PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : cbr 125'liler, sonbaharın güzel havalarını değerlendirelim...

Sayfa : 1 [2] 3 4 5

donniedarko
31 Ağustos 2006, 23:24
hasan ben de geliyorum ama çoğu kişi gibi hafta içi akşam 6.30 dan sonra ya da hafta sonu uygunum.
Uğur

ok uğur ekliyorum seni de ya zaten hemen hemen herkes çalıştığı için akşam saatlerinde ya da haftasonu olabilir dediğin gibi onu artık herkesten gelecek öneriler doğrultusunda belirleriz mesela pazar günü akşam üzeri olabilir hava durumu da uygun gözüküyo

sametcakar
01 Eylül 2006, 00:32
::stupid:: ::stupid:: ::stupid:: ::stupid:: ehliyetsizlere özgürlük.. ehliyetsizlere özgürlük ::stupid:: ::stupid:: ::stupid:: ::stupid::

::stupid::::stupid::::stupid::::stupid::gezmek hakkımız söke söke alrız::stupid::::stupid::::stupid::::stupid::

printman
01 Eylül 2006, 00:33
printman dostum yanlış anlama ama bişey soracam ehliyet ve korumalar konusunda bir sorun yok dimi :)

bakalım eğer sayımız az olursa o şartı eleyebiliriz :queen: yok şaka bir yana buluşmayı iptal eder yine o şartı kaldırmayız :bounce:

valla 770 km yol yaptım, bir kere polis cevirdi, motosiklet anket ve kayıt formu gibi bi sey tutuyorlardı.

o kadar yola ehliyetsiz ve korumasız gitmek cahil cesaretinden baska bir sey olamaz.

kaldıki ben hergun ise motosikletle gidiyorum, kopruyu geciyorum, 70 km. yol yapıyorum, daha hiç full korumasız ve tabiiki ehliyetsiz yolculuk yapmadım.

benim full korumam en sıcak yaz gununde bile soyle:
kask, eldiven, mont, bellik, yazlık bot, pantaloniçi dizlik.

bulusma ne zaman olacak belli degil galiba,
bana pazar aksamı uyar, muhakkak gelirim.

donniedarko
01 Eylül 2006, 00:35
anaaa eylemciler bastı topici polis nerde polisi çağırın çevik kuvvet gelsin cerrah gelsin :queen: bu motorcuların ne işi var burda toplayın hepsini :cherry:

sametcakar
01 Eylül 2006, 00:38
anaaa eylemciler bastı topici polis nerde polisi çağırın çevik kuvvet gelsin cerrah gelsin :queen: bu motorcuların ne işi var burda toplayın hepsini :cherry:

bende yeni topik açıcam

EHLİYETSİZLER KARDEŞLİĞİ
:queen: :queen:

donniedarko
01 Eylül 2006, 00:39
valla 770 km yol yaptım, bir kere polis cevirdi, motosiklet anket ve kayıt formu gibi bi sey tutuyorlardı.

o kadar yola ehliyetsiz ve korumasız gitmek cahil cesaretinden baska bir sey olamaz.

kaldıki ben hergun ise motosikletle gidiyorum, kopruyu geciyorum, 70 km. yol yapıyorum, daha hiç full korumasız ve tabiiki ehliyetsiz yolculuk yapmadım.

benim full korumam en sıcak yaz gununde bile soyle:
kask, eldiven, mont, bellik, yazlık bot, pantaloniçi dizlik.

bulusma ne zaman olacak belli degil galiba,
bana pazar aksamı uyar, muhakkak gelirim.

harikasın abi :cat: pazar gününü ben öneri olarak söyledim başka fikirler öneriler de gelsin ona göre kararlaştıralım

bende yeni topik açıcam

EHLİYETSİZLER KARDEŞLİĞİ
:queen: :queen:

senin topic hit olur şimdiden söyliim :queen:

sametcakar
01 Eylül 2006, 00:45
yaa hasan abi benide arada kaynatsanız olmazmı???

