Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Yeni Motor Geldi! Şimdiye kadar ki en güçlü makinam. Ducati ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    furkanguvenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese merhaba bir süredir yeni motosiklet alma arefesindeydim. Bilenler bilir Triumph Trident için ilk sıraya girenlerden birisi olarak Kasım'dan bu yana kadar bekledim ama o iş uzayacak gibiydi bende daha fazla motorsuz kalmak istemedim ve kendime bu güzel makinayı aldım. 2020 Model Ducati Scrambler İcon Dark 3300 KM de aldım. O mu olsun bu mu olsun derken Barkın Abinin incelemesi sonra son derece hayranlık duyduğu bu makinayı tecrübe etmem gerektiğini düşünüp aldım. Bugün yaklaşık 100KM yol yaptım ve kesinlikle muazzam bir gidiş, harika bir duruş nispeten konforlu diyebileceğim müthiş bir makina. Allah herkesin gönlüne göre versin, inşallah daha güzelleri sizlerin olsun.

gurucuk, YasinC, gurcanozturk ve 10 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aramızdaki bir cahil daha kendini belli etti. O paraya africa alınırdı. Neyse desmo bakımında akıllandırırlar seni.

Şaka bir yana kaza bela vermesin hocam. Önce kendim sonra da diğer fakirler adına sormak istediğim soru var. Hayat çok mu güzel?
    furkanguvenc ve zazenya bunu beğendiler.

gurucuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero xpulse 200
    güle güle güvenle kullan tekerin düz bassın
    furkanguvenc bunu beğendi.

Motosikleti
    Bn125
    Hayırlı olsun. Nedense ktm alacağım dediğinizde kesin ducati alır diye düşünmüştüm.

Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aramızdaki bir cahil daha kendini belli etti. O paraya africa alınırdı. Neyse desmo bakımında akıllandırırlar seni.

Şaka bir yana kaza bela vermesin hocam. Önce kendim sonra da diğer fakirler adına sormak istediğim soru var. Hayat çok mu güzel?
    Öncelikle yaptığınız kinayeli şakaya cevap vereyim Ben gaz tepkisi iyi virajdan viraja atlayacağım aynı zamanda da işe git gelde beni yormayacak nispeten farklı bir makina almak istedim. Yaşım gereği Enduro pek istemedim
    Hayat güzel evet çok şükür bu şartlara gelebilmek için 28 yaşında birisi olarak 7 senedir çalışıyorum ki bunun 3 senesi hem okul hem iş şeklinde ilerledi. Bu çalışmamın karşılığını alıyor almaktan dolayı da hayallerimi başarabilmekten de çok mutluyum. Darısı herkesin başına inşallah.

Alıntı gurucuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güle güle güvenle kullan tekerin düz bassın
    Çok teşekkür ederim. Daha güzelleri sizlerin olsun.
    Honda CBR125R- Yamaha MT07- Yamaha Nmax 155- Honda PCX125- KTM Duke250- Yamaha Xmax 250- Ducati Scrambler İcon- Honda Forza 250

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Güle güle kullanın, kazasız belasız. Çok tatlı motor maşaallah.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Alıntı ALİCEM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Nedense ktm alacağım dediğinizde kesin ducati alır diye düşünmüştüm.
    Çok teşekkürler. Valla o ara ben bile bilmiyordum, helal olsun size o halde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:43 ----------

Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullanın, kazasız belasız. Çok tatlı motor maşaallah.
    Çok çok teşekkürler. Hepimiz için kazasız, belasız sürüşler olsun. Baktıkça bakasım geliyor işime konsantre olamıyorum garip bir durum
    Honda CBR125R- Yamaha MT07- Yamaha Nmax 155- Honda PCX125- KTM Duke250- Yamaha Xmax 250- Ducati Scrambler İcon- Honda Forza 250

Gule gule kullan makina ates ediyor Yalniz gri makineyi guneste cekme daha guzel gozukur

