PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Forza 750 geliyormus

Sayfa : 1 [2]

melihbesikci
18 Ekim 2020, 22:13
Kaca cikacak acaba? Tracer 900`u satip buna gecme gibi cilgin fikirler dolasiyor aklimda. Ama tahminim 100 binin cok cok ustune cikacak.

Hırbonen
18 Ekim 2020, 22:34
Kaca cikacak acaba? Tracer 900`u satip buna gecme gibi cilgin fikirler dolasiyor aklimda. Ama tahminim 100 binin cok cok ustune cikacak.

X adv ye cok yakin olur +500 usd fazlasina gelecek bence.

eraysefer28
18 Ekim 2020, 23:59
Gelse ne olur gelmese ne olur bundan sonra sıfır motor benim için hayal maalesef

oluroyle
19 Ekim 2020, 01:43
Ben beğendim.

espresso
19 Ekim 2020, 09:37
internette yazılarını okudum, honda uk sitesindeki tanıtımına baktım, video izlemekten sıkıldığım için video izlemedim ama yazılardan anladığım kadarıyla çok güzel olmuş. Ah bir zengin olsaydım bundan alırdım dediğim bir motor olmuş.

melihbesikci
20 Ekim 2020, 12:50
Bir Honda bayiisini aradim. Nisan gibi, sadece 30 adet gelecekmis. 140 bin civari olacakmis fiyati :)

Cyan
20 Ekim 2020, 14:12
Bir Honda bayiisini aradim. Nisan gibi, sadece 30 adet gelecekmis. 140 bin civari olacakmis fiyati :)

İngiltere fiyatı GBP 10.000 imiş (TRY 102.000). NC750X fiyatına baktım GBP 7.250 (~ TRY 73.950). Şu anki Türkiye NC fiyatı TRY 80.200, yani İngiltere fiyatından %8,5 pahalı. Bu durumda Türkiye'ye geldiğinde (GBP kuru x 10.850) kaç TRY yapıyorsa o fiyattan çıkacağını varsayabilirsiniz. Maharet Nisan ayındaki GBP (ya da USD ya da EUR) kurunu tahmin edebilmekte. Her şey şimdiki gibi giderse kur Nisan'a kadar %20 artar, dolayısıyla motosikletin en az TRY 133.000 civarlarında olacağını varsayabiliriz. (Her şeyin şimdiki gibi gideceği meçhul yalnız...)

Honda güzel fiyatlama tahmini yapmış, ama sanki kurun gidişatına biraz iyimser bakmış. Allah kerim.

espresso
20 Ekim 2020, 22:15
UK web sitesindeki fotolara biraz daha dikkatli bakınca farkettim, bunda sele altı bagajı yok. Scooter'ın bütün olayı dev gibi sele altı bagajı olmasının rahatlığı değil miydi? Minicik, tek bir kaskın anca sığacağı kadar bir bagaj yapmışlar. Yok vazgeçtim, alınmaz bu.

ALİCEM
20 Ekim 2020, 23:05
Bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama svooterı motor olarak kabullenemiyorum. Motosiklet diyince aklıma asla scooter gelmiyor. Ama bu cidden güzel duruyor. Yine de 130 140k scootera vermem.

Cyan
21 Ekim 2020, 00:15
UK web sitesindeki fotolara biraz daha dikkatli bakınca farkettim, bunda sele altı bagajı yok. Scooter'ın bütün olayı dev gibi sele altı bagajı olmasının rahatlığı değil miydi? Minicik, tek bir kaskın anca sığacağı kadar bir bagaj yapmışlar. Yok vazgeçtim, alınmaz bu.

Ben daha oraya gelemeden zincirde koptum...

Honda'nın bir Burgman 650 rakibi çıkarması gerekirdi, olmamış.

yokon
21 Ekim 2020, 00:52
İntegra'nın ismini Forza olarak değiştirmişler. Olay budur. Zincire, bagaja şaşırmamak gerekir.

espresso
21 Ekim 2020, 09:33

Zengin olursak alırız diye hayali kurulacak bir model olur diye beklemiştim ama değilmiş. BMW'nin 650'lik scooteri ve yamaha'nın tmax'i kaldı sadece.

Ya da bu pahalı modeli alacak kişinin öyle kampla uzun gezmeyle işi olmaz deyip sele altı bagajla uğraşmamışlar sanırım.

Cyan
21 Ekim 2020, 09:40
Zengin olursak alırız diye hayali kurulacak bir model olur diye beklemiştim ama değilmiş. BMW'nin 650'lik scooteri ve yamaha'nın tmax'i kaldı sadece.

Ya da bu pahalı modeli alacak kişinin öyle kampla uzun gezmeyle işi olmaz deyip sele altı bagajla uğraşmamışlar sanırım.

Galiba Borusan artık BMW scooter getirmiyor, dün merak edip sitesine girdim hiç scooter yoktu - eskiden biri turlamaya biri sportif kullanıma yönelik iki modeli vardı. (BMW Motorrad Türkiye diye aradım, scooter'a özgü ayrı bir siteleri varsa bilemem...) Dolayısıyla Tmax şu anda tek kalmış durumda. Forza gelince iki olacak.

gurcanozturk
21 Ekim 2020, 19:31

On firin ekmek yemesi lazim onun icin daha Honda'nin :)

Tabii teknik yetenek degil soz konusu olan aslinda pazarlama stratejisi muhtemelen.

Remzidemir41
21 Ekim 2020, 21:14
Crf250L de üretimden kalkacakmış :(

espresso
21 Ekim 2020, 22:00
Galiba Borusan artık BMW scooter getirmiyor, dün merak edip sitesine girdim hiç scooter yoktu - eskiden biri turlamaya biri sportif kullanıma yönelik iki modeli vardı. (BMW Motorrad Türkiye diye aradım, scooter'a özgü ayrı bir siteleri varsa bilemem...) Dolayısıyla Tmax şu anda tek kalmış durumda. Forza gelince iki olacak.

ABD BMW sitesinde gördüm, 10bin dolara BMW c650gt model scooter alıyorlar.
https://www.bmwmotorcycles.com/en/models/urban_mobility/c650gt.html

Bunun Alamanya fiyatı da 10bin euro falandır herhalde.