PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni Motor Geldi! Şimdiye kadar ki en güçlü makinam. Ducati ?

Sayfa : [1] 2

furkanguvenc
01 Mart 2021, 15:18
Herkese merhaba bir süredir yeni motosiklet alma arefesindeydim. Bilenler bilir Triumph Trident için ilk sıraya girenlerden birisi olarak Kasım'dan bu yana kadar bekledim ama o iş uzayacak gibiydi bende daha fazla motorsuz kalmak istemedim ve kendime bu güzel makinayı aldım. 2020 Model Ducati Scrambler İcon Dark 3300 KM de aldım. O mu olsun bu mu olsun derken Barkın Abinin incelemesi sonra son derece hayranlık duyduğu bu makinayı tecrübe etmem gerektiğini düşünüp aldım. Bugün yaklaşık 100KM yol yaptım ve kesinlikle muazzam bir gidiş, harika bir duruş nispeten konforlu diyebileceğim müthiş bir makina. Allah herkesin gönlüne göre versin, inşallah daha güzelleri sizlerin olsun.

https://i.imgur.com/AiiQSu6.jpg

https://i.imgur.com/ZcvyCko.jpg

YasinC
01 Mart 2021, 15:32
Aramızdaki bir cahil daha kendini belli etti. O paraya africa alınırdı. Neyse desmo bakımında akıllandırırlar seni.

Şaka bir yana kaza bela vermesin hocam. Önce kendim sonra da diğer fakirler adına sormak istediğim soru var. Hayat çok mu güzel? :)

gurucuk
01 Mart 2021, 15:33
güle güle güvenle kullan tekerin düz bassın

ALİCEM
01 Mart 2021, 15:37
Hayırlı olsun. Nedense ktm alacağım dediğinizde kesin ducati alır diye düşünmüştüm. :)

furkanguvenc
01 Mart 2021, 15:41
Aramızdaki bir cahil daha kendini belli etti. O paraya africa alınırdı. Neyse desmo bakımında akıllandırırlar seni.

Şaka bir yana kaza bela vermesin hocam. Önce kendim sonra da diğer fakirler adına sormak istediğim soru var. Hayat çok mu güzel? :)

Öncelikle yaptığınız kinayeli şakaya cevap vereyim :) Ben gaz tepkisi iyi virajdan viraja atlayacağım aynı zamanda da işe git gelde beni yormayacak nispeten farklı bir makina almak istedim. Yaşım gereği Enduro pek istemedim :)
Hayat güzel evet çok şükür bu şartlara gelebilmek için 28 yaşında birisi olarak 7 senedir çalışıyorum ki bunun 3 senesi hem okul hem iş şeklinde ilerledi. Bu çalışmamın karşılığını alıyor almaktan dolayı da hayallerimi başarabilmekten de çok mutluyum. Darısı herkesin başına inşallah.

güle güle güvenle kullan tekerin düz bassın

Çok teşekkür ederim. Daha güzelleri sizlerin olsun.

Ezio41
01 Mart 2021, 15:42
Güle güle kullanın, kazasız belasız. Çok tatlı motor maşaallah. :)

furkanguvenc
01 Mart 2021, 15:44
Hayırlı olsun. Nedense ktm alacağım dediğinizde kesin ducati alır diye düşünmüştüm. :)

Çok teşekkürler. Valla o ara ben bile bilmiyordum, helal olsun size o halde.:mrgreen:

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:43 ----------

Güle güle kullanın, kazasız belasız. Çok tatlı motor maşaallah. :)

Çok çok teşekkürler. Hepimiz için kazasız, belasız sürüşler olsun. Baktıkça bakasım geliyor işime konsantre olamıyorum garip bir durum :)

konfucyus
01 Mart 2021, 15:58
Gule gule kullan makina ates ediyor :) Yalniz gri makineyi guneste cekme daha guzel gozukur :)

furkanguvenc
01 Mart 2021, 16:03
Gule gule kullan makina ates ediyor :) Yalniz gri makineyi guneste cekme daha guzel gozukur :)

Teşekkür ederim uyarıyı dikkate alacağım :) gelişi güzel çekmiştim heyecanımı paylaşmak için ama daha güzellerini de mutlaka paylaşacağım. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah.