Alıntı konfucyus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gule gule kullan makina ates ediyor Yalniz gri makineyi guneste cekme daha guzel gozukur
    Teşekkür ederim uyarıyı dikkate alacağım gelişi güzel çekmiştim heyecanımı paylaşmak için ama daha güzellerini de mutlaka paylaşacağım. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı furkanguvenc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba bir süredir yeni motosiklet alma arefesindeydim. Bilenler bilir Triumph Trident için ilk sıraya girenlerden birisi olarak Kasım'dan bu yana kadar bekledim ama o iş uzayacak gibiydi bende daha fazla motorsuz kalmak istemedim ve kendime bu güzel makinayı aldım. 2020 Model Ducati Scrambler İcon Dark 3300 KM de aldım. O mu olsun bu mu olsun derken Barkın Abinin incelemesi sonra son derece hayranlık duyduğu bu makinayı tecrübe etmem gerektiğini düşünüp aldım. Bugün yaklaşık 100KM yol yaptım ve kesinlikle muazzam bir gidiş, harika bir duruş nispeten konforlu diyebileceğim müthiş bir makina. Allah herkesin gönlüne göre versin, inşallah daha güzelleri sizlerin olsun.

https://i.imgur.com/AiiQSu6.jpg

https://i.imgur.com/ZcvyCko.jpg
    Hocam hayirli olsun, sarisini pek bir begenirim ben bunun, ozellikle mi gri sectiniz, yoksa bayide gri mi vardi ?

Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam hayirli olsun, sarisini pek bir begenirim ben bunun, ozellikle mi gri sectiniz, yoksa bayide gri mi vardi ?
    İkinci el aldım hocam, koyu renkleri tercih ediyorum genel olarak. Bir de fiyat olarak nispeten diğer ilanlara göre uygundu. O yüzden renk konusuna pek takılmadım.
    gurcanozturk bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Hayırlı olsun hocam, güle güle kullanın.

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Malı nereye satıyorsun reis
    Şaka bir yana güzel alet. Allah kaza bela vermesin

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    motor harika zaten ona laf yok.iri biri değilseniz o motora çok güzel yakışırsınız motor biraz ufak daha doğrusu cılız duruyor.termignoni egzoz var kulaklar bayram edicek offf yani.o zaman sizden daha sonra bu motorun bakım ücretlerini vs paylaşmanızı rica edicem.bir sonraki konu olarak benim gibi ducati merak edenler daha doğrusu bakım fiyatlarını vs merak edenler için güzel olur.hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hayırlı olsun, çok güzel seçim yapmışsınız bence.

msandikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    3 tokmak Tracer
    Yakışıklı makine. Güzel günlerde kullanırsınız umarım. Tekerinize taş değmesin.

Tek tek yazamadım kusura bakmayın herkese çok teşekkürler.

Alıntı mrt20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malı nereye satıyorsun reis
    Şaka bir yana güzel alet. Allah kaza bela vermesin
    Mal mı? Ne malı?

Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor harika zaten ona laf yok.iri biri değilseniz o motora çok güzel yakışırsınız motor biraz ufak daha doğrusu cılız duruyor.termignoni egzoz var kulaklar bayram edicek offf yani.o zaman sizden daha sonra bu motorun bakım ücretlerini vs paylaşmanızı rica edicem.bir sonraki konu olarak benim gibi ducati merak edenler daha doğrusu bakım fiyatlarını vs merak edenler için güzel olur.hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız
    Egzoz karar vermemde büyük etken oldu kesinlikle muazzam bir sesi var. Biraz gürültülü ama hakkını veriyor kesinlikle. Susturuculu kullanıyorum sökmeyi de düşünmüyorum. Allah düşürmesin ama Korlas'a düşersek vah halimize :D paylaşırım gidersem tabi ki.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:30 ----------

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, çok güzel seçim yapmışsınız bence.
    Şu an için bende çok memnunum bu seçimden Allah utandırmasın. Teşekkür ederim.

Alıntı msandikci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakışıklı makine. Güzel günlerde kullanırsınız umarım. Tekerinize taş değmesin.
    Teşekkür ederim sizlerin de tekerine taş değmesin.
    tarzan rıfkı bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın.

tarzım olmasa da yanımdan geçerseniz "vay arkadaş motosiklete bak" derim

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    obaa ters köşe yapmışsın bütün foruma olsun hoş geldin aramıza umarım gezilerde vs karşılaşırız bende de monster 696 var güzel motordur ducati pişman etmez özellikle scrambler ducati güle güle kullan

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler