriz :P

vay be cok gusel gezı olmus ne yazıkkı katılamadım..tekrarlarız ısallah(gelemedım ama kalbım sızınleydı:))))

hazırlan hacı yakında yine buluşabiliriz ama bu sefer tam gün olacak ona göre hazırlanın

mithrelios
04 Eylül 2006, 16:29
vallah kıskandım. umarim bi gün istanbul a gelirim motorumla(önümüzdeki bahar?). o zaman tanisirim hepinizle.

kelsinus
04 Eylül 2006, 17:08
hazırlan hacı yakında yine buluşabiliriz ama bu sefer tam gün olacak ona göre hazırlanın

İyi dedin Hasan üstadım.Ben feci ısındım bu vitesli motora.Tam gün yapalım.Uzaklara gidelim.:cat: Yalnız oturduğum bölgem köşeli olmuştu dün gece:queen: :queen: :queen:

donniedarko
04 Eylül 2006, 18:36
vallah kıskandım. umarim bi gün istanbul a gelirim motorumla(önümüzdeki bahar?). o zaman tanisirim hepinizle.

berleriz dostum ne zaman istersen buyur gel yeterki CBR'ın olsun :cat:

İyi dedin Hasan üstadım.Ben feci ısındım bu vitesli motora.Tam gün yapalım.Uzaklara gidelim.:cat: Yalnız oturduğum bölgem köşeli olmuştu dün gece:queen: :queen: :queen:

sen daha çukurlara filan sert düşüş yapmadan o zaman, bak neler oluyor o zaman :mrgreen:

serkan79
04 Eylül 2006, 20:15
mobiletlerin arasında bi tane farklı motosiklet gördüm sanki hani sadece mobilet buluşmasıydı o motosikletin ne işi var aranızda :)

donniedarko
04 Eylül 2006, 20:59
mobiletlerin arasında bi tane farklı motosiklet gördüm sanki hani sadece mobilet buluşmasıydı o motosikletin ne işi var aranızda :)

görünen sadece bi tane :) bide arkada olanlar var :farao::P

joybell
04 Eylül 2006, 21:50
arkadaşlar bu gezi işini seneye ertelesek olmazmı daha yeni aldım motoru hem ehliyettte yok napcaz

donniedarko
04 Eylül 2006, 23:53
arkadaşlar bu gezi işini seneye ertelesek olmazmı daha yeni aldım motoru hem ehliyettte yok napcaz

mümkün :) biz de motorları garaja çekip üstünü örtelim seneye kadar madem :P neyse öncelikle motorun hayırlı olsun güle güle kullan diyelim sen seneye kadar ehliyetini filan hallet acele etme yavaş yavaş :cat:

yakamoz_072002
05 Eylül 2006, 01:02
abi yokmu antalyaya geleniniz yada burada bir gezi düzenleyeniz biz burada öksüz kaldık valla:salut:

hasan abi msn açsana

beyler öldünüzmü yaa bakın havalar da güzelken antalyada gelirseniz şöle bir kemer tekirova göynük yaparız yanlız ruhsat ve ehliyetinizide getirin malum burda bomba patlattı teröristler kalleşler motorun alt kısmına yerleştirmişler düzeeneği uzaktan patlatmışlar sizde sakata gelmeyin yani gelirseniz

arkadaşalr aramızda antalyalı olanlar varsa msn açık buluşalım bir hafta sonuda şöle bir turlayalım msn adresim :bounce: yakamoz_072002:bounce:

Starsailor
05 Eylül 2006, 09:44

sen de scooter var di mi?
yoksa hayabusa da,ben mi öyle görüyorum:queen:

serkan79
05 Eylül 2006, 10:11
sen de scooter var di mi?
yoksa hayabusa da,ben mi öyle görüyorum:queen:

scooter var ama donniedarko yu 2km de bir nerde kaldı bu adam diyerek sağa çekip 10 dk bekleyen bi scooter var :mrgreen:

Alper_tim
05 Eylül 2006, 10:24
scooter var ama donniedarko yu 2km de bir nerde kaldı bu adam diyerek sağa çekip 10 dk bekleyen bi scooter var :mrgreen:

olm arada 125 cc fazlan var senin ondan oluyo herhalde ne diolardı grenaj takılmış mobileytmiydi neydi bunların buluşması:P
şaka maka iyi gezmişler sanırım baksana hepsinin bi yerleri ağrıyo:queen: :queen:
izmite mi gittiler ne:silent:

serkan79
05 Eylül 2006, 10:30
ne izmiti be o mobilet istanbul sınırından dışarı cıkamaz istanbul bile büyük onlara :mrgreen:

bu arada arkadaslar 10 eylül de abant gezisi var resimlere bakın cok begeneceksiniz gerci mobiletciler dayanamaz oraya kadar ama neyse :)

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=20940

donniedarko
05 Eylül 2006, 12:53

yokluğumdan faydalanıp arkamdan ne konuşuyor öyle bakim:P senin köfteci motorunla muhatap olmamak için mümkün olduğunca geriden takip ediyom seni, napim önden basıp gitsem bulamayacan beni mecburan arkadan geliyorum napim :cherry:

ne izmiti be o mobilet istanbul sınırından dışarı cıkamaz istanbul bile büyük onlara :mrgreen:

bu arada arkadaslar 10 eylül de abant gezisi var resimlere bakın cok begeneceksiniz gerci mobiletciler dayanamaz oraya kadar ama neyse :)

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=20940

o gün çalışmıyor olsaydım görürdün senin köfte motorun mu gidemiyor yoksa mobilet mi:bounce:

serkan79
05 Eylül 2006, 13:02
yokluğumdan faydalanıp arkamdan ne konuşuyor öyle bakim:P senin köfteci motorunla muhatap olmamak için mümkün olduğunca geriden takip ediyom seni, napim önden basıp gitsem bulamayacan beni mecburan arkadan geliyorum napim :cherry:

o gün çalışmıyor olsaydım görürdün senin köfte motorun mu gidemiyor yoksa mobilet mi:bounce:

ula sen benle gezmeye geldigin zaman karizmayı düzeltiyosun az da olsa ne konusuyon akülü bisiklet :)

bükemedigin bileği öpeceksin bak bende cbr600f i gecemiyorum mesela ayıp bişe değilki :cherry:

donniedarko
05 Eylül 2006, 13:05
bükemedigin bileği öpeceksin bak bende cbr600f i gecemiyorum mesela ayıp bişe değilki :cherry:

ama o CBR 600f skutır değil ki :queen: yani 125'in ağabeyisi :cherry: