PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Falcon Debriyaj sorunum var

alperozkan17
16 Şubat 2021, 16:55
Arkadaşlar merhaba yeni üyeyim konuya gelecek olursak motosikletim 1.vitese atıp debriyaja basınca tekerlek kitleniyor,çok az kımıldıyor daha sonra çalıştırıp gaza basınca ayak marşı kafayı yiyor ileri geri çıldırıyor 2'de kalkınca sorun yok diğer viteslerdede sorun yok.Motoru kullanmıyorum sorunum nedir çok masraf çıkar mı?

Erenkc91
16 Şubat 2021, 20:00
Arkadaşlar merhaba yeni üyeyim konuya gelecek olursak motosikletim 1.vitese atıp debriyaja basınca tekerlek kitleniyor,çok az kımıldıyor daha sonra çalıştırıp gaza basınca ayak marşı kafayı yiyor ileri geri çıldırıyor 2'de kalkınca sorun yok diğer viteslerdede sorun yok.Motoru kullanmıyorum sorunum nedir çok masraf çıkar mı?
Konuyu daha farklı anlatabilirmisin çünkü debriyaja basınca tekerlek nasıl kitleyecek modeli ve markası nedir?

alperozkan17
16 Şubat 2021, 21:09
Falcon attack 100 şuan 150cc çalışmazken 1.vitese atıp debriyaja basıp itmeye çalışıyorum kımıldamıyor 2 ye atıp aynısını yapınca düzeliyor yani 1.viteste debriyaj görevini görmüyor

murat682
17 Şubat 2021, 19:07
motoru açmak lazım 1.vitesin hilalinde sıkıntı olabilir öyle binme şanzımanı dağıtabilir