gurcanozturk
01 Mart 2021, 16:04
Herkese merhaba bir süredir yeni motosiklet alma arefesindeydim. Bilenler bilir Triumph Trident için ilk sıraya girenlerden birisi olarak Kasım'dan bu yana kadar bekledim ama o iş uzayacak gibiydi bende daha fazla motorsuz kalmak istemedim ve kendime bu güzel makinayı aldım. 2020 Model Ducati Scrambler İcon Dark 3300 KM de aldım. O mu olsun bu mu olsun derken Barkın Abinin incelemesi sonra son derece hayranlık duyduğu bu makinayı tecrübe etmem gerektiğini düşünüp aldım. Bugün yaklaşık 100KM yol yaptım ve kesinlikle muazzam bir gidiş, harika bir duruş nispeten konforlu diyebileceğim müthiş bir makina. Allah herkesin gönlüne göre versin, inşallah daha güzelleri sizlerin olsun.

https://i.imgur.com/AiiQSu6.jpg

https://i.imgur.com/ZcvyCko.jpg

Hocam hayirli olsun, sarisini pek bir begenirim ben bunun, ozellikle mi gri sectiniz, yoksa bayide gri mi vardi ?

furkanguvenc
01 Mart 2021, 16:09
Hocam hayirli olsun, sarisini pek bir begenirim ben bunun, ozellikle mi gri sectiniz, yoksa bayide gri mi vardi ?

İkinci el aldım hocam, koyu renkleri tercih ediyorum genel olarak. Bir de fiyat olarak nispeten diğer ilanlara göre uygundu. O yüzden renk konusuna pek takılmadım.

vandamme
01 Mart 2021, 16:10
Hayırlı olsun hocam, güle güle kullanın.

mrt20
01 Mart 2021, 16:14
Malı nereye satıyorsun reis :cherry:
Şaka bir yana güzel alet. Allah kaza bela vermesin :cat:

whitedeamon
01 Mart 2021, 16:14
Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

tarzan rıfkı
01 Mart 2021, 16:20
motor harika zaten ona laf yok.iri biri değilseniz o motora çok güzel yakışırsınız motor biraz ufak daha doğrusu cılız duruyor.termignoni egzoz var kulaklar bayram edicek offf yani.o zaman sizden daha sonra bu motorun bakım ücretlerini vs paylaşmanızı rica edicem.bir sonraki konu olarak benim gibi ducati merak edenler daha doğrusu bakım fiyatlarını vs merak edenler için güzel olur.hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız

tommygun
01 Mart 2021, 16:24
Hayırlı olsun, çok güzel seçim yapmışsınız bence.

msandikci
01 Mart 2021, 16:27
Yakışıklı makine. Güzel günlerde kullanırsınız umarım. Tekerinize taş değmesin. :)

furkanguvenc
01 Mart 2021, 16:33
Tek tek yazamadım kusura bakmayın herkese çok teşekkürler.

Mal mı? Ne malı? :mrgreen:

motor harika zaten ona laf yok.iri biri değilseniz o motora çok güzel yakışırsınız motor biraz ufak daha doğrusu cılız duruyor.termignoni egzoz var kulaklar bayram edicek offf yani.o zaman sizden daha sonra bu motorun bakım ücretlerini vs paylaşmanızı rica edicem.bir sonraki konu olarak benim gibi ducati merak edenler daha doğrusu bakım fiyatlarını vs merak edenler için güzel olur.hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız

Egzoz karar vermemde büyük etken oldu kesinlikle muazzam bir sesi var. Biraz gürültülü ama hakkını veriyor kesinlikle. Susturuculu kullanıyorum sökmeyi de düşünmüyorum. Allah düşürmesin ama Korlas'a düşersek vah halimize :D paylaşırım gidersem tabi ki.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:30 ----------

Hayırlı olsun, çok güzel seçim yapmışsınız bence.
Şu an için bende çok memnunum bu seçimden Allah utandırmasın. Teşekkür ederim.

Yakışıklı makine. Güzel günlerde kullanırsınız umarım. Tekerinize taş değmesin. :)
Teşekkür ederim sizlerin de tekerine taş değmesin.

vakdag
01 Mart 2021, 16:36
hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın.

tarzım olmasa da yanımdan geçerseniz "vay arkadaş motosiklete bak" derim :mrgreen:

berk_cglr
01 Mart 2021, 16:48
obaa ters köşe yapmışsın bütün foruma olsun hoş geldin aramıza umarım gezilerde vs karşılaşırız bende de monster 696 var güzel motordur ducati pişman etmez özellikle scrambler ducati güle güle kullan

BloodyBaron
01 Mart 2021, 16:52
Hayırlı olsun. Scrambler Barkın abinin çok beğendiği bie motordu. Bence de çok güzel.

tarzan rıfkı
01 Mart 2021, 16:52
arkadaşta zard egsozlusu var kırmızı renk onun bile ses efsane ona özel üretim oda güzel ama termignoni tek atar.bakım olarak korlas yada başka yer fark etmez.sadece resmi ducati servisi olsa yeterli.benim bildiğim resmi yerlerdeki bakımlar motorun üstüne işleniyor dünyanın neresine gidersen git yapılan işlemler görünüyor.ducati italya ya yapılanlar gidiyor onlarda biliyor geri çağırma parça vs de haber veriliyor.bence de beklemeyerek akıllılık ettiniz trident işi yaş kaldıki mt07 92 z650 97 bin olmuş tridenti 85 e vermezlerdi

furkanguvenc
01 Mart 2021, 17:07
hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın.

tarzım olmasa da yanımdan geçerseniz "vay arkadaş motosiklete bak" derim :mrgreen:

Yorumunuz çok mutlu etti beni teşekkür ederim :)

obaa ters köşe yapmışsın bütün foruma olsun hoş geldin aramıza umarım gezilerde vs karşılaşırız bende de monster 696 var güzel motordur ducati pişman etmez özellikle scrambler ducati güle güle kullan

İlk hafta sonu serbestliğinde Darlık, Teke taraflarına doğru gideceğim denk geliriz mutlaka :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:02 ----------

arkadaşta zard egsozlusu var kırmızı renk onun bile ses efsane ona özel üretim oda güzel ama termignoni tek atar.bakım olarak korlas yada başka yer fark etmez.sadece resmi ducati servisi olsa yeterli.benim bildiğim resmi yerlerdeki bakımlar motorun üstüne işleniyor dünyanın neresine gidersen git yapılan işlemler görünüyor.ducati italya ya yapılanlar gidiyor onlarda biliyor geri çağırma parça vs de haber veriliyor.bence de beklemeyerek akıllılık ettiniz trident işi yaş kaldıki mt07 92 z650 97 bin olmuş tridenti 85 e vermezlerdi

Egzoza özel yazılım atılmış servis tarafından hatta önce ki yazılım bir flash diske yüklenip teslim edilmiş onu da özel kutuya koymuşlar bu durum bile özel bir markaya biniyorum hissi yaratıyor. Aynen meth edilen bazı servisleri var bende oralara giderim gibi.
Trident konusuna gelirsek o iş baya bir sıkıntı benim tahminim Mayıs-Haziran gibi anca gelir o zaman da fiyatlar ne olur bilinmez. İngiltere'de bile daha satışa çıkmadan dolar fiyatına zam geldi. Keşke bir motorum olsaydı da bekleyebilseydim ama şuan ki tercihimden gayet mutluyum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:06 ----------

Hayırlı olsun. Scrambler Barkın abinin çok beğendiği bie motordu. Bence de çok güzel.

İstanbul'a bekliyorum bak seni teklifim hala geçerli :)

hasmet
01 Mart 2021, 17:08
Hayırlı olsun, problemsiz zevkle kullanın.

Asıl soru: 400 mü 800 mü? :)

furkanguvenc
01 Mart 2021, 17:12
Hayırlı olsun, problemsiz zevkle kullanın.

Asıl soru: 400 mü 800 mü? :)

Teşekkürler inşallah :flower: 800cc

YasinC
01 Mart 2021, 17:13
Öncelikle yaptığınız kinayeli şakaya cevap vereyim :) Ben gaz tepkisi iyi virajdan viraja atlayacağım aynı zamanda da işe git gelde beni yormayacak nispeten farklı bir makina almak istedim. Yaşım gereği Enduro pek istemedim :)
Hayat güzel evet çok şükür bu şartlara gelebilmek için 28 yaşında birisi olarak 7 senedir çalışıyorum ki bunun 3 senesi hem okul hem iş şeklinde ilerledi. Bu çalışmamın karşılığını alıyor almaktan dolayı da hayallerimi başarabilmekten de çok mutluyum. Darısı herkesin başına inşallah.