bak haftaya yazılıyom valla kursaa...

donniedarko
01 Eylül 2006, 01:07
haftayı mı yazılıyosun?? senin şimdiye çoktan yazılmış olman gerekiyordu :) olmaz samet kardeşim bak şartlar yukarıda yazıyor lütfen ısrar etmeyiniz taklitlerimizden sakınınız :mrgreen:

fırtına_87
01 Eylül 2006, 01:41
Ben Gelmek Çok İsterdim Ama İşim Dolayısıyla Mümkün Değil :(
Siz Resimlersiniz Bizde Bakarız Netten Artık.......

donniedarko
01 Eylül 2006, 01:51
Ben Gelmek Çok İsterdim Ama İşim Dolayısıyla Mümkün Değil :(
Siz Resimlersiniz Bizde Bakarız Netten Artık.......

neden gelemeyesin ki yaws hepimiz çalışıyoruz akşam iş çıkışında toplanmayı düşünüyoruz ya da haftasonu

günaydın herkese.. güncel :cat:

sametcakar
01 Eylül 2006, 13:52
bende o buluşma yerini basmazsaaaammm :queen:

SuSpect
01 Eylül 2006, 13:55
Tmm hacı bende burdayım.
Ehliyet var
Mont var
Kask var
Eldiven var
Dizlik yok
Ayakkabı yok
Falla benı böyle kabul edin agalar :)

Ha bu arada bir teklifim var gezilecek yer ve tarihle ilgili.

Kilyos tarafına gidebiliris hiç gitmedim gusel diyorlar.

donniedarko
01 Eylül 2006, 13:56
Tmm hacı bende burdayım.
Ehliyet var
Mont var
Kask var
Eldiven var
Dizlik yok
Ayakkabı yok
Falla benı böyle kabul edin agalar :)

Ha bu arada bir teklifim var gezilecek yer ve tarihle ilgili.

Kilyos tarafına gidebiliris hiç gitmedim gusel diyorlar.

ok yönetim kurulu gruba katılımınızı uygun görmüştür :P listeye ekleniyorsunuz

sarıyer kilyos tarafları benim de aklımda var artık herkes neye karar verirse ben uyarım, bana göre her yol roma :cat:

bende o buluşma yerini basmazsaaaammm :queen:

daha önce de söylediğimiz gibi güvenlik gerekçesiyle buluşma yeri ve saati gizli tutulacaktır :queen:

PcKopatGhostRider
01 Eylül 2006, 14:27
çok uzaksınız dostlar ya.. :pale: inanın gelmeyi çok isterdim..

SuSpect
01 Eylül 2006, 14:38
sarıyer kilyos tarafları benim de aklımda var artık herkes neye karar verirse ben uyarım, bana göre her yol roma :cat:

Yok benımki sadece öneri, kimseden ses çıkmazsa diye.

kelsinus
01 Eylül 2006, 15:19
http://img305.imageshack.us/img305/2263/28fallnt1.jpg (http://imageshack.us)

Bugüne kadar birçok toplantı ve etkinliğe katıldık güzelim motorlarımızla, eleştirildik, hor görüldük, küçümsendik hatta bazen de :( ama artık biz bize olalım ve cbr 125lerimizi toplayıp sonbaharın şu güzel havalarını değerlendirelim diyorum. Yaz bitti ve sakin sakin rüzgarlanmak için bu son şansları değerlendirelim ne dersiniz? gelen teklifler doğrultusunda buluşma günü, saati ve yerini belirleyelim. evet buyrun görüşleriniz?

hız limitimiz :)
http://img284.imageshack.us/img284/1550/speedni0.jpg (http://imageshack.us)

NOT: buluşmaya A-2 ehliyeti, full koruması (kask, eldiven, mont, dizlik) ve cbr 125'i olmayan katılamaz :cherry: lütfen ısrar etmeyiniz

topici yanlış yerde açmadık dimi? öneriler kısmına uygun galiba ama...:silent:

durumum notta belirtilen şartlara uygun ve ben varım diyenler:

1. starsailor
2. donniedarko
3. praetorian +1
4. printman
5. tronic
6. destinyofrock
7. suspect
8.
9.
10.

Ben de geliyorum.İstediğin cbr 125 ise kiralayacağım Hasan.:cat: :queen:

sametcakar
01 Eylül 2006, 15:26

ozanım, ne kirası lan manyağa bak... bizimki ne güne duruyor :cat:

donniedarko
01 Eylül 2006, 15:29

bak ne güzel çözüm işte :bounce:

ama şimdi listeye kimi yazıcam peki :silent:

lem samet hiç uyanık değilsin he kiralık motor var diye yazsana :cherry:

he bu arada kendi cbr'ı olmayan arkadaşlar bizi en arkadan takip edecekler:queen:

kelsinus
01 Eylül 2006, 17:03
he bu arada kendi cbr'ı olmayan arkadaşlar bizi en arkadan takip edecekler:queen:

Hayatımda kuyruk sonundan kurtulamadım be.Nedir bu kader?:pr:

Samedim sen büyük bir insansın.:cat: Teşekkür ederim.:rendeer: Cıbırlı kardeşlerime beni mahcup etmedin.:rendeer: :salut: :salut:

donniedarko
01 Eylül 2006, 17:17
Hayatımda kuyruk sonundan kurtulamadım be.Nedir bu kader?:pr:

Samedim sen büyük bir insansın.:cat: Teşekkür ederim.:rendeer: Cıbırlı kardeşlerime beni mahcup etmedin.:rendeer: :salut: :salut:

senin kaderin bu kardeşim sıkma canını başa gelen çekilir :mrgreen: nedir kararınız ne diyosunuz ekliyimmi sizi de listeye??

praetorian
01 Eylül 2006, 17:17
kelsınus gelcem derse artcımı atar yıne onu getırırım..gercı benı son gorusunuz olur ama olsun:D

özge özlem
01 Eylül 2006, 17:47
arkadaslar bende yeni sayılırım, henüz etkinliğe katılmadım. Aranızda olmayı cok isterdim ama tatil sebebiyle burada olamayacagım. En kısa zamanda tanışmak ve görüşmek üzere...

serkan79
01 Eylül 2006, 17:59
aha mobiletciler toplanmış :)

Starsailor
01 Eylül 2006, 18:16
arkadaslar bende yeni sayılırım, henüz etkinliğe katılmadım. Aranızda olmayı cok isterdim ama tatil sebebiyle burada olamayacagım. En kısa zamanda tanışmak ve görüşmek üzere...

gel özge gel..
ben de yeniyim biz arkadan takip ederiz grubu:P

özge özlem
01 Eylül 2006, 18:28
gel özge gel..

ya neden olmasın, en kıza zamanda insallah. :)

lodos
01 Eylül 2006, 21:36
yaaa dostlar adamın canını cektiriyorsunuz walla.atlıyacagım cbr 'e gelecegim ist ye manisa biraz uzak kalıyor ama :salut: eee artık yediginiz ictiginiz size kalsın gördüklerinizi bize anlatırsınız :cat:

donniedarko
01 Eylül 2006, 21:39

aramıza hoşgeldin özge :rendeer: seni de listeye ekliyorum en kısa zamanda görüşmek üzere iyi tatiller sana

aha mobiletciler toplanmış :)

mobilet kadar taş düşsün kafana :P

yaaa dostlar adamın canını cektiriyorsunuz walla.atlıyacagım cbr 'e gelecegim ist ye manisa biraz uzak kalıyor ama :salut: eee artık yediginiz ictiginiz size kalsın gördüklerinizi bize anlatırsınız :cat:

ayıpsın hoca herkese kapımız açık buyur gel manisa dediğin kaç yüz kilometreki atla gel :cherry:

gel özge gel..

damla senden şikayetçiyim bak topicle hiç ilgilenmiyosun :P hadi ya artık buluşma gününü ve yerini belirleyelim yavaş yavaş

kelsınus gelcem derse artcımı atar yıne onu getırırım..gercı benı son gorusunuz olur ama olsun:D

geç kaldın dostum onu samete ayarladık :queen:

SAVASXXL
01 Eylül 2006, 22:39
vay 125 lik grenajlı mobilyetciler sizi ..:P
bayakı olmuşunuz yav.. siz köprüyüde kapatırsınız bu sayıyla ...:queen:
grenajlı mobilyetci arkadaşlarım bari 10 kişi olsaydınız sevinirdim sizin yerinizede..

donniedarko
01 Eylül 2006, 22:49
vay 125 lik grenajlı mobilyetciler sizi ..:P
bayakı olmuşunuz yav.. siz köprüyüde kapatırsınız bu sayıyla ...:queen:
grenajlı mobilyetci arkadaşlarım bari 10 kişi olsaydınız sevinirdim sizin yerinizede..

sen bi topic aç bakalım kaç tane traktör toplayabilecen :queen: sonra çift sürmeye gideriz :queen: :queen: :queen:

SAVASXXL
01 Eylül 2006, 22:52
yav traktorun var desiinlerde mobilyete biniyor kocaman a dam d emesinler biz razıyız gardaşım sen kafanı yorma..
translp herkezde olan bir motosiklet değildir her isteyen alamaz.. aramızdaki farkta budur..
mobilyet herkezde vardır ama transalp herkezde yoktur...:queen:

donniedarko
01 Eylül 2006, 23:12
allah herkesi motoruyla mesut bahtiyar etsin savaş abim :P bu arada kullanmak isterseniz isteyin verelim hayır demeyiz yani çekinmeyin öyle ikide bir laf etmeyin de sonra nazarınız değecek

tronic
01 Eylül 2006, 23:35
evet arkadaşlar ahirette iman dünyada zaman ve mekan demişler :p ne zaman toplanıyoruz? :)

Carcharoth
01 Eylül 2006, 23:36
yav traktorun var desiinlerde mobilyete biniyor kocaman a dam d emesinler biz razıyız gardaşım sen kafanı yorma..
translp herkezde olan bir motosiklet değildir her isteyen alamaz.. aramızdaki farkta budur..

Abi kavgada sölenmez bu laf iki paralık ettin bizi yahu :salut:

donniedarko
01 Eylül 2006, 23:37
evet arkadaşlar ahirette iman dünyada zaman ve mekan demişler :p ne zaman toplanıyoruz? :)

hele şükür ya birinizden sez çıktı artık umudumu kesmiştim burada savaş abiyle uğraşmaktan halim kalmadı artık :salut:
neyse ya ben pazar günü akşam üzeri olabilir diye bir fikir attım ortaya ama bilmem herkese uyar mı

Abi kavgada sölenmez bu laf iki paralık ettin bizi yahu :salut:

aha ikincisinden de ses çıktı sırtımız yere gelmez artık:queen:

mithrelios
01 Eylül 2006, 23:59

ya abi tamam iyi hoş güzel diyorsun da, Türkçe'ye biraz özen lütfen. Hiç olmazsa Transalp'e biniyor ama "herkes" yazmayi bilmiyor demesinler, varsın grenajlı bisiklete biniyor desinler. tabi "de" ekinin bazen ayrı bazen bitişik yazılması durumuna hiç girmeyelim, Transalp'e binmeye hele hiç benzemez.