Çok teşekkür ederim. Daha güzelleri sizlerin olsun.

Aboo sen şimdi africa viraja girmiyor mu diyorsun. Yani Honda ile virajdan viraja atlanamıyor. Ayrıca africa sport touring ve buna binenlere yaşlı diyorsun! yandın sen :pl:

furkanguvenc
01 Mart 2021, 17:14
Aboo sen şimdi africa viraja girmiyor mu diyorsun. Yani Honda ile virajdan viraja atlanamıyor. Ayrıca africa sport touring ve buna binenlere yaşlı diyorsun! yandın sen :pl:

Gizli bir örgüt falan mı bunlar? GS'ciler gibi mi? Korktum bak şimdi :santa:

Erenkc91
01 Mart 2021, 17:37
Kazasız belasız sürüşler nasip olur İnşallah, hayırlı olsun güle güle gazlayın. :)

YasinC
01 Mart 2021, 17:49
Tanışırsın daha çok haftasonu buralarda kendisi :cherry:

mavzer-i
01 Mart 2021, 17:52
800 cc ise aman dikkat. geri bu versiyonlarda güçten biraz kıstıklarını hatırlıyorum ama bütün 796 serisi gibi gücü yerindeyse taklaya getirebilir seni. sağ bileğine hakim ol. hayırlı olsun. desmo bakımı geldiğinde beni bul. ucuz yollu yolları biliyorum. malum 2 sene hypermotard 796 kullandım.

Hırbonen
01 Mart 2021, 18:04
Gizli bir örgüt falan mı bunlar? GS'ciler gibi mi? Korktum bak şimdi :santa:

naptin hocam sen!!!1

Bu motorlar kiz motorudur,ufaciktir boyunuz 1.70 ten fazlaysa siritir biraz :(

Viraj konunda yorumuna teesuf ederim.Africa ile cok daha iyi viraj yapilacagi tartisilmaz zaten..

Neyse, artik olan olmus ;)

2 yil sonra alirsin bizim africa yi.Ducati ye de binmedim demezsin.

Hayirli olsun.

cıbılduck
01 Mart 2021, 18:16
800 cc ise aman dikkat. geri bu versiyonlarda güçten biraz kıstıklarını hatırlıyorum ama bütün 796 serisi gibi gücü yerindeyse taklaya getirebilir seni. sağ bileğine hakim ol. hayırlı olsun. desmo bakımı geldiğinde beni bul. ucuz yollu yolları biliyorum. malum 2 sene hypermotard 796 kullandım.

Ben de yazıcam zamanı gelince. 10 bin km kaldı. Forumun kaçak desmocusu :joker:

mavzer-i
01 Mart 2021, 18:17
Ben de yazıcam zamanı gelince. 10 bin km kaldı :joker:

796 değilse yazma :D

RideForLife.
01 Mart 2021, 18:40
Maşallah çiçek çiçek. Kazasız, belasız ve cezasız kullanın inşallah.

gerivites
01 Mart 2021, 18:48
Bu endurodaki yaş algısı nedir ya
Ben gs kullanan 20 yaşında bebe gördüm. İçten içe üzüldüm. Sırf ulaşması nispeten daha zor olduğu için daha üst yaş grubunun kullandığını düşünüyorum. Ki hakkını vererek kullanabilecek kesim de yaşlı formdan düşmüş insanlar değil genç ve formda insanlardır. Alayim gs1200 araba gibi gideyim kafasında değilseniz enduro çılgınca bambaşka birşey bence. Instagram'da endurak diye bir herif var Polonyalı galiba. Enduro yaşlı işi diyenler bir göz atsın.