şaka bi yana da, Türkçe kullanımımıza azami dikkat lütfen, bu dili ve kültürü seviyorsak en azından. :rendeer:

donniedarko
02 Eylül 2006, 00:14
evet arkadaşlar ne diyorsunuz buluşma günü ve yeri için ?

en azından gelebilecek olanlarla yarın yada sonraki gün biryerlerde buluşalım konuşalım ne yapacağımıza karar veririz

ben biryerlerde oturup yiyip içmekten çok kısa mesafe de olsa yol yapma taraftarıyım

tronic
02 Eylül 2006, 00:54
Pazar günü benim için uygundur Hasan'cım :) Hava güzel olur umarım . Cbr cılar hadi nerdesiniz?

donniedarko
02 Eylül 2006, 00:58
peki dolmabahçe'deki çay bahçesi otoparkında saat 19.00 uygun mu?

ya abi tamam iyi hoş güzel diyorsun da, Türkçe'ye biraz özen lütfen. Hiç olmazsa Transalp'e biniyor ama "herkes" yazmayi bilmiyor demesinler, varsın grenajlı bisiklete biniyor desinler. tabi "de" ekinin bazen ayrı bazen bitişik yazılması durumuna hiç girmeyelim, Transalp'e binmeye hele hiç benzemez.

şaka bi yana da, Türkçe kullanımımıza azami dikkat lütfen, bu dili ve kültürü seviyorsak en azından. :rendeer:

sen de geliyosun dimi buluşmaya 4 saatlik yol neki

SuSpect
02 Eylül 2006, 01:31
Dolmapahçede netces yaw? çıkıp gezelim şöle bi.

donniedarko
02 Eylül 2006, 01:33
Hava güzel olur umarım

hava parçalı bulutlu 21-26 derece bence mükemmel meteoroloji yanılmazsa tabi

Dolmapahçede netces yaw? çıkıp gezelim şöle bi.

aynı görüşteyim orayı buluşma yeri olarak söyledim belki karşıdan da gelen olursa buluşma noktası için tam orta yer ama başka yer önerirseniz o da olur

kelsinus
02 Eylül 2006, 02:41
evet arkadaşlar ne diyorsunuz buluşma günü ve yeri için ?

en azından gelebilecek olanlarla yarın yada sonraki gün biryerlerde buluşalım konuşalım ne yapacağımıza karar veririz

ben biryerlerde oturup yiyip içmekten çok kısa mesafe de olsa yol yapma taraftarıyım

Her türlü uyarım.:cat: Bence de yeter yediğimiz yahu.Gezelim tozalım.Gıcır gıcır CBR'ı da ayarladım.(Her türlü markanın toplantısına itina ile sızılır:pl: zuhahaha)

tronic
02 Eylül 2006, 02:49
ben anadolu yakasındayım , buluşma yeri için dolmabahçe bana uygun ancak saat 19 biraz geç değil mi? daha erken buluşsak da fazla karanlığa kalmasak daha iyi sanki.Gece kullanımı açısından bir sorunum yok ama katılacak diğer arkadaşların deneyimleri ya da tercihleri nedir bilmiyorum.Bana uyar saat 19.00 dolmabahçe.
sevgiler

kelsinus
02 Eylül 2006, 02:54
ben anadolu yakasındayım , buluşma yeri için dolmabahçe bana uygun ancak saat 19 biraz geç değil mi? daha erken buluşsak da fazla karanlığa kalmasak daha iyi sanki.Gece kullanımı açısından bir sorunum yok ama katılacak diğer arkadaşların deneyimleri ya da tercihleri nedir bilmiyorum.Bana uyar saat 19.00 dolmabahçe.
sevgiler

Evet yahu.Niye 19:00 Hasan?Senin imkanların mı elvermiyor?Hani gündüz gözüyle gezsek iyi olurdu.

donniedarko
02 Eylül 2006, 10:26
Her türlü uyarım.:cat: Bence de yeter yediğimiz yahu.Gezelim tozalım.Gıcır gıcır CBR'ı da ayarladım.(Her türlü markanın toplantısına itina ile sızılır:pl: zuhahaha)

buluşma yeri girişinde ehliyet ve ruhsat kontrolü yapılacaktır bilginize :queen: ruhsatı kendi üzerine olmayanlar geri çevrilebilir :bounce:

Evet yahu.Niye 19:00 Hasan?Senin imkanların mı elvermiyor?Hani gündüz gözüyle gezsek iyi olurdu.

ya aslında bana kalsa sabah 9da buluşup gece geç saatlere kadar dolaşalım diyecem ama bu pazar için benim açımdan mümkün değil çünkü o gün çalışıyorum ama belki bir saat daha öne çekebiliriz

olmadı siz erkenden buluşun sonra ben yerinizi öğrenir katılırım size olmaamı

Starsailor
02 Eylül 2006, 10:37
pazar bana da uyar..
:cat:

mithrelios
02 Eylül 2006, 10:42
sen de geliyosun dimi buluşmaya 4 saatlik yol neki

gelin ankara'ya doğru bi gezi yapin nedir dolmabahçe-oturmak için mi bulusuyosunuz yani, ben de ağırlıyım sizi, otobanda 15 tane cbr 125 arka arkaya cok güzel olabilir:). ama ben gelsem de geziye katilamam ehliyet henüz elimde degil çünkü,3 hafta sonra umarim.

bi de şimdi gördüm ruhsat da henüz benim üzerime degil(noter yazdı ama adımı üstüne alıcı diye), ehliyet olmadigindan henüz muayeneye götüremiyorum motoru dolayisiyla ruhsati alamiyorum üstüme. acaba hiç almasam ne olur ki, nasil olsa üzerinde adim yaziyor ruhsatın alıcı olarak ve noterden alim satim sozlesmem var.

donniedarko
02 Eylül 2006, 10:43
pazar bana da uyar..
:cat:

oo damla hanımlar da gelmişler hoşgelmişleeer :) peki saat konusunda ne dersiniz? daha erkene alalımmı ama benim için en erken 18.00 olabilir dediğim gibi siz isterseniz daha erken buluşup çıkabilirsiniz ben de sonradan iş çıkışı size katılırım

bi de şimdi gördüm ruhsat da henüz benim üzerime degil

ruhsat için şaka yaptım yaw :queen:

mithrelios
02 Eylül 2006, 11:52
yok anladim şaka olduğunu da, merak ettim arada konuyu da dagitmadan sorayim belki cevap alirim dedim. ruhsati adima degistirmesem ne sorun cikar? -noterden alim satim sozlesmem ve ruhsat üzerinde alıcı olarak adım var.

SuSpect
02 Eylül 2006, 11:56
İyide hangi pazar :silent:

Madem pazar günü buluşcas, herkes tatilde osaman daha erken buluşabiliris, örneğin: saat 15:00 gibi. hava kararıncaya kadar gezeriz, zati kış gelior havalarda erkenden kararıyor saat 19:50 de guneş falan kalmıyor.

donniedarko
02 Eylül 2006, 11:56
yok anladim şaka olduğunu da, merak ettim arada konuyu da dagitmadan sorayim belki cevap alirim dedim. ruhsati adima degistirmesem ne sorun cikar? -noterden alim satim sozlesmem ve ruhsat üzerinde alıcı olarak adım var.

alım satım konusunda cahilim vala hiç bilmiyorum ama bir bilen çıkar şimdi

İyide hangi pazar :silent:

Madem pazar günü buluşcas, herkes tatilde osaman daha erken buluşabiliris, örneğin: saat 15:00 gibi. hava kararıncaya kadar gezeriz, zati kış gelior havalarda erkenden kararıyor saat 19:50 de guneş falan kalmıyor.

haklısın ama ben çalışıyorum o kadar erken çıkamam işyerinden en erken 17 gibi çıkabilirim ama dediğim gibi siz daha erken bir saatte buluşursunuz ben sonra çıkışta gelirim telefonlarınızı bana özelden atarsanız

yani pazar derken yarını kastediyoruz