Edit: yeni motosikletiniz de hayırlı olsun bu arada :)

sharkspeedr2
01 Mart 2021, 19:16
hayırlısı olsun

furkanguvenc
01 Mart 2021, 19:44
hayırlısı olsun

Kanka Duke den sonra konuşamadık seninle olaylar çok hızlı gelişti bir gün buluşur, gazlarız o zaman anlatırım :) sağol bu arada.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:42 ----------

Bu endurodaki yaş algısı nedir ya
Ben gs kullanan 20 yaşında bebe gördüm. İçten içe üzüldüm. Sırf ulaşması nispeten daha zor olduğu için daha üst yaş grubunun kullandığını düşünüyorum. Ki hakkını vererek kullanabilecek kesim de yaşlı formdan düşmüş insanlar değil genç ve formda insanlardır. Alayim gs1200 araba gibi gideyim kafasında değilseniz enduro çılgınca bambaşka birşey bence. Instagram'da endurak diye bir herif var Polonyalı galiba. Enduro yaşlı işi diyenler bir göz atsın.

Edit: yeni motosikletiniz de hayırlı olsun bu arada :)

Doğru olabilir nedense yaşlı makinları gibi geliyor ama algı meselesi biraz da zevk sanırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:43 ----------

Maşallah çiçek çiçek. Kazasız, belasız ve cezasız kullanın inşallah.

Amin çok sağol daha güzelleri senin olsun inşallah :)

natijax
01 Mart 2021, 19:48
yok artık.
levent tarafında aynı binanın altına birkaç sefer park etti bunu kullanan arkadaş. her seferinde ne güzel motormuş acaba markası ne dedim de dönüp de göz ucuyla fazla inceleyemedim coolluğumdan ödün vermemek için. hırsız sanır falan.
neyse markasını da öğrenmiş oldum.
güzel motor gerçekten kazasız sürüşlerin olsun.

joshua
01 Mart 2021, 19:50
çok güzel makinedir scrambler icon, iyi günlerde kullanın.

furkanguvenc
01 Mart 2021, 19:52
yok artık.
levent tarafında aynı binanın altına birkaç sefer park etti bunu kullanan arkadaş. her seferinde ne güzel motormuş acaba markası ne dedim de dönüp de göz ucuyla fazla inceleyemedim coolluğumdan ödün vermemek için. hırsız sanır falan.
neyse markasını da öğrenmiş oldum.
güzel motor gerçekten kazasız sürüşlerin olsun.

Çok sağol dostum teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:51 ----------

çok güzel makinedir scrambler icon, iyi günlerde kullanın.

Çok teşekkür ederim bende bugün test ettim güzel makinaymış gerçekten :)

BloodyBaron
01 Mart 2021, 20:58
İstanbul'a bekliyorum bak seni teklifim hala geçerli :)

Bu yaz gelmeyi düşünüyorum. Umarım gelebilirim. Düşüncesi bile heycanlandırdı. :) Teşekkür ederim teklifin için abi.

Cyan
01 Mart 2021, 21:55
Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Samet Ağır
01 Mart 2021, 22:33
Hayirli uğurlu olsun inşallah kardeşim...
Nereye sattığını bilmem ama malı Arap faik'ten aldığına eminim.:queen:

mattiadestro
01 Mart 2021, 23:52
hayırlı olsun. termignoni de var tam makinayı bulmuşsun :)

furkanguvenc
02 Mart 2021, 10:02
Güzel yorumlarınız için herkese çok teşekkür ederim :)

Ekrem_06
02 Mart 2021, 10:09
oy oy oy hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde güle güle kullanın.

numan
02 Mart 2021, 10:45
güle güle kullan. kazasız belasız güzel günlerde, güzel yollara, güzel anılara:)

Barisozde
02 Mart 2021, 11:49
cahil diyen arkadaşa ithafen hiç ducati ya da scrambler kullandı mı bilmiyorum ama ne kadar güzel sallanıyor oradan :)

neyse scrambler alan arkadaşa hayırlı olsun güle güle kullan çok güzel makine. Ha benlik değil sevemedim oturuşunu falan ama istediğin her işe cevap verir. desmodan da korkma ortalama bir japonun ağır bakımından absürt bir paraya mal olmuyor :)

EGE-MEN
02 Mart 2021, 12:15
Hayırlı olsun.Kazasız belasız kullanın İnşallah.

Bakalım Trident'i kovalamaya devam edeceğim bende.

AdM1n
02 Mart 2021, 12:50
Renk güzel